|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ih je bilo?
8.7.2010 22:01:23   
Anoniman
Kod mene Alibaba i četrdeset razbojnika...

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koliko ih je bilo?
14.7.2011 10:29:59   
Anoniman
Ovog mog ponovo spopalo da me gnjavi sinoć... Koji pa koji po redu user posted image Rekoh mu da ću mu reći kad on meni iznese moj plasman user posted image Ionako ga lažem od starta user posted image user posted image user posted image Mislim kao za njega- on je 7. ALI...... bio je tu još koji user posted image I kažem jednocifren je (a NIJE!user posted image ) broj, a on će meni:"i 9 je jednocifren broj!Cccc"Među nama user posted image tačno 11.  po redu, ali mislim da bih ga šlogirala tim podatkom user posted image user posted image user posted image
Pa šta je očekivao kad je oženio 29. godišnju devojku user posted image A mogu misliti koja sam tek ja? Tamo neka 30-tauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koliko ih je bilo?
14.7.2011 10:44:47   
Anoniman
Vise od 10, manje od 90 user posted image jednom se ziviuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koliko ih je bilo?
14.7.2011 12:07:56   
isidora88
manje od 10 user posted image
i mm je imao isto njih koliko i jauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koliko ih je bilo?
14.7.2011 12:10:12   
majared
sa MM cirka 5 komada (reče neko u jednoj drugoj temi sudzuka)  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koliko ih je bilo?
14.7.2011 12:11:24   
Brana
nina cariceuser posted image user posted image
A ovaj naslov me podseca na onu seriju "Ranjeni orao",kada Vojin Cetkovic spava prvi put sa Slobodom Micalovic a ona nije nevina,u soku je pita non stop:"KOLIKO IH JE BILO"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koliko ih je bilo?
14.7.2011 22:00:53   
Zell
jedan jedini user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 14:23:19   
Lilla
Eh, po pitanju sexualnog iskustva sam pomalo "zaostala", nije da se zalim. user posted image
Imala sam dva partnera, moj prvi muz je bio prvi, i sada drugi muz. Ostalo su sve bile veze tipa drzanje za ruke i ljubljenje.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 14:26:13   
degu
jedan jedini



Isto i kod mene user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 15:10:03   
vukosava
Udala sam se u 31. tako da nije bio jedan jedini nema leba, bila bih bas baba devojka da sam ga cekala. Zezam se. Sa njim sam od 27. A od 19 do 27 sam probala kekechenje sa preko 10 komada celovjeka. Tu je negde oko 10. Mrzi me sad da brojim nisam tacno sigurna. Koliko sam upucena ja sam bila aktivnija od muza po tom pitanju.

Mada ja bi pre brojala pravu kilometrazu. Npr. neko krene od 15. sa tim jednim jedinim i milion puta se zvekne do npr. tog drugog. Imam drugarice koje su bile samo sa 3 muskarca u zivotu al su zato krenule sa 15 - 20 sa jednim, onda 2-3 godine sa drugim itd. Tako da u principu nisu maltene imale dan bez sexa.

Samo nisu svi srecni da odmah nalete na "the one and only".

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 15:12:11   
anuksunamun
manje od 30 al vise od 10user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 15:13:58   
Nina...
Vise od 10 ali manje od 12 user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 15:16:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Vuko, ovako nesto samo ti mozes da kazes.

Mada ja bi pre brojala pravu kilometrazu.


Mislim da je bitno da se uzivalo u svakom momentu, ili u bar sto vise. A to su teme o kojima se ne razgovara sa partnerom sto se mene tice.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 15:31:41   
Brana
Mm je meni prvi sexualni partneruser posted image (dobro, imala sam i 17 godina,tako da je bio bas i pun pogodak).Vezice pre njega ne racunam,a i tema je otvorena za sexualne partnere..user posted image
Da sam htela da se dam svim onima koji su hteli da me imaju,ne znam da li bih mogla sve da ih izbrojim...ali nije svako zasluzio necije telo,dusu,emocije...to moze da dobije samo onaj ko to ume da ceni,a to je bio mm!user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 15.7.2011 15:42:39 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 15:37:38   
Vika
IZVORNA PORUKA: vukosava

Mada ja bi pre brojala pravu kilometrazu. Npr. neko krene od 15. sa tim jednim jedinim i milion puta se zvekne do npr. tog drugog. 



Ja kad sračunam kilometražu i prebrojim "buldožere" po komadu, dobro sam živa! I kajem se što nisam još!user posted image

Jer kad su naveliko tražili nisam se davala, a sad kad bih se davala, niko ni ne tražiuser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 16:23:35   
bojana86
Kod mene je bilo par veza prije muza,jedna duza i po koji usput... znaci prije udaje jedno 5 - 6 i nije mi zao,moglo se jos,al dobro..... mladost je da se sve proba i da se sve desi kada je vrijeme za to !!! ja ne volim patetiku... naravno da mi je s muzes super sex i brak,al necu nikada reci da ni predhodni partneri nisu bili dobri,samo na drugim poljima si nismo odgovarali....
user posted image

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 19:11:45   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

Mm je meni prvi sexualni partneruser posted image (dobro, imala sam i 17 godina,tako da je bio bas i pun pogodak).Vezice pre njega ne racunam,a i tema je otvorena za sexualne partnere..user posted image
Da sam htela da se dam svim onima koji su hteli da me imaju,ne znam da li bih mogla sve da ih izbrojim...ali nije svako zasluzio necije telo,dusu,emocije...to moze da dobije samo onaj ko to ume da ceni,a to je bio mm!user posted image


Hehe, ja sa 17 nisam ni davala user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 19:14:38   
Anoniman
leleeee...NABISTE MI KOMPLEKSE-JA SAM JEDNOCIFRENAuser posted image
Mish je u pravu-o tim stvarima se sa muzem ne prica....

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 19:14:50   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Vika
Jer kad su naveliko tražili nisam se davala, a sad kad bih se davala, niko ni ne tražiuser posted image


AAAAAA user posted image I pithije idu sa godinama... Pa kad pomislim na sve prilike i sanse... E gde mi je bila pamet hehe user posted image

Sto rece neko nekad usput: "Davala ne davala, uvenuces!".

Joj danas sam nesto puna izreka i poslovica ccc

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 19:19:18   
Nina...
Naravno da se o tome ne prica sa muzevima. Naopako jos da zna... zivi u blazenom neznanju i bas mu je lepo, a ni meni nije lose user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 19:21:34   
vukosava
Ja i moj - sto na umu to na drumu. Ja sam ti ko otvorena knjiga. Al kazu da je zenin sarm da je tajnovita i nedokuciva. Tako da sarma imam nula.

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 19:22:43   
Anoniman
Hahahahahahhauser posted image user posted image user posted image Vukoooooooouser posted image user posted image user posted image
Ni ja nisam misteriozna, ali jesam zajebanauser posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 20:15:56   
Brana
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: Brana



Hehe, ja sa 17 nisam ni davala user posted image


user posted image user posted image ali zato posle 17-teuser posted image
Ja sam tada upoznala pravog muskarca i do sada jedinog,a nadam se i poslednjeg,i naravno ne kajem seuser posted image ...ono sto je bitno, jeste,da se ljudi vole i da im je lepo,cifre i brojke nisu bitne...user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 15.7.2011 20:18:58 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 20:40:30   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

user posted image user posted image ali zato posle 17-teuser posted image
Ja sam tada upoznala pravog muskarca i do sada jedinog,a nadam se i poslednjeg,i naravno ne kajem seuser posted image ...ono sto je bitno, jeste,da se ljudi vole i da im je lepo,cifre i brojke nisu bitne...user posted image


Posle 19-te tek. Al nisam ti ja to radila bas zbog ljubavi vec vise zbog sporta i gimnastike user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 20:54:44   
Inica
Da, o tim stwarima se ne pricha sa muzhicem. user posted image I mene je mOj ranije smarao, al ja sam sa njim od 18-te.. Hehe. Sa prekidima.. Tako da- nikako nije tema za diskusiju sa njim :)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here