|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
16.12.2009 21:59:26   
cicko
Eugi user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
16.12.2009 22:11:56   
gagana83
Uh,Eugi........
Znam koliko ti je tesko,ja sam imala slicno iskustvo sa mojom mamom.
U potpunosti te razumem i uz tebe samuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
16.12.2009 22:50:03   
Maya21
Draga moja Eugi, ovo sam tek sad procitala...
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
16.12.2009 22:51:09   
Anoniman
cicko diiiivna ti je sličica.... user posted image
Eugi još jednom....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
18.12.2009 8:26:04   
eugenija
Hvala svima na podršci. Morala sam to veče negde pod hitno da izbacim one teške misli i utiske.

Raspadoh se od razmišljanja i brige, a onda opet pobegnem u neki drugi svet.. I sve tako.. Izuzetno razarajuće sve deluje.

Gagana83, jel sada ok sa mamom?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
18.12.2009 12:05:17   
gagana83
IZVORNA PORUKA: eugenija

Hvala svima na podršci. Morala sam to veče negde pod hitno da izbacim one teške misli i utiske.

Raspadoh se od razmišljanja i brige, a onda opet pobegnem u neki drugi svet.. I sve tako.. Izuzetno razarajuće sve deluje.

Gagana83, jel sada ok sa mamom?


Mame odavno nema,ali nije to razlog,druga teska bolest je zadesilauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 22:51:01   
Anoniman
Eugi, kako je mama?
Ako nisi raspolozena da pricas o tome, razumem?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 22:55:30   
Verus
Eugiuser posted image user posted image moja, ne znam dal su ti stigli moje porukice?  Ljubi te Hipicka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 22:55:34   
eugenija
Joj tek sad videh šta je Gagana napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Uhhhh...



Neđo, nije dobro, nažalost. Dugo već ovo traje, naveče ima problem, ne spava i tada radi neke jako uznemirujuće stvari, tipa da se davi posteljinom i trpa u grlo.
Molim se Bogu i nadam da će biti bolje, dok lekari pokušavaju kombinacijom nekih lekova da je dovedu u zdravo stanje.

Hvala puno!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 22:59:43   
Anoniman
Veruj mi, znam koliko ti je tesko...tacnije, saosecam sa tobom...i, koliko god otrcano zvucalo, zaista iza svake kise dodje sunceuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:00:20   
marince1
Jaoj majko mila,tek sad procitah uvodni post ove teme user posted image

Eugi,duso moja,tisi jedno hrabro i divno stvorenje!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:02:03   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj tek sad videh šta je Gagana napisalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... Uhhhh...



Neđo, nije dobro, nažalost. Dugo već ovo traje, naveče ima problem, ne spava i tada radi neke jako uznemirujuće stvari, tipa da se davi posteljinom i trpa u grlo.
Molim se Bogu i nadam da će biti bolje, dok lekari pokušavaju kombinacijom nekih lekova da je dovedu u zdravo stanje.

Hvala puno!



eugiuser posted image , sve sam to prošla , jako mi je poznato.....sa nekim još bližim od majke....
....i nikada se nije oporavio, teško mi je i pogledati ga sada, a nekada je bio naljepši dečko koga su sve devojčice jurile, koji je pričao nekoliko jezika i svirao najbolje klavir, prelepo slikao....
...sve što pišeš prošla sam pre nekoliko godina sa njim....sama.....
...on sada ne radi TE uznemiravajuće stvari, pije lekove( zauvek-a tek mu je 31) ali ja sam ga izgubila zauvek ZNAMuser posted image

....sada mi to izgleda tako daleko...kao da se nekom drugom desilo....naterala sam sebe da prebolim i zaboravim...user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:04:18   
eugenija
Hvala Marinče... Treba nekada gledati stvari i iz drugog ugla..
Tako mi drugar nedavno reče.. Draga moja, sve nas čeka briga o roditeljima, samo si ti prva otvorila sezonu! - To mi je rekao onda kada sam mislila da se ovakve stvari dešavaju isključivo meni i kada sam mislila da sam savršeni baksuz.

Bilo je trenutaka kada sam odbijala da jedem, jer maam ne jede, kada čujem da ne spava, nisam ni ja spavala, bila sam leš...

A sada sam svesna da ne mogu da legnem kraj nje, mogu samo da se čupam da dižem ovo dete i da se nadam suncu koje pominje moja Neđauser posted image


user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 5.1.2010 23:06:41 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:06:09   
eugenija
IZVORNA PORUKA: dunja


...sve što pišeš prošla sam pre nekoliko godina sa njim....sama.....
...on sada ne radi TE uznemiravajuće stvari, pije lekove( zauvek-a tek mu je 31) ali ja sam ga izgubila zauvek ZNAMuser posted image




A joj Dunja, kako mi je krivo......... Valjda Bog zna šta radi.. Nemam šta drugo da kažem....

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:08:21   
Anoniman
Da se nadas suncu.....draga moja....neizbezno jeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:09:20   
Anoniman
........ devojke.... user posted image život nas definitivno ne mazi u poslednje vreme.............


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:11:35   
eugenija
Jetse Kaliopi, ali evo kako lepo reče Neđa, pustiš sebi nešto smešno i malo se bar odvojiš od svega... Život ipak čine sitnice...

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:13:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: dunja


...sve što pišeš prošla sam pre nekoliko godina sa njim....sama.....
...on sada ne radi TE uznemiravajuće stvari, pije lekove( zauvek-a tek mu je 31) ali ja sam ga izgubila zauvek ZNAMuser posted image




A joj Dunja, kako mi je krivo......... Valjda Bog zna šta radi.. Nemam šta drugo da kažem....

user posted image



kada sam čitala tvoje postove, prisetila sam se tih groznih dana......i shvatila da nisam sama, da se to ljudima prosto dešava....
nisam stigla ranije da ti pišem...ali znaj da je neko na ovom forumu sve to prošao....

i tada sam mislila da ći umreti...
svaki dan sam išla kod njega u bolnicu....molila Boga da mu bude bolje....

i pitala sam se zašto se to desilo mom najlepšem bratu.....i da li imam snage...
...
prošlo je vreme...shvatila sam da sam mnogo jača od ljudi oko mene....
znam nije to uteha ali Bog daje svima koliko mogu poneti i dobroga i lošega....

....valjda smo ti, ja i nama slične samo imale nesreću da BUDEMO JAKE....
ljubim te mnogo....samo opstaj u svojoj snazi i biće mami bolje, naravno da ne moži biti ona stara nikada, to znam, ali bar neka pronađu lek koji je smiruje, jer svako reaguje na različite lekove, a i oni tamo po klinikama eksperimentišu.....ljub još jednom

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:18:55   
dunja RR

da , zaboravila sam da napišem da je otišao u vojsku i vratio se TAKAV, reč nije progovarao, nikada nismo saznali šta se tamo desilo-jedna zloglasna kasarna je u pitanju...neću da pišem da me ne pojede mrak...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:24:18   
2002m
dunjauser posted image strasno, ko zna sta je preziveo tamouser posted image user posted image user posted image .Kako je tvom bratu?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:26:04   
eugenija
Ovo si potpuno u pravu za eksperimentisanje.. Tačno tako rade, ajd probamo s ovim, ajd s ovim..

Znam da je jako bolno, jer ti si evo, nažalost to prošla sa bratom (user posted image ), vidim da je mnogo ljudi koji su na taj način obeleli, IZUZETNO NADARENO I KREATIVNO.. Geniji. Gledala si film "Večni sjaj besprekornog uma"? Pa onda, samo da pomenem Van Gogh-a, Kurt Cobain-a, Jonathan Winters-a, Sylvia Plath, Ernest Hemingway-a, Peter Gabriel-a..................



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:29:42   
dunja RR
on je sada kao biljka, pije lekove, jer kada ne bi pio bio bi verovatno agresivan i mogao sebi nauduti....

funkcioniše onako, životari...a bio je pre nego mu se to desilo hiperaktivan, putovao po svetu, imao ogromno društvo....volele su ga devojke, bio je PRELEP, stavila bi sliku ali glupo mi je, zbog njega...
sada naravno više ne izgleda tako, ugojio se od lekova, od lekova mu je opala kosa( a imao je crnu gustu), zubi su mu katastrofa od istih....totalno je izobličen, mislim da ga niko od prijatelja ne bi prepoznao....

< Poruku je uredio dunja -- 5.1.2010 23:31:03 >

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:34:00   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Ovo si potpuno u pravu za eksperimentisanje.. Tačno tako rade, ajd probamo s ovim, ajd s ovim..

Znam da je jako bolno, jer ti si evo, nažalost to prošla sa bratom (user posted image ), vidim da je mnogo ljudi koji su na taj način obeleli, IZUZETNO NADARENO I KREATIVNO.. Geniji. Gledala si film "Večni sjaj besprekornog uma"? Pa onda, samo da pomenem Van Gogh-a, Kurt Cobain-a, Jonathan Winters-a, Sylvia Plath, Ernest Hemingway-a, Peter Gabriel-a..................




joj draga -oni se prema njima ponašaju kao prema životinjama, uopšte ne preterujem kada to kažem, ma i gore od životinja ih tretiraju, ...ja sam davala pare i dr-ima i med.braći samo da se BAR IOLE LJUDSKI prema njemu odnose....

To za genije si u pravu......skroz

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
5.1.2010 23:36:59   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ovo si potpuno u pravu za eksperimentisanje.. Tačno tako rade, ajd probamo s ovim, ajd s ovim..

Znam da je jako bolno, jer ti si evo, nažalost to prošla sa bratom (user posted image ), vidim da je mnogo ljudi koji su na taj način obeleli, IZUZETNO NADARENO I KREATIVNO.. Geniji. Gledala si film "Večni sjaj besprekornog uma"? Pa onda, samo da pomenem Van Gogh-a, Kurt Cobain-a, Jonathan Winters-a, Sylvia Plath, Ernest Hemingway-a, Peter Gabriel-a..................




jednom prilikom je i mm išao samnom u bolnicu u posetu mom bratu i tada smo sreli jednog fenomenalnog šahistu( koga mm zna jer je i sam jedan od boljih šahista Srbije)....mm se šokirao...isto lep dećko, najbolji u svom poslu, ali eto......

< Poruku je uredio dunja -- 5.1.2010 23:38:04 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
6.1.2010 0:08:44   
lence
Ponekad mi se cini da neki ljudi imaju "los emocionalni odbrambeni sistem". Slome ih neke stvari koje mozda ne bi toliko pogodile vecinu ostalih. A nazalost ih ne slome zato sto nisu jaki i hrabri nego zato sto su u stanju da to dozive veoma intenzivno. Koliko god je to dar, cini mi se da je jos vise prokletstvo. Jer ih drugi ne stede. Ponekad je dovoljan samo jedan incident da ih gurne preko ivice i tako odu bez povratka.

Eugenija, ja sam tek sada sve ovo procitala i strasno me pogadja sve to kroza sto prolazis. user posted image  Ipak se u dosta stvari slazem sa doktoricom tvoje majke: ti stvarno moras prvenstveno misliti na sebe. Ne radi se tu o sebicnosti, ti jednostavno ne mozes sebe beskonacno bezrezervno da dajes. Razumem sada otkud ti napadi panike. user posted image  
Hmmm, treba ti sebi da osmislis "taktiku galaktiku". user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here