|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
22.8.2011 16:58:16   
minavb
IZVORNA PORUKA: crazymama

hvala, nadam se da ce ovog puta sve biti ok! ljubim vas i javljam se...

Dugajica je dobro.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Da li sam trudna?
22.8.2011 20:17:57   
crazymama
ljubi dugajica :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2011 16:42:15   
anci i coka
Cao devojke nova sam na ovom forumu, mene interesuje da li moze test da pokaze pozitivan rezultat 7 dana pred menstruaciju ili ipak moram da sacekam da mi kasni user posted image . Inace sve ste divne i savetne user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2011 16:44:25   
nonni
Iskreno to je bas retko, rezultat ti nece biti taca ako ga uradis sedam dana pred menstruaciju, retko kome je tako rano pokazao plus.

(odgovor članu anci i coka)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2011 16:45:20   
bea83
To je mnogo rano, nemoj za dzabe da bacaš pare na testove i da se nerviraš sa negativnim rezultatom, sačekaj još par dana pa uradi oko tog datuma kad treba da dobiješ. Ako znaš kad ti je bila ovulacija onda računaj 12dana od tog dana i tad uradi, tad je verovatnoća za tačan rezultat oko 70%

Inače, dobro nam došlauser posted image

(odgovor članu anci i coka)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2011 16:48:14   
Inica
Kao sto su ti rekle devojke- prerano je.. Ja bih cekala dan ocekivane M, pa bih radila test...
Dobrodosla user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Da li sam trudna?
28.8.2011 16:51:35   
anci i coka
Hvala user posted image ovih dana sam imala cudan ukus u ustima, juce mi je jako bila muka i poneka me zaboli stomak.Buni me to sto me jos uvek ne bole grudi, a uvek me bole pred menstruaciju.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 0:00:29   
degu
To su sve dobri znaci, budi strpljiva i navijamo da user posted image ne dođe user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu anci i coka)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 13:51:05   
mijaa
Pozdrav svim devojkama,ovde sam nova i imam odmah nešto da vas pitamuser posted image
Imala sam rizičan odnos 09.08.,trebala sam da dobijem 24.08. pošto mi ciklus traje 32-33 dana ali još uvek nisam a danas je već 38 dan.Radila sam test 27. sa prvom jutarnjom i bio je - user posted image
Pa sad pitam:da li je moguće da sam trudna jer još ne dobijam a grudi me bole puno i ne prestaju?Da li treba da ponovim test i kad?
Hvala vam unapred,baš sam zbunjenauser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 13:59:50   
maca821
A da izvadis betu?

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu mijaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 14:03:32   
mijaa
Ne znam više ni sama,radim test ujutru pa ako opet bude - ići ću lekaru da vidim što mi toliko kasni?Ili da prvo izvadim krv kod privatnika?

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 15:28:21   
soni
mijaa ti si nasa user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu mijaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 22:15:56   
anci i coka
mene su pocele da bole grudi, tako da ne znam da li da ocekujem menstruaciju ili bebu user posted image , jer uvek me pred mens... bole grudi, tako da ne znam da li je pms ili trudnoca

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 22:21:59   
magnetic
Nemoj tako rano da se opterecujes sa tim simptomima.Pokusaj da ne osluskujes toliko svoje telo dok ti ne pocne kasnitiuser posted image .Zelim ti od srca da si trudna,ali ces se ovako samo jako razocarati ako nisi.Znam kako ti je.Prolazila sam mesecima kroz to,dok nisam odlucila da malo iskuliram sama sa sobom.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu anci i coka)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Da li sam trudna?
29.8.2011 22:43:54   
anci i coka
da, da naravno u pravu si, nisam toliko opterecena samo sam ne strpljiva u iscekivanju, pa me buni ako su pocele da bole grudi, onda stize i menst...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2011 14:59:44   
mirjam86
Imam jednu nedoumicu nadam se da mi mozete iz vasih iskustva malo olaksati nestrpljivost. Koristila sam mejbi bejbi  za utvrdjivanje plodnih dana i bas kako mi je doktorka jednom rekla da sam bila plodna 11og dana po ovoj spravici sam od 10og do 15og. Problem je taj sto sam ja odnos imala 11. i 12. dan ali nisam primetila nikakvu promenu u vaginalnoj sluzi, ali sam zato 15.og dana na wc papiru zatekla belicasto staklasto zelatinsko telo ako se to tako moze opisati i to samo taj jedan dan pa se plasim da nisam omasila ovulaciju i da ovaj put nista od bebe? :( Zna li neko sta bi to moglo da znaci? Inace imam polu cisticne jajnike ali redovnu M na 27 dana i traje mi po 3 najvise 4 dana. Da li postoji mogucnost da sam trudna?

(odgovor članu anci i coka)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2011 15:05:34   
bea83
Mirjam, naravno da postoji mogućnost da si trudna i ja ti to od srca želimuser posted image ali moja topla preporuka ti je da batališ mejbi bejbi jer on nije pouzdan uopšte, po njemu sam bila plodna 15 dana mesečno bez obzira što su mi hormoni bili superuser posted image a pogotovo što imaš policistične jajnike, on radi na bazi lh hormona koje telo luči i usled njega u pljuvački se pojavljuju kristali soli koje vidiš na mikroskopu,ali kod policističnih jajnika ovaj hormon može da varira nezavisno od ovulacije
Mislim da bazalna temperatura dobar način praćenja ovulacije, a možda i folikulometrija u tvom slučaju zbog jajnika. Treba pratiti i sekret ali i on ume da zbunjuje.Iskreno se nadam da nećeš imati potrebe za tim jer si već trudnauser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 30.8.2011 15:06:03 >

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2011 15:25:29   
jelena038
IZVORNA PORUKA: bea83

po njemu sam bila plodna 15 dana mesečno
user posted image user posted image user posted image i ja


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2011 15:31:18   
mirjam86
Hvala ti puno. Zaboravila sma da kazem da ne znam da li sam se prehladila ili sta ali vec dva dana imam temperaturu 37. sto je za mene abormalno jer mi je obicno 36 pa i ispod te vrednosti imala sam blagi bol u grlu ali opet mi je to jako cudno da vucem temperaturu a nigde nisam procitala da takav smptom ukazuje na trudnocu.

Posto sma ja vec jednom imala neuspesnu trudnocu na zalost onda sam znala da sam trudna ne znam kako ali znala sma mucninu i to jaku sam imala vec u drugoj nedelji posle odnosa, bez apetita, sve mi je bilo odvratnog mirisa itd... dok sad nista jedem  vise nego sto jedem uobicajno otvorio mi se apetit, dobila sam tu temp. i umorna sam, al opet kako kazu nista nije sigurno.

To sto si mi rekla da je LH povecan i kod policisticnih jajnika jel to znaci da mi ni one trakice za ovulaciju ne bi bile sigurne ako slucajno sad nisam zatrudnela? A najvise od svega bih volela da i ja budem medju vama koji ste ugledali te dve crtice user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2011 15:31:22   
bea83
Jelena, možda smo kupile neke faličneuser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 30.8.2011 15:32:13 >

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2011 15:37:07   
jelena038
falican ili ne, pre 11 god. me je kostao celo bogatstvo! (sad ovde psujem..)
mirjam, vazno je da si se sexala, ostalo je sve manje bitno! navijam jako!user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Da li sam trudna?
30.8.2011 15:38:09   
bea83
Mirjam, da nažalost ni lh trakice ti neće dati pouzdan rezultat, ali ni to nemoj da te brine, jer ima i drugih načina za utvrdjivanje ovulacije. Pročitaj malo o bazalnoj temperaturi (ima i posebna tema na ovom forumu) i shvatićeš da je to vrlo dobar način. Bar se meni tako pokazao. Temperatura je u prvom delu ciklusa do O nešto niža (meriš svako jutro, u isto vreme, pre bilo kakve aktivnosti, dok si još u krevetu), zatim na sam dan O ume malo da padne i onda sutradan nakon O počinje da raste i ostaje povišena u drugom delu ciklusa sve do dana kad (ne) očekuješ M. Ukoliko i posle toga ostane povišena to je dobar znak i najverovatnije je došlo do trudnoće. Znači tvoja temperatura je za sad normalna (jer je povišena) i ukazuje na to da je O prošla, sad samo budi strpljiva i nadam se da ćeš ugledati svojeuser posted image Ukoliko eventualno do toga ne dodje, počni da meriš bazalnu od sledećeg ciklusa(počinje se prvi dan ciklusa) i vidićeš da će ti pomoći da odrediš tačan dan ovulacije. Jeste malo komplikovano u početku ali navikneš se brzo.Meni je pomoglo i sad već guram 15 nedelju trudnoće, što i tebi uskoro želimuser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 30.8.2011 15:40:16 >

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 10:55:02   
mirjam86
Devojke drzite mi fige idem danas kod ginekologa pa mozda ona bude srecne ruke, cula sma da posle 7 dana ginekolog moze da utvrdi trudnocu ali naravno ne 100%, bolje ista nego nista :D

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 11:07:16   
jelena038
a koliko ti kasni?

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 13:43:50   
bea83
Dr. može najranije da utvrdi trudnoću nakon nekoliko dana kašnjenja menstruacije. Ja sam bila nakon 4 dana kašnjenja (zbog krvarenja) i jedva su ustanovili i to sa najmodernijim ultrazvukom

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto je teško napraviti bebu?
Ako imate decu ili se nadate da ćete zatrudneti znate da trud da ostanete u drugom stanju nema gotovo nikakve veze sa za...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here