|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
4.3.2018 13:24:59   
Sarav
Ja sam na to bacila pare, služila je za skladištenje igračaka

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Ogradica
4.3.2018 15:05:42   
mama Jo
Kod mnogih je za to sluzila 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Ogradica
4.3.2018 15:09:36   
Sarav
Prodala sam, možda nekome posluži i svrsi user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Ogradica
8.3.2018 17:10:35   
Dora89
Meni je baš poslužila! Od 6 do 8 meseci za igru, pa od 9 meseci da tu ubacim dete kad idem u wc.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Ogradica
8.3.2018 17:54:19   
mama Jo
Dobro je, i moja sestra je dve cerke stalno u to stavljala i obozavale su 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Ogradica
8.3.2018 18:38:58   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Dora89

Meni je baš poslužila! Od 6 do 8 meseci za igru, pa od 9 meseci da tu ubacim dete kad idem u wc.



Moja zaova ima, ekstra joj posluzilo...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Ogradica
2.3.2019 12:01:53   
Sanidej
Fantasticna stvar, ali je koristilo samo prvo dete. Igrala se satima i ustala prvi put drzeci se za gumene drzace.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 557
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here