|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 13:52:38   
mirjam86
ja sam prvi put nakon tri dana kasnjenja kod ginekologa utvrdila trudnocu ultra zvukom.
Jelena sad mi jos uvek ne kasni ali se nadam da ce kasniti.
Bila sam kod moje doktorke ali danas nije radila user posted image tako da sam pitala tamo kad mogu da vadim Beta HCG rekli su mi mogu jos danas tako da sam odma odjurila kod privatnika i odradila to sutra do 10h rezultati pa se nadam najboljem user posted image

Inace svuda sam na netu trazila skrivene znake trudnoce ali nist ao tome nisam mogla da nadjem, zna li neko od vas nesto o tome? Cula sma da ima neki znak sa stidnim usnama i promenom boje ali mi nije jasno sta i kako?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 13:56:33   
bea83
Čula sam i ja za to, navodno jedna stidna usna dobije ljubičastu boju. Meni se to nije desilo i ne znam nikoga kome jeste, tako da ne verujem u to.
Znam da si nestrpljiva (bila sam i ja 6 meseci) ali jedini siguran znak ćeš dobiti kad ti zakasni M i uradiš test ili betu. Implementacija traje od 6 do 12 dana tako da ni beta ne mora biti pozitivna posle 7 dana (ona raste tek nakon implemntacije). Kod mene je implementacija bila na primer 10 dana nakon ovulacije, i da sam ranije vadila betu ili radila test bio bi negativan rezultat.

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 14:11:13   
mirjam86
he he ako je tako sa tim stidnim usnama ja sma juce ko kreten gledala user posted image reko mi dragi da nisma normalna ali sam videla ono sto me zanima jeste da bas nisam sigurn anikad nisam zagledala u te stvari previse ali definitivno male stidne usne pogotovo jedna je tamnija i to dosta nije ljubicasta nego nesto sivkasta ako je to to onda je pun pogodak user posted image U svakom slucaju utesice me ovaj tvoj postic ako mi Beta bude negativna 10.09. bih trebala dobiti al se nadam najboljem user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:18:41   
jelena038
bea, nije implementacija, vec implantacija user posted image

mirjam, istina je, kod zena koje nikad nisu bile trudne, stidne usne su roze, a kad zatrudne postaju modro-ljubicaste.

dobro je sto si uradila betu, ako stvarno osecas da ima neceg, ali mislim da malo zuris.

nadam se najboljem!user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:22:33   
bea83
hahahaha tek sad videh šta sam napisala i to uverljivo ponovila nekoliko putauser posted image user posted image user posted image zvali me ovi sa posla u sred posta pa su me načisto sludeliuser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:24:12   
bea83
IZVORNA PORUKA: bea83

Čula sam i ja za to, navodno jedna stidna usna dobije ljubičastu boju. Meni se to nije desilo i ne znam nikoga kome jeste, tako da ne verujem u to.
Znam da si nestrpljiva (bila sam i ja 6 meseci) ali jedini siguran znak ćeš dobiti kad ti zakasni M i uradiš test ili betu.Implantacija traje od 6 do 12 dana tako da ni beta ne mora biti pozitivna posle 7 dana (ona raste tek nakon implemntacije). Kod mene je implantacija bila na primer 10 dana nakon ovulacije, i da sam ranije vadila betu ili radila test bio bi negativan rezultat.


samo sam htela da citiram samu sebe da bi ispravila grešku u postuuser posted image da se ne blamiram previšeuser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:24:50   
jelena038

pripisacemo to tvom stanju.. user posted image
dakle, vezano za temu, ako vam se dogadjaju ovakve stvari... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:26:09   
degu
user posted image Bea ostala ti je jedna implementacija user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:31:17   
Mama 78
IZVORNA PORUKA: jelena038



mirjam, istina je, kod zena koje nikad nisu bile trudne, stidne usne su roze, a kad zatrudne postaju modro-ljubicas_te.

dobro je sto si uradila betu, ako stvarno osecas da ima neceg, ali mislim da malo zuris.

nadam se najboljem!user posted image

Istina,to sam i ja proverila iako mi nije bila prva trudnoca i jeste bile su tamno ljubicas_te!!!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:31:33   
jelena038
bea, idi kiseli krastavcice.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:34:33   
bea83
IZVORNA PORUKA: degu

user posted image Bea ostala ti je jedna implementacija user posted image
IZVORNA PORUKA: jelena038

bea, idi kiseli krastavcice.. user posted image user posted image user posted image


hahahhaaa, ismejah se samoj sebi toliko da sam se zamalo upiškilauser posted image user posted image user posted image bataliću ja ovu savetodavnu delatnost i vratiću se u kuhinju, sa krastavcima mi bolje ideuser posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Da li sam trudna?
31.8.2011 15:36:13   
degu
user posted image neka ti si ovde baš korisna, ako ništa drugo za podizanje raspoloženja user posted image
Nego čitam šta pišete, meni je prirodno i oduvek jedna usnica ljubičasta, a nisam bila trudna, bar ne da ja znam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 9:59:25   
mirjam86
Stigao mi rezultat bete bas am se razocarala prem da su mi stigli i reultati  sto sam radila da proveri doktorka da li imam virus neki ili bakteriju.

HCG mi je 0,1 mU/mL metoda eclia user posted image

Linfociti su mi povecani na 42.9 a segmentirani leukociti za 0.4 smanjeni, kaze da je to neki blazi virus i da mi se mozda zato stalno ide u WC, ali jos mi je ostalo da se nadam, cudno mi je to da ja koj ainace slabo jedem a jos slabije kada sma bolesna sada sam gladna na svakih posla sata bukvalno mogu da pojedem peceno prase i da odmorim malo pa da nastavim  user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 10:05:37   
daca77
E bas mi je zao, mirjamuser posted image
Ali, glavu gore ...
user posted image


(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 10:18:54   
mirjam86
sad sam se malo utesila lutajuci po netu citajuci iskustva, naisla sam na jedno gde je devojka nom stop imala negatevne rezultate do dve nedelje posle kasnjenje kada je beta konacno se pokazala pozitivnom, sad se samo nadam da je mozda tako zato sto sma suvise rano radila 8 dana posle odnosa, al opet mnogo mi je malo to 0,1 nije ni 1 user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 10:28:52   
Olga75
Mirjam , uradi betu pa ces biti sigurna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 10:39:52   
mirjam86
Olga pa uradila sma betu ali mozda suvise rano negativna je

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 10:52:33   
Olga75
izvini , nisam citala puno iznad user posted image
ako je beta tako mala onda trudnoce najverovatnije nema user posted image
ostaje ti da pratis : ovulaciju , sekret i da muckas kad je najverovatnije zacece
drzim fige user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 10:57:40   
jelena038
mirjam, bas mi je zao, mada sam ti rekla da zuris. 8. dan posle odnosa mozda se jos nije ni pocelo pricvrscivati za matericu, a tek nakon toga pocinje da skace HCG. naravno, ne dajem ti laznu nadu, nego ti govorim zasto mislim da previse zuris.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 13:50:28   
anci i coka
pocele su da me bole grudi, osecam se jako slomljeno, nisa merila temp.ali mislim da je malo povisena, osecam se slomljeno i umorno i boli me donji deo stomaka, jel imao neko ovakve simptone trudoce? user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Da li sam trudna?
1.9.2011 14:06:43   
Anoniman
pa generalno to su sve simptomi trudnoće user posted image Ipak sačekaj da zakasni (tj. ne dođe) pa radi testić

(odgovor članu anci i coka)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Da li sam trudna?
6.9.2011 10:20:34   
soni
23 dc... nema zatvora, nema tamnih bradavica koje svrbe user posted image , nema muljanja u stomaku, nema iscedka kao belance, to je to... pa se pitam jesam li ja uopste trudna user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Da li sam trudna?
6.9.2011 10:21:28   
degu
Naravno da jesi Soni user posted image Kakvo je to pitanje? user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Da li sam trudna?
6.9.2011 10:23:15   
soni
user posted image e dobro je odgovorila si mii... sad mi je lakse user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Da li sam trudna?
6.9.2011 10:27:42   
Meisje
Ej,kad pomenu to svrbljenje,mene su rasturile,odavno mi se to nije desavalo ali mi nisu tamne,..

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto je teško napraviti bebu?
Ako imate decu ili se nadate da ćete zatrudneti znate da trud da ostanete u drugom stanju nema gotovo nikakve veze sa za...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here