|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savetovaliste za sterilitet
12.5.2011 18:10:17   
mulan
Uh, sad mi je lakse! user posted image Zurila sam iz grada da vidim da li mi je neko odgovorio na poruku i bas ste me obradovale.

Grga, iz Beograda sam i mrzim da cekam, ali ovde mi je vec jasno da moram biti strpljiva zato cu pored dokumentacije poneti neku knjigu da citam i da glumim i ikebanu ako treba samo da stignem na red i da udjem u masinu user posted image O Vasiljevicu sam cula da je cutljiv i da deluje nezainteresovano, ali da je strucnjak i da se nikada ne zna ni kada ce doci sto je vec dovoljno stresno. Ne znam ni sta da mislim jer su mi osecanja pomesana jer sam se usudila da napravim korak dalje i haos mi je u glavi.

marija adrijana dr Jovanovic mi se bas dopada i to iz par tvojih redova jer meni treba neko ko ce da me gurne u masinu ove cudljive i cutljive ne volim ni u zivotu. user posted image . Mom suprugu nisu dobri rezultati spermograma ima dobru pokretljivost, ali morfologija je losa, nadam se da ce mi tamo reci sta dalje. Ovde sam sasvim slucajno dosla jer sam na pretrazivacu iscitavala sve o vantelesnoj i mogu vam reci da mi se dopalo jer mi je lakse pitati i pisati o svim mojim nedoumicama, a znam da ce neka od vas da me uputi i podrzi user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Savetovaliste za sterilitet
12.5.2011 18:34:42   
GRGA
Mulan DOBRODOSLA!!I ja sam isto tako ceprkala sve o VTO i dosla do ovog foruma pa ga citala i citala,dok posle godinu dana listanja nisam ukapirala da mogu i ja da se uclanimuser posted image user posted image user posted image user posted image Moj savet ti je batalis ti tog Vasiljevica,treba ti neko ko ce da te ubaci u sistem ,a ne ko ce da te nervira(ako ne dodje i sl.)I ne odustaj ,devojke kazu da kada te ubace u program nema izlazenja i zacas zavrsis sve.Ja sledece nedelje dolazim samo ne znam kada,ali obavezno dolazim jer me ovde zavlace 5 godina i nisat nisam uradila-ma nisam mrdnula sa mesta jos vucem bakterije,tj ne znam ni dali ih imam mozda ih i nemam jer ovi ovde ne znaju nisat!!!Ima dobrih doktora mnoge hvale,tako da koji te god primi sta znam opet upasces u svu kolotecinu i brzo zavrsiti,sledece nedelje kada budem krenula bas u da vidim sta ce da nam kazu i za kolikocemo otkloniti bakterije

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Savetovaliste za sterilitet
12.5.2011 18:40:41   
GRGA
Mozes da zamislis kada sam samu sebe iznenadila jednacinama,samu sebe sam iznenadila matematickim umecem:)user posted image user posted image SAMO STETA STO SABIRAMO INEKCIJE I STRES bolje je nesto kao torta sladoled i dobro pivo:)

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Savetovaliste za sterilitet
12.5.2011 19:18:20   
mulan
Ja cu najverovatnije u utorak ili sredu u Front jer moj suprug opet radi spermogram, pa cu da napisem sta sam uradila. Ja dok se pokrenem, a posle ne posusustajem. Meni je bas zao da te tako maltretiraju i da te zbog bakterija zavlace tolike godine user posted image iskreno se nadam da ces to regulisati i pomeriti se sa te tacke user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Savetovaliste za sterilitet
12.5.2011 23:00:21   
GRGA
Kada je mm bio (sada skoro)na VMA doktor mu je rekao da je nemoguce da covek tolike godine ne moze da otkloni bakterije:!!!!!nemoguce.

Dok je ovde davao spermokulturu imo je candidu,eserihiju,streptokoke,stafilokoke...nedelju danaa posle tih analiza odemoz a vma-NEMA NISTA!!Ma jedva cekam front!!!Jeste znam ne treba voleti bolnice ,ali ja je volim,jer dovoljno samo da vidite kakva je nasa bolnica i kako rade pregled i gde zene spavaju da vam sve bude jaso!!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Savetovaliste za sterilitet
12.5.2011 23:47:09   
Suncicabg
Mulan dobrodoslica i od mene user posted image Moras imati strpjenja za ovu zivotnu igru, jer vredi boriti se za user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 8:12:25   
marija andrijana
Bas tako, Sunci!

Strpljenje, snaga i vera su najvazniji u ovakvom problemu i ovoj, kako ti kazes, zivotnoj igri.

Mulan, najverovatnije i ja idem tamo u utorak.. mozda se sretnemo user posted image

Grgo, pa moze i tako... Evo novog recepta, kad smo blizu stresnog stanja ili zakoracimo u njega, capimo parce torte ili sladoleda ili cokolade, pa ce odma da proradi endorfin - hormon srece - i sve ce biti lakse. Lakse, sve osim nas. user posted image
Pivo? Moze, Vitamin B.. itekako potreban zenama! user posted image

Samo da smo opustene, sve moze! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 8:26:40   
GRGA
STo se tice tog hormona srece...............eto zasto sma ja non stop razdragana,od silnih torti koje pravim i slatkisa(to mi je posao)od silnih olizanih serpi,i kutlaca ,mora da proradi tad edorfil..user posted image

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 15:30:26   
mulan
Hvala na podrsci jako mi znaci user posted image marija ne znam koliko ima zena, ali ako vidis neku koja gleda ispod oka vadi knjigu i pokusava da cita, a na pola uha slusa sta druge zene pricaju znaj da sam to ja. user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 18:10:11   
marija andrijana
Mulan, draga, tamo je obavezno ogromna guzva i najcesce niko nista ne prica...
Neka knjiga bude znak prepoznavanja. user posted image

Kada ti ugledas nesto nize i prilicno loknavo (verujem da ce me mrzeti da se feniram i peglam) i cupavo, pomalo namrsteno, najcesce stojim, jer zivaca nemam da sedim - to sam ja! user posted image



(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 21:10:11   
GRGA
JU zene ,mene cete naci u kupatilu kako krisom jedem kolace(a kobajagi se zdravo hranim):) Ma samo da krene ,evo ja sutra ujutru da dam analize pa se nadam da NEMA VISE BAKTERIAJ!!!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 23:12:48   
mulan
marija andrijana, kada krenes da me gledas nikad kraja i horizontalno i vertikalno user posted image delujem robusno i strogo, ali to je samo zbog frizure user posted image
grga, nista se ti ne brini u mojoj sport bili torbici uvek ima neki slatkis. mislim, zdrav slatkis user posted image

< Poruku je uredio mulan -- 13.5.2011 23:13:21 >

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 23:15:12   
GRGA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 23:25:32   
mulan
Grga, ako zasusti nesto, odmah mi pridji vadim cokoladnu bombonu user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Savetovaliste za sterilitet
13.5.2011 23:33:23   
marija andrijana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Malo smo uveselile ovu temu!
Grgic, javljaj obavezno rezultate! Cekamo i navijamo!user posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Savetovaliste za sterilitet
14.5.2011 14:44:26   
GRGA
Malo sale nije na odmet.dobro je za zdravlje!!!Mulan volim cokoladne bombonice!!user posted image user posted image .Zenske danas sam dala analize za ureoplazmu i mikoplazmu,u sredu rezultati -kazu ako bude bilo pre javljaju mi!!!Sa dr sam se vec sve dogovorila,da odem u drzavnu ustanovu uzmem uput i pravac front.Kaze mi je na u frontu ima doktorka Ana koji je dobar strucnjak,ne znam da li je neka ila kod nje ili je cula za nju.???

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Savetovaliste za sterilitet
14.5.2011 19:43:53   
mulan
Super! user posted image Ja nisam cula za dr Anu mozda marija andrijana ili neka od devojaka zna vise o istoj.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Savetovaliste za sterilitet
14.5.2011 22:12:52   
GRGA
Ma ni ja nisam cula za nju ,ali kaze da ima sto znaci sigurno je ima odoh ja na sajt fronta da vidim u spisku da li je ima!!!!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 2:24:13   
liliana
Grgo, jel Dr Ana Mitrović (Jovanović mislim da joj je drugo prezime)? Ako jeste-ja je znam. Bila sam kod nje.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 10:47:37   
moja ciklama
mene zanima kako ti se čini ona?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 13:01:10   
marija andrijana
Jedino sto zanm jeste da je dr. Ana nacelnica steriliteta. Nemam nikakvu drugu info o njoj.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 13:47:17   
GRGA
LILIANA kakva je sta ti mislis moja dr kaze da je ona jako dobar strucnjak?Ali sta da se radi nema biranja kada dodjem tamo i otvorim karton kao zna da li imam sanse da ubodem gde je ona vec gde me oni smeste.Sta ti kazes za nju??On koliko ujutru se otvara narodni front(planiram da dodjem RANOOOOO i budem prva)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 13:48:05   
GRGA
user posted image user posted image user posted image Zaista ne znam da li je nacelnica ili ne samo rece Ana!!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 14:08:28   
marija andrijana
Sa radom pocinju od 8h i rade do 13h. Oko pola 8 nekad uzimaju knjizice, ali ne uvek.
Kako god, draga, na vratima ti pise spisak sa imenima lekara, a ja cu svakako ici ili sutra ili u utorak tamo (zavisno od moje vestice) pa cu ti se sve raspitati.
Cmok.
Mislim da jeste Mitrovic.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Savetovaliste za sterilitet
15.5.2011 14:17:39   
mala83
Grgo, ja sam otvorila karton kod nje. Deluje mi OK. zena je inace non-stop u guzvi ima mnogo pacijenata i u principu taj neki pocetni razgovor sa njom kratko traje. Meni je dala da mm uradi neke analize i ja hormone i odmah mi je uradila UZ. e sad ja cekam da mm zavrsi sa jos nekim analizama pa treba da odem ponovo kod nje. Inace ja sam bila oko pola 8 i ona sestra mi je primila uput i pitala kod kog lekara hocu da otvorim karton , e sad ja sam kod nje otvorila jer mi se tako potrefilo da sam vec bila tu i nisam imala vremena da dolazim neki drugi dan posto radim. Na vratima imas spisak kad rade. Ja sam bila proslog meseca i tada je radila pon i cet od 8-10. e sad ne znam da li im je to fixni raspored ili ga menjaju mesecno kao lekari u domovima zdravlja... ako ti treba jos nesto pitaj...user posted image
inace ona je ljubazna i prijatna ili je bar bila kad sam ja bila kod nje, mada mi je malo gruba na UZ, moja dr u DZ je mnogo neznija user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here