|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 71 [72] 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 0:22:42   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: gagana83

Svesna je i ona da ne postupa kako treba. 
Ćud je ženska smešna rabota.


Slažem se sa vama, na niske grane se spušta i to zbog koga, zbog muškarca kom nije stalo.
Sad ste me sa ovim vašim " Je l toliko dobro je*e?" podset_ile na moju svekrvu koja je ćerki (mojoj zaovi) mrtva ozbiljna besno rekla " Šta on to ima da se toliko ponižavaš zbog njega? Da nema možda dve one stvari?" 😂 


Znaci odavno, oooodavno se nisam ovako ismejala user posted image
user posted image

Moguce da se neko sprda. Ali, isto tako, neverovatno kakvih sve prica ima na svetu (da ne kazem zena, i da ne stavljam pezorativni opis ispred, mada bi mozda trebalo).
Zeno, bezi glavom bez obzira. Stavi tacki na sve to, i nikada se ne vracaj kod njega vise. Kakav razgovor u nedelju? Ma mani se toga bre, samo nestani, ne javljaj mu se i nastavi sama avoj zivot bez njega.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 0:26:25   
bubulence
Prvo ,slozicu se sa Anom.

Drugo, ako se pravimo da sve ovo zaista postoji, zanima me o cemu cete da pricate? Zbog cega bi pricali posle 2 abortusa, posle pretnji njegove žene? Znas, ''treba da se vidimo da razgovaramo'' je najgluplja fora ikada. Ako je kraj,nema vise price. Nemate vi decu pa da treba da se dogovarate. Nego tacka. Kraj. Dovidjence.Drugo, cetrdeset_e su diiivneee godine, da li zelis ovako da ih potrosis? A znas da tamo negde sedi savrsen muskarac koji ce te gledati kao Boga, sa kim ces uzivati, sa kim ces moci da proset_as a da ne razmišljas ko ce te videti. Koga ces moci da odvedes kod majke...Razmisli sta zelis.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 0:31:46   
smeško


IZVORNA PORUKA: mama Jo
Kakav razgovor u nedelju? Ma mani se toga bre, samo nestani, ne javljaj mu se i nastavi sama svoj zivot bez njega.


Tako nekako.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 6:58:28   
Nikaa
Nije u redu posle svega da raskinemo preko poruke. Mnogo toga smo prosli. Treba i meni taj zadnji razgovor. Mi smo ppvezani na drugim poljima, sretacemo se.

Samo hocu da ostanem jaka i dosledna. Da stvarno bude kraj.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 7:10:34   
Misha i Ljisha
U vecini slucajeva bih rekla nije u redu preko poruke. Pa cak i ovim novim klincima. Ali u tvojoj situaciji je sasvim u redu preko poruke. Znaci bice oprostajnog seksa kuco maco. Ne mogu bez tebe i ostalog. A ne moze bez tebe i ode kuci svojoj zeni. A i zena da je pametna sad bi ga i ona sutnula. 
Pa sta ako su vam putevi isprepletani. Jos bolje. Vise ni rec mu nemoj reci. Nikad. 

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 7:12:38   
Misha i Ljisha
I kakav je to covek? Sto nedeljom nije sa svojom porodicom? I ti stvaras dodatni problem. Ko se jos sa svalerom vidja nedeljom? Znaci zena ce mu odlepiti. Okani se toga a ti u nedelju uzivaj sa novim momkom gledajte filmove ceo dan. Bice hladno


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 7:51:08   
emicaa
Ovo ne mogu preko poruke,treba mi zadnji razgovor je samo izgovor za ponovno videjnje.

Odoh iz teme,nerviram se pospotrebno 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 9:04:58   
Tiziana
Zasto Nikka u prvim posto ima pise ijekavicom, a kako postovi odmicu pise ekavicom? 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 9:05:56   
Maraj
Meni je stvarno strasno da se neko ko ima 40 god, ponasa kao da ima 20.
Hocu da ti kazem da ces po svemu sudeci ti ostati sama bez igde ikoga (dece) . Zivot leti, a tvoje najlepse god su proletele tako sto si bila nekom "druga". Izgleda da tebi to prija i da ti ne znas da zivis drugacije. A koliko vidim, ti si ta koja insistira na vidjanju u nedelju. I sta cete pricati? Hoces ga pitati kako su mu zena/deca. Gluposti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 9:35:46   
branki*

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Zasto Nikka u prvim posto ima pise ijekavicom, a kako postovi odmicu pise ekavicom? 



tiziana,ti bas zakeras saduser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 9:45:24   
Nikaa
On je preuzeo obavezu da mi nadje stan, ali sam ga sama nasla, ali od ponedeljka, a ne mogu krenuti u ponedeljak, jer ne postoji nacin da stignem na posao u 7h, pa moram prespavati u tom koji je on iznajmio na par dana. Osim toga, u pravu ste, jeste da zelim da ga vidim jos jednom i zelim da nakon svega ostanemo u fer odnosima, jer se on mnogo zrtvovao zbog mene, njegova zena je okrenula djecu protiv njega i sve im ispricala, tako da se osjecam duznom. 

Bojim se sebe, bojim se da ne pokleknem, treba mi nesto da ostanem cvrsta u svojoj odluci da je kraj.Imam samo jos dva dana, a i dalje ne znam sta da mu kazem.Jos ti abortusi, pa vristi mi se.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 9:50:12   
Nikaa
Sad cu vam nalijepiti poruke koje mi je zadnje poslala.

Oder se kurvas ulicarko jedan bezobrazna po stanovima svi ti sad znaju a in se hvali kako se jenes kako Naresa Daca jedina razlika izmedju tebe i niih je sto ti to besplatno radis a njih placa jado i bjedo
Ni sram te nije sto radis koliko si bijedna die ti je nocas pored zene i djece a ti po stanovima sve ce mo uraditi da te unistimo cetnikuljo jedna srpska jado i bjedo sramoto jadna si mrco kad si taksi a svi ti znaju sto radis i sa kim mrs odakle so dosla

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 9:55:40   
Ana RR
Nikaa, niko ne želi da čita to tako da te molim da ih ne postavljaš. Rekla si šta si imala, niko ti ovde ne može pomoći u rešavanju problema.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 9:56:22   
Nikaa
E sad vidite o kakvom mentalnom sklopu je rijec. Za nju sam ja kriva, nije on. 

Ja ne mogu dopustiti sebi da me blamira. Na stranu sve.Ne mogu vise zivjeti sa tim, pa makar citav zivot bila sama i prazna. 

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:00:47   
Sanjica26 RR
Eto odlucila si. Nema sta onda da razgovaras u nedelju. Promeni broj i nema vise komunikacije ni sa kim od njih. I kreni ispocetka. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:03:08   
Nikaa
Ne govori u ime svih. 

Mozda moze neko da mi kaze da kako da prezivim, lako da se otkacim i ne pokleknem. 

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:03:21   
Sanjica26 RR
Ali džabe da te mi savetujemo, ako ces ti dalje da ides sa njim.

Njegova žena je u pravu. Sta ces sa oženjenim čovekom. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:06:47   
Misha i Ljisha
I sto ja kazem Istenem Jezus Marija.... nemam reci. Sama si sebi to dozvolila. Sigurno nisi mislila da ce ti cestitati i lepo pricati o tebi. I nahvaliti te jer joj muza obradjujes. 


A to puno govori i o tvom misljenju o sebi. Imas komplekse. Rekla bih odokativno kompleks vise vrednosti pomesan sa kompleksom nize vrednosti. Odnosno u jednom momentu mislis o sebi bas sve sto ti je zena napisala a u drugom momentu mislis da si metak u celo za nju. Ti si ta koja ima problema sa sobom zato si u takvoj situaciji. Psihoterapija bi ti godila. I to ne mislim uopste na los nacin. Nego bas mislim da bi ti prijalo

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:12:25   
branki*
da,slazem se sa ljisom..tebi se on svidja i svidja ti se takav odnos u neku ruku,inace da ti se ne svidja,ne bi ti palo ni na pomisao da odes sa njim da se vidis,a kamoli da sprovedes u delo to.ti negde znas da je to bzv i da nema neku perspektivu,ali opet te drzi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:14:10   
Nikaa
Ona treba da razgovara sa njim, jer joj on kaze da nece da me ostavi. Ne moze da se juri sa  mnom, citav zivot juri njegove ljubavnice, kombinacije. 

Ali sad je to manje vazno.Nikad nisam zeljela da se udam za njega, samo sam zeljela dijete. Ali vise ni sa njim ne-jer bi to bio pakao.Bojim se da budem u njegovom gradu, sama, bez prijatelja, bojim se da ne pokleknem. Daj zene, recite mi na me ne voli, recite mi sve najgore, evo radim sa pola mozga.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:16:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Nikaa

Ne govori u ime svih. 

Mozda moze neko da mi kaze da kako da prezivim, lako da se otkacim i ne pokleknem. 


Ako se tema nastavlja u nedogled, zaključaću je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:21:48   
Nikaa
Oprosti, cemu sluze forumi?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:22:11   
vonavoj
Ne verujem o cemu se pise...

Ko je kriv,ko nije,kakvi abortusi, ozenjeni,ko tu koga ponizava...ququ..Nekad mislim da ne pripadam ovom svetu,to je sve grozno..jos na sve to da se selis i ides za njim,cemu to..svasta..i posle niste vas dvoje krivi..

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:24:48   
Ana RR
A čemu služe prijatelji? Ako ih imaš, onda ti treba savet od ljudi koji te poznaju.

Još jednom, ako se tema razvlači, zaključaću je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 10:27:14   
Maslacak15
samo je htela dete a onda abortirala dva puta....ma i ja mislim da nas neko dokon dobrano zavitlava.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 71 [72] 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 71 [72] 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here