|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:20:34   
soni
to se zove samouverena zena, koja ne nosi neudobne cipele, garderobu u kojij se ne oseca prijatno!!!!

ja umem bas da se opustim ali kad sam sama i to kratko traje.. volim i kada sam u kuci sa m da kad se pogledam u ogledalo budem zadovoljna.. sportski sam tip i ne forsiram neku jaku sminku i elegantnu garderobu svakodnevno, ali sam nasminkana ( kreon, maskara) od kada otvorim oci, to mi je neka navika..
nemam priliku da se tip top sredjujem, pa i kad izlazimo u grad to su obavezne dobre farmerke, stikle i majica, nista specijalno ali se divim zenama u haljinicama, kompleticima.. i naravno koje to umeju da nose..
u fazi razvijanja sam trenirala rukomet, tako da su mi od tog stava ramena blago povijena unapred i koliko god se trudila da se ispravim ili kako vi kazete drzim damski jednostavno ne ide...
drugi i mm , primetila sam da mi kazu da sam lepa kad mi je osmeh na licu... i tako dobijem kompliment u nekim obicnim situacijama , koji mi i vise znace nego kad sam napirlitana
user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:27:35   
Brand new mama
OK,po meni svako treba da koliko-toliko drzi do sebe,da je osisan,istusiran i opranih zuba,te cistu odjecu(nemojte me ubiti kad skontate da na jakni imam "zagrljaj" od cokolade-sigurno je svjezuser posted image )Ali mi malo bude i bez veze kad vidim i zenu koja moze biti i prelijepa,neprimjereno obucenu i prenasminkanu.Ai ovdje ko i svugdje ima covjek svasta za vidjeti(tu uracunavam i sebe)
PS-mene ovdje gotive Italijani,cak i sa dve bebe naleti neki da prokomentarise(mm kaze da je mali grad pa nije jaka konkurencijauser posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:28:07   
Anoniman
Joj Jeco imam ja "paćenica" u okruženju koja će i po cenu živih rana na nogama ostati u štiklama, jer joj samo te cipele idu uz tu haljinu, i noga lepo izgleda i bla, bla, bla... Pa presede svadbu ili se ljuljaju u mestu jedva skrivajući agoniju od bola user posted image

(odgovor članu soni)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:38:28   
minavb
Ja ne volim ni kod kuce da se setkam u trenerci, zarozana i cupava. Prosto se ne osecam dobro ako mi je kosa neuredna i ako na sebi imam neke dronjke. Ne volim to i tacka. Nisam ni imala trenerku dok nisam sa mm pocela da se zabavljam. On mi je kupio posto voli po kuci da se seta u trenerci pa da se setamo zajedno. Inace, to sto se redjujem , sminkam, treniram, idem kod kozmeticara, malo jedem... ne radim zbog njega i drugih, vec samo i iskljucivo zbog sebe. Ja se najbolje osecam kad sam lepo isfenirana, kad sam u formi, kad mi je lep ten, nokti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:41:01   
Anck Su Nmaun
Nisam ljubitelj stiklica, suknjica i td itd. imam ih i nosila sam ih ali retko sto ne znaci da ako ne nosim stikle i minic i Komplet sminku da ne mogu biti sredjena i lepa!

Sminkam se od srednje skole , pa mislim svaki dan , ali to je ajlajner, kreon i maskara za oci i to je sve...ostatak stavljam jako retko na neko desavanje ili izlazak u grad!  Kosu cim operem navijem na viklere da bi dobila talase i uvek imam friz!

Za mene zena moze biti najlepsa u trenerci i patikama,  sa sminkom ili bez ali  da je UREDNA!

Moram se sloziti sa Tashinom mamom, jer je i moja meni uvek slicno govorila i ja se slazem stim! Mrzim kad vidim da se "udala" pa sad ne mora ni da se oceslja user posted image

Evo i ja se udala.... pa sta!
Nikadc necu zaboraviti kad su mi neke poznanice dosle posle porodjaja u goste i rekle : Vidi nju tek se porodila a vec  lepo nasminkana i frizuru ima" , a sve to mi nije mnogo vremena i truda uzelo, samo malo se posvetiti sebi bar!

Naravno da se desi da izadjem isflekana sad kad imam dete. jer pored Tare nemoze covek ostati cist user posted image   ali  da sam non stop ibljuvana  ipak ne!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:41:21   
Jeca*
Pa ovde valjda ne pričamo o extremima i ludačama user posted image
meni je samo kao ženi koja drži do svog izgleda (bar se trudim) važno da ova tema ne bude ustvari tema gde cemo se hvaliti kako nam nije vazno kako izgledamo jer je vazno sta imamo u glavi. To mi zvuci kao izgovor lenjih žena. Ja se sa time ne slazem! zaista mislim da žena treba bili lepo negovana, čista, lepo obučena i našminkana (ma koliko imala para i godina...sve se može i sa malo novca). Zna se kad se nose patike, a kad cipele, da uprostim!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:45:23   
Anoniman
Da se razumemo, UVEK kada idem u šetnju, na kafu, u posetu nekom - ja se sredim tj doteram u odredjenoj meri. Stavim sjaj za usne,blago rumenilo, neki neupadljivi komad nakita i eto me - sredjena sam. Takodje mislim da zena moze i te kako da bude sredjena i u trenerci i patikama i taj sportski fazon uopste ne mora sa sobom da povlači etiketu nemarnosti. Ja bih da naglasim MOJU poentu: trebamo biti lepe samo zbog sebe, zbog svog licnog zadovoljstva, a ne zato da bi sredjivanjem na silu i oblacenjem stvari koje nam ne prijaju izvukle koji kompliment vise od muza, komsije, kolege. Ja sebe smatram necim vise od mesa umotanog u garderobu, i dok god me ljudi vole ovakvu, u muzevim boksericama i staroj majici - ja sam srecna. Jos ce me vise voleti kad ih obradujem svojom elegantnom verzijom. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:47:00   
Zell

IZVORNA PORUKA: soni

to se zove samouverena zena, koja ne nosi neudobne cipele, garderobu u kojij se ne oseca prijatno!!!!

ja umem bas da se opustim ali kad sam sama i to kratko traje.. volim i kada sam u kuci sa m da kad se pogledam u ogledalo budem zadovoljna.. sportski sam tip i ne forsiram neku jaku sminku i elegantnu garderobu svakodnevno, ali sam nasminkana ( kreon, maskara) od kada otvorim oci, to mi je neka navika..
nemam priliku da se tip top sredjujem, pa i kad izlazimo u grad to su obavezne dobre farmerke, stikle i majica, nista specijalno ali se divim zenama u haljinicama, kompleticima.. i naravno koje to umeju da nose..
u fazi razvijanja sam trenirala rukomet, tako da su mi od tog stava ramena blago povijena unapred i koliko god se trudila da se ispravim ili kako vi kazete drzim damski jednostavno ne ide...
drugi i mm , primetila sam da mi kazu da sam lepa kad mi je osmeh na licu... i tako dobijem kompliment u nekim obicnim situacijama , koji mi i vise znace nego kad sam napirlitana
user posted image


Prepisujem sve user posted image i da dodam da svako leto kazem sebi da cu da se potrudim da se cesce elegantnije oblacim ali me to ne drzi duze od 1-2 dana user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:48:32   
Jeca*
a ja mislim da je ok biti casual kad ti godi i po kuci, ali mislim da ako si stalno po kuci kao "krpa" obucen pod izgovorom, meni je lepo, a muz me voli...i ako vas muz uglavnom vidja u takvom izdanju, da to nije dobro i da toga niste ni svesne...ali na dalje staze on ce poceti da se okrece za sredjenim cicama jer kod kuce stalno vidja pocepane trenerke i sl. NE mislim ja da se treba sredjivati zbog muza, ali treba drzati zbog sebe. Ne mislim da po kuci treba biti kao u spanskoj seriji, nisam ni ja, ali mislim da zena ne sme da se opusti....to pre svega nije dobro za nju!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:49:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moram se sloziti sa Tashinom mamom, jer je i moja meni uvek slicno govorila i ja se slazem stim! Mrzim kad vidim da se "udala" pa sad ne mora ni da se oceslja user posted image



user posted image user posted image user posted image
Moja mama je meni dala savet kojeg se ja slepo pridržavam: Niko na ulici ne mora da ti zna koliko radiš po kući i kako živiš!
Tako često ja lepo oribam WC šolju sa sve rukom u istoj do lakata user posted image , a za pola sata šetam dete sa sve francuskim manikirom! Često sam se sretala sa komentarima "ova ništa ne radi" i to mi bude najlepši kompliment jer znači da sam uspela. Očešljana, uredna, izdepilirana, pa i u trenerci ili farmerkama.
Imam ja falinke koje stalno moram da ispravljam - recimo imam dosta sedih i meni ne prođe jedan mesec da se ne ofarbam. Prvo što sam pitala doktoricu kad sam ostala trudna je da li mogu da se farbam? user posted image A mama mi drži kozmetički salon, tako da sam bila konstantno izdepilirana i u trudnoći.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 9:49:50   
minavb
Nije bubo to TVOJA poenta, to je poenta svake zrele i inteligentne zene. Tako bar ja mislim. I ja prosto ne podnosim trenerke i dronjke.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:01:25   
Anoniman
U 8 ujutru će me uvek videti u majci i boksericama,tako spavam. U podne će me videti u trenerci i sa keceljom,jer sam u kuhinji. U 17h će me videti znojavu, u kupatilu, sa gumenim rukavicama i sa četkom za wc šolju kako ribam istu. U 22h će me videti istuširanu, svežu i lepu, golu verovatno i sešće pored mene da me gleda dok se spremam, recimo, za izlazak u grad sa drugaricama, posmatrajući kako se pred njegovim očima transformišem u damu, poželjnu ženu, lepoticu.
Ako živite sa nekim, neizbežno je da vas taj neko vidi u svim vasim izdanjima. Od pačeta do labuda. Ja sam i pače i labud i samo ja odlučujem koje ću perje da ogrnem i koje mi je tad najmilije. A muž zna da je labud tu, odmah ispod bokserica. Ne moram se po ceo dan mitariti da bi on to znao. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:07:52   
minavb
Iskreno, mene bas i ne zanimam mnogo kako ce me on videti. Ja VOLIM da nosim haljinice po kuci, da od ujutru imam maskaru na trepavicama, da su mi noge i ruke uvek glatke, da spavam u lepim spavacicama. Tako sam radila i dok sam zivela sama,i dok sam zivela sa bivsim, tako i sada radim.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:16:10   
MarijaBg
Sad sam krenula da pisem bas ovo sto je BubaMira lepo ispisala...
Ma dajte, pa ne ribate wc u haljinici???
Ja baaas volim da sam tip-top skockana i nervira me ovih 4-5 kg viska od posle porodjaja, sizgledaju mi kao 40, samo razmisljam kako da pocnem od sl meseca da treniram itd. Volim lepe trenerke, pa i u tome zena moze da bude sexy!
Ali kad obavljam kucne poslove, a obavljam ih svaki dan, ja sam u staroj trenerci.
Drugo- dojim bebu svaka 3 sata i po najcesce sam u necemu sto se lako otkopcava ili majici na bretele. E ako ce mm zbog toga da se okrece za cicama u haljinicama, slobodno...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:17:12   
Anoniman
Pa to... U onome si u čemu ti je najprijatnije. Isto kao i ja. Samo što ti voliš spavaćice, a ja volim bokserice. I skroooz sam sebi slatka jednako glatkih nogu i u ovim pamučnim boksikama. user posted image Ne šminkam se po kući ne zato što me mrzi nego zato što mi ne prija, ali se zato našminkam kada idem sa Ninom u šetnju, kada idem po hleb, mleko, potrepštine, ukratko, kada izlazim iz kuće. Tada se oblačim da mi bude prijatno, a i da budem lepa. Može i trenerka, mada retko, moram kupiti novu user posted image .

< Poruku je uredio BubaMira -- 9.8.2011 10:21:21 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:24:19   
minavb
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Sad sam krenula da pisem bas ovo sto je BubaMira lepo ispisala...
Ma dajte, pa ne ribate wc u haljinici???

Ribam u haljinici, mada to najcesce radi cistacica.
Tako je bubo, nosim ono sto volim a ne ono sto drugi vole. Volim i stikle, ali prosto mi je udobnije da setam u ravnom pa imam brdo baletanki. Stikle nosim na poslu i uvece. Inace baletanke najvise volim. Kad vidim baletanke, pomislim na Odri Hepbern.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:33:15   
Zell
Mislim da je ovde dosta promasenih odgovora na temu od pitanja licne higijene, ukusa, stilova oblacenja pa nadalje...
*kupanje, tusiranje, depilacija, pranje zuba, cesljanje, secenje&ciscenje noktiju spada, po meni, u licnu higijenu koja se podrazumeva
*farbanje, lakiranje noktiju, sminka, friziranje spadaju u "udaranje glanca" stalno ili po potrebi, u nesvakodnevnim prilikama stvar je licnog izbora
*oblacenje da li sportski, lezerni, elegantni ili "grand" fazon je totalno individualno i o tome se u ovoj temi po meni ne treba diskutovati
Opet, lepota sama po sebi mislim da nije vezana niti uslovljena nicim od navedenog... treba nama u glavi da bude jasno da smo NAJLEPSE STO MOZEMO BITI user posted image a temu treba preimenovati u "Biti cista i uredna sebi, muzu i ostalima, znati se prikladno obuci za datu situaciju i isto nositi" user posted image ps ja danas ne radim pa sam u trenerci i ne pada mi na pamet da se sredjujem dok izadjem 300m do prodavnice pa kom milo kom krivo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:36:01   
Lu
A ne zaboavite da imamo i ovu temu KLIK user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:38:56   
Lu
Inače, ja sam uvijek lijepa user posted image  user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:42:11   
Anoniman
Mene, recimo, jaaako nervira to što ne mogu da se sređujem za posao. To mi je baš user posted image . Na poslu moram da sam u 6h, i u prvo vreme sam uvek odlazila na posao u košuljicama, pantalonama, cipelama, isfenirana, sređena. I šta - shvatila sam da mi je sve uzalud , jer ja budem u tom autfitu 15 minuta (dok sam u gradskom autobusu), čim uđem u kliniku ja skidam sve to, oblačim uniformu, kosu vežem u punđu, šminku ne smem da nosim u sali, a i onako nosim vizir pa se uparim ispod njega. Nokti bez laka, podsečeni do maksimuma. Pravila. I šta, ispade da se doterujem da bi se posle 15 minuta totalno razmontirala. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:44:22   
minavb
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Inače, ja sam uvijek lijepa user posted image  user posted image

user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:47:54   
Anoniman
A meni baš posao jedan od izgovora da se licnem user posted image - kancelarijski posao, pa do direktorove kancelarije, pa se baš trudim da se "šiknem"... Otkad ne izlazim u noćne provode (nekad je to bilo i po 3 puta nedeljno) zna da mi zafali da se doteram... 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:48:12   
Zell

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Inače, ja sam uvijek lijepa user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:50:37   
Jeca*
da ne mislite da sam pobornik toga, ja nikada u kuci nisam nasminkana...sa druge strane, nikad na ulici nisam nenasminkana. To mi je glavna razlika. Tako meni prija! haljinice u kuci ne nosim jer me nerviraju. I da..juce sam ja, Bubo, celo popodne provela u stanu sa boksericama sa tweety-jem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
9.8.2011 10:52:31   
Anoniman
Ma šta se pravdaš Jeco-svi smo takvi kakvi smo user posted image I relativno je to šta je kome lepo, tako da svako ima pravo da bude lep na svoj način!!! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here