|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
16.2.2011 22:11:05   
minavb
user posted image
IZVORNA PORUKA: nensi27

I ja volim da lupam vratima user posted image
Inace ne planem cesto,ali kad se to desi kao pre neki dan,bezi od mene...Taj dan sam istrcala iz kuce kao muva bez glave da se izduvam inace bi svasta bilo...user posted image

TI????? Ja sam mislila da si ti najpitomije bice na rr i sire!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
15.9.2011 12:35:07   
Dove
Vrlo interesantna tema.Nasla sam je kao predlog u Vicevima.Ovde toliko toga ima da ni sama neznam sta bih pre trazila i gde bih pre pisala.user posted image user posted image user posted image
Ja sam jako temperamentna osoba,a mozda i po malo razmazena.Mora moja da bude poslednja...
Ali u koliko neko to spreci e onda nastaje haos!!!Ja sam u stanju da sebe dovedem u stanje prave histerije,i dok se ne izvristim,i posteno isplacem ja ne mogu da se smirim.U tim takvim trenucima ja neznam sta sve kazem coveku,ali istresem iz sebe sve sto se gomilalo danima,mesecima...Posle budem ok dok ne krene da se skuplja sve u meni pa opet jovo na novo!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
15.9.2011 12:42:10   
lanajelena
Kad sam jako besna sredjujem orman,kad sam manje besna onda gundjam po citav dan (joj sama sam sebi ponekad dosadna) user posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
15.9.2011 12:43:08   
Dove
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
15.9.2011 13:11:33   
vukosava

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

uf..jako teško..u poslednje vreme, jednostavno ućutim i sednem pored prozora, gledajući napolje.


Ja slicno. Povucem se u sebe. Ne iskaljujem bes na spolja prema drugima. Dete sam roditelja koji nisu znali najbolje da kanalisu bes. Ne lupam vratima, ne bacam stvari po kuci, ne derem se. Obicno gledam da tu losu energiju iskoristim konstruktivno, perem sudove, ribam, usisavam, kuvam itd. ili uzmem nesto da radim za posao, da uposlim mozak tad cak mogu i jako puno da postignem.

Medjutim na poslu su mi se desila cetiri incidenta. Ja radim u muskom svetu tako da mi je situacija malo drugacija, mislim ta lupanja vratima i vikanja, nikakva vajda od toga. Moj recept za bes je sledeci: udjem u WC (zenski u koji oni nece sigurno uci) i isplacem se ko kisa. Jer kod mene taj adrealin ne prelazi u fizicki bes nego vise onako u neku tugu. Dva puta sam se rasplakala tako pred sefom, nisam mogla da iskanalisem bes. Bila je neka nepravda u pitanju. Posto znam da imam takvu reakciju, na poslu kad vidim da mi se skupi, izadjem, setam, odkuliram, mislim na neke druge stvari. Na ovom sadasnjem poslu nisam uopste imala do sada razloga za to.

Al opet, ja sam dete koje je odraslo u kuci punoj vikanja itd. I uvek sam mastala o tome da necu nikad to raditi u svojoj kuci. Za sada uspevam... Al beba je tek 9 meseci a zivim sa muzem 8 godina.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
15.9.2011 16:48:02   
PoisonEve
Takodje najvise placem, i to mi zaista pomaze. Mnooogo placem, al se povucem u neki svoj kutak. Malo se isvadjam, ali ipak gledam da to uradim na nekako konstruktivan nacin_ krenem sa svadjom pa nastavim razgovorim i zavrsim ljubljenjem i grljenjem (kad to radim sa mm)

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
15.9.2011 16:54:18   
jance
hm.. do sada nisam naucila konstruktivno da ga kanalisem moram da priznam...
mada mi je puuno pomagalo kad sam se bavila sportom ili nekod drugom intenzivnom fizickom aktivnoscu...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
15.9.2011 16:57:04   
maslackic
Kod mene zavisi i razlog i sa kim se svadjam i ko izaziva bes...ako me sestra nervira tu jelupanje vratima i najcesce polivanje sokom(ja nju kad smo bile mladje ali ipak ne tako davno),ako se posvadjam sa mm ondak placeeem negde se zavucem da me niko ne vidi i prodje,sa njim se brzo pomirim ,u roku od pola sata sat i svadje nikad nisu ozbiljne vise placem zato sto ne volim da se svadjam...za sve ostalo cutim, i nerviram se u sebi...imam 27 god i imam gomilu sede kose...ne valja to cutanje ali sta da radim..inace na poslu me zovu Kalimero,jer ne mogu da precutim nepravdu i moram da isteram svoje..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
18.9.2011 16:37:38   
Olga75
ne kanalisem nego vicem , psujem , besnim , lupam vratima i kad se izurlam zavrsila sam
znaci sve odmah izbacim i brzo bude ponovo : debeli i srecni user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 59
   [Obrisana poruka]
18.9.2011 16:45:31   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
18.9.2011 16:56:45   
Nina...
I ja spremam kucu kad sam besna, letim po kuci i stvarno sredim sve u roku od odma' user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
18.9.2011 16:57:03   
PoisonEve
A nekada se derem kao majmun citava zgrada me cuje,onda me bude sramotauser posted image

E to sam i ja radila dok sam zivela u zgradi, a sad posto zivimo na spratu a svekijevci ispod nas a u dvoristu i 5 clanova familije, ne mogu to da radim


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
2.12.2011 22:16:53   
isidora88
ja mislim da cu da puknem,ne znam sta da radim od ovolike kolicine besa u sebiuser posted image
nekad imam utisak da sam na korak od ludila, kao sad na primer.
mm toliko zna da me izludi da to nije normalnouser posted image
sve pocne tako sto on ode da se vidi sa nekim od kolega i ne zna da dodje kuci kad kaze,nego stalno,evo me krecem a nema ga narednih 5 sati,stvarno vise ne znam sta da radimuser posted image
jednostavno ne mogu da iskuliram nego besnim i sad bih ga ubila od batinauser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
3.12.2011 0:21:44   
dacica
nikako,prema muzu...to ne umem,nego puknem i urlam...a,prema drugima,umem jako dobro,uglavnom..iskuliramuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
3.12.2011 12:36:13   
limunada
Isidora mozda da ga iskuliras posteno pa da vidis kako ce reagovati,pitace se sta ti je pa ce docina vreme kuci.

Mene muz najvse iznervira kad nece da prica,kad me kulira,jednostavno coveku se ne prica i mene ko sisa,e onda ja budem dosadna pa kad vidim da ne vredi ja dignem nos a onda bi on pricao.

Pre sam vise plakala i cutala kad me neko bas naljuti a sad se vec svadjam,vicem,kazem pa mi bude lakse a posle se isplacem posto se jako iznerviram.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
3.12.2011 17:31:42   
isidora88
ne vredi,milion puta sam mu objasnjavala koliko me to nervira i koliko mi smeta i skoro svaki put bude ista prica,ode,popije par picauser posted image i dodje kuci tek kad svi krenu(zato sto su mu kolege debili koji ga zezaju da je papucar,tra la la,znate tu pricu)
to se desava retko ali mene strasno nervirauser posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
5.12.2011 11:45:43   
saira
Draga Minavb

I ja sam ti takva dobra ko kruh možeš me gazit do mile volje a kad neni pukne film il kad me neko naljuti bolje je da mi bježi sa očiju bila bi se spremna pobit i svašta cu reč ja volim kad mi neko nešto kaže u lice i direktno a ne meni iz leđa.
Ko što je moja šefica koju ja zovem pinkpanter pita mog kolege iz kancelarije zna li ona smota išta,a ona ne zna sebi marginu postavit bez da zove kolegu.
Ja smota a ona pametnica je*la je smota.

Saira , molim te, pripazi na izrazavanje! user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 5.12.2011 11:55:32 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
5.12.2011 11:50:25   
saira
user posted image Draga Dove nisi sama ja isto sutim trpim al kad balon u meni pukne ili kap prelije čašu bolje je da te nema pobudalim na prosto i svašta ispane iz mene da kasnije i ne znam odkud mi sve te riječi.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
5.12.2011 12:07:21   
saira
user posted image Bravo znam kako ti je i ja ne mogu podnjet nepravdu u meni odma počne nešto kuhat u želucu i zlo mi dođe a iz ušiju ko da para počne ic a ubrzam govor i pojačam ton da mi se sve žljezde vide mrzim ljude koje se uvlače lazu ili na tuđoj nesreči grade svoju srecu a nažalost danas je takvih osoba ima i previše zlo mi je od njih.

"ja se držim one uzrečice bolje gorka istina nego slatka laž"

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
5.12.2011 12:07:40   
Maccana
Pa pravi bes(da tako kazem)veoma tesko kanalisem...Kad pocne para da mi izlazi na usi u stanju sam da istrcim pred auto ne razmisljajuci o posledicama(jer jurcam ko bez glave)user posted image Obicno me nepravda i prkos zna uciniti takvom.Medjutim jako retko na nekom iskalim bes,izadjem iz prostorije i trcim...To me smiruje.Ili brzo hodam!izduvam se tako i posle jedno vreme samo cutim.Jedino sto izgubim osecaj za realnost ponekad a to zna biti opasno po meneuser posted image Inace znam da vatam za gusu ako ne istrcim napoljeuser posted image ali to reeetko-bas kad nemam izbora. Nisam svadjalica.

(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
5.12.2011 12:25:31   
saira
I ja to znam radit uz muziku Bas se onda sredim il počnem ko kuči generalku radit.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
30.11.2012 17:40:23   
NadaR
U poslednje vrijeme samo zaćutim ... user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
30.11.2012 20:35:35   
Lu
Kažem sebi da ljude ne mogu mijenjati, kakvi su takvi su...često puta "nažalost"user posted image
Jedino što mogu promijeniti je stav prema tim ljudima koji mi trenutno izazovu bijes, sve mi bolje ide to što kažem sebi kakvi su i onda ih ignorišem, pa ne može na mene niko utjecati ako ja to ne dozvolimuser posted image
Mašta mi takođe pomaže, recimo u situacijama kad sama sebi izazovem bijes user posted image  ili neko meni jako blizak, odlutam negdje gdje je lijepo i poslije zaboravim zašto sam bila ljutauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
30.11.2012 20:43:50   
MajaMV
Ja ne cutim I ne trpim, odmah planem I ispraznim se istog trena, jedino ako nikoga nema pored mene onda placem.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kako kanališete svoju ljutnju/bes?
30.11.2012 23:43:03   
Mishica 77
Džaba što kanališem maximalno kada se ipak polako nagomilava!
Kako li je tek onim što ne kanališu?! user posted image
Zrela sam za jednog shrink-a i njegov otoman. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here