|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
19.3.2015 7:39:01   
Sanjalicaaa
Hranilica ce ti biti potrebnija svakako. Meni je ogradica puno znacila. Kad hocu recimo da sredjujem kucu, stavim ga i ne razmisljam. Bilo je super i kad je krenuo pokusavao da hoda, od stranice do stranice je setao. Ali nam je trajala do nekog 10 meseca. Posle toga ni da je vidi. Sto se tice hranilice u pocetku nam je znacila, ali evo sad sa 13 meseci ja ga stavim na stolicu i on sedi i ruck. Kad hocu da ga stavim u hranilicu on place. S tim sto mi to nista nismo kupovali, sve smo pozajmili,
Ja bih preporucila ljuljalicu. Meni je to spasilo kicmu. Vredi svake pare.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Ogradica
19.3.2015 7:48:48   
Ana13

IZVORNA PORUKA: dunja RR


A evo još jednog pitanja user posted image
Šta mi je potrebnije - hranilica ili ogradica? Mi S hranimo u polusedećem stavu, naslonjenog na jastuk, jer on još ne sedi. Tako da mislim da hranilica nema smisla još, ili grešim? Šta mi je od ova dva neophodnije, a možda mi oba ne trebaju (tada bi bila najsrečnija user posted image ), jer nemam gde sa stvarimaaaa.
Stvarno ne želim ni da kupujem ni da pozajmljujem nešto što mi nije preko neophodno.

Dunjci,mi imamo hranilicu koja ima nekoliko polozaja i visina,tako da ako se odlucis za hranilicu da znas da moze i za decu koja ne sede.Ova nasa ima sve polozaje kao i kolica,osim nultog. Iako jos ne rucka,stavim Ninu da sedi u njoj dok mi rucamo,dam joj igrackicu i zanima se.

Sto se tice ogradice,jos se razmisljam da li da kupimo onaj putni krevetac umesto nje.Trebace nam mozda kad idemo negde.Ili da ne uzimam ni jedno od ta dva user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Ogradica
19.3.2015 7:56:19   
Ivanka 75
Pre je potrebna stolica za hranjenje nego ogradica.
Ana, toplo preporucujem putni krevetac, mi se nismo pokajali sto smo se za njega odkucili, nosili smo ga svuda kad putujemo, nama ogradica sluzila samo nekih mesec dana, eno je spakovana u podrumu.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Ogradica
19.3.2015 7:56:56   
soni
MI smo imali onaj prenosivi krevetac..za trunku je uzi od te gradice i super nam je posluzio...Isto je mekan , ima mrezicu , nista mu ne fali

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Ogradica
19.3.2015 7:58:28   
Modessty
Ana nemoj da kupuješ ogradicu. Imam ja. Daću ti je. Kao nova je. Korisno je kad krene da puzi da ne razmišljaš gde je kad ste same a ti na primer moraš u toalet. Korisna je i da nauče da ustaju i stoje. Ali nije neophodna stvar. Ako ti treba reci, doneću ti. Stvarno nema potrebe da aješ pare za to

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Ogradica
19.3.2015 8:13:43   
Sanjalicaaa
Ja pomesala ogradicu i onaj prenosivi krevetac. Bolje ti je prenosivi krevetac. Lepo ga stavis u kuci gde zelis, ja ovaj moj setkam non stop. Sluzi ti i kao ogradica. I super je ako putujete. Mi smo isli na Zlatibor, Divcibare, Taru i svuda ga nosili. Kad se spakuje ne zauzima puno mesta.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Ogradica
19.3.2015 8:44:06   
Ana13

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ana nemoj da kupuješ ogradicu. Imam ja. Daću ti je. Kao nova je. Korisno je kad krene da puzi da ne razmišljaš gde je kad ste same a ti na primer moraš u toalet. Korisna je i da nauče da ustaju i stoje. Ali nije neophodna stvar. Ako ti treba reci, doneću ti. Stvarno nema potrebe da aješ pare za to

Uzecu je da probamo. Nadam se da ce nam ovo sad biti prvi vikend bez gostiju,pa da vas konacno pozovem k'o sto obecah pre milion godina user posted image
Nego,jel ima negde tema o gostima? Zanima me kako da ih se otarasim user posted image Mislim na ove sto dolaze iz drugih gradova pa spavaju ceo vikend kod nas,ne na ove sto svrate na par sati user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Ogradica
19.3.2015 19:01:40   
ishler
Moja starija cerka nije htela nikako u ogradicu,ali bila je naviknuta na ruke,jedino je htela na podu da bude ili u rukama dok nije propuzala.A mladja voli i to mi je spas kada nesto radim da ne razmisljam gde je po kuci posto se svuda vuce.....

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Ogradica
19.3.2015 21:24:43   
degu
T se zaigra najvise pola sata u njoj,bas mi je nuzno zlo kad moram nesto da uradim da mi je bezbedna, uglavnom vristi i oce napolje. A hranilica treba svakako,koristice je i sa 2 godine.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Ogradica
19.3.2015 21:51:59   
mamin mish
Ja sam imala i ogradicu i hranilicu. Mada hranilica ti je neophodnijami smo je koristili sve dok nije mogla da sedne normalno za veliki sto i da bez problema sama ruca. Ogradica je ustvari bila ona bertonijeva pley station sto s moze koristiti i kao prenosivi krevetac. I nije nam puno ni trebala T bas i nije volelada bude u njoj. Tako da je zavrsilakod sveki umesto kreveca.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Ogradica
19.3.2015 23:36:41   
moja ciklama
Moja D obožava ogradicu. Svaka 2-3 dana joj menjam igračke u njoj, i uvek se iznova igra.
Tada sam potpuno mirna. Znam da je na sigurnom!

Klik

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Ogradica
20.3.2015 14:00:30   
dijana1*
Dunjci da si ogradicu uzela ranije pa da je koristis bar par meseci pa da ti znaci, ovako kupovati u ovom periodu mislim da je bacanje para. a i ptanje da li bi on hteo da bude u njoj ako nije navikao. Kosta je prohodao sa 11,5 meseci i od tada je ni ne koristimo.
A sto se tice hranilice to ti toplo preporucujem. vuku nisam kupila i uvek sam se kajala. A Kosti sam kupila sa polozajima i u njoj je od drugog meseca.
U njoj sam jede, pa se zanima dok nesto uradim u kuhinji ili dok okupam Vuka...... mnogo znaci. A najbitnije dete stice naviku da jede za stolom i samo.
Krevetac spusti obavezno jer ce ti se uskoro poceti dizati i da ti ne bi ispao. A uvek ga mozes ostaviti na par min i otici u vc.
Kostu sam do pre mesec ipo-dva smela ostaviti u krevecu ali ni to vise ne smem jer on pokusava da se prebaci preko ogradice.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Ogradica
6.4.2015 2:14:51   
dunja RR
Dijanče, ali uzmi u obzir da S ne sedi, i da će sigurno kasnije prohodati. Još se razmišljam da li da je uzimam uopšte ... Hranilicu smo dobili od Lesice user posted image , ali još je ne koristimo intenzivno, mislim da će biti pun pogodak kada malo učvrsti sedenje.

I još da pitam, da li su dimenzije ogradice bitne, pre svega ako je beba velika - meni nude neku 100x70, a S sada ima dužinu 75. Ili nema veze dimenzija ogradice sa veličinom bebe?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Ogradica
2.7.2015 9:14:09   
daca77
Razmisljam da li da kupim ogradicu ili ne...posmatrajuci ovu svoju bebu, ne znam koju odluku da donesem...ako joj kupim, a njoj ne bude palo na pamet da lezi u njoj, bas bi bilo bez veze...isto ne znam da li je dimenzija ogradica bitna...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Ogradica
2.7.2015 9:20:03   
Modessty
Veličina u principu nije bitna. Uzmeš šta ti odgovara i šta ti se sviđa. Mi smo je korisltili neko vreme. Oćeš moju da ti prodam? user posted image Meni definitvno više ne treba user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Ogradica
2.7.2015 9:38:22   
daca77
E hocu Mod...pitanje je da li ce ova moja uopste hteti, ali nema veze...valjda neces traziti punu cenu? Ipak je koriscena ogradica...user posted image
A ako ti zatreba ponovo, poklonicu ti je...user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Ogradica
2.7.2015 9:56:52   
Modessty
user posted image e jesmo blesave!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Ogradica
2.7.2015 10:00:05   
daca77
E stvarno, ako hoces da je prodas, javi se...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Ogradica
2.7.2015 10:35:03   
vikiveki
E mi smo našu ogradicu dobro iskoristili,čim je najmlađi počeo da sedi sigurno kupili smo ogradicu jer sa prethodna dva deteta je nisam imala.Onda sam videla koliko je ogradica super stvar....dete nema gde da padne dok sedi može samo da se izokrene na stomak...a u njoj se igra sa igračkama dok mama sprema ručak ili radi nešto po kući...čak se počeo sam uspravljati u ogradici uz pomoć onih rukohvata,pa se posle polako spušta.Kada je prerastao ogradicu dala sam je sestri za njenog malog badžu i on je maksimalno iskoristio...a sada je kod snajkeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Ogradica
4.7.2015 16:20:00   
mila83
Ogradica je super stvar !!! Imam istu,od M je ostala,svih troje su bili u njoj,ustvari T jos jeste user posted image ovo je ustvari prenosivi krevetic,ali nama je sluzio kao ogradica.SA nekih 5 meseci sam stavljala svih troje,lepo se bebe u njoj okrecu,ojacaju,u njoj su prvi put ustali u stojeci stav,prohodali...nauce sami da se igraju,nema nosanja,i bezbedni su.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Ogradica
4.7.2015 16:42:00   
vikiveki
ma meni žao što pre nisam imala ogradicu,nisam pre ni razmišljala o njoj a sa trećim sam kupila i kao što rekoh super je stvar

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Ogradica
4.7.2015 17:31:23   
mila83
Ja zaista svim mamama to preporucujem,to je stvarno korisno.Neki vec nauce dete na ruke, pa onda pokusavaju ogradicu..e to je vec malo teze,da dete posle toga zavoli da bude u ogradici,ali moze se.Moji su dok god nisu savladali skroz hodanje i pentranje,ustvari dok nisu poceli da iskacu iz njeuser posted image igrali se u ogradici.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Ogradica
5.7.2015 14:37:00   
Anoniman
Mi jedino nismo kupili od te bebi opreme ogradicu, i lezaljku za U kada je bila beba, za ovu malu planiram Boze zdravljauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 523
   RE: Ogradica
5.7.2015 14:41:29   
mila83
Neces se pokajati sigurno.Neki misle da je to bacanje para,ali je dobra stvar,znas da ti je beba bezbedna,sve njene igracke su tu,cesto su mi znali i zaspati igrajuci se u njoj.A nekad ti stvarno dobro dodje,da uradis nesto od poslova,vidim sad po T,ako je ostavim na podu,ode dete,stalno moram da gledam gde je i sta je dohvatilauser posted image Imas veliki izbor,neku sa umerenom cenom i kvalitetom mozes naci.Ako imas nekog da ti pozajmi ili da svoju,jos bolje.Obicno ostanu ocuvane.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Ogradica
5.7.2015 14:45:46   
Anoniman
Mila ja sa htela i za U ali nekako nismo imali prostora, kako sada prosirujemo dnevni borava, imace vise mesta, ili cu kupiti, ili cu traziti mojima da donesu na babineuser posted image

ali prva na spisku mi je lezaljkauser posted image

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here