|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savetovaliste za sterilitet
27.6.2011 23:36:17   
GRGA
Ankii dobro vece,,pa pazi ja sto sam cula kazu da ne sme doci doz aceca mesec dana,zbog sretstva koje te malo ozraci dok ti rade HSG-i to bas dosta slucajeva znam cak je i meni moja dr rekla da ne bi trebalo doci do zaceca mesec dana zbog kontrasta koji je radioaktivan..........................Nada nekima kazu da nemju odnose,a nekima predalzu...Sta znam nisam pametna,,ja samo znam da cu pauzirati oko mesec dana(trebem sledeci ciklus raditi)zbog zracenja..Sve zavisi od dr do dr!!

(odgovor članu ankki)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Savetovaliste za sterilitet
28.6.2011 10:06:11   
plačljiva
Moj savet je da se ne pokušava sa začećem u mesecu kada je rađen HSG zbog male doze zračenja.Ja se sećam da sam preskočila jedan mesec...Po savetu fantastične doktorke sa KBC "Zvezdara"

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Savetovaliste za sterilitet
28.6.2011 21:26:18   
marija andrijana
Takodje. Meni je dr rekao da taj mesec, u kome se radi HSG, nema odnosa. Pre HSG-a zbog samog postupka, a posle zbog zracenja.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Savetovaliste za sterilitet
28.6.2011 23:37:08   
ankki
DO VRAGA,EM SAM TOLIKO CEKALA,SAD MI SAMO FALI DA SAM OSTALA TRUDNA.NIJE MI JASNO DA MI NISTA NIJE REKAO MOJ LEKAR.SAD SAM JOS VISE UPLASENA.NISAM GA NISTA PITALA,JER SAM POSLE HSG BILA TOTALNO POGUBLJENA ALI ZNAM SIGURNO DA MI NISTA NIJE REKAO.SAD MI DODJE DA POLUDIM.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Savetovaliste za sterilitet
29.6.2011 10:37:21   
marija andrijana
Nemoj da ludis, nije nista strasno. Podeljena su misljenje oko odnosa posle HSG-a. Procitaj u ovoj temi., raniji postovi... Dosta se pisalo o tome. Ima i devojaka koje su bas u tom mesecu i ostale trudne.



(odgovor članu ankki)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Savetovaliste za sterilitet
29.6.2011 10:48:42   
marija andrijana
izvini, ne dadoh link... user posted image

ovde pogledaj sve sto su devojke pisale KLIK

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Savetovaliste za sterilitet
10.7.2011 22:11:03   
GRGA
Zene sta se desava sada leti...Posle HSG-A koji trreba da bude 3 avgusta ,,,planiram za Bg ......Valjda ce sve biti ok,,i valjda ce mi uskoro biti i IUI!!!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Savetovaliste za sterilitet
16.7.2011 12:11:30   
mulan
Ja sam ubrzo posle HSG radila hormone (krv) pocela sa terapijom (Klomifen), pa folikometrija, pregnil i radi se inseminacija. Sada zavisi od doktora ja ti pisem sta je bilo u mom slucaju.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.7.2011 9:38:09   
plačljiva
Drage moje,uzela sam uput za Narodni front i prof.Mladenka Vasiljevića.Molim vas da mi u privatnoj poruci pošaljete vaša iskustva sa njim.Da li  možda imate i nekog drugog lekara da mi preporučite iz Fronta?user posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.7.2011 13:17:34   
mulan
IZVORNA PORUKA: plačljiva

Drage moje,uzela sam uput za Narodni front i prof.Mladenka Vasiljevića.Molim vas da mi u privatnoj poruci pošaljete vaša iskustva sa njim.Da li  možda imate i nekog drugog lekara da mi preporučite iz Fronta?user posted image


Rado bih ti posla pp, ali kod tebe nemam tu opciju user posted image zato cu ti odgovoriti ovde, pa ako moderatori procene da post treba da mi se obrise neka to i urade.

Pre nego sto krenes u NF obavezno zovi savetovaliste da vidis kada Vasiljevic radi jer je mozda na godisnjem odmoru. Cinjenica da je on prezaposlen predavac je na fakultetu, operise u bolnici, radi u savetovalistu i ko zna cime se jos bavi, pa je samim tim i retko tu. Htela sam i ja kod Vasiljevica, ali sam vremenom presla kod dr Jovanovica jer sam samo jednom uspela da dodjem do njega i to slucajno kada sam vec radila folikometriju. Ono sto sam cula o njemu je sve najbolje sem sto je velika mana sto je retko kada tu, pa je za zene veoma frustrijajuce to cekanje i dolazenje bzvz, a narocito za one koje nisu iz Beograda i koje prevale ogroman put. Mislim da je ciklamica njegov pacijent, pa ti ona moze nesto vise napisati o Vasiljevicu.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.7.2011 15:00:03   
nina26
Placljiva, mene zanima od koga si dobila uput za NF?

Ili ako neko od devojaka moze da mi preporuci nekog dr koji bi mi dao uput za NF,posto ja treba da radim histero, pa me je strah da ne naletim na nekog nadrndanog kod mene u DZ??

Pomagajteeeeuser posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.7.2011 15:25:37   
GRGA
Zene moje drage smao da vas obavestim--radilasam progesteron--pokazalo se da sam imala ovulaciju ovaj mesec i da je sve ok....(prirodno)da ne poverujem!!!

Dobilasma upute za HSG,,,i upute za hormone--prolaktin profil cu raditi privatno,,,iz jednog razloga sto se treba raditi u 8-11-13h,,a kakavi su redovi kod nas i koliko se ceka,,sta ako promasim vreme-----



Moja drzavna doktorka se isto zapanjila i rekla kako nemate decu i koliko dugo--kada sam joj rekla nije mogla da veruje,,i rekla je d mozemo prirodno,,,,ali eto nece,,,,i da ako je HSG i hormoni u redu,,onda pravac Bg,,,,,,,,,,,


(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.7.2011 18:52:03   
moja ciklama
IZVORNA PORUKA: nina26

Ili ako neko od devojaka moze da mi preporuci nekog dr koji bi mi dao uput za NF,posto ja treba da radim histero, pa me je strah da ne naletim na nekog nadrndanog kod mene u DZ??


Nina26, uput za Front, tražiš od tvog ginekologa iz doma zdravlja! Moj ti je savet, da zamoliš Prof.Vasiljevića, da ti uradi histero!

I da pročitaj post koji je poslala Mulan, sve je istiina 100%.
Ja umem da ga čekam baš baš..!

< Poruku je uredio moja ciklama -- 18.7.2011 18:53:50 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.7.2011 23:41:36   
nina26
Hvala vam drage moje, pisala mi je i Placljiva, pa videcu sutra da zakazem i da se izborim za uputuser posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Savetovaliste za sterilitet
19.7.2011 8:26:32   
plačljiva
Ide li neka drugarica sutra u Front kod Vasiljevića?Idem i ja user posted image  

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Savetovaliste za sterilitet
19.7.2011 12:32:00   
mulan
Ja cu tek pocetkom avgusta u NF kada mi dr vrati sa go, pa cemo se tamo vidjati. Obavezno napisi sta si uradila ako ti nije tesko.user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Savetovaliste za sterilitet
19.7.2011 15:12:29   
nina26
Pljaciljiva taman da mi kazes ako je prezauzet da izaberem drugog user posted image

I naravno javi sta je bilouser posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Savetovaliste za sterilitet
19.7.2011 15:14:21   
GRGA
Zene cimz avvrsim hsg,,ja cu ici u NF,,,,ako bude sve ok stose tice jajovda!!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.7.2011 7:38:14   
plačljiva
Drage moje,danas idem u NF.Javljam vam se večeras sa izveštajem user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.7.2011 9:00:25   
GRGA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.7.2011 11:08:57   
plačljiva
Bila sam u NF,kod dr Vasiljevica,pregledao mi je celu fasciklu sve nalaze i rezultate i rekao mi je da dodjem na UZ u petak i da će mi reći ša dalje.Čovek je tih smiren,malo priča.Ostavio je jako jako pozitivan utisakuser posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.7.2011 13:18:24   
GRGA
user posted image user posted image user posted image Placljiva bravo........ipak ima pomaka i sve ce se brzo resiti.


Sose tice mene ja sam najubedljivi primerkako je zdravstvo van grada Beograda traljavo,ppolupismeno i sl.....

Naime ovako ,,posto sam dobila uput za kod nas u Po za hormone,,pritom pozvala i rkli mi da hormone ne rade ja danas odem za uput za Bg
Moja dr mi da upute ali mi kaze da moram proci komsiju id a mi oni odobre mogu li raditi u Bg hormone ili ne.......
Pritom je dr pita da li sam radila test opterecenja secerom--reko-ne

Ok napisa mi i to ali ona ne zna sa kolikose to glukoze radi,nego ja kada odem da dam krv da mi napise,,odem ja da dam krv,,oni mi pritom kazu kako ona ne zna...pa me posalju kod dr opste prakse!!!To sutra radim..

E sad odem ja sam tim papirima na komisuju pregledajku oni sve,i kazu mi da odem sada u bolnicu da mi na poledjini papira napisu da oni to ne rade overe i da donesem papir


Odem ja u bolnicu niko nista ne zna....Nece da se potpisu,pa jao mi ovo mi ono vama to ne treba............Meni elergija--kazu jao pa dodji sutra kada je nacelnik tu...POludela sam


Sada je pitanje koliko ce komisija zasedati da li cu do ciklusa dobiti upute,,a kazu mi da je komisija katastrofaaaaaaaaaa,,da nema tog koji je prodje!!!Veselo

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.7.2011 13:46:49   
nina26
Placljiva, jel si ti isla kod njega zbog konsultacija za VTO?

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.7.2011 16:34:50   
mulan
IZVORNA PORUKA: plačljiva

Bila sam u NF,kod dr Vasiljevica,pregledao mi je celu fasciklu sve nalaze i rezultate i rekao mi je da dodjem na UZ u petak i da će mi reći ša dalje.Čovek je tih smiren,malo priča.Ostavio je jako jako pozitivan utisakuser posted image


Drago mi je sto si ga pronasla user posted image Bas tako malo prica, prilicno tih, ali zato dobar strucnjak. Odlican pocetak!

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.7.2011 20:07:05   
plačljiva
nina 26,išla sam kod njega jer mi jedna poznata i priznata klinika u Bgd nije rešila problem,dve neuspele IUI i ja se malo raspitala ko je u državnoj klinici stručnjak i dodjoh do njega...Prilično smiren,tih i stručan lekar.Prvi utisak jako pozitivan

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here