|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savetovaliste za sterilitet
17.5.2011 23:57:49   
GRGA
Ma sve zavsi kolika je veza i kakva je ako ides direkno,tvoj dobar prjatelj je doktor pa te on pomuva to je drugo,onda sve ide brzo ,a ako ide od moje svekrve pa njene rodjene sestre ,pa njene drugarice skolski druga............................................e to je da vristis,jer onda ti ljudi kao ajde da ti ucine uslugu pa onda budu u guzvi i gledaju kko da te otkace!!!:(((((
user posted image user posted image
user posted image Na puno nacina covek moze naci vezu,ali ta veza treba biti prava veza,i naravno svi cekaju nesto zauzvrtat--ne pare ,ne vec eto neko lepo pice lep ,poklon,tortu,kozmetiku liker.....ma ako je covek covek,pa i ne mora nesto Bog zna sta da mi pomogne ,ali neka se samo trud-pa obasipacu ga poklonima,ali samo da se trudi....

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 0:06:50   
lidija 011
Nije mi drug dr., ali jeste kucni prijatelj moje prijateljice... relativno jaka veza, isto vazi i za mog muzica... Obasipala sam ih poklonima svaki put kad odem, govorila JA HOCU BEBU, a oni "ma samo se opusti"user posted image ... zamalo nisam ja njih "opustila"user posted image
odosmo offuser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 0:07:43   
liliana
Ma, mene je zeznulo to što je Stanojević otputovao sutradan po mom prijemu. Čovek se vratio iz Amerike, a meni tek urađena laparoskopija. Kad me je video tamo-zamalo nije pao u nesvest!!! A, inače, on je jako dobar prijatelj bio sa mojim ocem (išli su zajedno u gimnaziju), a pošto je on iz mog kraja,rodom, uvek su se viđali kad je dolazio ovamo. Pa, gde ču bolju vezu?!? (Nije to ono:tetkine strine ujna...)

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 8:06:45   
GRGA
ETO ma sa doktorima se nikada ne zna,najgore je sto kada te primi jedan doktor pa treba da te preuzme drugi to je smak sveta.:((Bar je tako kod mene u malom gradu!!!Ja cu ici ovako pa sta mi Bog da---

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 12:49:06   
GRGA
ZENE CISTI NALAZI NEMA NISTA U JUNU HSG,MOJOJ SRECI NEMA KRAJA!!!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 12:54:35   
moja ciklama
bravo Grga!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 13:49:54   
marija andrijana
IZVORNA PORUKA: GRGA

ZENE CISTI NALAZI NEMA NISTA U JUNU HSG,MOJOJ SRECI NEMA KRAJA!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jupi!
Bravo! Bas si me obradovala! user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 20:59:53   
GRGA
Devojke bas sam hepi,zvala sam moju dr,zakazala papu za ponedeljak,ako bude gotovo u sredu odma kolposkopsi......Devojke kazite mi jednu stvar,da li vas pred IUI teraju da radite hormone!!!Ao jesu koji su to---U ponedeljeljak mi dolazi sa odmora druga doktorka kod kje uzimam upute,pa bih da mi napise da u frontu dam test krvi i d avide hormone-kada se to radi,koji dan.....

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 21:09:20   
marija andrijana
Za IUI konkretno ne, ali ce ti traziti tj reci da je pozeljno za HSG.
Rade se LH, Lsh, E2, Prg, Prl, T i Tsh. To se radi 2dc. Oni se svakako placaju i u drzavnoj ustanovi osim ako nisu za VTO (to mora biti naznaceno na uputu).

Sacekaj, prvo otidji u savetovaliste, pa vidi sta ce dr da ti kaze. Nemoj sama unapred. Dobro je da znas sta je sve moguce da ti traze, ali ne zuri. Znam da je cim sto moras da putujes, ali...
Kako god odlucis, hormoni tj rezultati vaze 6 meseci.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 22:12:33   
mala83
Grga meni je dr. u NF dala uput za tamo da uradim hormone tj.kod njih, nisam uzimala uput od svog dr. i nisam nista platila... u principu samo sam uzimala uput za savetovaliste, a posle mi je dr u frontu dala da uradim hormone kod njih, kao to je prva stvar i spermogram mm za koji je on ipak morao da ide da uzme uput za front...
jel neko kojim slucajem video kad radi dr. Ana, neko rece da je isao/zvao front?

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 22:18:23   
mulan
Ana je radila u ponedeljak i danas.

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 22:21:02   
mala83
hvala Mulan, hocu da idem sledece nedelje sa rezultatima pa da vidim sta mi je dalje ciniti user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 22:34:49   
mulan
Ako ti nije tesko nazovi u petak cisto da proveris. Drzim ti fige user posted image

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 22:50:14   
GRGA
:((Pazi i da kota sigurno ne ksta 5000 kao privatno--Ja sam takva volim sve imam od analiza to da ja cekam sta oni meni kazu-----nema sanse,nekada skupim i vise negos to mi kazu i obicno se iznenade kako pripremljena za sve sto radim-jer sam ja samma takva volim temeljno.Znas kako ja toi gledam kada budem uradila HSG,ja imma sve od analiza,sve samo mi fale hormoni zasto ne uraditi injih...i onda posle hsga odmah otici......Mozda lupetam gluposti....ali nikada nisam radila hormone i nesto mi govori da ce mi ih svakako traziti za prvu IUI

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Savetovaliste za sterilitet
18.5.2011 23:22:12   
mulan
Grga, kako mi se cini da sam danas cula da u toku letnjih meseci ne rade tipa juli i avgust ne znam koliko ti se isplati da radis ako ti jos nisu potrebne analize.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Savetovaliste za sterilitet
19.5.2011 8:17:18   
GRGA
Znam o tome sam se i ja razmisljala...............ali tada ce analiz da nam propadnu skoro sve!!!Kda budem otisal sve cu lepo da ih ispitam sta i kako.nE RADE ZBOG ODMORA!!!!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.5.2011 10:26:53   
marija andrijana
Ne znam. Meni je dr Jovanovic rekao da je on tu do 15.7.
Obzirom da su mi gore na odelenju VTO rekli da se sam postupak oplodnje ne radi preko leta, jer, kako oni kazu: "ne valja" i da ce se posle juna, sledece oplodnje raditi tek u septembru, mozda ima neke veze i sa IUI.

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.5.2011 11:19:12   
GRGA
Nemoj da pricas lele,a koliko mi onda traju analize na mikoplazmu i hlamidiju

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.5.2011 11:30:26   
marija andrijana
3 meseca traju brisevi

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.5.2011 17:08:08   
liliana
IZVORNA PORUKA: marija andrijana

3 meseca traju brisevi

Mislim da ne važe toliko dugo, osim ako sse nešto nije u međuvremenu promenilo. Cervikalni i vaginalni su važili 15 dana, a  analize mikroplazme, ureaplazme i hlamidije 30 dana.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu marija andrijana)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.5.2011 19:50:50   
GRGA
Jebuser posted image user posted image Zar je moguce tako malo---taman nam sada analize super,sve ok,i kada budem sve odradila i otisla u font oni ce da mi kazu da u septembru pocinjemo,pa cu ja da posizim ako u medjuvremenu nakacimo nesto:(((((Zenske da li se leti radi IUI,ili ne -Kakva su vasa iskustva,neko kaze da neko ne?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.5.2011 20:21:17   
mulan
IZVORNA PORUKA: GRGA

Jebuser posted image user posted image Zar je moguce tako malo---taman nam sada analize super,sve ok,i kada budem sve odradila i otisla u font oni ce da mi kazu da u septembru pocinjemo,pa cu ja da posizim ako u medjuvremenu nakacimo nesto:(((((Zenske da li se leti radi IUI,ili ne -Kakva su vasa iskustva,neko kaze da neko ne?


Grga, pokusaj da ne misilis na to jer ces veoma brzo ako ovako nastavis biti pod stresom. Moras da razgranicis da na neke stvari ne mozes da utices i ne vredi ti da se nerviras jer samo pogorsavas situaciju. I meni i drugima ce prestati da vaze analize u septembru veoma sam svesna te cinjenice, ali necu da sebi dizem tenziju jer samo mogu da pogorsam stvari. Pokusaj da ne mislis na to vec se usredsredi na dolazak i na uspesan pocetak. Sto se tice analiza napisacu ti tacno sta vazi i koliko jer imam ispred sebe napisanu pripremu za HSG.
1. Bris grlica materice na chlamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu - 3 meseca
2. Cervikalni bris - 1 mesec
3. Nalaz kolposkopije i PA bris - 6 meseci
4. Krvna grupa i Rh faktor
5. Krvna slika - 15 dana
6. Urin - 15 dana
7. Spermogram i spermokultura mislim da isto vaze 3 meseca

Molim te nemoj da se ljutis na mene sto sam ti ovo napisala pokusaj da se fokusiras na nesto pozitivno i zaboravi analaze one su ok i bice ok i u septembru, a i kasnije.Ono sto je bilo ostavi iza sebe i grabi napred i samo pozitivno user posted image

< Poruku je uredio mulan -- 20.5.2011 20:24:21 >

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Savetovaliste za sterilitet
20.5.2011 21:10:02   
GRGA
Hvala ti PUNOOOOO,ma jok sta da se ljutim,z asta da se ljutim ako si mi reklauser posted image .Jednostavno te bakterije su nam haos,godinama i one me brinu,posao nam je samo sezonski malterne cele godine odvajamo za zimu,a da ti ne pricam sto uvek nesto iskrzne pa potrosimo pare,,,i kada pomislim analize privatne(moraju privatne jer se kod nas u sugavom gradu zakazuju analize tek sada pa za kraj jula(mozes da zamislis a analize se cekaju 2 nedelje)))))Tako da sve mora privatno pa dolazak bg,pa sam ja pomislila da to sve odradimo dok imam novca.Jos mi je veci stres da trebam otici za bg a da imam samo za put a sutra da jedemo gloginje!!!!

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.5.2011 10:44:42   
mulan
Rekla sam ti zato sto si mi draga i zato sto kada krenes da razmisljas o negativnim aspektima uvek zapadnes u taj vrtlog, a da nisi ni svesna kada se to dogodilo. Uzdigni se i hocu da te vidim u NF da zajedno razmenjujemo informacije, guramo ovu pricu i podrzavamo se. user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Savetovaliste za sterilitet
21.5.2011 11:03:27   
marija andrijana
IZVORNA PORUKA: mulan

Rekla sam ti zato sto si mi draga i zato sto kada krenes da razmisljas o negativnim aspektima uvek zapadnes u taj vrtlog, a da nisi ni svesna kada se to dogodilo. Uzdigni se i hocu da te vidim u NF da zajedno razmenjujemo informacije, guramo ovu pricu i podrzavamo se. user posted image


user posted image user posted image user posted image

Grgo, idi u Front! To ako moj dr ne radi, ne znaci da i ostali ne rade!
Ja sam ti rekla ono sto se ne radi je VTO, a za IUI ne znam, ali cu pitati sutra. Ja cu i u julu raditi IUI, pocetkom, dok je tu, tako da cu samo avgust preskociti, sto je i ok da malo odmorim i pripremim za VTO.
Dodji do Fronta sa svim rezultatima koje imas, a onda ces vec sa njima sve dogovoriti.
Vidis kako su Mulan ubrzali. U sredu vec HSG! user posted image

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Devojčica rođena iz embriona zamrznutog 27...
Porodica iz Tenesija se godinama borila sa neplodnošću, a onda se povezala sa Nacionalnim centrom za donaciju embriona (...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here