|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
6.6.2011 8:47:50   
Anoniman
Dobrodosla maco...user posted image
Pridruzi nam se na crticama.

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da li sam trudna?
6.6.2011 9:06:09   
maca821
Hvala na dobrodosliciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 15:08:41   
pahulja76

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Pahulja ako si trudna, test ce vec biti pozitivanuser posted image
IZVORNA PORUKA: pahulja76


IZVORNA PORUKA: Dada81

Ja nemam taj osećaj, ali OPET mi kasni i imam par adolescentskih bubuljica user posted image


danas mi je 5 dan kako kasni, bubuljice imam vec 2 ned. user posted image





IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: pahulja76

danas mi je 5 dan kako kasni, bubuljice imam vec 2 ned. user posted image

Čekaj još 2 dana i uradi test.user posted image


test -, user posted image jos nema

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 15:09:36   
Ana RR
Pahuljice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 15:13:12   
pahulja76
anchi, draga user posted image , kako si?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 15:14:31   
Ana RR
Dobro sam, draga (da kucnem), guramo polako user posted image počela je vrućina da mi smeta ali izdržavam nekako.

Kako je pahuljčica user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 15:19:03   
pahulja76
dobro je, zajebava user posted image user posted image user posted image

ne smem ni na tren da je ostavljam samu, pravi haos user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 15:23:23   
Ana RR
Pa šta će drugo da radi user posted image to joj je glavno zanimanje user posted image

Ljubim vas obe puuuuunoooo user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 15:25:41   
pahulja76
i mi tebe i tibuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 16:48:00   
Kookai
ja sam izgleda trudna,grudi mi otekle , sva sam kilava,kasni 6 danauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 16:56:51   
ksenija81
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 16:57:01   
malenac76
kookai radi test i obraduj nassss user posted image

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da li sam trudna?
7.6.2011 17:11:34   
maca821

IZVORNA PORUKA: Kookai

ja sam izgleda trudna,grudi mi otekle , sva sam kilava,kasni 6 danauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da li sam trudna?
12.6.2011 17:25:25   
soni
...samo da vas sve pozdravim... od juce sam aktivna ovde, pa sam jos uvek u fazi upoznavanja user posted image ...
i mi prizelkjkujemo bebu kao i vi, ali 2 meseca nista... oko 25. bih trebala da dobijem ili ne dobijem user posted image
kakva su vasa iskustva?? koliko vi iscekujete???
nadam se da cemo se lepo druziti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da li sam trudna?
12.6.2011 17:33:20   
GRGA
Zdravo zdravo SONI---evo i ja sam se sada prebacila na ovaj forum........tj dok ova luda glava ukapira da ia jos nesto sem inseminacije--kod mene je komplikovana stvar sto se tice zatrudnjivanja ali eto i ja isto cekam 25 da dobijem ili ne dobijem....................nadam se da necu da dobijem ,,a ako dobijem idemo dalje!!!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da li sam trudna?
12.6.2011 17:36:34   
Shishica
Dobro dosli user posted image .. nisam moderator, ali hajde da vam kazem da imate temu gde cekate trudnocu CRTICE

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da li sam trudna?
12.6.2011 17:37:09   
Ana RR
Soni, dobro nam došla user posted image

Na temi Čekamo dve crtice KLIK možeš ćaskati sa devojkama koje takođe pokušavaju da zabebe user posted image

U desnom gornjem uglu imaš pretraživač koji možeš koristiti kada želiš da pronađeš neku konkretnu temu.

Pre svega bih te zamolila da pročitaš Pravila foruma KLIK


Nadam se da će ti biti prijatno na našem forumu user posted image

Pozz
Ana RR


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da li sam trudna?
12.6.2011 18:14:23   
soni
hvalaaaa...
odoh na crtice...grgo ajde i ti :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da li sam trudna?
12.6.2011 19:39:19   
GRGA
GRGA PRESAO NA user posted image user posted image :)))

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da li sam trudna?
15.6.2011 2:03:43   
Lighty
Zravo svima! Sve najbolje buducim roditeljima i bebicama ;)))!!! Danas je cetvrti dan kako mi kasni! Treci dan, s prvom mokracom uradjen test(baby rapid)- negativan, nazalost. Imam redovan ciklus u trajanju od 27(ponekad26 i 28) dana i nikada mi do sada nije kasnila menstruacija. Svi ginekoloski nalazi su mi uredni(papa, kolposkopija..nemam ciste...). Bole me grudi ali tek od pre 2 dana, a inace kod mene je obicaj da pocnu da bole 7 pa cak i 10 dana pre menstruacije. Nista drugo ne osecam, nikakva ziganja, probadanja, pritisak u materici, bas nista... Raspolozena sam i vedra sto nije uobicajeno za moj pms. Nismo ciljali dane jer nigde ne zurimo s pravljenjem bebe, recimo da smo tek poceli da se "opustamo" i "da idemo do kraja". :) E sad, ne bih tacno znala kojih dana ciklusa smo imali rizicane odnose. Recimo da sam sigurna za 18 i 19(sto mislim da je kasno) a bio je i jedan mozda 10 ili 11 dana, ne znam tacno, nisam pamtila ni zapisivala, k'o sto rekoh, tek se zagrevamo :))) ! Zaista, cudno mi je sto mi kasni a cudno mi je i sto je test pokazao negativno...? Sta vi mislite? Sigurno cu sacekati jos dan ili dva pa uraditi kucni test ponovo..a mozda i odem pravac na krv.. K'o sto rekoh, nije drama, ni ako ne bude, zaista hocemo da se desi spontano i nikud ne zurimo! veliki pozdrav i hvala!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da li sam trudna?
15.6.2011 7:31:35   
malenac76
dobrodosla Lighty user posted image  pridruzi nam se na crticama tamo pricamo o svemu i svacemu vezanom za trudnocu tj iscekivanju trudnoce user posted image
inace ciklusi su nam se vecini poremetili otkako radimo na bebici i poceli malo setati tako da te to ne iznenadi.
mislim da treba ponovo da uradis testic za koji dan.
mozda ti je bila malo kasnije ovulacija ovaj mjesecuser posted image

(odgovor članu Lighty)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da li sam trudna?
15.6.2011 11:59:30   
Lighty
Hvala. Vazi, precicu na crtice! Stvarno nisam imala pojma da zato mogu da se poremete ciklusi. Jel to na psihickoj bazi?! A ja sam milila da sam potpuno opustena... :)

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 13:58:57   
Hocubebu
e ovako...zadnju menstruaciju sa imala 13 juna...spavala sa deckom 27 juna kondom je bio busan sto sam ja videla kasnije...e posle toga smo spavali 30 juna na 1 jul...i tu je pukao kondom i on je ej.unutra...otiali smo u apoteku tj kod lekara uzela sam tabletu za jutro posle, mala tabletica rastopljiva ustima nisam je celu popila ona se malo rastopila ostatak sam ispljunula i isprala usta sa vodom sto bi se reklo da sam popila 50 posto, jel postoji mogucnost da dodje do zaceca?
naspram da je nisam popila celu nego samo jedan deo...

ps...ne bi se bunila da se desi zacece imam 33 god,ali sam zbog dragog navodno popila...

HELPuser posted image user posted image

(odgovor članu Lighty)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 15:28:50   
iva80
Po tvojim datumima imali ste odnes na polovini ciklusa kada je skolska ovulacija...
E sada, ti pominjes tableticu jutro posle- ali u pakovanju ima 2, jesi li popila drugu?! I nije trebalo da se tako igras, ili je pijes ili ne, nema topi mi se u ustima... Malo sam kriticki nastrojena ovde, ali to je zbog tvog zdravlja!!!
Ostaje ti samo da cekas i da radis test ako ti i dan zakasni...
Zelim ti ishod onakav kakav ti sama sebi zelis!!!


_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 15:34:55   
Hocubebu
ne ovde ima samo jedna tabletica lek se zove NORVELO... U PRAVU SI...ILI PIJEM ILI NE...ALI STA MISLIS KOLIKO SE TO ISTOPILO USTIMA...JEL POSTOJI MOGUCNOST DA ZATRUDNIM OD PRVOG I DRUGOG PUTA...?

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here