|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Užina je obavezna
8.3.2018 12:58:34   
mama Jo
Svakako da budr neka hranljiva...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Užina je obavezna
10.3.2018 13:10:18   
veselicaa
Nina obicno jede neko voce,jogurt sa nekom slanom grickalicom koju ja umesim,sir.Posle spavanja prepodne i spavanja popodne ima uzine.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Užina je obavezna
10.3.2018 15:05:16   
mama Jo
Mi smo sad nekako ustalili lep dorucak, rucak i veceru, a uzina nam je vocka

< Poruku je uredio mama Jo -- 10.3.2018 15:06:25 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Užina je obavezna
13.11.2019 16:07:46   
mama ivane
Za uzinu uvek pojedu vocku ( jabuku , krusku , breskvicu, nar , bananu ...) a nekada se desi i da im umesim neke slane keksice pa ruckaju sa jogurtom

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 1:53:59   
dunja RR
Mame, šta pakujete đacima za užinu i u čemu, da li u kutije ili folija...?
Malu flašicu vode da li da stavim u džep školske torbe?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 6:20:22   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, šta pakujete đacima za užinu i u čemu, da li u kutije ili folija...?
Malu flašicu vode da li da stavim u džep školske torbe?
Voda obavezno.Užinu Anđela nosi u kutijici.Šta voli dete da jede to i pošalji.Moja Anđela bi najpre ponela neku voćkicu.Kako kad,neki put kupimo,neki dan pravim slane ili slatke kiflice,pa joj pošaljem.Srećan polazak u školu.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 6:21:11   
Tiziana
Ja pravim sendvice, ili spakujem ako sam npr mesila kiflice, mafineili tome slicno.Voce im nekad isecem i isto stavim u tu kesu. 
Pakujem sendvic u foliju pa u one zip lok kese iz Ikee. Kutije zauzimaju puno mesta u rancu,zato ih ne koristim iako ih imaju. 


Za vodu oboje imaju svoje cuturice, njih inace vucemo i u park i na izlet i na put, ali ih nose i u skolu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 7:15:06   
IvanaSK RR
Mi sada slabo sta stavljamo da nosi, jer je velikiii 🙄 a vodu smo obavezno i uzinu u kesicu, isto mi kutija zauzimala prostor. Kupovala sam zamrznut zu zu, mini pice... pa mu to stavljala. Sendvice, mafini, mekike, kiflice...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 7:35:32   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, šta pakujete đacima za užinu i u čemu, da li u kutije ili folija...?
Malu flašicu vode da li da stavim u džep školske torbe?



Svasta sam im slala. Uglavnom sam pravila i mesila: sednvice, kiflice, voce, galete. U kutiji sam im pakovala. I obavezno flasica sa vodom. Od ove godine imace užinu u školi.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 1.9.2021 7:36:47 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 8:47:47   
flamingos
Kako ko voli.Užina ima u školi,ali-neka hvala.Bacanje para,em dođe gladna kući.Ovako,i voćkicu koju voli da pojede bolja je od školske užine.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 9:47:47   
IvanaSK RR
Nama je ok bila uzina u skoli. To smo placali jer je isao u boravak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 9:50:35   
Tiziana
Znas kako, kod nas nema nikakva uzina za decu koja ne idu u boravak,zato ja pakujem uzinu, a ko ide u boravak placa rucak. Meni to nikako nije bacanje para jer su moja deca kad idu popodne u skolu od 8.30 do 18h tamo i bitno mi je da jedu, a klopa nije toliko losa. I kad idu prepodne muz ih je kupio u 17h. Pre toga ne stizemo. Sad sin nema vise boravak, jede kod kuce. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 9:52:00   
Sanjica26 RR
Ma naravno da je ok posebno kad roditelji puno rade. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 9:54:28   
Sanjica26 RR
Upravo i ja to mislim Tizi. Užina nije loša u školi, sve dok ne dobijaju grickalice. Ručak i kod nas ima boravak. Pa pazi ja sam ove godine non stop na točkovima. Jos ne svane, ja moram da ustanem. Tako da...



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 10:14:12   
Ivanka 75
Ivi se, na moju veliku zalost, ne svidja uzina u skoli. Zato spremamo svaki dan lanč paket 😊

Kao sto rece Tizi, sendvici, kiflice, galete, kad sta ima. Slano plus slatkis za dezert 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 10:29:09   
milicicak
Moje dete ide u boravak od prvog razreda i imaju organizovan ručak koji se njoj ne sviđa pa pakujem i užinu i ručak.


Užina je voće + nešto konkretnije: pizza, mafini, kolač, 7days, kiflice, pita.
Za ručak pakujem tortilje, rižoto, špagete, hladne salate sa mesom...
Ona je u školi od 7:30-16:30

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 12:04:19   
dunja RR
Kako uspete da sve to spakujete u ranac, mislim užina + ručak? :)

Ja ću isto morati u kesice, jer kutija nema šanse da stane u ranac, nisam probala ali mi se tako čini. Dok ubacimo pernicu, knjige, sveske...

Ja se još lomim da li da ga dajem u boravak, a iako bi krenuo, ja bih ga uzilama negde oko 15-15.30 kada idu prepodne, tada završavaju zadatke, jer se plašim da pored M kući ne bi imao mira za zadatke. Ja bih sa njim u tom slučaju prešla uveče malo, tako je učiteljica rekla, pola sata da odvojimo svako veče.

A kada idu popodne, možda ga i ne bi vodila u boravak, ako uspem da napravim taav dogovor, kaže mi komšinica da može.

U okviru boravka imaju užinu i ručak, ali je samo ručak obavezan.


Do petka da odlučim ..mada uvek može da se odustane, a i kasniej da se prijavi za boravak, bar tako su rekli.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.9.2021 12:05:51 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 13:29:43   
Sanjica26 RR
Suzi, ne znam za ručak. Sto se tice užine koristili smo kutije i one zip kese. To mi je bilo praktično.

Kod moje T u odeljenju samo ona i još dva deteta su donosili od kuce užine, u smislu da smo mi mame pravile. Ostali su se ili hranili u školi ili si kupovali gricke.Moje se danas premišljaju za šk.užinu😄 Ako ne žele, moracu da se vidim kako cu da se  organizujem pošto mi je sad ludacki raspored. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 13:48:15   
Ana RR
Ja nisam pakovala i ručak i užinu, ne znam kada bi sve to pojeo. Spakujem mu npr 5,6 kiflica, vodu i mandarinu ili bananu ili isečem jabuku.. Kada ide posle podne uvek ruča pre škole, za pre podne mu je ovo sasvim dovoljno, i ne pojede sve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 13:58:04   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja nisam pakovala i ručak i užinu, ne znam kada bi sve to pojeo. Spakujem mu npr 5,6 kiflica, vodu i mandarinu ili bananu ili isečem jabuku.. Kada ide posle podne uvek ruča pre škole, za pre podne mu je ovo sasvim dovoljno, i ne pojede sve.
Apsolutno se slažem.A užina u školi-pokvaren jogurt,detetu se zgadilo.Tek sendviči....Ne bih dalje...Još kad ide popodne,lepo jede kući,ni ne ogladni u školi.Taman neku voćku,kiflicu-šta god i jede kad dođe kući.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 14:21:26   
Tiziana

Boravak mozes ili svake ili svake druge nedelje, videces kad dobijes formular. 
Moje mladje dete mora svake nedelje, ne bih da je ostavljam samu  sa bratom, niko nista uciti nece, a mi moramo da radimo,drugu opciju nemamo. 
Kod nas u skoli nr postoji opcija uzine. Samo rucak u boravku. 

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kako uspete da sve to spakujete u ranac, mislim užina + ručak? :)

Ja ću isto morati u kesice, jer kutija nema šanse da stane u ranac, nisam probala ali mi se tako čini. Dok ubacimo pernicu, knjige, sveske...

Ja se još lomim da li da ga dajem u boravak, a iako bi krenuo, ja bih ga uzilama negde oko 15-15.30 kada idu prepodne, tada završavaju zadatke, jer se plašim da pored M kući ne bi imao mira za zadatke. Ja bih sa njim u tom slučaju prešla uveče malo, tako je učiteljica rekla, pola sata da odvojimo svako veče.

A kada idu popodne, možda ga i ne bi vodila u boravak, ako uspem da napravim taav dogovor, kaže mi komšinica da može.

U okviru boravka imaju užinu i ručak, ali je samo ručak obavezan.


Do petka da odlučim ..mada uvek može da se odustane, a i kasniej da se prijavi za boravak, bar tako su rekli.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 14:56:10   
dunja RR
Tizi, mislim da u ugovoru nema ta opcija kod nas, piše samo da sveko otkazivanje ručka mora da se najavi dan ranije, ali komšinica mi kaže da su se neki ipak dogovarli da se ide svake druge nedelje, to bi mi odgovaralo, proveriću.


Da li su OVE vrećice ok, ili veće da uzmem?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 15:06:35   
milicicak
Dunja, ja koristim te.


Hranu ne pakujem u ranac, od starta ima svoju torbu za užinu i tu nosi. Uglavnom pakujem u kutije, sve lepo stane u torbu.
Kod nas nema užine, samo ručak za decu u boravku. Ručak može da se otkaže dan unapred i taj dan se ne plaća. Cena je 185 din i plaća se na kraju meseca. Sad nam je stigla ponuda za ručak, ista je firma kao prošle godine, dakle, ništa od ručka u školi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 15:10:20   
dunja RR
Mili, hvala ti, naručiću te.

Kod nas isto kao kod vas čini mi se, i cena i ostalo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 15:55:48   
Tiziana

To su te. Vece su mnogo velike. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da li su OVE vrećice ok, ili veće da uzmem?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here