|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 9:08:22   
minavb
Šta reći.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:35:17   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: n i n a

U Srbiji 140.000 dece živi ispod granice siromaštva user posted image KLIK

Izgleda da kod nas niko ne razmišlja o krizi.... Baš jeziva statistika user posted image


pa dobro ovo su ekstremni slucajevi. ima ih svuda i bice ih uvek, nema bas preterano veze sa temom. hocu da kazem da nijedna od nas nikada ne bi napustila svoje dete, zlostavljala ga ili terala da prosi, ovo su ekstremi....


< Poruku je uredio jovicaa -- 21.11.2011 10:37:31 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:37:34   
Anoniman
Kako jovice nema veze sa temom? Niko nije napisao da se to odnosi na tebe, ali zar to nije poenta ove teme, rađanje dece i finansijska kriza?

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 428
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:37:56   
minavb
Kako nema? Ima, još kako. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:42:07   
jovicaa
ja nisam ni rekla da se odnosi na mene.
na ovakve slucajeve ne moze da se utice... posebno u nasoj drzavi, a ima ih svuda u svetu, koliko sam ja do sada razumela problematika je bila usko vezana za nas... ali ok ima veze sa temom. tim ljudima nije problem finansijska kriza nego lenjost i glupost, oni ne bi radili ni da im das posao, a radjaju decu koju ne mogu da hrane i ostavljaju i izrabljuju, o ne nije im kriva kriza.


< Poruku je uredio jovicaa -- 21.11.2011 10:43:18 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:47:52   
Anoniman
Ja bih rekla da si ti, pre nego što si napisala i prvi post na ovoj temi, već odlučila da je samo tvoje mišljenje ispravno, i htela si samo da vidiš koliko ima istomišljenika na RR. Nemoj da se ljutiš, ali dozvoljeno je da neko ima drukčije mišljenje od tebe, jednostavno, imamo očigledno i različito viđenje finansijske krize, jer po meni je dovoljno da imaš internet, i ti već nisi u finansijksoj krizi...tako da mi se čini da pričamo o babama i žabama ovdeuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 431
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:55:41   
Snelle
Strašno user posted image
Pre par meseci mama mi je pričala kako joj je na kućni prag došla trudnica, držeći za ruku detence moleći ako ima šta od garderobice za bebu koja treba da se rodi user posted image  Ona je sa tim malim detetom išla tako od kuće do kuće proseći za dečiju garderobicu. Ne razumem odakle potreba i želja za drugim detetom ako već unapred znaš da nemaš za najosnovnije user posted image  Druga stvar je ako je dete začeto dok je npr njen muž bio zaposlen, pa je nekom nesrećom isti izgubio. Ova tema je jako, jako diskutabilna, i ne postoji pravi odgovor Jovice na tvoje pitanje.  

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:58:35   
Olga75
ma svi smo mi vec na granici siromastva i pitanje je koji dan cemo je preci
e sad ono , bas crna sirotinja pa jedina zabava stancanje dece mi je malo user posted image
ali svasta ima u Bozijoj basti i ako postoje neki , hajde recicu , minimalni uslovi drugo dete sto da ne
inace mi smo jutros radili na drugom ( odvano ne bese zornjak alii ) user posted image user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 10:59:05   
minavb
Upravo ta logika-"gde ima za jedno, ima i za drugo, treće , peto" i ono " nije važan novac, važna je ljubav" dovodi do toga da deca idu bosa, da jedu krompir i hleb i da rastu u siromaštvu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:00:17   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR
inace mi smo jutros radili na drugom ( odvano ne bese zornjak alii ) user posted image user posted image

Hejt!user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:02:04   
Olga75
i ja bih hejtovala sda sam bila malo vise budna user posted image  user posted image
misim seks ,pravljenje bebe , kupatilo , posao , maniiii user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:05:31   
Snelle
Olga, e ako si sa nama podelila taj info user posted image
Što se mene tiče, i mm i ja smo zaposleni za stalno, oboje završili fakultete, da kažeš da imamo neku zaledjinu, pa opet jako puno razmišljamo o drugom. Ova neizvesnot u zemlji Srbiji, i "danas jesam-sutra nisam", nije za zezanje.

< Poruku je uredio Snelle -- 21.11.2011 11:06:32 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:05:35   
lanajelena


IZVORNA PORUKA: Olga RR
inace mi smo jutros radili na drugom ( odvano ne bese zornjak alii ) user posted image user posted image



Zato kasnis user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:09:31   
Olga75
ako treba da je cenzurisem samo recite user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:10:31   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: jovicaa

tim ljudima nije problem finansijska kriza nego lenjost i glupost, oni ne bi radili ni da im das posao, a radjaju decu koju ne mogu da hrane i ostavljaju i izrabljuju, o ne nije im kriva kriza.


Pa,mislim da toliki broj dece ispod granice nije samo od neradnika.Ima ljudi koji rade za 200 eura,a prije 3-4 godine su imali,recimo 400 i imali su za to dijete ili dijecu,a sad je neko odlucio da na taj nacin prezivi krizu i sreze plate. Recimo-u Vrscu. I njihovi klinci su sad upali u siromastvo.Jedino da mama i tata citaju "Ivicu i Maricu" i ostave ih u sumi da ih ne gledaju gladneuser posted image
Niko ne zna sta ce se sutra desiti,kao sto si i sama rekla

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:16:37   
Snelle
Slažem se sa tobom BNM. Mislim da je u Srbiji veća verovatnoća da te udari grom nego da dobiješ posao. Evo npr, ja sam iz Obrenovca - tu je prosto nemoguće naći posao, jer se svi izmedju sebe poznaju, i sve je po principu "znam te-znaš me", a i tu su plate maksimum 20.000 dinara, osim u TE gde su plate veće, ali tu je mogućnost da se zaposliš ravna letu na mesec. Dakle, i da su oba roditelja zaposlena zarada je maksimum 40.000 dinara. Može li se sa time živeti u Srbiji? Naravno da ne može. O čemu onda dalje da pričamo?
edit: I sad će Olga da mi kaže da pišem u temi "Prolemi u Srbiji" user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 21.11.2011 11:17:28 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:18:34   
Olga75
pa nista , onda nam ostaje samo konopce user posted image
ne moze ovo doveka da traje a mi zivimo sad i ovde i bioloski sat nam kuca , jaaako brzo( bar meni )


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:32:47   
Brand new mama
Snele,ko ti je kriv kad ti mama i tata nisu radili u TE,ili sto ne dilujes horsuser posted image .Znam koje su fore i u Obrenovcu-zivjela sam u Baricu 8 godina i u Obr. zavrsila gimnaziju. Svugdje u Sr je jako slicno i cak i kad imas svoj stan,da ti neko pomaze i automatski odlucis da ti klince nece ici na letovanja i zimovanja,i dalje stoji pitanje da li ces mu moci kupiti AD mlijeko ili pelene(kaze mi prijateljica iz Bora-Pitanje ostavljanja pelena je bilo pitanje bankrotstva). Jedino nas nepotizam moze spasti-zato smo mi i otisli vanuser posted image
Olga,zar ga nisi jutros malo uspavala ljuljanjem?user posted image Mislim b.sat

< Poruku je uredio Brand new mama -- 21.11.2011 11:33:55 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:36:40   
minavb
Mene ne zanima biološki sat. Kad imaš lovu, i biološki sat možeš da pobediš.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:39:29   
lanajelena
Za drugo dete se ne bih plasila krize ali vec za trece,cetvrto user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:39:29   
Olga75
istina je ali ja se bas ne bih usudila da sebi rodim dete u pedeset_ i nekoj a matorom u sezdeset_ i nekoj
to mi je surovo , mi cemo se razmnoziti , razboleti i poumirati i starijem detetu natovariti obavezu a mladje nece stici ni da nas upozna user posted image
slazem se i sa time da ljudi umiru kad im dodje vreme , neko pre neko kasnije
i odoh sadu  drugu pricu ali danas idem kod terapeuta pa eto user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 21.11.2011 11:40:01 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:50:59   
Snelle
BNM, imaš pp user posted image
Olga, ako ste izvagali da možete finansijski da izdržite drugu zverčicu, onda nemaš šta da se pravdaš. Kad ste već tako odlučili, a oboje ste pri zdravoj pameti, znači da je odluka ispravna user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 21.11.2011 11:55:51 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 11:52:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Mene ne zanima biološki sat. Kad imaš lovu, i biološki sat možeš da pobediš.


Ovo je tako tacno user posted image


(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 448
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 12:57:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: n i n a

U Srbiji 140.000 dece živi ispod granice siromaštva user posted image KLIK

Izgleda da kod nas niko ne razmišlja o krizi.... Baš jeziva statistika user posted image


pa dobro ovo su ekstremni slucajevi. ima ih svuda i bice ih uvek, nema bas preterano veze sa temom. hocu da kazem da nijedna od nas nikada ne bi napustila svoje dete, zlostavljala ga ili terala da prosi, ovo su ekstremi....



Evo ja sam se malo pozabavila matematikom...
Po popisu od pre mesec dana cela Srbija broji oko 7.120.000 stanovnika. Po starosnoj strukturi spadamo u "starije" nacije, tako da od ukupnog broja decu čini nekih 20% stanovnika. Kad staviš u prost račun ove podatke, od ukupnog stanovništa to je 2% siromašne dece, ili 10% dece u Srbiji!!! To je jaaaaakkkkkooooo mnogo,i za ovako malu zemlju kao što je Srbija-to je ceo moj grad!!! Mislim da je to prešlo koncept "ekstremnosti" user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 449
   RE: Nemamo bebe zbog finansijske krize
21.11.2011 13:50:14   
jovicaa
nedjo upravo radis to za sta mene optuzujes. ja ne namecem nikome svoje misljenje, samo iznosim svoje kao i svi drugi na rr.
samo se prva recenica odnosi na nedju, a druga ovako uopsteno da naglasim da ne bude posle, ti si meni , ja ovako a ne ne i bla. ne zelim nikakvu raspravu
uvek mozemo da banalizujemo... zasto uvek terate u krajnost neku... mora da vam je mnooogooo dosadno.

< Poruku je uredio jovicaa -- 21.11.2011 13:56:13 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here