|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.5.2011 20:59:35   
GRGA
meni je hsg 9 juna:)))))Ponedeljak papa test,sreda koltoskopija(tako cu kada mi stigne papa)u subotu idem na veridbu da djuskam---user posted image ,pa 9 HSG

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.5.2011 22:32:46   
mulan

IZVORNA PORUKA: GRGA

meni je hsg 9 juna:)))))Ponedeljak papa test,sreda koltoskopija(tako cu kada mi stigne papa)u subotu idem na veridbu da djuskam---user posted image ,pa 9 HSG


Ej,zemska pa to su lepe vesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.5.2011 23:12:56   
GRGA
Zenske pripremam se maksimalno!!!!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.5.2011 11:07:44   
mulan

IZVORNA PORUKA: GRGA

Zenske pripremam se maksimalno!!!!

user posted image user posted image user posted image Grga, ja sam ki slonica vucem noge, pa vidis da te dobro krenulo HSG iz prve user posted image


(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.5.2011 12:27:00   
GRGA
JOJJJJJJJJ SVE JE OK,PA ZATO---za papu ocekum da je ok jer sam je pre 6 meseci radila pa sada ponovo cisto da eto nabavim te nove analize-samo sto cu za hsg traziti anestezijuuu!!!!!Svi to preporucuju,pa tako da ja necu glumeti nekoga junaka ,i testirati moj prag boli!!!!Samo polako ali sigurnoooo.Hsg cekam od marta,,,i evo najzad!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.5.2011 12:34:09   
mulan

IZVORNA PORUKA: GRGA

JOJJJJJJJJ SVE JE OK,PA ZATO---za papu ocekum da je ok jer sam je pre 6 meseci radila pa sada ponovo cisto da eto nabavim te nove analize-samo sto cu za hsg traziti anestezijuuu!!!!!Svi to preporucuju,pa tako da ja necu glumeti nekoga junaka ,i testirati moj prag boli!!!!Samo polako ali sigurnoooo.Hsg cekam od marta,,,i evo najzad!



Grgic, u Frontu HSG rade sa anestezijom tako da se opusti! user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.5.2011 21:32:01   
GRGA
Mulan ja radim HSG kod nas:(((Tako da :(((,ne opterecujem se da li ce da boli......ma bice sve ok ,sta smo sve preziveli i to cemo--ne bojim se velikog bola,jer sam toliko toga prezivela da mi taj hsg dodje kao kafica!!user posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Savetovaliste za sterilitet
22.5.2011 22:51:25   
mulan

IZVORNA PORUKA: GRGA

Mulan ja radim HSG kod nas:(((Tako da :(((,ne opterecujem se da li ce da boli......ma bice sve ok ,sta smo sve preziveli i to cemo--ne bojim se velikog bola,jer sam toliko toga prezivela da mi taj hsg dodje kao kafica!!user posted image


Sad si me totalno zbunila zar nije NF kod dr Ane? user posted image Znam da si se raspitivala za nju, pa otkud sada kod tebe?

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 8:24:58   
GRGA
Mulanuser posted image user posted image user posted image ,,,mi imamo problam sa spermogramom(koji cas dobar cas ispo d granice),mojim policisticnim jajnicima_nemam ovulaciju,,,pa mi daju kod nas uput za front zbog IUI,E sada posto iammo mali mislion obaveza svaki dan i ja i mm,nazalost za svake analize ne mozemo tckati do Bg-apa se trudim da sto vise zavrsim ovde......Ovde imam dve moje doktorke jedna koja je u dom zdravlja--koja mi sluzi samo za briseve i upute--a druga kod koje idem privatno(koja je najbolji ginekolog kod nas)kod koje radim sve analize dabi sto pre zavrsila ada ne bi cekala.Kod nas se cekanje na obicnu mikoplazmu ceka 3 meseca:((((((((Znaci nema sanse drzavno

........................................................Stoga sada idem na HSG,ovde kod nas u bolnici jer mije moja dr rekla da im je stigao nov aparat,i da jako lepo radi..........................Cim to zavrsim--pravac front i pravac dr Ana jer posle idemo dalje nadam se IUI

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 9:30:27   
mulan

IZVORNA PORUKA: GRGA

Mulanuser posted image user posted image user posted image ,,,mi imamo problam sa spermogramom(koji cas dobar cas ispo d granice),mojim policisticnim jajnicima_nemam ovulaciju,,,pa mi daju kod nas uput za front zbog IUI,E sada posto iammo mali mislion obaveza svaki dan i ja i mm,nazalost za svake analize ne mozemo tckati do Bg-apa se trudim da sto vise zavrsim ovde......Ovde imam dve moje doktorke jedna koja je u dom zdravlja--koja mi sluzi samo za briseve i upute--a druga kod koje idem privatno(koja je najbolji ginekolog kod nas)kod koje radim sve analize dabi sto pre zavrsila ada ne bi cekala.Kod nas se cekanje na obicnu mikoplazmu ceka 3 meseca:((((((((Znaci nema sanse drzavno

........................................................Stoga sada idem na HSG,ovde kod nas u bolnici jer mije moja dr rekla da im je stigao nov aparat,i da jako lepo radi..........................Cim to zavrsim--pravac front i pravac dr Ana jer posle idemo dalje nadam se IUI


Moj mm je uradio novi spermogram i mnogo su bolji rezultati, mada, morfologija je kako mi se cini oko 60% ali mi je dr u NF rekao da je super user posted image Nisam htela mnogo da pametujem da ne iskomplikujem situaciju ako mi je vec rekao da idem na HSG bolje to da uradim, a ostalo cemo videti. Danas su mi rezultati krvi i urina i nadam se da su ok jer me malo bolucka besika i malkice se brinem, ali pokusavam da ne mislim na to. user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 10:49:26   
mala83
zene bila sam danas do NF i treba u junu da uradim briseve (posto se zakazuje) pa ako budu u redu da kad dobijem sledeci put radim HSGuser posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 13:18:33   
mulan
Mala83, dobar pocetak user posted image

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 14:41:01   
GRGA
u PA SUPER JE MORFOLOGIJA --MISLIM DA JE SASVIM OK,,U PRINCIPU ONI TU GLEDAJU SVASTA I MORFOLOGIJU I NORMALNE OBLIKE...SVE.Nista ne brini --sto kazu devojke kada upadness u tu masinu sve ide bolje i lakse......Devojke da Vas pitam nesto


................................Kada Vam doktor daje uput za front,sta vam treba od dokumentacije?

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 16:02:55   
mala83
ne treba ti nista od dokumentacije samo trazis uput za pregled za NF i to je to, e sad ako ces tamo da radis briseve i HSG onda ti opet trebaju uputi i za to...

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 16:20:22   
GRGA
Drage moje danas sam poludela,,otisla sam da uzmem uput za NF.pa sam cekala i cekala id a nisam usla niko me nikada ne bi ni prozvao:((((((......................................................................Dalja tragedija je sledeca,doktorka mi nije dala uput za front...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,,rekla je gde su mi sve analize..........................................................reko koje analize,ona mi je rekla da bi mi dala uput za front da mi je potrebno spermogram mm,pa moje folikulumetrije,moji svi nalazi,cervikalni brisevi,papa sve:((Uopste ne znam ko je tu lud,ok imm papu da ali je tara 8 meseci ,a sada radim novu----sta nije mi sada nista jasno

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 17:15:04   
GRGA
Da dodam uz to da u mom kartonu sve lepo piseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,i da je ona rekla sama da cim odradimo ureoplazmu mikoplazmu i hlamidiju,da mi daje uput za Bg,,,,,,nalazi su cisti ,a ona sada trazi jos ..............i folikulumetrije(u kartonu imaa sve)i brisevi,,i sve sve sve!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 18:20:11   
mala83
grgo, a da probas da uzmes od lekara opste prakse uput kad vec ginekolog nece da ti da... primaju i njihov uputuser posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 18:27:16   
GRGA
user posted image Da li je to tacno?Da i lekar opste prakse moz da ti da????Kakav to uput mora da bude!!!Neki specijalni.........iliiiiiiiiiiiiiii?

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 21:00:08   
marija andrijana
za NF sa naznakom sterilitet.
Ko moze da daje nemam pojma tj. da li lekar opste prakse moze da da uput za to. Ginekolog koji te  vodi, treba da ima svu tvoju istoriju. Nek uradi prepis rezultata. Meni je trako dr sad uradila za papu i za kolposkopiju da bih predala za VTO.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 21:11:09   
mala83
Grgo, to je obican uput za pregled kao da te salju bilo gde iz DZ... tako da ja koliko sam shvatila moze i od lekara opste prakse jer oni to ne gledaju. bitno je samo da je naznaceno da je za NF i da je rec o sterilitetu...i da, ne moze da ti ne da uput, jet ti imas prava da se lecis gde ti hoces pa ako je to u NF, to je tvoj izbo,r ako ona nece da ti da, promeni lekara user posted image

< Poruku je uredio mala83 -- 23.5.2011 21:13:07 >


_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 22:49:10   
GRGA
user posted image user posted image Drage moje zene promenila sam boju kao ovaj zeleni krastavac....................ceo danasnji dan je gr gr grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
.......................................Da smanjim sa rezanje da nastavim pricu,danasnji dan u dom zdravlja je prosao kako je prosao i to je to..........................................analize imam jos od 2006 godine(brizno i pazljivo cuvam celu hrpu i moju i mm,,kada se spoji jos malo pa kao ana karenjina)


................................Odem ja da dam papu,,,bilo je 15 min pred kraj radnog vremena zadrzalo se i oduzilo(velika guzva)i posto je bilo 9sati uvece kada sam usla resila sam za kotoskopsi sledeci put))))Kazem ja mojo privatnoj dr sta i kako i ona meni kaze...........................................da nece da me pusti u narodni front doktorka jer mi trebaju analize,,ja sam rekla ok sami znate koliko godina dolazim kodvas folikulumetriju ima predhodne tri godine sve sve sve---celu istorijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma jok,da bi me poslala u Narodni front moram imati sve sve sve.I cervikalni,vaginalni,mikolpazmu,ureoplazu(ok sto mi je logicno))))papu,koltoskopsi(ajde ok i to )HSG,kompletne hormone,kompletnu krvnu sliku,test na secer,test na sidu,hepatitis,b i c,,,,,sifilis,sedimentaciju,................cek da se setims ta jos test na spermatozoidna antitela(mm to ima ja ne),neka analiza pise ,,,,R,,,Tox,CMV.............cccccccccccccc i onda nova folikulumetrija......pa onda pregnilll pa da probamo prirodno,,a tek kada to ne uspe Bg i FRONTuser posted image user posted image Place mi seuser posted image user posted image

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 22:52:08   
GRGA
:))user posted image Marija evo jedne kafice pa da sednemo i pricamo :)))Ko ce ga znati kao daje uput,ali meni je samo jedno sumnjivo,,sada ovo sto radim meni je kao priprema za VTO,ali veruj mi niskda za IUI nisam cula da je nek sve ovo radio od analiza...................Cak kada sam isla na sajt NF tamo lepo pise----spermogram,Hsg,hormoni...i to je sve (mozda jos brisevi)testiraju me kao zamorce!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 22:55:09   
mulan
Mislim da je doktorka preterala, pa sve to ti treba za VTO, a zasto sada da krenes sa svim tim analizama dok se ne posavetujes sa lekarima u NF, a i bzvz da ti propadnu ako ti lekar ode na godisnji odmor user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 23:04:27   
marija andrijana
Hvala na kafici.. user posted image
Kad budes dolazila u Bg,onda cemo je svakako popiti negde, makar i u okolini Fronta.

Slazem se sa Mulan i mislim da je preterala. Meni, a verovatno i velikoj vecini devojaka ovde nije bilo potrebno sve to. Moja dr je videla spermogram mm i rekla sam joj da bi smo mi hteli da se pozabavimo potpomognutom oplodnjom i trazila sam uput  za Front. Zena mi je odmah napisala i pozelela puno srece. Rekla mi je da je obilazim i ovako, a ne samo kad mi zafali neki uput. user posted image

Pokusaj ponovo i reci sta hoces. Imas pravo na to. Ukoliko neka ustanova kod tebe radi HSG, verovatno rade i IUI pa zato mozda i nece da ti da uput za Front. Kako god, ti opet mozes da biras i gde ces da radis HSG! Ispitaj, proveri, pa insistiraj da dobijes ono sto zadovoljava tvoja prava kao pacijenta.


(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Savetovaliste za sterilitet
23.5.2011 23:28:35   
GRGA
user posted image user posted image Mulan evo za nas dve kafice!!!Znace preterale su--pa pretpostavljala sam ,,,,nemam reci obe su mi rekle da nema sanse da dobijem uput dok to sve ne odradim,:((Na zalost,,Da kod nas se radi HSG,kazu neki nov aparat-pa ajde da ga isprobamuser posted image ali IUI ne rade,i covece kao da me spremaju za astronauta i hod u bestezinskom stanju!!!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here