|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime čistite nosić?
11.3.2013 16:41:50   
isidora88
mi mateji koristimo onaj sto ide na usta, taj nam se najbolje pokazao, a pre toga mu stavim fizioloski

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Čime čistite nosić?
11.3.2013 16:44:51   
Didy
Moji oboje znaju da duvaju nos, Stefan izduva iz tabana, nista ne bi bolje izvuklo od toga kako on sam izduva, a Sofija je videla od njega i samo ide i izduvava, cak i kad ne trazis, tako da nama ta sisaljka zadovoljava, a imamo i tu za usisivac, ali slabije je koristimo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Čime čistite nosić?
11.3.2013 18:28:58   
mica0
jovice??

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Čime čistite nosić?
12.3.2013 11:01:36   
malenac76
mi spricamo nisita sprej redovno i ocistim ako sta ima sa stapicima :)

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Čime čistite nosić?
12.3.2013 11:31:03   
Figaro88
Fizioloskim,onda izduva nosic pa stapicima.A dok nije znala da izduva koristili smo onu pumpicu na baterije,meni se uzasno gadi sa tom za ustauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu malenac76)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Čime čistite nosić?
19.3.2013 21:36:14   
mica0
Koristi li neko NOSKA? Ja ga kupih po preporuci dr ali kad vidoh da se prikljuci na usisivac siznuh

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Čime čistite nosić?
20.3.2013 9:43:27   
slavica.
Kod nas je mm zaduzen za ciscenje nosa. David mrzi da cisti nos,pa sam ja taj deo posla zato tako velikodusno prepustila tati ;)
Koristimo onu pumpicu sto ide u usta,doktorka nam je tu preporucila kao najbolju,pre toga smo imali neku chicco koja se samo stisne,ali od nje nema nista.
A ta sto ide u usta,nema tu nista gadno. Nema sanse da to stigne u usta. Ima to svoj deo gde odlazi :)

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Čime čistite nosić?
20.3.2013 13:12:42   
cockic
slavice ima sanseuser posted image kad je dete veliko,a ne zna da izduva.moj peki je tek naucio oko 2 rodjendana da duva nos.a do tada pumpica.isto sam izlacila.samo sam ja imala chicco za izvlacenje sto mama vuce.i ona je najbolja bolja od ostalih takvih.mada je isto skupa do 1500din je sad sigurno.a kupuju se i rezervni delovi i za nju.valjda oni vrhovi se menjaju posle nekog vremena.

kako dete raste ta kolicina sekreta iz nosa je veca i gadnija.mi kupili elektricnu i zadovoljna sam.slomila jedan deo jesam.ali nekako iskopasmo rezervni.tj.namolismo ih.ja imam inhalator i za njega ima svaki rezervni deo da se kupi.zvala sam i pitala.a za ovo se bas tesko nalazi.a sad vec pazim kako ga uoptrebljavam.

onaj za usisivac nemam a hvale i njega.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Čime čistite nosić?
20.3.2013 13:39:03   
Olga75
pa ja sam jos prosle godine , bila je uveliko 3 godine par puta morala da izvlacim i nije stiglo do usta
nislim da je ta najbolja jer nema buke da prepadne bebu a one se svakako bune , pa stavlja im se u nosic kojesta
i taj aspirator smo koristili baaas dugo , kazem do trece godine
sad zna da ga izduva onako , radnicki user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Čime čistite nosić?
20.3.2013 15:17:51   
jovicaa
e mico mislim da mi imamo noska, nama je super, maksimu samo time vadimo sline. od drugog meseca, otkad smo kupili njega, ne pada mi na pamet da uzimam u ruke ponovo onu pumpicu na vucu... mada kontam da ce nam i ona jos sluziti, nekad
a aleksu nema sanse da se izvlace sline ,bezi kao djavo od krsta i tuce se

< Poruku je uredio jovicaa -- 20.3.2013 15:18:57 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2013 15:49:01   
cockic
chicco pumpica za izvlacenje ona sto mama vuce je direkt kad je dete vece,moze da proce kroz crevce.
a ova malo losija od 400din ispade i bolja jer sa njoj nemoze.a ovo je chicco sa kojom sve prodje krzo crevce.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2013 15:52:02   
cockic
klic

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Čime čistite nosić?
22.3.2013 15:52:32   
cockic
ja nersto pogresi lena me vuce.nema veze posle cu user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Čime čistite nosić?
14.11.2013 17:41:58   
buds_of_may
Mi smo prvo koristili obicnu pumpicu na vakuum, i to ne vadi nista, mozda neki slinac tvrd na vrhu nosa, onda ovaj sto ja vucem, i to zaista vadi i one dublje, ali je detetu jako traumaticno, a i meni. Nemam onaj za usisivac, ali smo sad dobili i ovaj elektricni, ali on opet vadi samo s vrha nosa, nista iznutra... Moje dete je stalno slinavo sa 3 meseca tako da nama nazalost jedino ovaj sto ja vucem radi...

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Čime čistite nosić?
14.11.2013 18:10:14   
vikiveki
Ja sam u početku koristila čikovu pumpicu ali nije imala crevce,i ništa mi nije pomoglo pa sam kupila neku što ima crevo i ta mi je dosta pomogla.Najčešće dete prvo išmrknem,pa mu onda u nosić sipam koju kap fiziološkog rastvora i onda izvučem sline uz pomoć aspiratora tj. te pumpice

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Čime čistite nosić?
14.11.2013 18:49:10   
smeško

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja sam u početku koristila čikovu pumpicu ali nije imala crevce,i ništa mi nije pomoglo pa sam kupila neku što ima crevo i ta mi je dosta pomogla.Najčešće dete prvo išmrknem,pa mu onda u nosić sipam koju kap fiziološkog rastvora i onda izvučem sline uz pomoć aspiratora tj. te pumpice


Ista stvar. Tako smo i mi dok nije naučio sam da izduva nosić.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Čime čistite nosić?
15.11.2013 13:18:20   
minnica
Koristimo Marisol u spreju i Chicco Physio Clean aspirator. Prvo naprskam, pa izvučem sekret iz nosa.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Čime čistite nosić?
24.1.2014 15:48:36   
zdrav
Jel ima neko iskustva sa urodjenim stridorom?

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Čime čistite nosić?
27.1.2014 21:46:33   
Sesilija 83
evo ja da pohvalim Physiomer babu morsku vodu i njihovu pumpicu za izvlacenje, pumpica je mnogo bolja od klasicne( model koji se izvlaci usthima) jer je deo za nos silikonski i mnogo je tanji tako da moze i u bebin maleni nos... a. sprej je super bolji mi je od fizioloskog i bebisola( oni su isto) a ima gore kao sprej i lako se dozirA jakoristom i bebi i starijoj ceri...user posted image

(odgovor članu zdrav)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Čime čistite nosić?
28.1.2014 0:10:01   
Azra_
Prvi put smo nos očistili kad je imao 2 meseca, tada je nešto krkljao. Dr nam rekla fiziološki i pumpica. Tad mi je to bilo baš traumatično, sada mi je kao dobar dan. I dete se naviklo. Ne pravi problem. Uredno sačeka da završimo sve pa da dobije špriceve da se igra. Dakle po 5ml fiziološkog u svaku nozdrvu, nešto proguta, nešto izađe kroz drugu nozdrvu, a onda pumpica.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Čime čistite nosić?
23.3.2014 6:31:41   
Modessty
Neko pitao za pumpicu koja ide na usisivač. Ja imam to i sjajno je! Sve izvuče na brzinu a ne da mučim dete onim ručnim

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Čime čistite nosić?
23.3.2014 7:19:30   
dijana1*
I ja imam pumpicu na usisivac. Stavim mu prvo fizioloski.i sve izvucem pumpicom. Nosic cist i lepo sikiuser posted image
Stalno se salim da mi je to najbolja investicijauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Čime čistite nosić?
23.3.2014 8:01:11   
Trcosava
Ana dok je bila manja sam špric i fiziološki, izvučem što je ostalo onim na usta.

Posle smo samo taj na usta, tj što ja vučem. A sada već zna sama.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Čime čistite nosić?
23.3.2014 8:11:58   
Modessty
TRco kad koristim taj što ja sama izvlačim on se otima i vrišti, a kad koristim onaj na usisivač sve se brže očisti i bebac uopšte neplače. Ali ne koristim ga često.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Čime čistite nosić?
23.3.2014 8:20:55   
Trcosava
Pa i Ana se neko vreme, da ne pišem koje su poze bile kad sam joj špricem, neko će mi pošalje socijalno user posted image

Relativno brzo se navikla.
S druge strane, Ana do 3 godine (čitaj dok nije krenula u vrtić) je bila samo 1 bolesna.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here