|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosnica
24.1.2009 23:35:55   
BINCE
meni je moja sestra kupila radosnicu i to od zaceca pa do 3 godine...pravo je super...svidja mi se a,,mislim da je to uspomena i za mamu i za djete,al vise za djete,,,ja bi sada sve dala da imam tako neku radosnicu i uspomene,jer se u njoj pise bas svaki detaljcic...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Radosnica
24.1.2009 23:37:59   
BINCE
ona je meni kupila radosnicu u Sarajevu u Merkator centru....I zove se ovako MOJA PRVA GODINA...i kostala je 20 km.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Radosnica
24.1.2009 23:43:49   
Anoniman
Od začeća? Znači imaš prostor da zapisuješ i trudnoću? Kod mene ima samo jedna stranica za trudnoću, na jedno mesto sam zalepila sličicu sa UZ iz XIII nedelje, a na drugo mesto sebe tudnu. user posted image  I ima nešto tipa šta je tata rekao kada je saznao za trudnoću a šta mama?

A šta još ima kod tebe u Radosnici vezano za trudnoću?

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Radosnica
29.1.2009 19:12:17   
Golubica_82
Ja sam svojoj Asji kupila radosnicu sa pjesmama Jovana Jovanovica Zmaja. Od rodjenja do polaska u skolu, jako je dobra a bila je oko 18 KM.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Radosnica
31.1.2009 21:10:43   
BINCE
Moja mama se zove:
saznala je da me ocekuje na dan:
evo kako se moja mama sjeca dana kada je saznala da je trudna;
Ovako se osjecala tog dana:
Ovo su prve osobe kojima je rekla:

Ovako je moja mama izgledala prije trudnoce...pa fotografija...

Ovako je izgledala neposredno pred porod:pa,opet fotografija


(odgovor članu Golubica_82)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Radosnica
31.1.2009 21:14:30   
BINCE
OVAKO JE MOJ TATA IZGLEDAO NEPOSREDNO PRIJE MOG RODJENJA....pa fotografija...
Moj tata se zove:

Njegovo zanimanje je:

Moja mama i tata su se prvi put sreli:

I bili su zajedno:(vrijeme)

Kad su se prvi put sreli moja mama je pomislila:

tata je pomislio:

Kad je mama rekla tati radosnu
vijest o mom rodjenju on se osjecao:


(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Radosnica
31.1.2009 21:19:24   
BINCE
BEBA-
Ovo je moja prva fotografija...pa nalijepiti prvu fotografiju sa ultrazvuka;
napravljena je dana.......od strane....
Kad je moja mama vidjela sliku ovako se osjecala;


Kad je tata vidi sliku ovako se osjecao:
imena koja se svidjaju mami i muska i zenska.....
imena koja se svidjaju tati i muska i zenska>>>
tokom trudnoce mojoj mami se nisu svidjale ove stvari:
umjesto njih svidjale su joj se ove;
ovo je odjeca koju je morala prestati nositi i kada,,,pa ima datum...
sta je novo kupila mama od odjece i datum...

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Radosnica
31.1.2009 21:23:57   
BINCE
sta moja mama nije mogla raditi tokom trudnoce:
sta nije mogla raditi nakon 6 mjeseci;
nakon 8 mjeseci:
onda treba fotografija sa golim stomakom da se vidi da sam trudna...
prije trudnoce moja mama je iimala......kg,a obim struka joj je bio.....cm:

neposredno pred porod imala je.....kg,a obim struka joj je bio....cm

moj prvi udarac mama je osjetila:

Moje prve otkucaje srca cula je:

moje stucanje prvi put osjetila je:

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Radosnica
31.1.2009 21:25:58   
BINCE
eto to su samo neke stvari koje ima u ovoj radosnici tj.samo neka 3-4 lista...pravo je super ima i o  porodici mojoj i o tatinoj......pa kad je mama bila beba kako je izgledala pa slike,,tako isto tata...ma super je ja sam prezadovoljna....

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Radosnica
17.3.2009 17:01:28   
Jeca*
evo ja imam ovu radosnicu za moju bebu

user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Radosnica
9.2.2010 17:06:39   
upgrade011
Ja sam najveci spisak (sa kratkim prikazima) radosnica nasla OVDE . 
Ima ih 9 i stvarno ne znam za koju da se odlucim. Nekako mi najbolje deluje ona plava (izdavac Dereta) jer ima najvise strana pa pretpostavljam da ima najvise mesta za podatke koji se pamte. A ima i najlepse korice :)
Da li neko ima ove ili neke druge radosnice? Sta bi mi preporucili?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Radosnica
9.2.2010 17:20:29   
Anoniman
Ja isto imam ovu, i imam jos jednu koje je malo bolje uradjena od ove. ja sam obije popunila, jer su razlicite dosta.

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

evo ja imam ovu radosnicu za moju bebu

user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Radosnica
9.2.2010 17:27:56   
Daca88
Dobila sam za Bozicni poklon radosnicu od svekrve.U pitanju je izdavacka kuca Mladinska knjiga.Cena joj je bila 1500 din.Debela je kao knjiga.Mi smo za sad ispunili teme mamina verzija kako se zavolela sa tatom,tatina verzija price kako se upoznao sa mamom,dan kada su saznali da ce postati roditelji i nacin na koji su saznali,dan kada je mama prvi put cula bebino srce,datum kada je mama osetila prve bebine pokrete,prvi ultrazvuk...Zadovoljna sam.Sem ovih stvari ima i mamina narukvica iz porodilista,bebina narukvica iz porodilista,prvi pramen bebine kose,pupak,prvi posetioci u bolnici,prvi telefonski cestitaci,prvi kucni gosti,pokloni koje je dobila beba i od koga,podaci o novorodjencetu( datum rodjenja,porodiliste,vreme rodjenja,tezina,duzina,prvi podoj...Ima tatine prve reci po rodjenju deteta,mamine prve reci po rodjenju deteta,kojeg je pola mislio tata da ce biti beba,a kojeg mama,datum kada su roditelji saznali za pol deteta.Ima i bebino prvo putovanje,gde,koje prevozno sredstvo...bebino prvo letovanje...bebin prvi rodjendan sa spiskom gostiju i poklona,napredovanje babe kroz mesece,prva hrana,prve reci deteta,prve osobine deteta,prvi zubici,dan kada je samostalno sedelo,prohodalo,stajalo.Sve je praceno uz mesta na koje se mogu zalepiti detetove prve i kasnije slike,i slike koje prate navedene dogadjaje.Sve u svemu lepa uspomena za roditelje,i lepo podsecanje na dete kada bude dovoljno odraslo da shvati znacenje navedenih uspomena.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Radosnica
9.2.2010 17:43:25   
cipiripi
imate mnogo lepu radosnicu u Delti u lokalu "Mother&care" na engleskoj je sve ali je odlicna..user posted image
nigde vise nema da se kupi ona kad sam ja bila mala, bela, kockasta, korice od sedefa..steta..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Radosnica
9.2.2010 17:48:15   
upgrade011
Hvala Daco88 user posted image

Tvoj opis je mnogo bolji od onog koji se moze naci na njihovom sajtu. Ja bas tako nesto hocu - i bas ima dosta toga da se belezi.
Tek kad citam sta se sve upisuje u radosnice za trudnocu shvatam da ce mi mozda biti problem da se setim nekih detalja.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Radosnica
9.2.2010 17:53:06   
*Alexx*
Ta Dacina zvuči super! Ja imam tu Deretinu - jeste pelepa, divno ilustrovana, ali nema baš mnogo mesta za zapisivanje. Imam i jednu drugu, kupljena u Aksi, ona je detaljnija user posted image Izdavači su neki Finci, uvoznici su Pančevci (gledam šta piše pozadi). Popunjavam obe, pošto sam obe dobila, pa da s' ne baci user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Radosnica
9.2.2010 17:53:13   
engimengi
nigde vise nema da se kupi ona kad sam ja bila mala, bela, kockasta, korice od sedefa..steta..


Jao jeste,sestra i ja imamo takve bas su bile lepe,steta sto nema vise!

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:01:00   
engimengi
Ja sam ovakvu kupila drugaricama i sad je trazim za svoju decu,al izgleda nema vise!!Ima sve isto kao ova dacina,cak i otisak malog stopala i šakice!!Bila je 700 din
user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:02:07   
gagana83
I ja ih imam 2 i obe uredno popunjavam.
Imam ovu kao sto ima Daca 88.Ona mi se odavno svidela ali kad sam htela da je kupim nije je bilo pa sam uzela neku drugu.Posle sam je nasla na internetu i narucila.Interesantno je to da je stigla bas na dan kad se Una rodila.Ona je prelepa,ima mesta za dosta fotografija ali je malo stura sa podacima,fali joj malo detalja.
Ova druga je na izgled obicna ali ima vise detalja.
Ako neceg nema ni u jednoj ni u drugoj ja dopisujem.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:06:02   
Daca88

IZVORNA PORUKA: gagana83

I ja ih imam 2 i obe uredno popunjavam.
Imam ovu kao sto ima Daca 88.Ona mi se odavno svidela ali kad sam htela da je kupim nije je bilo pa sam uzela neku drugu.Posle sam je nasla na internetu i narucila.Interesantno je to da je stigla bas na dan kad se Una rodila.Ona je prelepa,ima mesta za dosta fotografija ali je malo stura sa podacima,fali joj malo detalja.
Ova druga je na izgled obicna ali ima vise detalja.
Ako neceg nema ni u jednoj ni u drugoj ja dopisujem.


Joj i ja dopisujem sve sta mi padne na pamet,a cega nema u radosnici.Imam uz radosnicu jednu svesku sa tvrdim koricama na linije,u nju zapisujem sve podatke sa svakog ultrazvuka,i vodim nedelje trudnoce.Kad zavrsim odredjenu nedelju i predjem u drugu,zapisujem kako sam se osecala,simptome,desavanjauser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:06:25   
upgrade011
 
IZVORNA PORUKA: Diabla

Ja isto imam ovu, i imam jos jednu koje je malo bolje uradjena od ove. ja sam obije popunila, jer su razlicite dosta.


user posted image

 
A sta ima sve da se upisuje? Na njihovom sajtu samo stoji da je cirilica, 22x28cm i 80 strana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:11:14   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Daca88


Joj i ja dopisujem sve sta mi padne na pamet,a cega nema u radosnici.Imam uz radosnicu jednu svesku sa tvrdim koricama na linije,u nju zapisujem sve podatke sa svakog ultrazvuka,i vodim nedelje trudnoce.Kad zavrsim odredjenu nedelju i predjem u drugu,zapisujem kako sam se osecala,simptome,desavanjauser posted image

Ovo sam i ja radila dok sam bila trudna.A i sad se trudim da zabelezim svaki detaljcic kog nema u radosnici,kad je prvi put pojela koju kasicu,kad je uspela da stavi nogu u usta,kad mi se prvi put upiskila na rukamauser posted image ....

Evo slike nasih radosnica

user posted image



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:11:45   
upgrade011
IZVORNA PORUKA: cipiripi

imate mnogo lepu radosnicu u Delti u lokalu "Mother&care" na engleskoj je sve ali je odlicna..user posted image
nigde vise nema da se kupi ona kad sam ja bila mala, bela, kockasta, korice od sedefa..steta..


Nema veze za engleski. Ja ga znam a i deca ga jos malo pa uce kao maternji :) Bitno je samo da je lepa, sa tvrdim povezom i da ima da se upisuje svasta. A i da je lepo ilustrovana.
I ja se secam tih radosnica - bile su jedine koje su mogle da se nadju ali su bile prelepe. Odavno ih nigde nisam videla.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:12:59   
Daca88
Ovu s leva imam ja

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Radosnica
9.2.2010 18:14:06   
cipiripi
idi tamo, mnogo je lepa , ja sam nju kupila kumi kad je dobila bebu pre 4 meseca.. user posted image
ima sve, cak i one kovertice za kosu, narukvicu iz porodilista..sve isto kao i one nase stare.. user posted image
postoje 2 vrste, skuplja i jeftinija varijanta..
ja sam uzela ovu skuplju..nemam pojma koja je cena jer sam uz to uzela jos dosta stvari...
ima tvrde korice user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here