|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:29:19   
bebablue
Smeskice, a jel ima ogradica one rucke, da se uhvate kada budu ustajale, i da li su ivice meke, jer znam da hoce bebe i da grizu ogradicu pa da se ne povrede?

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:32:19   
Anoniman
Ruchke ima...mozesh da ih premeshtash po svojoj zelji....a dole nemaju gde da se udare...sve je zashtitjeno...od gore...uglovi su od plastike...a ram je oblozen nekim materijalom....sve u svemu....ocenjujem da je bezbedna...
Od dole moze da se izvadi ta prostirka...pa sam je ja nekad i stavljala na krevet... i cela ogradica moze da se smota tako da je mozesh gurnuti iza ormana ako ti smeta...ili staviti u kola da je ni ne primetish...

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:35:16   
IVA 11
Svaka ogradica je super stvar, bebe uzivaju, a i mi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:38:49   
Anoniman
O da...i preporuchujem svima...da kupe shto vetju ogradicu...moja je mislim 1x1 metar....i prijteljica kad je dovela svog sina koji je tada imao 15 meseci bio je odushevljen ogradicom...i mi smo 2 sata prichale...on se chuo nije....a kaze kuci u maloj ogradici nece ni 5 minuta da sedi...valjda se osetja skucheno...

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:47:25   
bebablue

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

O da...i preporuchujem svima...da kupe shto vetju ogradicu...moja je mislim 1x1 metar....i prijteljica kad je dovela svog sina koji je tada imao 15 meseci bio je odushevljen ogradicom...i mi smo 2 sata prichale...on se chuo nije....a kaze kuci u maloj ogradici nece ni 5 minuta da sedi...valjda se osetja skucheno...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smeski, zamisli da imas kao duplu tako veliku ogradicu, ala bi ti devojke uzivaleuser posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:52:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

O da...i preporuchujem svima...da kupe shto vetju ogradicu...moja je mislim 1x1 metar....i prijteljica kad je dovela svog sina koji je tada imao 15 meseci bio je odushevljen ogradicom...i mi smo 2 sata prichale...on se chuo nije....a kaze kuci u maloj ogradici nece ni 5 minuta da sedi...valjda se osetja skucheno...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smeski, zamisli da imas kao duplu tako veliku ogradicu, ala bi ti devojke uzivaleuser posted image


hehehe...nazalost nema vece ogradice user posted image user posted image user posted image posluzice i ova user posted image user posted image

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ogradica
29.11.2010 13:54:24   
bebablue
mozda da patentiras ogradicu za blizance, bas vrsljam po nasim sajtovima, i najvece ogradice su tog tipa kakvu ti imas!user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ogradica
29.11.2010 21:18:20   
New Mom
IZVORNA PORUKA: bebablue

Da li je rano stavljati bebu od 4.5 meseca u ogradicu, da se "privikava"? I opet pitanje,veca ili manja ogradica, tj. da li je prakticnija ova kao prenosni krevetac ili da kazem ona klasicna ogradica?

Ja sam počela da je stavljam sa 5 meseci, baš iz tih razloga. Malo sedi, malo gmiže po njoj, malo samo leškari. U suštini uvek mi je pred očima, za sada.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:19:47   
Shishica
A koliko su stabilne.. mislim stabilne za to da beba tu ustane i stoji i tako...jel' suvise mekano pa se klati ili....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:22:34   
*Alexx*
Ogradice su itekako stabilne i čvrste, i predviđene su za to da ostaviš bebu unutra, i ne razmišljaš da li će se povrediti user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:26:43   
Anoniman
Ja mislim da je u mojoj ogradici neka oblozena shperplocha dole...dovoljno tvro da stanesh...a dovoljno mekano da se ne udare user posted image


IZVORNA PORUKA: bebablue

mozda da patentiras ogradicu za blizance, bas vrsljam po nasim sajtovima, i najvece ogradice su tog tipa kakvu ti imas!



hehehe...dobra ideja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:33:31   
Shishica
A ne mislim na to da ce se prevrnuti nego da ne izvrce noge zbog mekanosti...ako me razumes.. i razmisljam da li je rasipanje para da je kupimo..koliko ce je koristiti...gde cu je staviti, da li ce je voleti...
Ali svidja mi se ideja da mozemo nositi na more npr. sledece godine i da tu spava..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:35:24   
*Alexx*
Jako su čvrste dole. user posted image Ja mislim da je ogradica dobra investicija.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:38:25   
Olga75
Marija je obozavala ogradicu , pocela sam da je stavljam kad je bila oko 9 meseci ( tada smo je dobili , to je ona ogradica koju kupi onaj ko u porodici prvi dobije dete pa se nasledjuje user posted image ) i ostavljala sam je dok nije pocela da iskace iz nje , bese to negde letos , znaci koristili smo je skoro celu godinu .


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:38:44   
Anoniman
Nece izvrcati nogice sigurno...a da bi joj se svidela treba da je sharena, drechava, puna igrachaka...i da se ona tamo ne osetja ostavljenom, znachi...u pochetku sedi pored ogradice i igraj se sa njom...pa je ostavi na minut...pa se opet igraj sa njom..pa je ostavi duze...i posmatraj je..ako se zaigra...ne trazi te...nemoj joj biti u vidiku...ali kad zakenjka pojavi se da vidi da nije sama...vremenom joj necesh uopshte faliti kad je u ogradici...

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:39:25   
IVA 11
I ja mislim. To je bebino bezbijedno mjesto za boravak. Igra se, puzi, sjedi, ustaje, igra igrackama. Svaka ogradica se lako spakuje i koristi se za spavanje kad odete negdje...I moze brdo igracaka u nju da stane. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:40:42   
Shishica
Za sve sto sam kupovala na pocetku bi bila neshvacena i skoro kamenovana user posted image ali kasnije svi shvate da je bilo pametno sto je kupljeno.. bas je juce moj tata rekao da je mislio i za jastuk za trudnice i za onu podlogu za igru da su glupost i puno para, a sad vidi da je itekako pametno.. user posted image

Sad cu da gledam cene i modele...pa posle faza II - nagovaranje da se kupi... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:44:30   
Anoniman
user posted image

Preporuka:

Bertoni KLIK    5600 din dostava 300 din

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:48:36   
Snelle
Imam istu ovakvu kao smeshki, samo što mi umesto bubamare imamo morsku zvezdu i kornjaču user posted image Moje dete neće u njoj da bude duže od 10minuta, dosadno joj je. Još uvek ne sedi potpuno samostalno, pa se nadam da će biti bolje kad se to desi!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ogradica
30.11.2010 12:50:25   
Shishica
Joj divne su.. hvala ti Smeshki.. a to si ti stavila ispod njih nesto ili je takva ogradica?

Aaa sad vidim.. ma corava sam.. tek sad vidim user posted image

< Poruku je uredio Shishica -- 30.11.2010 12:59:04 >


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ogradica
30.11.2010 13:17:50   
Anoniman
Stavila sam jorgan od krevetnine, jer one sad samo leze...ali kad budu ustajale izvadicu to...a i ispod te ploche shto ide u ogradicu sam stavila cebe...da bude toplije od dole...poshto je nama kuca jako hladna od poda...

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ogradica
30.11.2010 13:24:49   
snješka
user posted image

Mi imamo ovu Brevi sa tim dezenom pored ogradice. Super je i svima bih je preporučila. Ne konkretno ovu nego ogradicu uopšte. user posted image   Ja samo na dno stavim podlogu za igru ili zimi ispod podloge još mali jorgančić ili neku deku. I naravno puno igračaka unutra.

< Poruku je uredio snješka -- 30.11.2010 13:26:52 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ogradica
1.12.2010 23:50:27   
Snelle
Vidite ovu ogradicu što je lepa!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ogradica
1.12.2010 23:57:47   
IVA 11
user posted image

Evo je nasa, ja sam prezadovoljna kako je prihvatio!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ogradica
2.12.2010 0:01:35   
minnica
Snelle, meni je isto ta super i mislim da ću je kupiti. Imam kolica i AS te marke i zadovoljna sa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here