|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
26.4.2010 17:14:50   
usamljena
Sve negativno izbacujem kroz rad. Ciscenje po stanu ili nesto sl

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
26.4.2010 17:18:38   
Pipi duga carapa
Izbacim hranu,a pojacam cigarete i na licu mi pise ''pazi ujeda''!To mm najbolje zna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
31.5.2010 0:08:00   
Mishica 77
Ne kanališem. Ne znam i ne želim...
Kad sam besna svi znaju i klone me se... vičem... ma urlam... lupam vratima... treskam stvari...
Uh! Kad bih imala puuuuuno novca, razbijala bih šta mi padne pod ruku i kupila drugo. Al' nemam pa moram da lupam vratima. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
31.5.2010 0:09:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Ne kanališem. Ne znam i ne želim...
Kad sam besna svi znaju i klone me se... vičem... ma urlam... lupam vratima... treskam stvari...



Isti slučaj.
Drugačije bih odlepila.


(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
31.5.2010 0:11:17   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: kaliopi


Drugačije bih odlepila.





I ja mislim isto.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 20:40:53   
Brana
Ja to brzo razresim jednim bucnim razgovorom i kraj ili trpim dok ne puknemuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:00:47   
Anoniman
Ne vicem,umesto toga biram reci i umem da budem vrlo neprijatna. user posted image Ne volim rec "mrzeti" ,ali mrzim nepravdu i ucenu i sve me vise boli to sto su ljudi neljudi. Ranije sam i odcutala,a sad se suprotsavljam jer sam shvatila da neki uzivaju da "cackaju" druge,dok drugi ne podivljaju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:34:14   
bebać
Bes kanališem tako što se dobro izsvadjam i izplačem...izvičem,i bude mi lakšeuser posted image

ili radim nešto u kuhinji i brondam na glas,a m sjedi za kompom i viče 'jesil gotova za danas'...onda ja još više poludim jer me on kulirauser posted image

u biti...ja se svadjam i imam bijes samo sa njim... i da,znam i na mamu frknut kad mi krene sa savjetima kako bi trebalo...ne znam sa kim sam se u zadnjih 10god posvadjala i na koga sam popi...lauser posted image

Valjda ja to mogu sa onim samo sa kim sam baš bliska i koga volimuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:38:05   
indy_25
U biti sam mirna osoba pa se svi iznenade kad me vide bjesnu i ljutu. Ne mogu fino oda se prepirem i svadjam pocnem da se tresem i da nekontrolisano vicem i glas pocne da mi drhti toliko se iznerviram da ne mogu da dodjem sebi cijeli dan.  Moj muz kaze da se pretvorim u djavola kad sam ljuta jer mi se oci izopace i usta od vristanja a znam i da lupim sakom od sto kad sam ljuta ili da bacim nesto sto mi je trenutno u ruci.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:39:32   
Brana
IZVORNA PORUKA: indy_25

i da bacim nesto sto mi je trenutno u ruci.

desavalo se i to ali jako retko u principu svi preziveuser posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:42:00   
IVA 11
Khm. user posted image Bijesa se oslobadjam tako sto obavezno moram da jako zalupim vratima, kao da su mi vrata kriva sto npr. moj muz ode na fudbal, a ja sama sve ostajem da zavrsim. Vicem i derem, tresnem neku stvar u blizini. A sa pricom sam dosadna k'o muva u gace! user posted image Ja bih da se svadjam, a mm kulira i ja onda jos gore napravim. Volim sve da rascistim, da moja bude zadnja, i posle se ohladim kao da se nista nije desilo. Ovo samo sa mm, jer se samo sa njim pokacim kad zatreba. user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:44:27   
Brana
Ivo sestrouser posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:49:03   
IVA 11
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:49:33   
Brana
user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:52:10   
jabudic
I ja volim da lupim vratima user posted image
A mene mm pita da li mi smeta da ode na fudbal (MRZIM FUDBALuser posted image user posted image user posted image ), ja naravno kazem da mi smeta, ionako sam sama sa N. po citav dan, a on uzme tel, zove drustvo, i kaze:"Dolazim!!!"
E tada mu je bolje da kuci ne dolazi user posted image
A onda me on zasmijava, kako samo on umije, i ja iako sam ljuta moram da se nasmijem...
Pa mi onako strucno, filozofski, objasni da se ponasam kao dijete, a ja ga pitam kako ce da ostavi 2 djeteta sama kuci, a on da ide na fudbal, i dignem noooos, jako visoko, da padne kisa utopila bih se user posted image
I ako ne ode, ja sam oslobodjena bijesa user posted image
Ako ode, onda me ljubi po 2 sata dok se udostojim da ga pogledam...
Da se razumijemo, nisam user posted image , ovo samo kad pocne cesto da ide na fudbal user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:55:19   
IVA 11
Da, isto nam se muyevi ponasaju, pita me i uradi po svom, i ja se uobrazim samo tako, a kad ode eto mene na rr režim...user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:55:57   
IVA 11
Muževi htjedoh reci. user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 21:56:35   
Brana
Moja zakljucak je da svi volimo da lupamo vratimauser posted image user posted image
A komsije su nam svedociuser posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:00:35   
IVA 11
Bogami bice prije da su bravari. user posted image user posted image user posted image MM redovno podmazuje vrata Vitalom, sva su nova, a sva skripe kao stara!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:01:13   
Brana
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Bogami bice prije da su bravari. user posted image user posted image user posted image MM redovno podmazuje vrata Vitalom, sva su nova, a sva skripe kao stara!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:02:09   
jabudic
Meni ova od sobe ljetos bila otpala... Hmmm, ne sjecam se da l' bijase fudbal u pitanju user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:06:50   
Nensi*
I ja volim da lupam vratima user posted image
Inace ne planem cesto,ali kad se to desi kao pre neki dan,bezi od mene...Taj dan sam istrcala iz kuce kao muva bez glave da se izduvam inace bi svasta bilo...user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:08:12   
Brana
A da otvorimo temu lupanje vratima pa da napravimo statistikuuser posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:08:47   
Nensi*
user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:09:10   
moja ciklama
uf..jako teško..u poslednje vreme, jednostavno ućutim i sednem pored prozora, gledajući napolje.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here