|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
16.9.2020 10:38:18   
mikica88
Pila sam ja kapi, one su najlakse za konzumaciju.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 19:27:39   
Nora332
Pozdrav, imam pitanje vezano za virak - imam redovne (a obilne) cikluse, obavezno jedan do jedan i po dan tezak odliv, ostatak normalno, a traje 7 dana poslednjih par godina. Nikada nisam pila ovaj caj (citala sam u poslednje vreme da doprinosi plodnosti, a pokusavam da ostanem trudna ali ne ide), tako da bih pocela. Uz to sam procitala na puno mesta da moze da se pije tokom celog meseca, za razliku od macine trave. Da li virak moze da pojaca krvarenje, ima li takvih slucajeva? Da znam da ne kupujem ako se to desava. 


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 21:12:53   
Duškić
Mislim da ne pojacava krvarenje i da umanjuje bol pre ciklusa. Moja drugarica pije kapi,, ja sam ovde citala o caju i preporucila joj, mada ona kazem uzima kapi i zadovoljna je.
Pisace ti devojke sa foruma sigurno.

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 22:12:28   
Nora332
Super, hvala na odgovoru!  Bitno mi je samo da ne pojacava krvarenje. 😊 a vec mesec dana se femkam da ga kupim i bas zbog ovoga jos nisam


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 22:13:45   
Ana RR
Nora, ne pojačava krvarenje, može samo da ti reguliše ciklus. Meni je puno pomagao samo sam lenja da pijem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 22:19:43   
Nora332
Sta tacno znaci da mi regulise ciklus? Posto je kod mene sve regularno 😁 tacno u sat, uvek sve identicno. Jedino ako mozda smanji to toliko krvarenje, ako to spada pod regulisanje. A to i ne bi bilo tako lose iskreno  😁

Hvala puno na odgovoru! 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 22:38:29   
Ana RR
Pa može da smanji krvarenje i bolove. Ja imam jako bolne i obilne cikluse i kada pijem virak budem skroz ok. Ali kažem, lenja sam da pijem a pila sam ga redovno dok smo pokušavali da napravimo bebu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 22:43:01   
Nora332
Super, dakle ciklusi su nam dosta slicni. 😊 uzecu ga onda da probam, samo da vidim gde ovde kod mene ima da se kupi. 😊 i izvini ako smaram, samo mi reci da li mislis da je u tvom slucaju uticao na zecece? Mozda je glupo pitanje, izvinjavam se, ali nista ne znam o ovome, a citala sam podeljene komentare pa eto da pitam i nekoga ko ima iskustva 😊


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 22:52:19   
Ana RR
Hm nije, ja sam prestala da ga pijem jer sam trebala da počnem terapiju klomifenom (a virak ne smeš piti ako uzimaš neku hormonsku terapiju) i uz klomifen sam ostala trudna. E sad, ne mogu da se setim koliko dugo sam pila virak pre toga, moj sin sada ima 9 godina, davno to beše user posted image

Imaš ovde temu Čaj za poboljšanje plodnosti - tu sam pisala recept za čaj pa pogledaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 23:08:58   
Nora332
Vazi, hocu, hvala ti puno na odgovorima jos jednom 😊


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Virak (vrkuta)
1.12.2020 23:48:44   
Ana RR
No problem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Virak (vrkuta)
4.12.2020 17:38:10   
branki*
nora,slobodno pij virak,ako ne pomogne,nece d steti.ja sam ga pila isto.caj.prijatnog je ukusa.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Virak (vrkuta)
5.12.2020 3:32:39   
Nora332
Hvala na odgovoru, hocu! Resila sam da ga pijem ali ne nalazim ga nigde. Lilly ga izgleda ima, videla sam online, ali nisam sigurna da je to to. 


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Virak (vrkuta)
16.8.2021 9:50:37   
Didy
Da podignem malo temu. 

Iščitala sam na preskakanje deset_ak strana, nemam baš vremena da iščitam celu. Uzela sam čaj od vitka pre 5-6 dana i pijem ga redovno ujutro i uveče. Inače pijem čajeve, pa mi nije problem, prijatnog je ukusa.Uzela sam da probam (iz očaja) da reguliše svoje obilne cikluse i ugruške koje imam tada. Da li je nekome pomoglo?Sledeći korak mi je hormonska spirala, a nekako već par godina odlažem, nisam baš pristalica hormona i hormonskih terapija, pa sve tražim alt_ernativu...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 8:23:02   
nata11
Didy jesi probala Femisan kapi?

_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 8:51:21   
Sanjica26 RR
Ja sam bas pisala da mi je ginekolog rekao nikako feminisan.

Didy, virak je jako dobra stvar. Mogu ti reci da je ok. Napravila sam pauzu, pa sam opet pocela. Tetka ginekolog mi je rekla da pijem virak. E, sad ja uzimam kapi.Inace, ja uzimam i kapi od koprive pred ciklus, jer puno krvarm i imam vrtoglavice. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 8:58:01   
nata11
Zbog cega Sanjice?
Zato sto nema procenat od leka?


Ja se kunem u te kapi, meni su ono vreme muke pre ivf-a sredile cikluse a mojoj majci se povukle ciste od njih.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 9:05:44   
Sanjica26 RR
Verujem da ti je pomogao. Ja imam iskustvo sa virkom i zato pisem didy. A za procenat. Ne znam. Ja idem kod njega privatno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 10:57:00   
Didy
Nato, probala sam, ali nikakvog efekta nije bilo. Par meseci sam uzimala pre nekih godinu dana.

Sanjice, da li misliš da su kapi efikasnije? Ja inače pijem dosta čaja, pa sam sad samo uzela da to bude virak 2-3 puta dnevno. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 11:23:36   
Didy
Sanjice, za šta uzimaš koprivu?Ja imam vrtoglavice kad krene jako da mi otiče krv u ciklusu, 2. i 3. dana jer gubim krv. Budem baš malaksala i stalno imam osećaj da ću se onesvestiti. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 11:33:44   
Sanjica26 RR
Диди, капи од коприве су због пада гвожђа, а то се током циклуса дешава. Зато и имамо вртоглавице, јер изгубимо доста крви и ето пад гвожђа. Мојој мами невезано за циклус увек се поправљало гвожђе уз помоћ капи. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 11:35:39   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Nato, probala sam, ali nikakvog efekta nije bilo. Par meseci sam uzimala pre nekih godinu dana.

Sanjice, da li misliš da su kapi efikasnije? Ja inače pijem dosta čaja, pa sam sad samo uzela da to bude virak 2-3 puta dnevno. 



Мислим да су капи ок. Ја немам времена да се цимам око чаја, а и не волим да пијем. На нос су ми изашли 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 12:23:26   
Nora332
Da li neko zna da li je dozvoljeno piti cajeve (virak, zdravac, macina trava itd) uz hormonsku terapiju?  Pijem lek za stitnu zlezdu. Odavno sam se raspitivala za ovaj caj ali u medjuvremenu i zaboravila na njega, sad ste me podset_ile kada videh da je ova tema opet aktivna. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 16:29:29   
Ana RR
Ako se dobro sećam, ne bi trebalo da se pije uz hormonsku terapiju.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Virak (vrkuta)
17.8.2021 17:24:42   
Nora332
Hvala puno na odgovoru, Ana. Nadjoh u medjuvremenu nekoliko clanaka na netu i svuda pise, nazalost, da ne sme da se pije konkretno ni virak ni macina trava uz hormonsku terapiju. Steta... 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here