|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 4D ultrazvuk
24.3.2011 23:14:44   
zmajeva
Hvala New Mom i Tash! :)

Poslala sam podatke za spisak, jos se gegam po forumima, treba malo da naviknem gde je sta. Pa kad se bacim na pitanja...user posted image
Bas su dobri forumi, svaka tema je iscrpna, svasta sam danas iscitala!

A posle 4D ja sam danima bila osamucena od uzbudjenja, zaljubila sam se opet u tatu koji mi je podario ovog smeska i u tom transu sam vikala da hocu troje dece.user posted image



< Poruku je uredio zmajeva -- 24.3.2011 23:16:50 >


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 12:49:50   
mjaumjau
IZVORNA PORUKA: Joj@

Nismo babe sa pijace (bar ja nisam).Zna se kako se treba ophoditi prema pacijentu. A to ko je najcenjeniji a ko nije, misljenja se nikada nepodudaraju stopostotno. ozbiljno teto (seko, kako god), mozda sam zvucala napadno, to je zato sto mi je slaba tacka neeticko ponasanje doktora, prosto me boli to. E sad, to sto sam ja (najverovatnije) time uvredila nekog docu koga ti gotivis, nije mi bila namera, pricala sam objektivno, ninakoga konkretno nisam mislila.



Na tvoju zalost,ni ja nisam baba sa pijace tako da nisi uspela da me uvredis.
Tek sam napunila 22 godine,ali hvala Bogu,ceo zivot imam prave kontakte,tako da znam gde je sta najbolje-najbolji frizer,najbolji klub,pa i najbolji doktor i ordinacija,jer ja sam osoba koja za sebe uzima samo najbolje,uvek i svuda.
I ovde sam upravo da dam dobronameran savet ostalim trudnicama,naravno da svako ima pravo na svoje misljenje,ali OBJEKTIVNO nije kad ti isprozivas nekog doktora koga nisi videla ni jedan jedini put svom zivotu,s tim ces se sloziti.
I meni su slaba tacka gramaticke greske (ne+glagol,malo slovo na pocetku recenice i slicno...) pa se suzdrzavam da ti ne skrecem paznju na nesto sto si trebala da naucis u osnovnoj skoli.
Pozdrav!



< Poruku je uredio mjaumjau -- 27.3.2011 12:50:54 >

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 13:00:02   
Olga75
devojke , tema je 4D ultrazvuk , hajde da razmenjujemo iskustva user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mjaumjau)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 13:12:37   
mirjanica
Devojke, pa nemojte se svadjati oko toga! Koliko nas ovde ima sa razlicitim iskustvima i misljenjima za odredjene doktore, ordinacije, bolnice... Ja mislim da sam za tog iz Analife-a napisala da sam cula lose o njemu, a nemam pojma za coveka niti sam ikada ranije cula za njega! Sedela u cekaonici i trudnica jedna ga napljuva, posle ga druga ishvali! Svako neka ide kod koga zeli i gotova stvar! Ja moju dr iz bolnice ne bih menjala ni za sta na svetu, taman da procitam ovde da je neko imao lose iskustvo sa njom! Ona radi i privatno pa iduce subote idem kod nje na 4d, da li ima neko bolji ili ne mene i ne zanima, mislim da je bitno kad u nekoga steknes takvo poverenje pa ne mora biti nikakvo zvucno ime za koga su svi u gradu culi!


(odgovor članu mjaumjau)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 13:15:08   
Olga75
kao sto rekoh ima tema : pohvale lekarima i negativna iskustva sa lekarima
ovo je 4D uz i hajde da pricamo o tome , nemojte me ignorisati user posted image
ja nikad nisam bila na 4D uz user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 13:21:04   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: zmajeva

Drage trudnice i mame, evo nas dve da se predstavimo. Ovo je snimak sa 4D iz 22 nedelje, to je moja Kristina, sutra ulazimo u 30 nedelju.user posted image


4D snimak klik

Bože dragi, kako se odmah vidi da je curica, preslatka je! user posted image  






_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 13:28:18   
mirjanica
Znam Olga user posted image pa pomenula sam da idem iduce nedelje na 4d, nisam bas skroz omasila!
Salim se, znam da nije tema o tome ali prosto morala sam malo da komentarisem! Necu vise, obecavamuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 13:31:56   
Olga75
user posted image
ondaK cekam izvestaj user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirjanica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: 4D ultrazvuk
27.3.2011 14:05:54   
zmajeva


IZVORNA PORUKA: zmajeva

Drage trudnice i mame, evo nas dve da se predstavimo. Ovo je snimak sa 4D iz 22 nedelje, to je moja Kristina, sutra ulazimo u 30 nedelju.user posted image


4D snimak klik

IZVORNA PORUKA: mikica sa
Bože dragi, kako se odmah vidi da je curica, preslatka je! user posted image  




Hvala mikice! user posted image
Ima moj oblik glave, a oci i usta na tatu. Isti tatin kapak kad spava, neverovatno da se sve vidi na tom 4D!user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: 4D ultrazvuk
7.4.2011 15:43:44   
Mizzy
Kada je nabolje ici na ovaj 4d? Meni ginekolog nista nije preporucio, a sada sam 24 nedelja.... Ne znam da li da idem?

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 15:18:00   
Ptičica
Juče sam bila na 4D, prvi put. Trudnoću vodim u Mišoviću, pa sam tamo i radila 4D. Zanimljivo. Ja nisam puno posmatrala, dok je moj muž bio oduševljen i postavljao 101 pitanje doktorki. srećom, znamo se privatno sa doktorkom, pa je sve opuštenije. Što je najvažnije, beba je super!
Sve se lepo vidi (ili, bar, doktorka sve vidi)- svi bebini organi, kičma i sl. user posted image
Nije loše ići na 4D, ali nije neophodno. Ja sam išla, po principu-što da ne!

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 15:19:44   
Ana RR
Ptičice user posted image

Ko ti je radio 4D? Ja treba da idem kod Biljane Živaljević (ali privatno). Ona radi u DM.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 15:21:57   
Ptičica
Anči, radila mi je Dr. Maja Antić, a tu je bila i Dr. Milica Purić.


_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 15:31:32   
Ana RR
E pa super user posted image ja sam prvi put išla u Analife ali sad mi moja dr preporučila ovu doktorku. U sredu imam zakazano.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 15:33:30   
Ptičica
Cool je 4D, mada nije neophodan, ukoliko nema nekih problema. Inače, ne moram više da pijem Utrogestan, što me raduje! user posted image


_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 15:39:27   
Ana RR
Super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 16:26:19   
*boka*
Anci Dr. Zivaljevic ti je super. I ja trudnocu vodim u Misovicu (i u analife privatno) i imala sam priliku cesto da je vidjam, jer sam lezala mesec dana na odrzavanju trudnoce tamo. Ona je mojoj cimerki iz bolnice vodila trudnocu privatno, pa nas je cesto obilazila. Mlada je relativno (bar po mojoj proceni), ali vrlo strucna i jako je ljubazna. Ma u Misovicu su svi lekari u glavnom super! Meni trudnocu vodi Dr. Djekic. On me je vodio dok sam lezala u bolnici, pa sam nastavila kod njega. Imaju u Misovicu 4D, ne moras ici kod nje privatno, ako ne zelis. Mozes se zakazati i u bolnici za 4D.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 16:29:57   
Ana RR
Moja dr mi je nju preporučila, prijateljice su. Pa već sam zakazala privatno, nema veze, videću sa njom da posle dolazim u bolnicu. Mada, još uvek ne znam gde ću se porađati, i to čekam da mi moja dr predloži.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 16:36:58   
*boka*
Sta znam, meni se dopala a i cimerka je bas ishvalila.Ako ti se dopadne, nastavi da vodis kod nje u DM, a moja najiskrenija preporuka ti je da se tamo i porodis, a zasto, poslacu ti na PP da ne miniram temu ovde. user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: 4D ultrazvuk
8.4.2011 16:41:08   
Ana RR
Moja dr baš ima sve reči hvale za nju user posted image ali kaže da ćemo o porodilištu pričati kad budem 30.nedelja, bože zdravlja.

Ajde, šalji user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: 4D ultrazvuk
28.4.2011 12:21:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: andjelak2010

Pozdrav svima!
Razmišljala sam da ovih dana odem na taj famozni 4d uz.Sad smo u 23 nedelji i znatiželja me ubija.
Iz okoline Novog Sada sam pa nisam ni sigurna gde je najbolje otići,kako se kreću cene i da li se u vakoj ordinaciji dobije i taj cd koji posle možeš da pokažeš i bebi


Molim vas za savet!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: 4D ultrazvuk
28.4.2011 12:35:13   
andjelak2010
Pozdrav svima!
Razmišljala sam da ovih dana odem na taj famozni 4d uz.Sad smo u 23 nedelji i znatiželja me ubija.
Iz okoline Novog Sada sam pa nisam ni sigurna gde je najbolje otići,kako se kreću cene i da li se u vakoj ordinaciji dobije i taj cd koji posle možeš da pokažeš i bebi


Molim vas za savet!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: 4D ultrazvuk
28.4.2011 19:55:10   
Gasica
Ana,

jel si bila kod dr. Zivaljevic, bas bih da cujem i tvoje utiske... Ja sam skoro pocela da idem kod nje privatno i bas sam odusevljena... Ono u DZ vise nisam mogla da podnesem!!!

(odgovor članu andjelak2010)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: 4D ultrazvuk
28.4.2011 19:58:48   
Ana RR
Jesam, bila sam user posted image super je doktorka, baš smo lepo popričale. Fina je skroz, a pošto su ona i moja dr prijateljice baš mi je bilo opušteno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Gasica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: 4D ultrazvuk
28.4.2011 21:05:15   
isidora88

IZVORNA PORUKA: andjelak2010

Pozdrav svima!
Razmišljala sam da ovih dana odem na taj famozni 4d uz.Sad smo u 23 nedelji i znatiželja me ubija.
Iz okoline Novog Sada sam pa nisam ni sigurna gde je najbolje otići,kako se kreću cene i da li se u vakoj ordinaciji dobije i taj cd koji posle možeš da pokažeš i bebi


Molim vas za savet!



Ja sam isla u Peri..tal u centru je ordinacija i jako sam zadovoljna,cena je bila 6500 din. prosle godine.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu andjelak2010)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here