|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ih je bilo?
28.10.2009 12:31:27   
Anoniman
Ma ko zna koji je bio po redu posle 10 sam prestala da brojim, bilo ih je dosta, ali nisam baš ni preteralauser posted image
Ne znam ni koja sam ja njemuuser posted image i baš me briga, a to sad da li je zadnji najbolji, pa jeste, ali bilo je veoma dobrih i pre njega (naravno bilo je i totalnih promašaja, njih ne želim ni da se sećam, sećam se samo dobrihuser posted image )
Ovo anoniman sam stavila zbog mm, šta on ima da čita šta ja pišem o sexu, a vi ćete znati ko je jer obnavljam temuuser posted image

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 76
   [Obrisana poruka]
28.10.2009 12:33:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koliko ih je bilo?
28.10.2009 13:16:22   
Lisica
ja njemu osma,deveta a on meni treci,cetvrti
sta ces od moje 20-te smo zajedno
to je ako brojimo keks user posted image   a sto se tice drugih stvari tu je situacija obrnuta user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koliko ih je bilo?
16.11.2009 0:16:06   
Anoniman
mm je meni 9.
ne mogu da kazem da je najbolji.
u stvari zavisi: sa njim jedino svrsavam stalno i uvek (to nikad nisam ni sa kim imala)
ali po kvantitetu i po strastvenosti...ne

(odgovor članu Lisica)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koliko ih je bilo?
16.11.2009 10:43:57   
Anck Su Nmaun
Slazem se da treba menjati....... ali......
Bio  mi je prvi imala sam 20 g.  tada ... ali se mogu pohvaliti da sam s njim "dozivela" sve sto treba da se dozivi u tim stvarima... dok imam prijateljica koje se menjale al se nisu jednostavno pronasle.... tako da imala sam velike srece user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koliko ih je bilo?
16.11.2009 14:18:11   
bebolino
mm je meni prvi, nisam konzervativna i nisam mislila da će biti tako ali eto danas sam srećna što je baš tako ispalo i sa njim u sexu uživam u potpunosti

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koliko ih je bilo?
17.11.2009 1:33:21   
bratzz
Meni je mm prvi a nikad nisam zelela da saznam koliko ih je bilo pre mene cak sam se iznervirala kad mi je reko za jednu sa kojom je spavao jer nisam htela da me opterecuje time. Mislim da proslos treba da ostane u proslosti. Meni je bitno kako je meni sa njim sve ostalo je nebitno.

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koliko ih je bilo?
26.11.2009 13:02:22   
elenicaa
On je meni sedmi...ja njemu...ko zna!?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koliko ih je bilo?
6.1.2010 23:34:48   
milia
Pa... oko 10, recimo. Mozda neki vise... Nisam nikad brojala, a i sad me mrzi, sigurno cu nekog da zaboravim

(odgovor članu elenicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koliko ih je bilo?
14.1.2010 2:10:21   
anuksunamun
meni moj 24 ja njemu 67user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koliko ih je bilo?
14.1.2010 7:02:22   
Anoniman
14user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koliko ih je bilo?
14.1.2010 7:29:09   
minavb
15.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koliko ih je bilo?
14.1.2010 10:28:07   
Mishica 77


Meni je moj muž treći, a ja njemu... ko zna? U stvari, kada bih se malo razmislila možda bih i mogla da izbrojim jer smo pre braka duuuugo bili prijatelji. Ali što bih?! Sex nam je savršen. Sa njim doživljavam ono što sa drugima nisam. Osećam se neverovatno privlačno i svaki put nam je drugačije i lepše. Ne mogu da tvrdim da smo jedno drugom poslednji ali skoro da sam 100% sigurna. Neizmerno mu verujem. user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koliko ih je bilo?
14.1.2010 11:27:48   
lothroniell
Meni je moj muz drugi... A ja njemu deseta, dvadeseta, ne zelim da znam tacnu cifru! U svakom slucaju sada nam je divno i imamo savrsen sex, ne bi ga menjala ni za jednog na svetu! user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koliko ih je bilo?
21.2.2010 0:13:51   
milia
Citam ovu temu i iznenadjena sam koliko malo promena u proseku imaju zene.
A frajeri kao bili sa po 20 ili 40. Pa gde su te zene? Ili oni ne govore istinu...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koliko ih je bilo?
21.2.2010 0:16:07   
gagana83
IZVORNA PORUKA: milia

Citam ovu temu i iznenadjena sam koliko malo promena u proseku imaju zene.
A frajeri kao bili sa po 20 ili 40. Pa gde su te zene? Ili oni ne govore istinu...


Ne govore istinu!!!
A i takve zene koje su imale po 40 frajera verovatno ne posecuju ovakve porodicne portale,vec imaju druge prioriteteuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koliko ih je bilo?
21.2.2010 0:16:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milia

Citam ovu temu i iznenadjena sam koliko malo promena u proseku imaju zene.
A frajeri kao bili sa po 20 ili 40. Pa gde su te zene? Ili oni ne govore istinu...



mislim da i muskarci mnogo lazu..
znas kako kazu: "kad ti zena kaze sa koliko je bila, pomnozi sa 3 i dobices realnu cifru., KOd muskaraca podeli sa 3 i dobices realnu cifru" user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milia)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koliko ih je bilo?
21.2.2010 0:23:01   
milia
user posted image user posted image
Matematika je definitivno majka zivota

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koliko ih je bilo?
21.2.2010 14:04:01   
Anoniman
.... kako to da se ja nekim čudom nisam oglasila na ovoj temi do sada ...cccc....user posted image user posted image
ispadam iz kondicije...user posted image


.... aj da oborim sve rekorde ovde ...user posted image
14 ili 15
Za ovog 15. nisam sigurna šta je to bilo, koji đavo? ...user posted image user posted image

(odgovor članu milia)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koliko ih je bilo?
8.7.2010 17:36:11   
Anoniman
Pa ovako sesti, a po seksu prvi...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koliko ih je bilo?
8.7.2010 17:47:20   
Anoniman
''Ja sam imala svoje romanse. Nikada ih nisam prepricavala do tancina, ali su bile dovoljno sadrzajne i traumaticne, tako da SADA zaista nemam potrebu da budem neverna i pozelim da saznam sta se desava iza vrata na kojima pise ~sex i strast~.''
Iz knjige Sex i slobodna devojka, autor Helen Gerli Braun

Ovo mi je najbolji opis ... a broj - pa desetak...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koliko ih je bilo?
8.7.2010 20:16:31   
2002m
10 ili 11...user posted image , evo sada sam ih prebrojavala na prsteuser posted image .Moj muzic je 11user posted image po reduuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koliko ih je bilo?
8.7.2010 20:58:41   
Anitaaa
Prvi i poslednji user posted image a ako ne bude dobar biće samo prvi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koliko ih je bilo?
8.7.2010 21:02:02   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Prvi i poslednji user posted image a ako ne bude dobar biće samo prvi user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koliko ih je bilo?
8.7.2010 21:05:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maky92

Pa ovako sesti, a po seksu prvi...


kako bre OVAKO?
pa ja te tvoje OVAKO ne bih mogla ni da izbrojim...user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here