|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ogradica
17.1.2011 16:16:29   
zoća
po meni ogradica je jedna od izuzetno praktičnih stvari i masu poslova završim u kući dok se Mihajlo igra u ogradici

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Ogradica
18.1.2011 23:29:43   
pepeljuga
evo nas u ogradici, smisljamo kako da izadjemo napolje user posted image

user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Ogradica
19.1.2011 8:37:55   
nela79
Mi smo kupili ogradicu Plebani. Dovoljno je velika i stabilna. Ima ih raznih dezena i boja a i cijena je prihvatljiva. Malac nije bio BAS odusevljen kad bi ga stavila u nju, kao i uostalom u bilo sta gdje je zavezan ili ne moze da ide gdje on hoce user posted image , ali ju je na kraju prihvatio. Obavezno sam ga u nju stavljala kad muz i ja pijemo kafu jer mrzim da mi se vrzma oko stola i solja sa vrelom kafom. Bunio se jest al na kraju mu je bilo dovoljno sto je blizu nas i pokazuje nam svoje igrackeuser posted image .
Ko ima sredstava neka kupi ogradicu, pored stolice za hranjenje bez koje nebi mogli, meni je to nezamjenjljiv dio opreme za bebe.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Ogradica
19.1.2011 19:48:45   
Mishica 77
Kupili danas user posted image

user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:22:23   
zoća
Mišice spas je videćeš.Pouzdana i sigurna a jača muskulaturu

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:29:39   
Mishica 77
 Ma zato mi i treba. Ova moja izgleda nema nameru da ustaje na noge. Ne znam samo kako će uspeti u ovome kada nema za šta da se uhvati. Ne znam da li da joj ja napravom neka "pomagala"? Ideja?!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:30:55   
pepeljuga
mishice, moze da se uhvati za one kolutove... ma ne brini, ona ce se vec snaci kad joj dodje user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:32:12   
zoća
Ima te hvataljke sa strane tvoja koliko vidim ima četiri,prvo pokušavaju da ih pipnu,hvataju i samo u jednom trenutku stoje

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:38:43   
Mishica 77
 Joj, pepeljugice, ovoj lenštini i gotovanki teško da će da dođe. Zato mislim da mi treba još neko pomagalo osim tih kolutova. Pazi, ona se umesto za kolutove, koji su joj bili nad glavom, pružala da uhvati onu plastiku na mestu gde se lomi ogradica. Mislim, strašno. 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:41:56   
pepeljuga
ih, pa njima je uvek zanimljivo nesto drugo, nesto sto nije predvidjeno da ih zanima user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:45:13   
maja19
Bas vam je slatka ogradica i mi smo imali i mogu ti reci da je pravi pogodak..poceo je i da se ustaje u njoj...i naucio da stoji na nogicama..

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Ogradica
19.1.2011 20:48:10   
zoća
Miši bilo joj je bliže samo ti nju pusti i moja Teodora je bila takva pa je pre prohodala od hiperaktivne Katarine,Kaća je bila u dubku a Doka u ogradici.Mihajla isto ide u ogradicu.Samo da devojka upozna teritoriju

< Poruku je uredio zoća -- 19.1.2011 20:49:20 >

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Ogradica
30.1.2011 0:52:42   
Vika
I mi smo danas pazarili ogradicu, možda smo požurili ali mi je lakše da spustim bebu u nju nego da mi je na krevetu u dnevnom boravku.

OVAKVA

Doduše, naša ima nekakve mede

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Ogradica
30.1.2011 7:59:38   
nela79
Mislim da je nasa bas ista ovakva samo je tamnoplavi materijal po kojem su mede sa balonima :) Super je , mi smo je bas iskoristili, sad nam doduse sluzi kao mjesto za drzanje igracaka:)

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Ogradica
18.5.2011 14:56:55   
Jele
Evo malo zeze

user posted image

Inače, mi smo sad u fazi kupovine ogradice...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Ogradica
18.5.2011 15:20:00   
MASHKA
mi smo juče Stašu prvi put stavili u ogradicu i oduševljena je, sedela je 2x po 1h!user posted image
a i mama je srećna jer su sada sve igračke na jednom mestu...user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Ogradica
12.6.2011 0:07:14   
indy_25
Ja sam jednom stavila cini mi se sliku moje ogradice i nije ovakva kao sto je tashina i od mnogih drugih tako da djeca mogu da se uzdizu i u ranoj fazi ako mogu normalno, nema nikakvih rukohvata kao kod ovih mrezastih. moja je kao i obicni krevetac od posebnog materijla ako padne da se ne udari jako, i razlicitih dimenzija. sad cu da pronadjem sliku svoju ovdje nadam se da je tu. Ogradica mi jos sluzi user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Ogradica
12.6.2011 0:09:08   
indy_25

IZVORNA PORUKA: indy_25

user posted image ovdje je imala oko 5 mjeseci.



Evo je slika sada je jos spustena jer je Sara veca pa se spusta onaj pod ili spera kako se to vec zove ne znm user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Ogradica
12.6.2011 0:22:15   
isidora88
ima li neka ogradica da moze da se skida ona mreza i da se pere?
ja bih neku kockastu ali da je jednobojna,ima li neko predlog koja je najbolja?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Ogradica
12.6.2011 0:30:59   
Anoniman
Da li hvataljke mogu da se kupe posebni i da se postave na prenosivi krevetac?
Videla sam da kod nekih ogradica one stoje kao nataknuto od gore nekim plastičnim delom.

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Ogradica
12.6.2011 0:45:32   
IVA 11
Mi na nasu ogradicu imamo dvije rucke, koje se uopste ne mogu koristiti tako da se za mrezu hvatao i ustajao. Te rucke su jedna naspram druge, to je jedina mana ovoj ogradici.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Ogradica
12.6.2011 11:56:53   
New Mom

IZVORNA PORUKA: isidora88

ima li neka ogradica da moze da se skida ona mreza i da se pere?
ja bih neku kockastu ali da je jednobojna,ima li neko predlog koja je najbolja?user posted image

Stvarno ne znam. Ne gde sam videla da ima neko da može da se otvori sa strane, ali ne znam može li da skroz skine.

IZVORNA PORUKA: Tash

Da li hvataljke mogu da se kupe posebni i da se postave na prenosivi krevetac?
Videla sam da kod nekih ogradica one stoje kao nataknuto od gore nekim plastičnim delom.


Tash, daću vam ja naše na korišćenje (imaju 4), sklopili smo ogradicu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Ogradica
14.6.2011 15:01:38   
isidora88
evo i nase ogradice,nadam se da ce nas sluziti i da mateja uzivati jer je bas ogromna user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Ogradica
14.6.2011 15:20:28   
Sanjica26 RR
user posted image

Mi smo dobili ovu ogradicu za krstenje od tetke i ujke.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Ogradica
14.6.2011 20:16:08   
Tea2
IZVORNA PORUKA: isidora88

ima li neka ogradica da moze da se skida ona mreza i da se pere?
ja bih neku kockastu ali da je jednobojna,ima li neko predlog koja je najbolja?
Ja nasu ubacim u kadu,istuširam,sklopim pa na terasi sušim....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Niksa
nela79

Da li vam se svidja ime Niksa?

Da (30%)

Ne (70%)


Ukupan broj glasova: 214

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here