|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
13.4.2014 22:19:45   
Figaro88
Mi cemo kapkejk-zeke i jaja,Andrea ce da bude zaduzena za dekoracijuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
19.4.2014 19:15:36   
New Mom
user posted image
Vrlo jednostavna dekoracija, al sam srecna jer sam prvi put u zivotu pravila fondan.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
20.4.2014 11:49:23   
Torbica
NM, preslatko je user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
23.4.2014 12:25:22   
Lu
Super NM prava Uskrsna torticauser posted image
Ja sam prvi put radila šunku u kruhu
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
17.4.2019 11:44:21   
Olga75
O, deco, vi ovu temu niste videle odavno user posted image
Evo Uskrs u nedelju (po gregorijanskom) a evo i Vaskrs (po julijanskom) i ovde pusto.
Šta ćemo kuvati, peći, kakve kolače da pravimo?
Ja ću klasika: šunka, kobaja, jaja, ren, zelenilo- to je doručak
ručak: supa svatovska user posted image sa knedlama ( šta ću s mesom i zeleni da l ću i sosove praviti? Ako napravim ništa više jesti nećemo. Mislila sam da stavim i u rernu but sa voćem, mladi krompir- posebno, zelena salata
Slatkiši su mi problem, posle nedelju dana razmišljanja, mooožda, ću da napravim oblatne ( one samo mleko i šećer +čokolada i špecije user posted image , bez mlevenog keksa ne može da prođe- onda ona salama i gledam se sa receptom za kaks tortu: pavlaka, šlag, crveno voće. ( to samo zato jer moj šporet hropće na samrti pa ne bih da stavim da se peče piškota i da on ispusti dušu)
Mislim da mi je kolača previše ali dolaze polivači pa ne mogu manje
I tako.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
17.4.2019 12:53:18   
nata11
Ja cu ovaj RR Uskrsnji rolat sa spanacem i nakopovacu jos gomilu sireva i dimljenih specijaliteta.


Ako idemo kod mojih u goste spremicu samo pljeske za rostilj a ako ostajemo kuci porucicu i rolovano pile. 
Probala bih i lisnatu cvet pogacu ali to ce vec zavisiti od raspolozenja posto se malo duze sprema. 
Od polupanih jaja mimoza salatu. 
Dezert cu kupiti- Stamevski rolat tortu. 


_____________________________





(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
17.4.2019 12:59:46   
Ana RR
Ja još uvek ni ne razmišljam o tome. Možda ćemo ići kod mojih i u tom slučaju ću zamesiti lisnatu pogaču i napraviću neki kolač ili torticu. Moji za doručak uvek spremaju kuvanu šunku i svake godine kažem da ću je i ja spremati pa nikad to ne uradim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
17.4.2019 16:55:26   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Olga75

O, deco, vi ovu temu niste videle odavno user posted image
Evo Uskrs u nedelju (po gregorijanskom) a evo i Vaskrs (po julijanskom) i ovde pusto.
Šta ćemo kuvati, peći, kakve kolače da pravimo?
Ja ću klasika: šunka, kobaja, jaja, ren, zelenilo- to je doručak
ručak: supa svatovska user posted image sa knedlama ( šta ću s mesom i zeleni da l ću i sosove praviti? Ako napravim ništa više jesti nećemo. Mislila sam da stavim i u rernu but sa voćem, mladi krompir- posebno, zelena salata
Slatkiši su mi problem, posle nedelju dana razmišljanja, mooožda, ću da napravim oblatne ( one samo mleko i šećer +čokolada i špecije user posted image , bez mlevenog keksa ne može da prođe- onda ona salama i gledam se sa receptom za kaks tortu: pavlaka, šlag, crveno voće. ( to samo zato jer moj šporet hropće na samrti pa ne bih da stavim da se peče piškota i da on ispusti dušu)
Mislim da mi je kolača previše ali dolaze polivači pa ne mogu manje
I tako.



Olga, svidja mi se tvoj meni. Ja jos nista nisam smislila. user posted image Znam samo da ce da bude domaca supica.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
17.4.2019 17:44:52   
milicicak
Ja ove godine nista 😁 mama pravi rucak i tortu da joj se cerka ne muci za rodjendan

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Uskršnji zekani i ostali slatkiši
14.4.2022 11:02:37   
nata11
Dajte neki recept po kome pravite kapkejk?

Ove godine za Uskrs idemo u goste tako da jaja farbamo u cetvrtak i to je to.

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here