|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina bebi opreme
29.5.2010 8:31:54   
vbjb
Htela bi da porucim kolica preko justclic-a ali se jedino bojim nekih reklamacija...Jel neko imao iskustva sa tim, sta ako nesto nije ok sa proizvodom????

(odgovor članu avias)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: online kupovina bebi opreme
29.5.2010 10:24:13   
Grejs
Kupila sam kolica preko just clic-a i bilo je sve ok,kada ti donesu mozes da otvoris kutiju pregledas a ukoliko kasnije vidis da nesto nije u redu ili da nesto nedostaje imas rok tri dana da im se javis (tako su meni rekli kada su mi doneli kolica).Naravno bilo je sve u redu i sada sam narucila prenosivi krevetac kengur i veeeeliku kadicu i cekam da mi stigne u utorak.Smatram da su vrlo korektni i zaista nisam imala nikakav prolem sa njima.To je moje iskustvo.

(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: online kupovina bebi opreme
29.5.2010 10:26:22   
buhla
grejs... ja planiram prenosivi krevetac da kupim i ljulju preko njih... za koliko danastigne, da znam da se izorganizujem?


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: online kupovina bebi opreme
29.5.2010 10:38:32   
Grejs
Kolica su mi stigla za dva dana,a sada ovaj prenosivi krevetac i ostalo sam narucila u cetvrtak i stize mi u utorak,bilo bi ranije ali nisu bili sigurni da li distributer ima taj krevetac  Graco-Gustav pa su morali da cekaju odgovor od njih tako da  zbog toga ovaj put cekam nesto duze.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: online kupovina bebi opreme
29.5.2010 14:42:53   
lanajelena
i mi smo u sredu porucili iz just clicka i juce dobili nasu lezaljku...bili su bas korektni user posted image

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: online kupovina bebi opreme
31.5.2010 10:25:07   
Jele
I ja sam narucila kolica preko juctclic-a, ona Omnia, cipolinova na snizenju i prezadovoljna sam uslugom. Dostavili su mi ih odmah sutradan i to su me pre toga pitali u koje vreme mi odgovara da ih dostave. Na licu mesta sacekaju da otvorite i proverite porudzbinu, mi smo kolica sastavili na licu mesta. Uglavnom, vrlo su ljubazni, brzi i predusretljivi.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: online kupovina bebi opreme
31.5.2010 23:29:27   
marabg

stvarno originalan poklon za bebe   user posted image
pogledajte na www.coolbeba.com  

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: online kupovina bebi opreme
1.6.2010 12:00:29   
buhla
300 din su troskovi dostave iz Novog Sada za Bgd (justclick) a 460din iz Nis (ready) user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu marabg)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: online kupovina bebi opreme
1.6.2010 12:07:48   
Unica
ja sam ne ready vec par puta narucivala sve i svasta user posted image
postarina je meni uvek 270 din. a zivim na vozdovcu i isporuka je u roku od 2 radna dana. ja sam sa njima prezadovoljna. imala sam neku njhovu trenerku koju je una dobila i super je kvalitet pa sam se usudila i da joj i na sajtu narucim neke stvari i odlicne su. meni to odgovra jer sam sad slabo pokretna sa njom a ona raste li raste user posted image


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: online kupovina bebi opreme
1.6.2010 12:16:26   
buhla
cena verovatno zavisi i od kilaze user posted image ovo je cana bila za auto sediste!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: online kupovina bebi opreme
1.6.2010 12:22:52   
Unica
a ja narucila onu solicu na ljuljanje i isto bilo 270din. mada rece onaj decko sto donosi da malo varira  u zavisnosti od tezine. kako sam razumela ako je valjda do 3kg ista je cena a preko ide i kilaza.
mada za neke stvari se isplati.
ja sam joj kupila garderobu za nekih 2500 i meni se isplati postarina 270din.
8 bodica i 7 portikli za moje balavo dete user posted image i sve 2500 a super kvalitet.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: online kupovina bebi opreme
1.6.2010 13:42:19   
Anoniman
Ja planiram da naruchim kolica preko just click-a... kupila sam vetj dva autosedishta preko njih...s tim da sam ih lichno podigla u njihovoj kancelarili.... a ovo tju traziti da mi dostave kutji...

Nego...koliko sam ja razumela...ako nisam zadovoljna onim shto sam kupila...mogu da zamenim...jedino shto ne vracaju pare...pa moram neshto drugo uzeti kod njh....ali u svakom sluchaju je ok varijanta da imam tu opciju.... user posted image

(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: online kupovina bebi opreme
19.7.2010 11:46:19   
viking
Ja sam davno obećala da ću napisati postupak naručivanja preko Mother Care sajta, međutim, pošto sam ja kao pravda - spora ali dostižna - evo informacija dva meseca kasnije:

Prvo je, naravno potrebno registrovati se na sajtu. Kad ste to uradile, krenete da birate stvari. Znajte da za Srbiju (a možda i za sve van UK, nisam sigurna) ne može da se naruči ništa osim tekstila (odeće, posteljine, peškira i sl).

Zbog nekog neobjašnjivog problema na sajtu Srbija se vodi kao zemlja van Evrope, pa obračunavaju mnogo veći shipping i delivery po kilogramu (isto kao i za Svazilend otprilike) Međutim, rešenje postoji. Sve što treba da uradite jeste da nakon porudžbine pišete mejl customer servisu da je Srbija u Evropi itd, ali ipak morate da imate na kartici oko 50 € više nego što je račun, da bi oni mogli da ti skinu pare i da porudžbina prođe, pa ti posle vrate (čeka se dan dva, ali sigurno vraćaju na račun).

Shipping je na kraju oko 25₤ (bez obzira na količinu poručene robe) + 2₤ po kilogramu, ali na fakturi koju ti šalju uz robu piše ona veća cena pre povraćaja novca (35₤ + 4₤ po kilogramu) što je problem samo zbog toga što ti u Srbiji na taj iznos sa fakture obračunavaju carinu i PDV.

Carina je 10%, a PDV 18% od ukupnog iznosa fakture i to se plaća u dinarima kada stigne paket + još neka sitna kinta za PTT Srbiju, tipa 350 din (nisam uspela do kraja da shvatim za šta je to, valjda kazna što ti je uopšte palo na pamet da ne kupuješ domaće)

Našim drugarima koji su poručivali ovih dana je stigao paket za 7 dana (uključujući i vikend), došao im je čovek iz Post Expresa na vrata u 8 ujutru i tražio keš iz tačke 4, a pošto nismo imali toliko da mu damo vratio je paket u poštu. Jedino bi trebalo to da se podigne iz pošte tog dana, jer ti u suprotnom naplate i ležarinu po danu (to ne znam koliko je).

I pored svih ovih taksi, na kraju je ipak oko 40-50% jeftinije nego kod Miškovića, a i više ako kupujete ono što je na sajtu tog meseca na popustu.

Može da se prođe i još jeftinije, ako imate nekoga u nekoj evropskoj zemlji gde se ne plaća PDV na bebeće stvari, na čiju adresu možete da poručite pa da vam posle pošalju paket busom ili po nekome ko dolazi u Srbiju.

Eto, toliko...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: online kupovina bebi opreme
19.7.2010 11:51:00   
LillyT
Viking, ti si bas lepo prosla sa tih 350din. To su ti neke taxe i obrasci (imala sma ceo spisak sta je sta) i najpovoljniji su u Posti. Npr. kod speditera te oni kostaju par hiljada user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: online kupovina bebi opreme
19.7.2010 11:55:37   
viking
Draga, nisam ja prošla, naši prijatelji su to naručivali za dete već nekoliko puta, ovo sam ja prepričala njihovo iskustvo, trudila sam se da prilagodim ali možda mi je negde u mejlu greškom ostalo nešto ispisano u prvom licu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: online kupovina bebi opreme
19.7.2010 11:59:02   
LillyT
Kako god, oni su dobro prosli user posted image
To sam vec pisala, ali hajde da ponovim, ako postoji mogucnost biranja transporta, ja se uvek opredelim za postu jer svi ostali deru. Te taxe su najpovoljnije u posti


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: online kupovina bebi opreme
7.8.2010 23:44:52   
ljubisa
user posted image cao dali mi moze neko obljasniti kako se narucuje preko mothercare dali se iz srbije moze naruciti i kako ide postarina unapred zahvalna pozzz

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: online kupovina bebi opreme
8.8.2010 8:30:26   
anci 81
Ja kupujem preko Just click-a i bas sam zadovoljna sa njima!
Donesu kuci i nema sta da brines.
A neke stvari koje sam kupovala jeftinije su preko njih sto ti donesu kuci nego da po pojedinim radnjama.

(odgovor članu ljubisa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: online kupovina bebi opreme
8.8.2010 18:13:23   
isidora88
ja bih kupila neka odelca za bebu i bodice sa sajta www.ready.rs
imaju bas jeftinih stavri,zanima me da li neko zna kakav im je kvalitet i da li da kupujem samo pamucne stvari ili modu i plisane,ipak ce biti zima kad se porodim ali sam negde cula da ne valja plis user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: online kupovina bebi opreme
12.8.2010 13:55:23   
isidora88
zar niko ne zna?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: online kupovina bebi opreme
12.8.2010 14:17:03   
Lilly*
Kupi pa nas obavesti user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: online kupovina bebi opreme
12.8.2010 17:18:07   
isidora88
izgleda cu morati prva da probam user posted image
planiram ovog ili sledeceg meseca da narucim bodica i zekica i tih sitnih stvari,valjda se necu zeznuti,deluju mi najpovoljniji,samo da im je i kvalitet dobar user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: online kupovina bebi opreme
12.8.2010 17:24:40   
Anoniman
Isidora , a možeš li prvo da naručiš 2-3 komada , dobro izvidiš kakvi su , pa ako ti se dopadnu - onda da kupiš još? Da se ne zaletiš , naručiš puno a oni budu user posted image ?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: online kupovina bebi opreme
13.8.2010 14:06:08   
Jele
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja bih kupila neka odelca za bebu i bodice sa sajta www.ready.rs
imaju bas jeftinih stavri,zanima me da li neko zna kakav im je kvalitet i da li da kupujem samo pamucne stvari ili modu i plisane,ipak ce biti zima kad se porodim ali sam negde cula da ne valja plis user posted image


Ima njihove robe i po radnjama u NS-u, a mislim i na pijaci. Ja imam njihov peŠkir sa kapuljačom i ok je. Mislim da sam njihove bodiće viđala u Merkatoru u Hipermarketu, u onoj radnjici za decu u Modene i još jednoj preko puta Sinagoge u Jevrejskoj.
Skokni pa pogledaj.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: online kupovina bebi opreme
13.8.2010 21:31:57   
isidora88
bas cu skoknuti ovih dana da pogledam,valjda nisu puno skuplji od ovog kad se porucuje preko neta user posted image
hvala vam user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here