|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
19.5.2012 8:49:56   
Lilla

IZVORNA PORUKA: jovicaa
recimo pitajte nekog ko ne voli vasu mamu u porodici da li ste sredjivale gajbe sa 2 godine da vidite sta ce da vam kazuuser posted image


user posted image

Kazu da sam ja bila prilicno mirna kao mala, ali sam voljela da sredjujem jaja i tepihe. Nana (baka) je u to vrijeme imala koke i jaja koja bi pokupila bi drzala u nekoj staroj, plavoj cjediljci (djevdjir) ispod kredenca. Posto ja jos nisam hodala fino bih se na guzi odvukla do djevdjira, uzela u svaku ruku po jedno i fino ih sredjivala dok me ne nahvataju user posted image A tepihe sam sredjivala maminim karminima i lakovima za nokte, to mi je bila omiljena zanimacija. Zato sam kasnije fasovala i iskihala sve to user posted image Nisam jos upoznala poslusno dijete od 2 godine za ovih mojih (skoro) 29 godina.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Ogradica
19.5.2012 8:51:16   
Trcosava
Wow dve stranice o ''ogradici'' user posted image

Aj' sd admini, prebacivanje postova u odgovarajuću temu.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Ogradica
19.5.2012 8:55:09   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Lilla

user posted image

Kazu da sam ja bila prilicno mirna kao mala, ali sam voljela da sredjujem jaja i tepihe. Nana (baka) je u to vrijeme imala koke i jaja koja bi pokupila bi drzala u nekoj staroj, plavoj cjediljci (djevdjir) ispod kredenca. Posto ja jos nisam hodala fino bih se na guzi odvukla do djevdjira, uzela u svaku ruku po jedno i fino ih sredjivala dok me ne nahvataju user posted image A tepihe sam sredjivala maminim karminima i lakovima za nokte, to mi je bila omiljena zanimacija. Zato sam kasnije fasovala i iskihala sve to user posted image Nisam jos upoznala poslusno dijete od 2 godine za ovih mojih (skoro) 29 godina.


Amm... po meni goradica služi za sigurnost deteta, a ne zbog nereda u kući?
Moje dete je bilo u ogradici kada idem da popušim cigaru u kuhinju i to samo zimi - da se ne bi slučajno zalepila na peć. Retko kad je sedela ovako bez ikakvog razloga u ogradici. Ne kapiram kakve veze ima nered i ogradica kada u nju ide dete do godinu dana. Većin tada tek prohoda te igračke tada nisu toliko zanimljive.
Nered dolazi tek kasnije, tako da žene ode tema u skroz drugom pravcu.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Ogradica
19.5.2012 9:07:38   
Lilla
Ne razumem bas zasto si citirala moj post da bi to napisala, ali dobro. Pa i meni je ogradica dobra bas radi sigurnosti djeteta, ali nered komentarisemo zbog neke ranije diskusije o vaspitavanju i tako to.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Ogradica
19.5.2012 9:10:28   
Trcosava
Sorry, trebala sam da boldujem i naznačim da se slažem sa poslednjom rečenicom. Otud i moje objašenjenje o detetu od dve godine, prohodavanju i ogradici.
Izvini još jednom ako si me pogrešno razumela.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Ogradica
19.5.2012 10:00:23   
Lilla
Hej, ma nema zbog cega da se izvinjavas user posted image Samo mi nije bilo bas najjasnije da li se slazemo ili ne user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Ogradica
11.8.2012 13:10:44   
Anoniman
Mi smo bili izbacili ogradicu iz aktivne upotrebe jer je sve bilo zanimljivije ali sad kad smo hteli da povadimo sve što smo držali u njoj i sklopimo je setismo se kako da joj udahnemo još malo života. Ubacili smo paket do 100 loptica onih kao u igraonici i za sad je zanimljivo. Moraću da kupim još jedan paket loptica da bude još zanimljivije.

BB, čime si ribala mrežu? Provalila sam da je flekava iako smo je redovno brisali. Ne znam čime bih mogla da je sredim i mogu li bez demontaže.

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 407
   RE: Ogradica
11.8.2012 14:28:08   
Anoniman
odsrafili smo donji deo jer je odozdo drvena ploca pa da se ne nacuga vode, izvukla donji konac koji drzi mrezicu skupljenu oko dna da se rasiri, ubacila ostatak konstrukcije (znaci sve sem dna jer ovaj plebani ne moze drugacije da se rastavi) u kadu i besomucno ribala, ali sa sredstvom za pranje ruku, manje peni od praska za ves i bolje se ispere, pa izvadila, osusila a plasticen/metalne delove jos jednom prebrisala asepsolom (nasa je polovna pa da budem sigurna), uvukla konac debelom iglom nazad na mesto i eto ... brzo se susi, sto jes' jes'!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 408
   RE: Ogradica
11.8.2012 14:54:18   
Anoniman
Hvala, draga. Moraću da isprobam. Sa strane kad gleaš ne bidi se ništa ali odozgo kad pogledam tačno vidim fleke pa me to užasno nervira.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Ogradica
11.8.2012 14:57:54   
Anoniman
kad smo je dobili bila je klasicno prljava od ruku i stojanja na tavanu plus tamne fleke od soka. sve se skinulo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 410
   RE: Ogradica
12.8.2012 21:04:53   
nenja22
pre neki dan sam videla ogradicu i to kakvu...da mi ne beše glupo slikala bih, elem, kako su ovde kroz dobrotu uglavom ponte bez klasičnih plaža, žena izašla, sedi čita knjigu, beba od kojih 6-7meseci na prostrtom peškiru pored, sve bi to bilo fino, da oko bebe nije u krug metalna rešetke, jedno metar i po sa metar...mislim, kavez u bukvalnom smislu user posted image a kapiram ja, mala je to beba, neće imati neke frustracije od toga, sem ako je neki ludak (kao ja što ssm htela user posted image ) ne uslika, pa vidi svoju fotku a koju godinu negde po netu user posted image
ali stvarno je izgledalo kuku i lele...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Ogradica
13.8.2012 9:52:02   
Anoniman
I nasa je umazana , da li bi hteli ovi sto peru tepihe da je operu user posted image
nenja , a kako ta zena vadi bebu , jel ima vrata na kavezu user posted image

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 412
   RE: Ogradica
13.8.2012 12:47:37   
Anoniman
Da li bi paročistač to mogao da sredi?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 413
   RE: Ogradica
13.8.2012 13:00:22   
Anoniman
gae mislim da bi, ali mislim da ne bi bila zadovoljna. nekad nista drugo ne pali sem malo rucnog rada.
trebalo bi tepih servis da moze da uradi, ali ja bi svakako izbadila drveno dno - sve je od presovanog drveta i kad se napije vode dovidjenja funkcijo!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 414
   RE: Ogradica
13.8.2012 13:01:33   
Anoniman
videla sam u nekoj tv seriji plasticnu ogradicu (izgleda imitacija wild wild west) ali plastika u boji, sandareno ali lepo. nemas ogradicu kao ketrec nego ogradis bilo koji deo tepiha. nije lose.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 415
   RE: Ogradica
13.8.2012 13:19:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

gae mislim da bi, ali mislim da ne bi bila zadovoljna. nekad nista drugo ne pali sem malo rucnog rada.
trebalo bi tepih servis da moze da uradi, ali ja bi svakako izbadila drveno dno - sve je od presovanog drveta i kad se napije vode dovidjenja funkcijo!


Ne plašim se ja ručnog rada ja se plašim da ako je rastavim neću moći da je sastavim da bude kako treba. Nisam ja ni blizu vešta kaoti, kad su pipave stvari u pitanju, imam dve leve ruke.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 416
   RE: Ogradica
13.8.2012 13:47:24   
Anoniman
eh, moja sporoca je za to zaduzena (citaj - mm user posted image )
to je izgledalo ovako. mrezica je razapeta izmedju dva horizontalna dela, donji je ploca prekrivena musemom a gornji ivica ogradice - obruc. ispod obruca je usrafljena i to nismo mogli da rastavljamo (mislim da je mm rekao da je bilo nitovano) a ploca je za nogare posebno usrafljena i to moze da se dira. ta 4 srafa odsrafis, izvadis plocu a kroz mrezicu je provucena deblja nit koja skuplja krajeve pa izgleda kao meredov za ribu. i to izvadis, samo odvezes cvor i povuces. slikaj prethodno stanje da bi umela da vratis.
onda sklopis ogradicu tako bez dna, sve stavis u kadu i trljaj. kad operes rasiris je napolju da se susi i tek onda vracas dno (posebno oprano) i srafis.
nema tu matematike, dokle god su srafovi sve je popravljivo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 417
   RE: Ogradica
13.8.2012 13:52:06   
Anoniman
radi ustede vode, ruku i vremena (treba ti bar 2 sata za sve) tepih servis je odlicna ideja!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 418
   RE: Ogradica
1.11.2012 17:51:45   
Guardian
Mame, molim vas za savet.

Mi imamo 10 i po meseci i svakodnevno lupamo glavicom o rešetke drvenog kreveca. Sinoć smo i usnu povredili, a meni srce svaki put staje.user posted image

Da li je dobra investicija ogradica? Možda je bolje da uzmemo prenosivi krevetac?

Kažu mi neke drugarice da je to sve glupost i da je bebana velika za to, jer su te ogradice i prenosivi kreveci veeeoooma nestabilni i beba koja je aktivna može da ispadne odatle 'ladno, a i da probije mrežicu.

Šta da radimo? Ljubim vas pomagajte dok ne budemo potpuno u čvorugama i modricama.user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Ogradica
1.11.2012 18:28:13   
Cindarella
I mi smo imali isti problem,lupao je u krevetac cime je stizao.Jednom je pukao potiljak,i isti dan sam kupila ogradicu.
Ovakvu user posted image
Vise nije zeleo da se vraca u krevetac,vec sam mu na tvrdu podlogu preklopila nas veliki jorgan,da mu bude mekse,i u njoj mi je spavao sve dok mu nismo kupili krevet. Ja glasam za!

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Ogradica
4.11.2012 19:15:20   
Anoniman
OVO me podsetilo na temu user posted image

(odgovor članu Cindarella)
  Direktna veza do poruke: 421
   RE: Ogradica
7.1.2013 16:34:44   
pocahontas
kako ste zadovoljne sa playstation ogradicama? zanima me da li su stabilne? ne znam gde u ns mogu da vidim ove ogradice?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Ogradica
9.1.2013 12:35:33   
pocahontas
kupili smo juce ovu ogradicu shop.aksa.rs/primi-sogni-ogradica-holiday-disney-winie-the-pooh.html

moja gomboca je odusevljena!!! stavila sam gimnastiku u ogradicu i nju unutra i okolo poredjala par igracaka i ona je sat vremena gledala igracke i smejala se, a sad evo drema tu!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Ogradica
7.2.2013 14:40:58   
bebamama
Ja sam pre neki dan kupila ovu ogradicu, http://shop.aksa.rs/primi-sogni-ogradica-holiday-sleepy-grigio.html, i cujem posle da su imali na snizenju raznih...mada, ne kajem se, ova mi je super, moje dete se bas lepo izigra u njoj i na kraju se uspavka. :)

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Ogradica
13.9.2013 8:51:06   
Peace*
Gde u NS su najpovoljnije ogradice? Kako se zove onaj sajt... jao blokirao mi je mozak, jedno vreme su paketi za mamu i bebu išli preko njih (ne znam dal i dalje idu)?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here