|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.4.2011 20:34:08   
Mizzy
Evo jos jedne preporuke koju sam dobila- dr Vlada Milošević, ima li neko iskustva?

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
27.4.2011 7:57:46   
Ana007
Vlada je meni radio CR.Ja sam bila zadovoljna sa njim.user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
27.4.2011 22:19:15   
Mizzy
Ana, hvala ti. Jel si isla kod njega u Visegradsku, ili privatno? Jel prijatan, komunikativan? Meni je najbitnije da mogu da se dogovorim sda njim oko porodjaja, da budem sigurna, a ne da me ispali onda....

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 13:10:36   
Ana007
Ja sam celu trudnoću vodila privatno,ali ne kod njega.Imala sam dobru vezu u Višegradskoj,ali taj moj dr je skoro pred penzijom,i ne radi više porađaje i cr,pa je odlučio da mi cr radi V.Milošević.Njega sam upoznala tek gore na pripremi za porođaj.Stvarno je komunikativan i prijatan,čak se i šalio samnom u boxu.E sad ne znam jel takav bio jer sam imala debelu vezu ili jedostavano stvarno takav.Ali generalno sam zadovoljna sa njim.Videla sam ga još par puta posle porađaja,i bio je baš fin.

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 13:31:02   
zmajeva
Evo izvestaja! Bila sam danas u Visegradskoj na uz kod Nemanje Stojanovica. Prvo za one koji ne znaju sta im treba za porodiliste, ja sam iz dz dobila uput za porodiliste, a ne za pregled.Naravno, ja pojma to nisam imala, ali nisu pravili problem i primili su me.
Na uz sam provela 3 minuta i Stojanovic me malo isprepadao- ja sam 35 nedelja, a izmerio je da beba ima 3.5kg i pitao se sto je bebi glava velika, svasta mi je proslo kroz glavu. Dva dana pre toga bila sam kod svog privatnog doktora gde je konstatovano da beba ima nesto preko 2.5kg.
I u tih 3 minuta, Stojanovic me posalo da zakazem hospitalizaciju- ja sam mislila da ce me odmah ostaviti u bolnici!!!
Medjutim, hospitalizovace me 20. maja, 2 nedelje pred termin. Sto je u sustini super!
Ali i dalje mi nije jasna njegova reakcija na velicinu bebe i sta sve ovo znaci. user posted image

< Poruku je uredio zmajeva -- 28.4.2011 13:32:07 >


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 13:57:42   
Mizzy
Nemoj da brines, sigurno je sve ok, oni ne razmisljaju, vec mehanicki sve pricaju... Da nesto nije ok vec bi ti to neko ranije rekao!
Ann, hvala ti puno. Nadam se da ce se jos neko javiti ko je kod njega vodio trudnoci. Ali ako je tvoja debela veza odlucila da ti on radi CR, onda je to dobra preporuka user posted image

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 14:04:42   
Ana007
To merenje na uz ne mora da znači da je tačno.Meni su dan pre porođaja u Višegradskoj rekli da je teška 3 900 gr,a ona se rodila sa 4 350gr.Tako da se ne sekiraj što se toga tiče.
Mizzy,verujem da je poslao njega,jer misli da je stručan.user posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 14:08:47   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: zmajeva

Evo izvestaja! Bila sam danas u Visegradskoj na uz kod Nemanje Stojanovica. Prvo za one koji ne znaju sta im treba za porodiliste, ja sam iz dz dobila uput za porodiliste, a ne za pregled.Naravno, ja pojma to nisam imala, ali nisu pravili problem i primili su me.
Na uz sam provela 3 minuta i Stojanovic me malo isprepadao- ja sam 35 nedelja, a izmerio je da beba ima 3.5kg i pitao se sto je bebi glava velika, svasta mi je proslo kroz glavu. Dva dana pre toga bila sam kod svog privatnog doktora gde je konstatovano da beba ima nesto preko 2.5kg.
I u tih 3 minuta, Stojanovic me posalo da zakazem hospitalizaciju- ja sam mislila da ce me odmah ostaviti u bolnici!!!
Medjutim, hospitalizovace me 20. maja, 2 nedelje pred termin. Sto je u sustini super!
Ali i dalje mi nije jasna njegova reakcija na velicinu bebe i sta sve ovo znaci. user posted image



Ovo me podseća na moj slučaj!Razlog-uzimanje para!user posted image

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 14:10:23   
Anoniman
Zmajeva ne brini, znaju u Višegradskoj poprilično da omaše gramažu bebe. Da nešto nije u redu rekao bi ti tvoj privatni dr. 

(odgovor članu zmajeva)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 17:20:54   
zmajeva
Hvala vam na podrsci. user posted image
Znam da uz ume da omasi, al' njegovo cudjenje oko obima glave i jos plus niko mi nije objasnio zasto se ja hospitalizujem.
Sad sam se smirila vec.


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 17:27:17   
Vika
Na tom odeljenju kontrole fertiliteta dr Plećaša sam preležala 2 meseca. I meni su stalno navodili veliku butnu kost, a naravno da je velika kada se rodio u 33+4 nedelji sa 50 cm i 2850 gr, a danas sa 5 meseci ima 70 cm i 7700 gr!
Mi smo svi veliki pa i onuser posted image

Taj aparat nije neki , mada  je recimo meni baš Nemanja pogodio približnu veličinu bebe.

(odgovor članu zmajeva)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 17:29:00   
Vika
I mene je izluđivalo što ti niko ništa ne kaže, samo donose šake lekova i jure dalje. Doduše, sa mnom nisu tako mogli a i primenjivala sam noćne diverzije kako bih u kartonu pogledala šta piše

Moguće je da su ti zakazili prijem tada zbog procene da je beba krupnauser posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 17:32:07   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: Vika

I mene je izluđivalo što ti niko ništa ne kaže, samo donose šake lekova i jure dalje. Doduše, sa mnom nisu tako mogli a i primenjivala sam noćne diverzije kako bih u kartonu pogledala šta piše

Moguće je da su ti zakazili prijem tada zbog procene da je beba krupnauser posted image



Ja sam dvaput morala da podsetim sestru da na 3.spratu da mi da injekciju za stezanje matericeuser posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 18:49:45   
liliana
IZVORNA PORUKA: nencydrew


Ovo me podseća na moj slučaj!Razlog-uzimanje para!user posted image


Dr Stojanović nije od te fele, veruj mi!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 19:59:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vika

Na tom odeljenju kontrole fertiliteta dr Plećaša sam preležala 2 meseca. I meni su stalno navodili veliku butnu kost, a naravno da je velika kada se rodio u 33+4 nedelji sa 50 cm i 2850 gr, a danas sa 5 meseci ima 70 cm i 7700 gr!
Mi smo svi veliki pa i onuser posted image

Taj aparat nije neki , mada  je recimo meni baš Nemanja pogodio približnu veličinu bebe.
Takodje, omasio je 100 guser posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
28.4.2011 20:02:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

IZVORNA PORUKA: nencydrew


Ovo me podseća na moj slučaj!Razlog-uzimanje para!user posted image


Dr Stojanović nije od te fele, veruj mi!

Potpisujem, iako nije bio u boksu kada sam se poradjala, jer je Milica pozurila dosao je da me obidje, sto je mene odusevilo iskreno nisam ocekivalauser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.5.2011 15:56:57   
diksili
Da li neko zna radi li Dr. Andrijašević negde privatno?

(odgovor članu kornjofina)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
9.5.2011 23:16:03   
Mizzy
JA sam cula, poslacu ti PP. Ja idem kod Milosevica u toku nedelje, javicu utiske!

(odgovor članu diksili)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
8.6.2011 8:20:23   
srna001
Ja idem kod dr. V. Miloševića u GAK i oduševljena sam.Fenomenalan je.Ljubazan, komunikativan, temeljan.Šta trudnica više može da poželi od svog dr.Ali zato za onog S. MIličevića mogu da kažem sve najgore.

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
7.7.2011 20:19:05   
V13
Da li neko nesto zna o docentu Glisicu?

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
13.7.2011 12:43:03   
veki79
Cao devojke, da li je neko imao iskustvo sa dr Terzićem iz Višegradske?

(odgovor članu V13)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.7.2011 21:15:25   
jacagoga
Ima li neko iskustva sa dr Petronijevicem??? Pisite, please. Vodim trudnocu kod njega (drugu, prva-pobacaj)

(odgovor članu veki79)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.7.2011 22:18:47   
Anoniman
Moja sestra je vodila trudnocu kod njega, kaze da je ok.
On je i porodio.To je sve sto znam, ali javice ti se vec neko sa  vise informacija...

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.7.2011 22:42:40   
Ivana.
Mene je porodio. Odlican doktor, kako si dosla do njega, svaka cast. S obzirom da si njegov pacijent, posle porodjaja ces lezati na IV spratu, sto je super.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Doktori u Visegradskoj bolnici
22.7.2011 22:57:47   
Anoniman
Ja sam vodila trudnoću kod njega. Dobar je doktor, jako malo govori što može da smeta (meni nije puno smetalo  jer je bilo sve OK) mada, možeš da ga pitaš sve što te interesuje.

(odgovor članu Ivana.)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here