|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Udžbenici
18.9.2021 10:29:47   
Tiziana
Mi nismo uvijali ni udzbenike ni sveske.

Sto kaze Ivana ne vidim neku posebnu poentu nit je ko trazio. A moram da priznam da su se udzbenici dosta ocuvali i ovako neuvijeni. Steta samo sto ona ni jedan njegov udzbenik nije nasledila, a ni njene niko nece naslediti. Tako da i sve da su se raspali... 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Udžbenici
18.9.2021 10:49:54   
dddaca

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ta prica sta sve uciteljice traze me posebno iritira. Sta nju briga kakvi su udzbenici. Njeno je da kaze kakve sveske trebaju. A i to ne mora, mozda neko nema novac za ukoricene ili ovakve ili onakve. Bolje neka gledaju da prenesu deci neko znanje nego da zakeraju oko svega, a decu ne nauce mnoge stvari koje bi trebalo. 



Ovo si potpuno u pravu.
Ni nama nasa ne trazi. A nisam ni razmisljala o uvijacima dok Dunja pred pocetak skolske godine nije pocela da se raspituje user posted image I onda mi nekako dodjose pod ruku kad sam kupovala skolski pribor user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Udžbenici
18.9.2021 13:34:15   
dunja RR
Meni su bili super zanimljivi oni šareni uvijači sa likovima iz crtaća i slično, kada smo bili klinci, bili su onako od nekog debljeg materijala, tj. deblje plastike, pufnasti, u odnosu na ove providne danas. Pojma nemam da li ima takvih sada da se kupe (novi, polovne sam viđala na kupujem prodajem).

Ja sam uzela prve na koje sam naletela, ostali sav pribor i sveske smo dobili Maped, od mog brata, tako da jedino što sam kupila je kesa za blok, uvijači i par svesaka na margine, ne za sve, već samo one predmete za koje je učiteljica tražila margine.

A kao klinci smo uvijali sveske i u šarene papire od časopisa, npr. Bravo ili Zabavnik, pa su sveske uvek bile šarene.
Blok 5 sam uvek imala izlepljen raznim meni omiljenim slikama, pa prelepljen selotejpom (redom u trakama), tako da je jedan omot bloka mogao godinama da mi traje, i obožavala sam ga takvog.

Ne znam, uvek sam kao dete imala uvijene sveske i knjige, ali uvek što šarenije, i obožavala sam to i volela sam da učim, i bila sam štreber. Hoću reći, možda je i do uvijača user posted image Ali bez zezanja, baš sam uživala da uvijam knjige u šarene papire, sećam se. Pa onako secneš malo po sredini na dva mesta, tako i gore i dole, pa saviješ na unutra, ako znate na šta mislim.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.9.2021 13:51:41 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Udžbenici
18.9.2021 13:46:37   
dunja RR
Ovo su ti stari, prodaju ih polovne:

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.9.2021 13:54:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Udžbenici
18.9.2021 13:52:16   
Sanjica26 RR
Suzi, to su vaše? Ma, naše su bile nikakve providne lepljive. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Udžbenici
18.9.2021 13:53:42   
dunja RR
Ne ne, ovo su ti stari, polovni, prodaju ih na kupujem prodajem.

S sam uzela prve na koje sam naišla, providne.

Ovi stari su bili deblji, kvaitetniji, i lepši.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.9.2021 13:55:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Udžbenici
18.9.2021 13:56:44   
dunja RR
Evo ih još

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Udžbenici
18.9.2021 13:57:25   
flamingos
Da,da,Dunja-biće da je do uvijača.Bravo za tebe i tvoje učenje.Šta znam,svako ima svoje mišljenje.Meni je lepo kad su uvijrni,a i nebitno je šta je meni lepo,već dete želi da budu uvijeni.Super su ti šareni uvijači.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Udžbenici
18.9.2021 14:03:22   
Sanjica26 RR
Predivni su. Super sto si tamo našla.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Udžbenici
18.9.2021 14:33:51   
dddaca

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A kao klinci smo uvijali sveske i u šarene papire od časopisa, npr. Bravo ili Zabavnik, pa su sveske uvek bile šarene.
Blok 5 sam uvek imala izlepljen raznim meni omiljenim slikama, pa prelepljen selotejpom (redom u trakama), tako da je jedan omot bloka mogao godinama da mi traje, i obožavala sam ga takvog.

Jao Dunja, sad me podseti user posted image Ja se ne secam da sam koristila plasticne uvijace, ali u neki cvrsci papir mi jesu uvijali. Ipak posle nekog vremena taj papir se iskrza po ivicama, pa sve ispocetka. A kad sam bila malo starija onda sam uvijala sama, u casopise kao sto pises. Mada, tad ni sveske nisu bile ovako lepe kao sad, tako da su ovi providni sasvim ok.

Inace, videla sam i neprovidne, mislim u Tempu i u Kenguru, ali me nisu zanimali bas iz razloga sto su nam sveske tako lepe i sarene. Tako da nam ovi providni zavrsavaju posao.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Udžbenici
18.9.2021 14:47:46   
dunja RR
Nisam kupila te stare šarene uvijače Sanjči, samo sam vam stavila fotku :)
Ja sam uzela samo obične providne.

Jer što kaže Daca sada su sveske lepše nego ranije, pa su ti providni sasvim dovoljni.
Ove Maped sveske koje nam je brat poslao, a poslao nam je količinu za naredna 3 razreda recimo user posted image user posted image , su predivne, ne zna se koja je lepša.
Ima i sa Paja Patkom, sa oldtajmerima, sa gradovima (Moskva sveske su fantazija), a boje fenomenalne. I na to stavismo providne uvijače, i sve super.

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Predivni su. Super sto si tamo našla.





< Poruku je uredio dunja RR -- 18.9.2021 14:50:16 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Udžbenici
18.9.2021 14:52:18   
dunja RR
Da, kada se iskrzaju (najviše po ćoškovimA) sve jovo nanovo i to je meni poseban užitak, prvo sam mamom uvijala, posle sama.

IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: dunja RR

A kao klinci smo uvijali sveske i u šarene papire od časopisa, npr. Bravo ili Zabavnik, pa su sveske uvek bile šarene.
Blok 5 sam uvek imala izlepljen raznim meni omiljenim slikama, pa prelepljen selotejpom (redom u trakama), tako da je jedan omot bloka mogao godinama da mi traje, i obožavala sam ga takvog.


Jao Dunja, sad me podseti user posted image Ja se ne secam da sam koristila plasticne uvijace, ali u neki cvrsci papir mi jesu uvijali. Ipak posle nekog vremena taj papir se iskrza po ivicama, pa sve ispocetka.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Udžbenici
18.9.2021 21:02:13   
Dragica Draga
Super izgledaju dunja user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Udžbenici
29.9.2021 9:52:31   
smoli
Nista jos uvek od refundacije novca za udzbenike za prvake. Prijava podneta online jos 1. septembra. Na telefon za informacije  se naravno niko ne javlja (0113216246).


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Udžbenici
29.9.2021 10:08:49   
Ana RR
Joj Suzi, ja sam imala te uvijače sa likovima iz crtaća, u to vreme svi smo ih koristili user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Udžbenici
29.9.2021 11:24:04   
dunja RR
Smoli, ja sam podnela prijavu krajem avgusta i isplatili su mi pre 2 dana.
Pola sata pre uplate sam pisala Mladim talentima na FB (jer na telefon se ne javljaju, kao što i ti kažeš), ali mislim da nisu ni videli tada moju poruku, posle im poslah poruku da je legla uplata, to su videli ali nisu komentarisali :D

IZVORNA PORUKA: smoli

Nista jos uvek od refundacije novca za udzbenike za prvake. Prijava podneta online jos 1. septembra. Na telefon za informacije  se naravno niko ne javlja (0113216246).





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Udžbenici
29.9.2021 11:25:44   
Dragica Draga
Joj da, vidi oblagace. Predivni au, vracaju u detinjstvo 😀

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Udžbenici
29.9.2021 11:26:22   
dunja RR
Daaa, i kod nas u odeljenju smo svi imali, razne user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj Suzi, ja sam imala te uvijače sa likovima iz crtaća, u to vreme svi smo ih koristili user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here