|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
18.12.2021 10:16:30   
Sanjica26 RR
Jel gleda neko Sex and sity? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Omiljena serija
18.12.2021 12:31:12   
flamingos
Kolo sreća.Meni se dopada.Nečista krv takođe.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Omiljena serija
18.12.2021 12:34:33   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jel gleda neko Sex and sity? 



Skoro sam videla seriju "Ubiti Iv" u kojoj glumi Kristina iz Greys Anatomy. Ne znam kako se glumica zove. 🤣Deluje zanimljiva, ali nemam kad da gledam. Tizi jel si ti gledala? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Omiljena serija
18.12.2021 12:44:35   
Tiziana
Nisam gledala, a ne mogu da se set_im ni gde sam videla da je reklamiraju. Ima na Netflixu neka nova serija sa njom, Chair. Nisam stigla da pogledam detaljnije. Nikako da se uhvatim neke serije ponovo,nemam vremena da odgledam ko covek😂Sad cu valjda za praznike imati vremena.. Mada cemo imati goste.. Sad cu da pogledam za Ubiti Iv.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Omiljena serija
18.12.2021 13:10:06   
Mirko Svirko
Videla sam tu seriju "ubiti Iv"..

Ali nisam gledala.Gledam ppnovo "uvod u anatomiju".

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Omiljena serija
18.12.2021 14:46:58   
Marinkela
Nesto ne gkedam serije, bas da vidim sta je kod vas aktuelno?

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Omiljena serija
18.12.2021 16:11:06   
Tiziana
Ima ova serija Bodyguard sto ide cini mi se na RTSu nedeljom uvece. Engleska. Dobra je. Ja sam je gledala na Netflixu.Gledali smo i 4 Bloka na HBO, malo teska, ali odlicna, nemacka serija. Ja vočim serije. Sada ima jako dobrih serija produkcije su fantasticne i definitivno uzimaju primat nad filmovima. 


(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Omiljena serija
19.12.2021 11:43:19   
nata11


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jel gleda neko Sex and sity? 



Uglavnom svi razocarani. Ja nemam neku zelju gledati.

Sta kazete za Necistu krv? Ja odgledala prve dve i nemam nameru vise. Sve je to OK, gluma, kostimi ali ovo nije Bora i ovo nije Vranje.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Omiljena serija
19.12.2021 21:25:55   
mama ivane
Domace serije Kolo srece i Igra sudbine

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Omiljena serija
19.12.2021 22:15:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jel gleda neko Sex and sity? 



Ja gledah sinoc... Doooosadnooooooo... A onda Zverka ode

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Omiljena serija
19.12.2021 22:28:22   
Tiziana
Jeste. Bas je dosadno. Bolje da nisu pravili nastavak. Sve deluje pomalo u nekim trenutcima kao neka parodija. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Omiljena serija
19.12.2021 23:02:14   
Ivanka 75
Sve je receno jos pre 10 i 20 godina. Nema vise sta da se prica. The End
I ne svidja mi se, sto lose pricaju o Samanti. Nekako mi se cini da kao likovi nisu "evoluirale".


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Omiljena serija
21.12.2021 12:41:37   
Sanjica26 RR
Slažem se da nije to to. Kao sto su razvukli uvod u anatomiju. Samo sto mi je to zanimljivo, jer volim medicinu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Omiljena serija
22.12.2021 10:37:43   
ivaMark
Sanjice, ako volis takve serije, svidece ti se ova koju gledam, pisala sam vec ovde. New Amsterdam. Meni je baš dobra. Ima cetiri sezona, jos uvek se snima, nije zavrsena. 

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Omiljena serija
22.12.2021 10:47:45   
Ana RR
New Amsterdam je baš dobra, gledala sam nekoliko epizoda. I The resident nije loša. Ali ja to nikad ne znam kada se prikazuje pa gledam kada naletim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Omiljena serija
22.12.2021 10:48:46   
Sanjica26 RR
Iv, hvala ti. Nisam videla tu poruku. Bas cu da pogledam u video klubu da li je ima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Omiljena serija
22.12.2021 10:52:19   
ivaMark
Sanjice, proveri... Meni je super. Pocela sam da je gledam na Tv, jedna epizoda nedeljno. Nadjem je online, pogledam sve i stanu sa snimanjem zbog korone...pa su nastavili. Mislim da ce ova cetvrta sezona biti poslednja, tako mi se cini. Mislim da sam skoro svaku preplakala 😂😂😂
Ana, jel da da je super 😀

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Omiljena serija
22.12.2021 11:49:51   
Sanjica26 RR
Pomenu Anci da ima big little lies novi serijal, ali ja nisam pronasla. Odgledali smo dva serijala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Omiljena serija
30.12.2021 23:42:12   
dunja RR
Ako je neko gledao Ubice moga oca - koliko je bitna prva sezona za kasnije gledanje?
Ja prvu sezonu nisam gledala (zapravo jesam prvu epizodu nekad davno, i nisam dalje), onda sam pre nekog vremena počela da pratim na Novoj, čini mi se da je krenulo od druge sezone, prva nije sigurno.
POhvatala konce otprilike, samo ne znamkoliko je bitna prva. Iz Prve sezovne je čini mi se Nataša Ninković koja se povremeno poajvljuje i sada, u zatvoru je, osumnjičena za ubistvo ćerke. To ubistvo bilo u prvoj sezoni?

I dalje ide serija na Novoj, pojma nema koja je sezona sada.

Inače, Vuk Kostić loše glumi, ne dopada mi se nimalo, a i Nataša Ninković koju inače recimo pa volim, ovde glumi totalno bzv.
Tihomir Stanić, Maro janketić i ostali, odlični.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Omiljena serija
31.12.2021 8:52:46   
nata11
Dunja meni se jedino prva sezonai svidjala. Tu je NN bas dobro odglumila alkoholicarku po meni.

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Omiljena serija
31.12.2021 12:46:28   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Sanjice, proveri... Meni je super. Pocela sam da je gledam na Tv, jedna epizoda nedeljno. Nadjem je online, pogledam sve i stanu sa snimanjem zbog korone...pa su nastavili. Mislim da ce ova cetvrta sezona biti poslednja, tako mi se cini. Mislim da sam skoro svaku preplakala 😂😂😂
Ana, jel da da je super 😀


Jeste, super je, juče sam baš gledala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Omiljena serija
31.12.2021 14:41:05   
Sanjica26 RR
Anci, ja sam i sinoc gledala. Odlicna mi je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Omiljena serija
31.12.2021 15:59:29   
Ivanka 75
Dunja, ja nisam gledala prvi serijal i odlicno sam se uklopila u drugi. Natasa me odusevila, Kostic je blag, nekako mi deluje ko da nije glumac.

Stimac mi je posle bio dobar... Valjda nisam pomesala serije, desava mi se to 😂

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Omiljena serija
19.1.2022 23:03:24   
Mirko Svirko
Dunja,  gledaj cetvrtu sezonu da bi mogla sada da povezes sa petom.


Natasa Ninkovic je u prvoj sezoni osumnjicena za ubistvo svoje cerke.Koliko se secam... odavno jw to bilo.Skoro sam odgledala cetvrtu i sada na Prvoj ima peta sezona.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Omiljena serija
19.1.2022 23:06:20   
Sanjica26 RR
Vidim veceras nema uvod u anatomiju☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here