|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.1.2011 10:56:25   
Mizzy
Kada ste pocele da idete u bolnicu na preglede? Ja ulazim u cetvrti, ali sam extra zadovoljna mojim doktorom u DZ, i malo me smara da prelazim u bolnicu. Znam da moram u nekom trenutku, ali ne znam kom? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.1.2011 11:04:34   
Anoniman
Ja sam pocela da vodim trudnocu u bolnici kada sam bila 10 nedelja,i isla i u dom zdravla, ali negde od 5-tog meseca sam prestala da se smaram po domu zdravlja jer nemam poverenja u njih i samo krenula u visegradsku, i prezadovoljna sam ipak su tamo strucnjaci...

(odgovor članu Mizzy)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.1.2011 12:35:53   
Mizzy
A kako se zakazuje u Visegradskoj? Jel' ono po mesec dana unapred, ili ...? Jel mi treba uput? Sama biram kod kog lekara hocu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.1.2011 14:35:01   
Ana007
Meni je CR radio Vladislav Milosevic,,ja sam zadovoljna bila sa njimuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.1.2011 14:39:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mizzy

A kako se zakazuje u Visegradskoj? Jel' ono po mesec dana unapred, ili ...? Jel mi treba uput? Sama biram kod kog lekara hocu?
Ja sam uzela uput iz doma zdravlja, a kako mi je zakazano stvarno ne znam jer sam preko veze isla,pa mi je ona sve to odradila, i samo rekla kad i u koliko da dodjem,i isto tako i za doktora, ta zena me je odvela kod mog dr.

(odgovor članu Mizzy)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.1.2011 15:47:33   
Trudnicica83
Ja sam uput dobila u DZ kod doktorke koja mi cak nije ni vodila trudnocu, vec samo davala doznake, a u Visegradskoj me je poradjao i vodio trudnocu Milos Petronijevic i imam samo reci hvale za njega, super je!

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
18.1.2011 18:02:33   
minna
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Ja sam uput dobila u DZ kod doktorke koja mi cak nije ni vodila trudnocu, vec samo davala doznake, a u Visegradskoj me je poradjao i vodio trudnocu Milos Petronijevic i imam samo reci hvale za njega, super je!


I ja o njemu sve sve najbolje! On mi je vodio trudnocu.
CR mi je radio dr Andrijasevic, sve je proslo dobro, videla sam ga nekoliko puta samo, ali cini mi se skroz ok i korektan.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
20.1.2011 13:57:47   
janajana
Ja sam se za dr odlicila onda kada sam isla na genetsko savetovaliste, i tu su bili dr. Kontic i dr. Vukolic, a posto i moram da budem nekoliko puta hospitalizovana kod njih, odlucila sam da mi na prijemu bude dr Olivera Kontic, odlicna je, kao i dr. Dusan Vukolic

< Poruku je uredio janajana -- 20.1.2011 13:58:08 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.1.2011 12:54:48   
srna001
Devojke kažite mi da li dr u bolnici može da piše doznake ili moram da se smaram i u dz.

I kada uzmem uput za bolnicu da li mogu da odem u Višegradsku i kažem ja bih kod tog i tog lekara ili ti oni odrede kod koga ćeš?
Ja sam prvu trudnoću vodila kod fenomenalne doktorke ali to je bilo pr 6 god i ne znam kakava je procedura a baš bih volela da odem opet kod nje!

POMOZITE!!!

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
26.1.2011 13:31:56   
maslachak

IZVORNA PORUKA: minna

IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Ja sam uput dobila u DZ kod doktorke koja mi cak nije ni vodila trudnocu, vec samo davala doznake, a u Visegradskoj me je poradjao i vodio trudnocu Milos Petronijevic i imam samo reci hvale za njega, super je!


I ja o njemu sve sve najbolje! On mi je vodio trudnocu.
CR mi je radio dr Andrijasevic, sve je proslo dobro, videla sam ga nekoliko puta samo, ali cini mi se skroz ok i korektan.



meni je dr.Andrijasevic vodio trudnocu i ja sam vise nego zadovoljna,on me je i porodio..bio je sve vreme sa mnom u boksu sem kada je morao do sale,ali na maksimalno pola sata..salio se sa mnom,hrabrio me..nakon porodjaja kada su me smestili u sobu obilazio me jer nisam bila kod njega na odeljenju..user posted image sve sto me je interesovalo u vezi sa trudnocom i porodjajem lepo mi je objasnio i resio svaku nedoumicu ako je i postojala..a ja sam stekla utisak da sa covekom mogu da razgovaram o svemu..eto,ako nekom bude trebao jos neki info tu sam..

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
27.1.2011 14:37:03   
janajana
IZVORNA PORUKA: srna001

Devojke kažite mi da li dr u bolnici može da piše doznake ili moram da se smaram i u dz.

I kada uzmem uput za bolnicu da li mogu da odem u Višegradsku i kažem ja bih kod tog i tog lekara ili ti oni odrede kod koga ćeš?
Ja sam prvu trudnoću vodila kod fenomenalne doktorke ali to je bilo pr 6 god i ne znam kakava je procedura a baš bih volela da odem opet kod nje!

POMOZITE!!!
Doznake pise tvoj dr u domu zdravlja, kod kojeg ides i pio upute.
Sto se tice zakazivanja u Visegradskoj, ides sa uputom i trazis da ti se zakaze pregled kod dr kod kog ti hoces ili ti ponude neki termin kod prvog slobodnog dr-a


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
27.1.2011 21:02:47   
winieana
moj primer trudnoce su mogli da uce u skolama jer je i bila za primer,dete zdravo,normalno, veliko.... u visegradsku sam otisla 12.01.2011 u 06h jer mi je pukao vodenjak, tu pocinje cela moja muka.... na stolu sam bila vec u 07h oko podne mi je ukljucena indukcija pa prekidana pa ukljucivana.... doktor koji mi je pratio trudnocu se nasao dezuran tog dana i mislila sam da imam srece sto je tako. bila sam planirana za carski rez posto sam nosila jako visoko dete ali doktor se predomislio jer je mislio da moze da me porodi normalno sto je bila najveca greska jer ja nisam dobijala napone vec samo bolove... molila sam ih da mi daju epidural, nudila pare za njega, nudila pare za carski rez ali niko nije hteo da me cuje rekli su mi da sam bezobrazna i da necu da saradjujem.... cak me je dr. milicevic zakljucao samu u boks i rekao " sad se sama poradjaj ja cu doci samo po dete a svi ostali nemoj da je neko usao kod nje"..... posle 20 sati porodjaja bilo je kasno za sve... rodila sam decaka koji je posle 2 sata hitno prebacen u tirsovu na aparate i jos uvek je tamo sa teskim ostecenjem mozga i nervnog sistema i koji nema nade da prezivi ...... nadam se da ce ovo neko da vidi i da sazna kako rade doktori u visegradskoj a oni ce za sve sto su ucinili platiti ili na sudu posto ih to ceka ili bogu kad budu dosli na ispovest.... moj vam je savet bezite odande sto pre mozete da vam se ne desi da placate skolu nekom kravologu koji je umislio da je bog. andrijana kamber

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.2.2011 10:18:08   
janajana
Zanima me da li je neko vodio ili vodi trudnocu kod dr. Olivere Kontic. Ja sam se za nju odlucila, i stvarno je odlicna, i naravno svi je hvale i preporucuju, ali zanima me iz prostog razloga sto neke zene koje sam upoznala u bolnici vode trudnoci i privatno kod nje, pa ne znam da li mi je najbolje i da ja odem bar jednom na privatan pregled kod nje i na konsultacije

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
19.2.2011 11:09:28   
prolece
sorry, ne poznajem je. Petronijević mi je vodio obe user posted image

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
21.2.2011 21:35:32   
marija32
IZVORNA PORUKA: janajana

Zanima me da li je neko vodio ili vodi trudnocu kod dr. Olivere Kontic. Ja sam se za nju odlucila, i stvarno je odlicna, i naravno svi je hvale i preporucuju, ali zanima me iz prostog razloga sto neke zene koje sam upoznala u bolnici vode trudnoci i privatno kod nje, pa ne znam da li mi je najbolje i da ja odem bar jednom na privatan pregled kod nje i na konsultacije


Jana, ja sam isla kod nje privatno, a ti ako si vec krenula u bolnicu kod nje, zaista nema potrebe da ides u Bis. Nije ona taj cigansi tip doktorke da te tera da ides privatno, niti mislim da pravi razliku. Zena je bre dama za razliku od 99% svojih kolega. Ja je obozavam!!!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
3.3.2011 21:45:48   
janajana
IZVORNA PORUKA: marija32

Jana, ja sam isla kod nje privatno, a ti ako si vec krenula u bolnicu kod nje, zaista nema potrebe da ides u Bis. Nije ona taj cigansi tip doktorke da te tera da ides privatno, niti mislim da pravi razliku. Zena je bre dama za razliku od 99% svojih kolega. Ja je obozavam!!!
Tek sad vidim odgovor user posted image
Isli smo kod nje u Bis i isto mi je rekla da nema potrebe da dolazim privatno kad vec lezim jednom mesecno na klinici. Doduse htela sam i ovog mog malo da vise ukljucim u user posted image da vidi bebu na uz-u, i da on poprica sa njom malo, ali kao i svaki muskarac ja sam pricala sa njom u vezi porodjaja s obzirom da sam ja malo specifican slucaj.
Sve u svemu odlicna je user posted image


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
3.3.2011 21:53:44   
marija32
IZVORNA PORUKA: janajana

Tek sad vidim odgovor user posted image
Isli smo kod nje u Bis i isto mi je rekla da nema potrebe da dolazim privatno kad vec lezim jednom mesecno na klinici. Doduse htela sam i ovog mog malo da vise ukljucim u user posted image da vidi bebu na uz-u, i da on poprica sa njom malo, ali kao i svaki muskarac ja sam pricala sa njom u vezi porodjaja s obzirom da sam ja malo specifican slucaj.
Sve u svemu odlicna je user posted image



Superuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
29.3.2011 16:02:06   
zmajeva
Pomagajte drage trudnice, moram da se odlucim za jednog doktora u Visegradskoj! user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
29.3.2011 16:36:33   
Anoniman
JA ti od srca preporucujem Nemanju Stojanovica

(odgovor članu zmajeva)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
29.3.2011 16:44:43   
zmajeva
Je l' nezan?user posted image


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
29.3.2011 16:49:42   
liliana
I te kako!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
29.3.2011 16:54:51   
prolece
čula sam i ja od nekoliko žena da je dobar.  ja nisam kod njega bila.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
29.3.2011 16:55:25   
maslachak
ja ti preporucujem dr.Sasu Andrijasevica user posted image
nisam skoro upoznala lekara sa kojim mogu da razgovaram o svemu na tako otvoren i direktan nacin..i kroz trudnocu i porodjaj me proveo savrseno user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
29.3.2011 17:43:50   
zmajeva
 Ja cu imena u sesir, pa izvlacenje! user posted image
Hvala. user posted image

Nego trazim sad broj telefona za zakazivanje, ali samo sam nasla na internetu ovaj broj:  3617-777!
Da li neko ima taj broj na koji se zakazuje  kod ginekologa u Visegradskoj?



_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
30.3.2011 10:15:02   
Ivana.
Da li je neko cuo za dr Ljilju Vukmirovic? Ja sad kod nje vodim trudnocu. Deluje super na prvi pogled. 

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image
Click Here