|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
2.4.2010 0:42:01   
Alexis79
Eugi,

plakala sam kao malo dete kad sam procitala sve sto si napisala.
Dirnula me tvoja prica,tvoj zivot, tvoja jacina.

Srecni su oni koji te imaju.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
2.4.2010 1:11:13   
Nana*
Eugi, ja nesto razmisljam... A jel nije moguce da se raspitas za neki smestaj u Srbiji user posted image . Znam devojku iz Bosne koja je bila smestena u Novom sadu na Psihijatriji... Mozda postoji mogucnost... Ne znam koliko je to za tebe prihvatljivo, da li ti je daleko ili... Ali vredi pokusati...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
2.4.2010 1:52:03   
liliana
Eugenija, kak bih ti ja voljela pomoč...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
2.4.2010 2:19:13   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nana*

Eugi, ja nesto razmisljam... A jel nije moguce da se raspitas za neki smestaj u Srbiji user posted image . Znam devojku iz Bosne koja je bila smestena u Novom sadu na Psihijatriji... Mozda postoji mogucnost... Ne znam koliko je to za tebe prihvatljivo, da li ti je daleko ili... Ali vredi pokusati...


ja bih volela da je to rešenje, ali u Srbiji je ista situacija, verujte....

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
2.4.2010 10:53:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: eugenija


Vučko, naša uputnica ne vredi tamo. A sve ove ustanove koje sam već iskontaktirala po celoj BIH, apsolutno je ne mogu primiti u stanju u kakvom se sada nalazi.

Hvala ti srce moje, hvala puno!



znam mila moja da ne vrijedi...ne vrijedi iz jedne u drugoj opštini, ali to nije tema današnjeg predavanja ...nego ja ću se fino raspitati, vidjelti kolko je šta para, itd itd, uslove i te fazone , pa ti javnem

cmoka tebi i tvom jalijašu malom čupavom od teta Lenke user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
2.4.2010 13:45:58   
Dora
Eugi, ljubim te puno i mislim na tebeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 11:12:46   
eugenija
Mama je od nedelje bolje, isplakala se na telefon, pustila sve iz sebe, nakon 4 meseca neme šutnje..... Pričala je kako je ti glasovi u glavi iscrpljuju, plakala je i vrisnula: "Sine, ja sam htela da se ubijem..." Cepala sam se da ne zaplačem, ali sam je hrabro bodril da istraje, da ćemo se boriti zajedno protiv bolesti!

Danas joj je rođendan, jako sam uzbuđena, spremam Viktora da idemo da joj čestitamo rođendan i da ga vidi... Uh...........

Jako se plašim šta ću tamo da zateknem, držite nam fige!

Cmoka




< Poruku je uredio eugenija -- 8.4.2010 11:14:02 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 11:14:13   
indy_25
Drzimo ti fige user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 11:14:43   
pepino
Bas mi je drago!Nedaj se,bice bolje,vidjeces!!!!Ljubim tebe,Vika,a mami srecan rodjendan,da joj Bog da bolje dane u zivotu,od srca joj zelim!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 11:29:38   
minavb
Lepa moja user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 11:37:23   
*Alexx*
Eugiiiiii user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 11:44:12   
Rivana

IZVORNA PORUKA: eugenija

Mama je od nedelje bolje, isplakala se na telefon, pustila sve iz sebe, nakon 4 meseca neme šutnje..... Pričala je kako je ti glasovi u glavi iscrpljuju, plakala je i vrisnula: "Sine, ja sam htela da se ubijem..." Cepala sam se da ne zaplačem, ali sam je hrabro bodril da istraje, da ćemo se boriti zajedno protiv bolesti!

Danas joj je rođendan, jako sam uzbuđena, spremam Viktora da idemo da joj čestitamo rođendan i da ga vidi... Uh...........

Jako se plašim šta ću tamo da zateknem, držite nam fige!

Cmoka




Samo hrabro, ti si jedna hrabra zena kroz sta sve prolazis, i gledati mamu u tom stanju, ali moras verovati da ce biti bolje, i bice, sigurno! Srecan rodjendan macici tvojoj, ljubim vas! user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 11:48:10   
Mari86
Drzim palceveeee user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 12:12:58   
Anoniman
Eugi duso moja..Ajde da sve bude ok...drzim fige...saljem zagrljaje...za tebe, tvoju mamu i Vika...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 13:24:28   
Anoniman
Srecan rodjendan mami, drago mi je da je boljeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 13:55:06   
Anoniman
Eugi... biće sve ok danas.. prijaće vam svima!  user posted image user posted image user posted image
Samo pozitivno kao i do sada ... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 15:58:20   
eugenija
Sva pozitvna i vedra duha, spremim Viktora, usput joj uzmemo prelepu svilenu pidžamu i isti takav ogrtač i korpicu sa cvećem...

Divan dan, sunce sija nemilosrdno i kao da ne dozvoljava bilo kome da bude skenjan. Ljudi koje srećemo isijavaju pozitivnom energijom,  a ja se osećam kao neko ko je upravo krenuo da učini kakvo dobro, plemenito delo.

Imam osećaj da u sebi pevušim od neke sreće čarobne. Videću mamu, ona će nas da vidi, poigraće se sa svojim Vikom koga obožava i kojeg tako želi da vidi - i to sve na njen rođendan!

Opreza nikad dosta, zovem njenu doktoricu da je pitam da li smemo da dođemo i da li će preveliko uzbuđenje možda mami škoditi. Ona kaže da dođemo ako je mama izrazila želju. Kako nije! Eto naaaas!!! Bakoo, stiže ti Viko tvoj!

(Doktorica u svemu provlači istu tezu - smesti negde mamu, ja govorim kako od smeštaja nema ništa za sada, ona kaže da na nju vrše pritisak da mamu otpusti. Ja napominje da zaista ne znam šta da radim s mamom u takvom stanju kući. Ona kaže da ne zna ni ona. Linija na psihijatriji je podešena tako da se gasi nakon 3 minute razgovora. Uspevam da pitam kad mogu da je vidim. Ponedeljak. ok.)

Ista poznata staza od kapije do barake broj tri, sa malom razlikom što je omeđana prekrasnom travicom, tratinčicama i ljubičicama. Čujem ptičice naokolo kako nas pozdravljaju.

Treperim.

Stižemo ispred barake, okolo sede neki ljudi na klupi, svi deluju kao zombiji. Ovde nema smeha.

Čekamo...

Dobro poznata dva krupna zelena oka izlaze usporeno i jedva hodajući na nogama. Moja mama. Vidim - nije ovo mama, ovo je izgleda opet bolest... Mršava, isrpljena, po zglobovima tragovi vezivanja.. Lice kao da joj preko noći dobija drugu boju, drugi sjaj.. Onaj matirani.

Ladno zapinje za nas i prolazi nas... Ne prepoznaje nas. Drži je moj deda koga sam zatekla tu kod nje u poset_i, vidi ko ti je došao....

Mama me pogleda ravno u oči - osmeh : Otkud ti?

TO JE SVE ŠTO JE REKLA.... Odjednom je opet pala u tišinu i skamenjenost... Glasovi u glavi ne daju da se družimo...... Čestitam joj rođendan, grlim je, srce mi se cepa.. Ona pojma nema ništa...............................................
Dajem joj korpicu sa cvećem, kažem ovo ti je od tvog Vike. Ništa... Morala sam joj lagano dići ruke koje je držala uz telo  da bi prihvatila cveće.

U tom svemu, Viki prilaze zombiji sa svih strana. Kreću se izuzetno polako, lekovi umrtvljuju, oči su podešene na "ajd zdravo nemamo pojma " svima. Jedan ima ogromne crne brkove i visok je neka dva metra, izuzetno je neuredan, raščupan, otkopčana šlica. Drugi ima dva donja zuba i crveno lice, dosta niži. Ta dva su mi bila najupečatljivija.
POJMA NEMAM ŠTA SU PRIČALI, ALI OBOJICA SU NEŠTO PRIČALI......... Niži, crveni hvata se za džep, vadi plavi marker, komplet batnjav i ulepljen ko zna čim i pruža Viktoru, ovaj ga uzima, ja mahinalno uzimam od Viktora. Mislim da sam nakezila usne nekako u neki osmeh da delujem prijazno da ne povredim čovekova osećanja. OTKUD ZNAM KAKO MOŽE REAGOVATI...................


Bože kako sam želela da pobegnem, da se Viko i ja i ta kolica automatski vinemo u nebo kao E.T u onim svojim. Bože kako mi je bilo žao moje mame...... Ljudi moji, koja je to bol....... Koja je to bol..........

Deda mamu okreće kao robota prema baraci... Grlim je još jednom iz sve snage, imam osećaj da će se slomiti tu ispred mene... Nema odgovora. Nema ničega. Ničega.

Viko, reci baki pa-pa... Maše Viko rukicom....... Okrećem kolica.
Mama volim te.
Ništa.


Prazno....... Ne znam kuda smo išli, nakon 20 minuta, shvatila sam da smo u totalno drugom nekom naselju .. kud sam ja okrenula... pojma nemam.......

Nisam plakala. Kupila sam Viki smoki, sedeli smo na klupi... Upijali sunce. Vratili se kući.

Biće bolje.... majku mu poljubim........

< Poruku je uredio eugenija -- 8.4.2010 16:02:39 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 16:07:54   
*Alexx*
Evo ti jedan virtuelni user posted image . Zamisli da je pravi.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 16:13:34   
pepino
Tesko je to,jako,vidim...Placem....
Ali covjek ne moze iz jedne koze u drugu,nosi se i bori sa onim sto mu zivot nosi....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 16:19:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 16:24:24   
NadaR
Mila moja ... user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 16:37:36   
liliana
Eugi...user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 147
   [Obrisana poruka]
8.4.2010 16:43:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 16:53:10   
Delijagirl
Eugi moja nemam reci samo cu te grlim
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Iskustvo sa Psihijatrijske klinike
8.4.2010 17:57:09   
jelena038
je l moze setnja da pomogne? makar malo. necu pomenuti ni svoj danasnji otkaz ni bol u stomaku. pravicemo se da smo u njujorku na pauzi za rucak, sa koje, u stvari, necemo da se vratimo, jer mrzimo nase americke poslove snova..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here