|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 99 [100] 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
19.1.2022 23:08:03   
Mirko Svirko
Pa nema vise ja mislim..Trebalo bi da bude 18. Sezona.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2476
   RE: Omiljena serija
20.1.2022 0:35:36   
Sanjica26 RR
Nje ima na netu. Samo je pitanje kad ce na tv da puste. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2477
   RE: Omiljena serija
20.1.2022 1:01:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, ja nisam gledala prvi serijal i odlicno sam se uklopila u drugi. Natasa me odusevila, Kostic je blag, nekako mi deluje ko da nije glumac.

Stimac mi je posle bio dobar... Valjda nisam pomesala serije, desava mi se to 😂



Ivka, da i ja sam g+krenula od druge, i isto mi deluje da sam pohvatala, ali me kopka da nisam nešto bitno propustila time što prvu nisam gledala, iako znam šta je bila tema prve.
Vuk baš loše glumi, pre neko veče je krenula 4. sezona na Novoj (koliko sam ispratila u poslednjih mesec dana daju 2., 3. i sada 4 sezonu, ali ne kapiram zašto nisu krenuli od prve?), i u pvoj epizodi 4. sezone, Vuk je povređen, i maltene se ne pojavljuje, i ta epizoda mi je bila odlična. Posle tek skapirah da je razlog to što zapravo njeega nije bilo. A još glavni lik ...

Tihomir Stanić je glumčina. I ovde odlično glumi, ali ne znam jel ste gledali njegovo izvođenje Na drini ćuprija, vrhunsko je user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2478
   RE: Omiljena serija
20.1.2022 1:02:46   
dunja RR
Znači na Prvoj ide 5. sezona? Još danas videh po gradu plakate za 5. sezonu, pa mi bi čudno..
Ja na Novoj gledam 4. sezonu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dunja,  gledaj cetvrtu sezonu da bi mogla sada da povezes sa petom.


Natasa Ninkovic je u prvoj sezoni osumnjicena za ubistvo svoje cerke.Koliko se secam... odavno jw to bilo.Skoro sam odgledala cetvrtu i sada na Prvoj ima peta sezona.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2479
   RE: Omiljena serija
20.1.2022 23:41:15   
Mirko Svirko
Da Dunja, sada je bila.Inace sredom i cetvrtkom u 22h. Bas je dobra.Ima dobru pricu i drzi gledaocima paznju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2480
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 13:37:16   
nata11
Jeste gledale Vikend sa caletom? Kako vam se dopala?

_____________________________





(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2481
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 13:38:21   
Ana RR
Gledala sam par epizoda, nije mi se dopala. Previše psovanja za moj ukus.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2482
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 20:50:58   
dunja RR
Anči, mene ovo nervira u "Ubicama moga oca", a psuje uglavnom Vuk, i kako on krene, onda za njim i Janketić, i uvek jednu istu psovku, booring. Kao da zaborave tekst pa udri, kad ne znam šta ću, onda psovka.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gledala sam par epizoda, nije mi se dopala. Previše psovanja za moj ukus.



< Poruku je uredio dunja RR -- 21.1.2022 20:51:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2483
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 21:30:30   
Tiziana
Generalno se u nasim filmovima i serijama preeevise psuje.Ja poslednju domacu seriju koju sam gledala je Jutro ce promeniti sve. Ona mi je bas bila simpa. Ne znam da li je neko gledao. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2484
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 22:21:58   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Jeste gledale Vikend sa caletom? Kako vam se dopala?


I film i seriju sam gledala. Ima psovanja, ali mi se svidelo bez obzira. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2485
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 22:33:02   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Generalno se u nasim filmovima i serijama preeevise psuje.Ja poslednju domacu seriju koju sam gledala je Jutro ce promeniti sve. Ona mi je bas bila simpa. Ne znam da li je neko gledao. 



Ja nisam, ali sam videla reklamu. Deluje mi da je ok. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2486
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 22:35:08   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, mene ovo nervira u "Ubicama moga oca", a psuje uglavnom Vuk, i kako on krene, onda za njim i Janketić, i uvek jednu istu psovku, booring. Kao da zaborave tekst pa udri, kad ne znam šta ću, onda psovka.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gledala sam par epizoda, nije mi se dopala. Previše psovanja za moj ukus.




Joj ja Vuka nikako ne mogu da podnesem... ne dopada mi se kao glumac uopšte.

Ma nisam ja baš merodavna kada su domaći filmovi/serije u pitanju, uglavnom mi se ne dopadaju. Užasava me stalno ista tema, kriminalci, droga, psovanje... fuj mi je to. Sa druge strane nazovi komedije su sve na isti fazon, preterano izmotavanje, tek to ne mogu da podnesem. A one limunade da ne spominjem.. Baš sam mrgud user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2487
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 22:36:10   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Generalno se u nasim filmovima i serijama preeevise psuje.Ja poslednju domacu seriju koju sam gledala je Jutro ce promeniti sve. Ona mi je bas bila simpa. Ne znam da li je neko gledao. 


E daaaa ona mi je bila baš cool. I dobra ekipa. Nadala sam se da će biti nastavak ali rekli su da je to to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2488
   RE: Omiljena serija
21.1.2022 23:00:04   
Tiziana
Bila je bas nekako drugacija serija, osvezenje u tom trenutku.. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2489
   RE: Omiljena serija
26.1.2022 15:29:09   
Sanjica26 RR
jel gleda neko Emily in Pariz? Slucajno sam naletela na netu. Ima je na netflix-u. Simpaticna je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2490
   RE: Omiljena serija
26.1.2022 20:44:34   
nata11
Odgledala prvih par epizoda posle iskljucila Netflix Jel ne stizem da gledam.

Sasvim OK serija.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2491
   RE: Omiljena serija
26.1.2022 21:43:09   
Ivanka 75
Mi ovih dana gledamo Skandal. Bas napeto i drzi paznju. EON video klub 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2492
   RE: Omiljena serija
26.1.2022 21:44:27   
Sanjica26 RR
Nato,ja sam jednu epizodu gledala dva dana. A traje pola sata. Eto koliko imam vremena

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2493
   RE: Omiljena serija
27.1.2022 8:18:49   
nata11
Bas to Sanjice user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2494
   RE: Omiljena serija
27.1.2022 13:21:17   
dunja RR
Na Hrt-u počela druga sezona Lažova, ali sam kasno videla i ispustila jednu epizodu, tako da sam odgledala pre neki dan drugu epizodu, mada pohvatala sam detalje.
Ide jednom nedeljno, pa onu prvu nisam mogla da vratim :(
Ako neko ima link za online, prve epizode-druge sezone, neka šaljne na pp :D
Čini mi se da ima 6 epizoda u drugoj sezoni.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2495
   RE: Omiljena serija
27.1.2022 14:12:04   
Ivanka 75
Dunja, mm gleda Lazova i bas mu se dopada. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2496
   RE: Omiljena serija
27.1.2022 14:14:51   
dunja RR
Odlična je serija, odavno sam želela tu drugu sezonu da odgledam, jer prvu sam čini mi se pre 2 godine gledala. Al eto ispustih tu prvu epizodu druge sezone...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2497
   RE: Omiljena serija
27.1.2022 14:18:54   
Ana RR
Glavna glumica je ista moja koleginica Lucy user posted image

Sad ide na HBO neka serija sa njom, Angela Black se zove. Slučajno sam naletela na prvu epizodu ali negde od polovine. Nije loša.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2498
   RE: Omiljena serija
27.1.2022 20:55:00   
dunja RR
Anči, znači Lucyna dvojnica :)

Nego, sada razmišljam, druga je sezona serije, glavni lik je mrtav na kraju prve sezone, a opet sveprisutan i u drugoj sezoni, bar u ovoj jednoj epizodi koju sam gledala. I drago mi je, jer sam mislila da ga neće biti u nastavku, a on mi je u celoj priči najzanimljiviji, kakva kompleksno jeziva ličnost user posted image , a pritom je meni taj glumac baš dobar frajer, znam ga iz drugih uloga.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2499
   RE: Omiljena serija
27.1.2022 22:12:22   
Ana RR
Biće svašta u drugoj sezoni, gledaj user posted image uh a meni je on baš nekako ljigav user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 99 [100] 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 99 [100] 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here