|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 12:11:08   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Anastazija

Sklona sam da verujem da ovakvo prijateljstvo ne postoji.. Odnosno, postoji samo u slucaju nepostojanja bilo kakve fizicke privlacnosti.. sto je jako retko.. Meni se desavalo cak i sa drugarima iz detinjstva da se u nekom momentu "pobrljave" odnosi... Dakle, ne.. rekla bih da ne postoji.. user posted image


Ovo je baš, baš fenomenalno objašnjeno....


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 12:59:05   
Jeca*
Ja nemam venčanu kumu, već kuma. Prijatelji smo od osnovne škole. Imam puno muških prijatelja i uvek sam ih imala. Sa druge strane mm mi je prvo bio prijatelj pa smo se smuvali...user posted image  Znači, sve je individualno i Anastazija je to stvarno lepo objasnila.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:00:21   
eugenija
Jeco, jel crnogorski kum? user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:05:46   
Anoniman
imam pravo, al pravo dobrog jarana jos od skolskih davnih dana, pa smo zajedno i fax zavrsili, i nikada nisam osjetila da me gleda drugacije... sad se ozenio ceka bebu... i sad imam osjecaj da se mnogo vise vidjamo nego ikad!!!
a znali smo i ljetovati zajedno (kad nas svi izrade), i nikad nista, a mogu reci da je fizicki on stvarno lafčina, al eto nikad ga nisam gledala na taj nacin, a izgleda ni on mene ... jer mu svaka recenica pocinje sa onim  "ej jarane..." halo ba ja sam zensko!!!!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:07:03   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

imam pravo, al pravo dobrog jarana jos od skolskih davnih dana, pa smo zajedno i fax zavrsili, i nikada nisam osjetila da me gleda drugacije... sad se ozenio ceka bebu... i sad imam osjecaj da se mnogo vise vidjamo nego ikad!!!
a znali smo i ljetovati zajedno (kad nas svi izrade), i nikad nista, a mogu reci da je fizicki on stvarno lafčina, al eto nikad ga nisam gledala na taj nacin, a izgleda ni on mene ... jer mu svaka recenica pocinje sa onim  "ej jarane..." halo ba ja sam zensko!!!!



Tema ne važi za Sarajlijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. Jbg, vi ste svi jaraniuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:08:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma jarane sta da ti kazem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:12:52   
eugenija
Heheheheheheheheeheheheheuser posted image user posted image user posted image user posted image
Al pitaj ga jednom jel ga ikad bacio na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:16:47   
Anoniman
imamo ti nas dvoje jedan interni dogovor ... ako nekad ostanemo sami (ne daj Boze) sa jedno 50-60 godina onda cemo se opaliti ali u slucaju da se njemu moze dici ups ja lanuh... i naravno ako mene klimaks ne unisti ... e vidis majke mi sacu ga nazvati da ga pitamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:17:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ali muškarci vizuelno gledaju stvari.. Za njih priča kao priča nije nikad ni važna.. Dok ti pričaš, on te skenira... Raziđete se, on poseti wcuser posted image user posted image user posted image user posted image .. a da ti to nikad ni ne saznaš, heheheheheuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Ja sam imala još konkretnije iskustvo nakon što sam izašla s prijateljem a bila u vezi s mm(što je nama bilo "normalno"),otišli smo kod mene kući i pričali skoro do jutra,majke mi nisam ni u jednom trenutku na njega gledala osim kao prijatelja,a on nekad pred jutro jednostavno reče ja više ne mogu izdržatiuser posted image
Ma što ne možeš izdržatiuser posted image ...Ja ostala bez teksta i zamolila ga da ode.
MM nikad nije saznao za to iako se ništa nije desilo ja osjećam neku grižnju savjesti...
Ja mogu reći da sam prije slijepo vjerovala da je to moguće da bi mogla s dobrim prijateljem prespavati u krevetu,ali sad sam sigurna da bi mogla jedino ako je gejuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:17:37   
Anastazija
Opste je poznato da muskarci najvise zele u zeni da nadju "druga", "jarana", "frenda", "ortaka" i gomila slicnih sinonima za jedno te isto - osobu sa kojom mogu biti dovoljno opusteni kao sa svojim prijatlejima, koja ih nece opterecivati i sa kojom mogu puuuno da se smeju, makar i uz pivo.. user posted image user posted image user posted image
A sigurna sam da "bacaju oko" makar ponekad.. ili uvek ponekad.. user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:23:58   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ali muškarci vizuelno gledaju stvari.. Za njih priča kao priča nije nikad ni važna.. Dok ti pričaš, on te skenira... Raziđete se, on poseti wcuser posted image user posted image user posted image user posted image .. a da ti to nikad ni ne saznaš, heheheheheuser posted image user posted image user posted image



Ma što ne možeš izdržatiuser posted image ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

.....ali sad sam sigurna da bi mogla jedino ako je gejuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A joj ala si me nasmejala Luuuuu... hahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:26:12   
Anoniman
kaze mi jaran imamo mi dogovor za jedno 20-30 godina nisam lud bacati ga na suho user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:26:43   
eugenija
A joj Lenka, hahahahahahahahahahahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:30:25   
Anoniman
pa jbg... ja samo nazvala da ga pitam... jer meni to nikad nije palo na pamet da ga pitam... i prenesoh vam odgovor user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:32:35   
eugenija
Joj budale, stvarno ga nazvala, hahahahhaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:33:35   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: eugenija
Joj budale, stvarno ga nazvala, hahahahhaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


JAOOOOOOOOOOOoooo
al se ja danas smejem ovde na RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:36:46   
Anoniman
pa zato i jesmo jarani... naravno da ga mogu nazvati i pitati sve sto mi na um padne ... a zato su ulozene godine ... al sad kako mu je zena trudna ne mogu opstati od njega smao me zivka...a jel ovo normalno, a jel ovo ok...a sta je s ovim... a najgore od svega je sto to moze pitati sve svoju majku koja je ginekolog...jok...on zove mene

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:37:23   
Anoniman
ahhahahaha

Ladno si ga nazvala?

Šta si ga pitala, majke ti?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
17.3.2009 13:37:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:41:09   
Lu
A kako njegova žena i TM reagiraju na to prijateljstvo,jesu ok s timuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 13:49:22   
Anoniman
ahhahahaha

Ladno si ga nazvala?

Šta si ga pitala, majke ti?


sto ga ne bih nazvala???!!!user posted image
Pitala ga citiram "ej pasha nesto mi na uma pade ... jesi boga ti ikad u ćenifi (wc-u) malo ga izuser posted image na mene???"
odgovor sam prenijela (naravno morala sam izaci iz kancelarijeuser posted image user posted image user posted image user posted image


njegova zena je djevojcica od 20 godina... nije ljubomorna, bar mi ovaj nikad nije rekao, a znam da bi mi rekao da jeste, jer sam mu znala sve do jedne bivse cure, ljubavnice itd
...pa ona se nije ni rodila kad smo se nas dvoje poceli druziti...

mom mm nije bas pravo ali nista ne govori... valjda je skonto za ovih 10 godina kolko smo nas dvoje skupa da smo mi samo jarani koji se poznaju haman cijeli zivot

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Muško-ženska prijateljstva
17.3.2009 18:44:50   
ljubičica
Ni ja ne verujem u ta prijateljstva, svaki drug kojeg sam imala je hteo da me povali, ali sam ja, na svu sreću zaobilazila neprijatne situacije!!!!
Ali, mm ima nekoliko drugarica sa kojima se viđa retko, ali one su stvarno super. Ima ih 3-4, ali ni jednom se nije video sa njima bez mene, jer kad god se čuju one mu kažu da im ne dolazi bez mene. Stvarno smo svi ok i ne mogu da grešim dušu što se njih tiče. Ali, zat ima jedna protiv koje sam se borila skoro godinu dana i jedva sam je se otarasila. Neverovatno koliko sam samo suza isplakala i hvala Bogu, sjahala je. Da nije, tačno bih joj sve koske polomola samo kad bih poludela. A, da li mi verujete, malo mi je falilo!user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Muško-ženska prijateljstva
3.3.2010 15:02:48   
*Alexx*
Dižem temu, u međuvremenu smo dobili dosta novih forumašica, pa da vidimo šta mislite!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Muško-ženska prijateljstva
3.3.2010 15:09:10   
Anoniman
meni su 2 muškarca najbolja prijatelja u životu-pošto sam se u drugarice razočarala....
jedan od njih je jednom davno hteo da me poljubi-ali bili smo pijani...
moje je iskustvo ovakvo-i ja u takva prijateljstva 98% verujem...ipak smo ljudiuser posted image (to za ova 2 %)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Muško-ženska prijateljstva
3.3.2010 15:19:42   
liliana
ja sam se ceo život družila isključivo sa momcima- imam 2 drugarice od osnovne škole. Uvek sam više poverenja imala u njih nego u devojke. I ne mora da znači da tu neko nekog muva- kod mene se tačno znalo ko je za druženej, a ko za nešto drugo

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

IGRANJE NA PODU
pips

Da li ste stavljale na pod bebu mladju od godinu dana da se tamo igra?

da posle 4-5 meseci (31%)

da posle 6-7 meseci (36%)

da posle 8-9 meseci (20%)

da posle 10-11 meseci (0%)

samo u ogradici (9%)

samo na bracni krevet (4%)


Ukupan broj glasova: 70

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here