|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 15:38:59   
Anoniman
Maco, a je l' on ne zeli bebu????
Mislim da ti je bitno da porazgovaras sa njim o tome!

(odgovor članu Hocubebu)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 15:44:16   
Hocubebu
NIJE ON REKAO DA NECE...PREUZECE SVU ODGOVORONOST...
KOLIKO JE MOGUCE DA SAM UNELA U SEBE TOG LEKA JUTRO POSLE NASPRAM DA MI SE TOPIO USITMA I ONDA SAM ISPLJUNULA OK POPILA SAM SIGURNO MALO

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 15:46:21   
Anoniman
Mogucnost da zatrudnis postoji, ali jos ti je rano za bilo kakav zakljucak.Tek tamo 10-og jula mozes da radis test.

(odgovor članu Hocubebu)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 16:17:16   
Hocubebu
mene samo zanima koja kolicina tabletice se unela unutra ako sam vec napomenula da sam je ispljunula ali se jedan deo istopio...
udavi ja vas devojke...
napominjem da nisam u srbiji nego u Italiji pa se kod njih ta tabletica zove NORLEVO

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 22:32:31   
lidija 011
Kada su ti ovulacije? Na sredini ciklusa ili...? Malko si me zbunila, jer si u prvom postu napisala da je tab. rastvorljiva u ustima? Jel' to znaci da se ne guta? Koji je hemijski sastav tabletice? Realno, moras sacekati oko 10 jula i uradi testic. Zenama se desavalo da i pored tabletice ostanu trudne, svaciji organizam je drugaciji.

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Da li sam trudna?
1.7.2011 22:39:35   
malenac76
hocubebu ... postoji sansa naravno ...sto bi rekli - gdje ima seksa ima sanse i za bebu ..ako sam dobro shvatila kondom vam je pukao i 27.06. i 30.06. ? ali ti si tu tableticu uzela tek nakon tog odnosa 30.06. i to ne cijelu? iskreno, mislim da morate razgovarati o tome... bebice je najbolje donijeti na svijet planirano i zeljeno sa obje strane. ocigledno je da ti jako zelis to, ali mila razgovarajete i neka to bude zajednicka zelja ... pozz

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 12:00:15   
Hocubebu
u pravu se devojke...odluka treba da bude obostrana. sto se tice tabletice mala je kao nimulid za bolove i topi se..s tim sto sam ja malo progutala a drugi deo izbacila jer je voda u koju sam bacila tableticu pocela da peni i bila je mlecne bolje.
PA RAZMISLJAM KOLIKI JE PROCENAT TABLETE PROSAO KROZ ORGANIZAM?user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 12:01:59   
Verus
koliko znam piju se 2 ili 3 tablete zar ne?  Trebas uraditi test kad dodje vreme i ako je poztivan pravac ginekolog, on ce ti sve objasniti oko tabletice i da li je sve u redu.  Reci cu ti samo da je puno mojih prijatelja, ukljucujuci i mog muza bilo "slucajno" dete.  A sad je svima drago sto su tuuser posted image   Kako god da se odlucite bice sve ok...

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 12:18:08   
Hocubebu
ovo je samo 1 tabletica...user posted image
nadam se da nije prosla user posted image
i da ce biti user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 12:22:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Verus RR

koliko znam piju se 2 ili 3 tablete zar ne?  Trebas uraditi test kad dodje vreme i ako je poztivan pravac ginekolog, on ce ti sve objasniti oko tabletice i da li je sve u redu.  Reci cu ti samo da je puno mojih prijatelja, ukljucujuci i mog muza bilo "slucajno" dete.  A sad je svima drago sto su tuuser posted image   Kako god da se odlucite bice sve ok...


Verus,i ja sam pre mesec-dva kupila za jutro posle,oko 1000 dinara,samo 1 tabletica se pije.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 12:35:23   
malenac76
hocubebu a znas li kad ti je otprilike ovulacija? na koliko dobijas?
meni se cini da ti je onaj odnos 27.6. bio rizicniji ali poslije njega nisi popila tableticu..tako da pitanje je da li i da si je popila 30.6. ona ista znaci. ne razumijem se bas u te tabletice ali znam djevojku koja ju je popila na vrijeme pa svejedno zatrudnila. svako tijelo je drugacije i drugacije reaguje. a koji su to kondomi kad su tako losi da su pukla dva za redom user posted image  
ja se iskreno nadam da ako ovaj put ne bude user posted image  vec sljedeci mjesec jednu planski  da smuckate user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 12:57:45   
Hocubebu
pa i meni je rizicnije to 27. ja imam svakih 28 dana tako da sam imala odnose bas na plodne dane ako se gleda kalendarski. mozda se ta tabletica ne sisa neko se guta, pa sam je ja malo istupila a ostatak bacila hehehe sta ja radim..user posted image
posto sam u Italiji a dragi je Italijan pa su lekovi drugi ovaj se zove NORLEVO ima 1.5 mcg progesteron
sta sam uradila pitanje je user posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 13:58:21   
bea83
sad mi tek ništa nije jasno, jesi sigurna da je progesteron???pa on se daje da olakša i potpomogne začeće a ne da spreči oplodnju???obično se u tim tabletama nalazi levonorgestreluser posted image
možda će se javiti neko ko se bolje razume

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 14:14:51   
Hocubebu
u ovoj tableti nema estrogena nego samo progesteron ali pise u (levonorgestrel)

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 14:16:48   
Hocubebu
1,5 mg di levonogestrel i nisam je popila celu kao sto sam vec napisalal u predhodnim postovima

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 14:23:12   
buba m
Crtice zdravo! Imam jedno pitanje. Bila sam na sistematskom pregledu kod ginekologa juče. Pitala me da li postoji mogućnost da sam trudna pošto mi je endometrijum zadebljan 14mm pa može da bude trudnoća umesto menstruacije. Kako to debljina endometrijuma može biti simptom trudnoće? Poslednja menstruacija mi je bila 04.06. tako da treba da dobijem i imam sve simptome da će se upravo to i dogoditi. Da li je stvarno moguće da sam trudna?


(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 14:35:27   
bea83
Hocubebu, videla sam da si nisi popila sve, mislim da je potrebno da se popije sve kako bi imala puno dejstvo da spreči oplodnju, mada i da si popila celu opet bi postojala mogućnost trudnoće (ja sam živi primer)
Buba, endometrijum raste u prvom delu ciklusa i priprema se da prihvati oplodjeno jajašce, ukoliko do toga ne dodje u drugom delu ciklusa bi trebalo posle 21dana otprilike da se polako stanjuje odnosno da počne da se ljušti što na kraju izlazi napolje kao menstruacija, a ukoliko se jajašce usadi onda endometrijum ostaje zadebljan, nadam se da sam ti malo razjasnila. Doktorka te je to pitala jer bi ti verovatno ovih dana trebalo da već dobiješ M a endometrijum ti je još uvek zadebljan, ali to ne mora ništa da znači, možda ti je ovulacija bila kasnije pa ćeš samim tim dobiti M kasnije

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 14:38:46   
buba m
Hvala bea83! U svakom slučaju, bude li trudnoća, jaaaaako ćemo se obradovati moj dragi i ja! Sad sam se ponadala.


(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Da li sam trudna?
2.7.2011 14:39:54   
bea83
Baš mi je drago ako si se obradovalauser posted image Na koliko su ti ciklusi?da li znaš kad ti je bila O?

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Da li sam trudna?
4.7.2011 20:19:41   
IvanaBre
Ovako..imam problem..
Imam 17,5 god i redovne odnose sa deckom oko 2 meseca.
Sinoc smo imali odnose i posle sexa smo videli da je neobicno vlazan.. I proveravali smo kondom,da li je pukao,ali sperma je i dalje bila u njemu.. Tu smo ga malo stiskali,ali nismo uspeli da vidimo da bilo sta curi.. POsle 1h,nakon drugog odnosa,kad smo krenuli da ga bacimo, jos jednom smo hteli da ga proverimo i prineli ga vodi. I onda smo videli da voda suri kroz rupicu,sa strane,mozda 1cm iznad rezervoara.
Mi zapravo nismo ni sigurno sad da li je on bio u meni kad je zavrsio.. ALi meni su plodni dani.. Pitanje sada,sta raditi?
Sa roditeljima sam pricala sa par lekara i imaju razlicito misljenje o tome uzeti pilulu ili ne.
Sta vi mislite?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Da li sam trudna?
4.7.2011 20:22:17   
malenac76
ivana a jel pricas o dva razlicita kondoma ? ..malo sam se zbunila
ili ste to opet stiskali onaj prvi nakon sat vremena

(odgovor članu IvanaBre)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Da li sam trudna?
4.7.2011 20:24:43   
Anoniman
IvanaBre, dobrodošlauser posted image

O hormonskoj piluli za dan posle možeš da pročitaš u ovom članku KLIKNI OVDE
A o iskustvima koja žene sa foruma imaju sa tom pilulom možeš da pročitaš OVDE

Ono što mogu odmah da ti kažem je da je kod uzimanja te pilule navažnije vreme, dakle, treba je uzeti što pre nakon rizičnog odnosa, a najkasnije 72 sata nakon njega.

(odgovor članu IvanaBre)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Da li sam trudna?
4.7.2011 20:26:03   
bokicans
Ni ja ne kontam,jesu li to 2 kondoma ili jedanuser posted image

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Da li sam trudna?
4.7.2011 20:27:32   
IvanaBre
2 razlicita..
Da,opet smo stiskali prvi,ja sam malo panicar.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Da li sam trudna?
4.7.2011 20:30:42   
malenac76
Ivana iskreno mislim da nemas sta da brines ..ako nije propustao taj prvi put kad ste ga provjerili tj nakon samog odnosa sve je ok ...

(odgovor članu IvanaBre)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here