|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ih je bilo?
15.7.2011 21:51:04   
Zell
IZVORNA PORUKA: vukosava
Ja i moj - sto na umu to na drumu. Ja sam ti ko otvorena knjiga. Al kazu da je zenin sarm da je tajnovita i nedokuciva. Tako da sarma imam nula.


isto user posted image

a sto da se ne prica user posted image MM i ja smo ovu temu otvorili i zakljucili isto vece u prvih par meseci zabavljanja valjda kad smo skontali da je to - to i nema nikakvih tajni o bilo cemu da se prica inace.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2011 20:23:58   
maca821
Meni je prviuser posted image user posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2011 20:27:13   
degu
Pa ti si nam fina cica maco user posted image i meni je mm prvi, mislim i jedini al već sam napisala user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2011 20:57:22   
mala83
auu pa ja ovde ne smem da pisem user posted image vi ste sve fine user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2011 22:38:57   
mikica sa
meni je mm 6-ti po redu, ali najiskrenije. upravo sam brojala. po kvalitetu zauzima visoko kotirano prvo mjesto user posted image zato i jesam s njim. nadam se i da je posljednji jer uz jaaaako dobar seksualni zivot gdje mi i dan danas klecnu koljena on je i covjek u koga sam konstantno zaljubljena i cini mi se da sad, po rodjenju naseg andjela, ta ljubav kao da je postala jos jaca user posted image

sorry ako je malo off ali za mene je to ista tema.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2011 23:41:48   
Anoniman
Manje od 10, a nije 9!user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2011 23:42:45   
minavb
Koliko ih je bilo?
Bilo ih jeuser posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2011 23:44:51   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kod mene Alibaba i četrdeset razbojnika...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Koliko ih je bilo?
22.9.2011 22:30:51   
Dove
Cetiri duge veze,i bezbroj(nisam brojala)varijanti za jednu noc.Naravno,pred muzem nisam glumila sveticu,rekla mu sve i onda je bilo UZMI ILI OSTAVI ALI AKO UZMES NEMOJ MI PREBACIVATI.I uzeo je,i nikad nije prebacivao.Sto da glumim sveticu???Ono sam sto jesam i kraj.To sto sam imala puno partnera nije me sprecilo da sada budem dobra majka i dobra domacica!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Koliko ih je bilo?
29.10.2011 11:32:33   
foursome
[/quote]

Ja kad sračunam kilometražu i prebrojim "buldožere" po komadu, dobro sam živa! I kajem se što nisam još!user posted image

Jer kad su naveliko tražili nisam se davala, a sad kad bih se davala, niko ni ne tražiuser posted image
[/quote]

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Koliko ih je bilo?
14.11.2011 1:14:59   
beboni
Mm i ja smo se skontali kada sam bila mlada i neiskusnauser posted image , tako da nisam imala nikog sem njega...sto ne znaci da necuuser posted image hi-hi-hi... sala mala...

(odgovor članu foursome)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Koliko ih je bilo?
14.11.2011 1:20:19   
anuksunamun
i meni je moj muz prvi ali otpozadi :):):)user posted image

(odgovor članu beboni)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Koliko ih je bilo?
14.11.2011 1:35:11   
milia
 
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

i meni je moj muz prvi ali otpozadi :):):)user posted image


e luda si skroz

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Koliko ih je bilo?
14.11.2011 1:38:08   
anuksunamun
ne mogu ljudski da uredim ovu poruku ...bolje je da je komplet izbrisem..


< Poruku je uredio anuksunamun -- 14.11.2011 1:40:31 >

(odgovor članu foursome)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Koliko ih je bilo?
14.11.2011 12:34:41   
smeško
Jedan pre mog supruga.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Koliko ih je bilo?
14.11.2011 12:36:05   
jabudic
Kad sve zbrojim- nista, tuga, cemer, jad user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Koliko ih je bilo?
23.11.2011 8:11:53   
Anoniman
Paaa...bilo ih je, kao sto rece neko ovdeuser posted image Nisam ih brojala, jer sam uvek uzivala i nisam imala vremena za to.user posted image a sto se tice mm, ihahhaaaaa bas ih je bilo. Mada ja volim sto ih je imao. zato sada ima vise iskustva za mene. I ako nije bio za druge nije ni za mene. oboje smo toliko zreli, da su nam to apsurdne teme za razgovor, tipa koliko je ko imao.  razgovaramo samo o nasem sexu...kad imamo vremena za razgovor user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Koliko ih je bilo?
1.5.2013 22:16:07   
Anoniman
juju, ccc
IZVORNA PORUKA: Anoniman

mogu vam reci da mi nije uopste zao sto sam s toliko bila sa sedam i danas kad ih vidim neki se smjesak pojavi i sjetim se nasih burnih noci.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2013 15:49:21   
Anoniman
aha, ukapirala sam kako biti anoniman ovde... user posted image
muz ne cita, ali nikad se ne zna.
e sad, muz prvi kad sam imala 18 god. poslije 4,5 god. veze raskinemo na 2 mj. i ja iskoristim situaciju i naredam ih 5. user posted image i sa svakim je bilo odlicno iskustvo. gdje da budem samo sa jednim, moram da probam jos koju bombonicu. posle smo se pomirili i zna da sam bila sa nekim, ali ne zna koliko sam ih imala. mislim da zena neke stvari treba da zadrzi za sebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2013 15:57:45   
marince1

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

i meni je moj muz prvi ali otpozadi :):):)user posted image


Jel ovo mislis na pozu ili redosled?
ja se nejavljam po ovakvim temama,jer me sramota da kazem da je mm bio prvi i jedini user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2013 16:11:24   
zece
Mm mi e prv

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2013 16:34:19   
mtajcica83
Bilo ih je a nekad mi je krivo sto ih nije bilo i vise user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2013 16:54:25   
vukosava

IZVORNA PORUKA: marince RR


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

i meni je moj muz prvi ali otpozadi :):):)user posted image


Jel ovo mislis na pozu ili redosled?
ja se nejavljam po ovakvim temama,jer me sramota da kazem da je mm bio prvi i jedini user posted image


Svasta, sto bi te to bilo sramota? Malo su se u ovom danasnjem svetu pobrkali loncici user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2013 17:23:17   
Anoniman
Jao zene ja sam zaboravila user posted image Brojim i brojim i sve mi se cini da nekog zaboravljam. Nesto mi u glavi stoji oko 7-8 a kad brojim nikako da predjem broj 5 user posted image
mm sam rekla da je 3 user posted image jos na pocetku veze a sada nepricamo uopste o tome, radije pricamo o nasem odnosu :)

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Koliko ih je bilo?
13.8.2013 17:59:20   
Trcosava
Uff.. ja nisam pisala ovde? user posted image

Pre muža ih bilo valjda 13.... sad turala na papir. Od tih 13 - sa jednim bila u vezi, sa drugim u braku - ostali su dopunjavali potrebe u propalom braku. Neki bili samo jednom... neki više puta.

Dođe mu da mi je žmu 14.

Neje mi žao, bejaše par dooobrih user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here