|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Babine huke
18.3.2009 15:57:59   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Tasha RR



i ustvari, na žalost, ne radi se BAŠ SVE tri puta... user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a bilo bi više nego dobroooo, što jest jest... da nam tri puta svaneuser posted image


Pa moraćete poraditi na tim običajima ako je triput onda mora sve triput,nema šaleuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Babine huke
18.3.2009 15:58:41   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Babine huke
18.3.2009 15:59:10   
Anoniman

Pa moraćete poraditi na tim običajima ako je triput onda mora sve triput,nema šaleuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Babine huke
18.3.2009 15:59:57   
Anoniman
pozdrav odoh kuci kuca mi na um pala ... kraj radnog dana 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Babine huke
18.3.2009 16:01:17   
Anoniman
I ja odoh... pa-pa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Babine huke
18.3.2009 18:15:54   
maša
Naime, poznato nam je da babe nose jedne hulahop čarape od osmog marta do osmog marta (otuda i naziv Baba Marta), kada se i kupa, a čarape dobije na poklon od snaje. E sad, šta se u njima dešava za tu godinu dana. Pa, malo prokisnu od koje kapi urina, pa malo ima vejanja pahulja od odumrle kože, pa ih malo sunce ogreje kad babu deda pomiluje.
IZVORNA PORUKA: eugenija

Kad se vreme ovako mahnito ponaša, pa bude i snega, i kiše i sunca i svega, kažemo da je kao u Babinim hulahopkama (u nekim krajevima hulahopke se nazivaju skrćeno huke). Naime, poznato nam je da babe nose jedne hulahop čarape od osmog marta do osmog marta (otuda i naziv Baba Marta), kada se i kupa, a čarape dobije na poklon od snaje. E sad, šta se u njima dešava za tu godinu dana. Pa, malo prokisnu od koje kapi urina, pa malo ima vejanja pahulja od odumrle kože, pa ih malo sunce ogreje kad babu deda pomiluje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj, Eugi, kakav si ti lik...Ja tebe moram upoznati... 



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Babine huke
18.3.2009 18:16:42   
maša
Umrla sam od smeha...Eto kako sam poruku poslala

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Babine huke
19.3.2009 10:37:09   
eugenija
He he he.. ma samo malo me nekad neznatno pukne neko ludilo. U principu sam potpuno normalnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Upoznaćemo se, jesi videla za RR druženje - MAJ? Ne znam doduše da li ću tada moći, trudnoća, primiče se termin... ali ono... Ma upoznaćemo se sve..user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Babine huke
7.3.2011 11:09:21   
Vučko.ba.
I stigli smo do babinih huka...napokon user posted image

evo u Sarajevu je već 50 put od jutros zasjalo sunce, pa zavejao snijeg i tako naizmjenično

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Babine huke
12.3.2011 2:14:56   
lidija 011
Hahahahhaha....valjda je baba konacno skinula te hulahopke i dala snaji da ih opereuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here