|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slava
25.11.2019 16:21:18   
Ana RR
Haha eto user posted image a mogla sam ga pitati ranije jbg. Cena je sasvim ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Slava
25.11.2019 16:45:02   
mama Jo
Ju koliko vrsta kolaca tu ima Ana 😊
Probala bih ih sve.
Von i tvoji su super!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Slava
25.11.2019 17:15:44   
Mirko Svirko
Uuuu Von sto su lepi kolaci. Dobijes gotove lepo dekorisane bez greske. Super su. Moja je sestra kod nas u kraju kupovala po 650din kg ali ovo su bile oblande, vanilice,neke korpice sa orasima, bajadere,plazma bombice i ne znam ni ja sta jos... To neka zena sprema i to je jeftinija varijanta. Nisu tako fini kao ovi vasi. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Slava
25.11.2019 19:01:49   
flamingos
Kolači su predivni.👏


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Slava
26.11.2019 6:57:01   
flamingos
Von,srećna slava,da ste živi i zdravi.Svima koji danas slave čestiram slavu❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Slava
26.11.2019 8:14:28   
nata11
Srecna slava Von



_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Slava
26.11.2019 9:23:59   
Mirko Svirko
Von srecna vam slava.. Da slavite dugo dugo u zdravlju, sreci i veselju.. (Bez glavobolje) 😇😇😇

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Slava
26.11.2019 10:06:04   
mama Jo
Von srecna slava 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Slava
26.11.2019 10:46:48   
smeško
Srecna slava, Von!


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Slava
26.11.2019 10:48:31   
Ana RR
Srećna slava!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Slava
26.11.2019 17:19:47   
mama ivane
Snecna slava Von💕


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Slava
26.11.2019 17:34:55   
Dragica Draga
Srecna slava svima koji slave daNs!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Slava
26.11.2019 18:14:26   
branki*
ne znam..ja ne pravim te sitne kolace,jer mi je smor,danguba i milion razloga,tesko mi je,pipavi su,treba da se puno gnjavis a tim...da su lepi,lepi su.ali upravo mi je draz u tome da ih sama domacica pravi.ja,posto nemam vremena,tj imam ga jako malo,pravim dve torte.ne zelim da narucujem gotove kolace.ne kazem da nisu ukusni,mada ovi koje sam a jela i nisu bas bili,nego mi nije to poenta.
da me ne shvatite pogresno samo.to mi je kao kad djak obije domaci.i onda to perfektno uradi umesto njega roditelj.jeste,super je i sastav i rad i crtez,ali mi je uvek draze kad ga on sam uradi,pa neka bude i nikakav..mozda nisam lep primer dala,ali slicno razmisljam i o kolacima za slavu.

< Poruku je uredio branki* -- 26.11.2019 18:16:57 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Slava
28.11.2019 16:52:53   
vonavoj
Hvala mamike. Ostala sam dyzna da pohvalim kolace..svi su bili odlicni,kao domaci..moja zaova pravi kolace,i kaze da su kao domaci..i zaista,oset_i se lesnik,cokolada,mleko u prahu..Branki,sve je to tacno..ali danas se zivi drugim tempom zivota..zena koja radi od 7 do 5,i ima pravo na 1 slobodan dan,nema sanse da pravi kolace...a gde su ostale obaveze.Moja svekrva kaze,oni su po 7 dana pravili kolace,ali njena mama,zaova i ona...i to su pravile 10 vrsti.a obe rade u prosveti..znaci nisu van kuce 9h...jedna zena sama.nema sanse,bez icije pomoci.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Slava
28.11.2019 22:39:57   
branki*
Zato je meni ogroman stres.još nam je slava odmah posle Nove godine ,Bozica .9 januar.jednom sam toliko bila pod stresom da sam se raspala.nisam pola sata mogla da izađem pred goste .sedela u svojoj sobi i plakala.od stresa i umora i tenzije.iako sam ja prilično organizovana...opet,posao,dvoje male dece..nemam pomoć. ..haos.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Slava
29.11.2019 10:01:30   
vonavoj
O da branki..a nama je u 7 dana sve..prvo T rodjendan 18.11...devojacka slava 21.11.. i sad nasa slava 26.11.ma ajde..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Slava
29.11.2019 10:51:09   
Ana RR
Branki, moja devojačka slava je 2. januara... kakav je to haos bio, čoveče. A gosti 3 dana dolazili. Otkad nema moje seke mama samo ručak sprema za nas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Slava
29.11.2019 10:56:48   
flamingos
Joj Ana😢.Grlim te❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Slava
29.11.2019 15:36:01   
mama ivane
Ana bas mi je zao 😥


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Slava
29.11.2019 18:05:07   
branki*
anciuser posted image ,sv.ignjatije bogonosac,rodjendan mog pokojnog djeda.verujem sve.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Slava
29.11.2019 19:54:00   
Ana RR




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Slava
1.12.2019 20:34:28   
MamaNecaVo
Ana saljem svu mogucu ljubav i najtopliji zagrljaj.


Kod nas je tako od kako deke neme. Njegovu slavu zapravo nema ko da nasledi jer ima dve cerke ali Boze zdravlja, obzirom da moj suprug ne zeli od oca da preuzme slavu jer treba stariji brat, a ja imam sina, preuzecu slavu od deke. Nas svestenik nam je rekao da je moguce.. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Slava
11.12.2019 22:08:52   
Slavkic
Nasa slava 9 avgust Pantelejmog i slavimo u krugu porodice


(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Slava
11.12.2019 22:42:15   
flamingos
Tada je naša godišnjica😀


(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Slava
18.12.2019 7:25:05   
nata11
Domacice kakav je meni ua Sv Nikolu?


Ja napravila brdo kolaca kao da imam 30 gosta (sto nikako nije bila dobra ideja pored male bebe) ali ajd, uvek se tako zanesem. Danas salste, zito pa da rascistimo. 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here