|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 0:16:45   
World
Kupujem kombinovani frizider, sta mislite da li je prakticnije uzeti neki sa onim dijelom za zamrzivac sa policom ili u vidu fioka? Mislim u ovaj prvi da vise stane, ali da li ce stvari recimo ispadati iz njega i sl? Ovakav

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 0:49:19   
dunja RR
World, meni praktičnije deluju fioke, i to da budu dole, jer, pisala je ranije Viking, ostalo mi u sećanju, češće otvaraš frižider (u tvojoj visini), pa je praktičnije da zamrzivač bude dole.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 0:56:32   
wivern
World ja bas imam ovakav samo gorenje, isti razmestaj zamrzivaca i polica. Ja sam navikla da mi je zamrzivac gore pa nisam ni razmisljala toliko o njegovom polozaju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 7:55:40   
branki*
world,mi smo kod svekrve imali takav kakav si ti stavila,a sad u novom stanu imamo zamrzivac da je dole sa fiokama.za nijansu vise stane ka nema fioka,ako petrpas,ne ispadaju stvari,ali kad nesto trazis,sve moras da vadis,da muvas,trazis,pa da opet vracas.sa fiokama je preglednije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 9:19:12   
mamin mish
World imam iskustva s obe vrste kombinovanih i mislim da ti je ipak bolji onaj sa fijokama i da je zamrzivac dole. Pregledniji je a i lakse je kada je fruzider u visini.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 9:48:14   
Trcosava
I moj glas za zamrzivač dole. Sa fiokama. I naravno, frižider u visini.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 9:55:02   
emicaa
Ja bih se uvjek radije odlučila za onaj sa viokama.Može i u njiga dosta stati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 11:11:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

World, meni praktičnije deluju fioke, i to da budu dole, jer, pisala je ranije Viking, ostalo mi u sećanju, češće otvaraš frižider (u tvojoj visini), pa je praktičnije da zamrzivač bude dole.


Slažem se i to je bio jedan od odlučujućih faktora kada smo mi kupovali frižider. Plus su fioke praktičnije jer možeš lepo da rasporediš namirnice (povrće i voće u jednu fioku, meso u drugu, ribu u treću itd.).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 11:52:05   
World
Hvala zene. user posted image
Problem mi je sto sam se namjerila na ovaj ariston koji je 70 cm sirine, a izgleda da ne postoji sa ladicama takav. Svi su standardno 60, a imaju puno manju zapreminu, bas mi mnogo znaci taj prostor. Ima li slucajno neko da mi preporuci neku marku koja ima 70 cm sirine i ladice?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 12:03:00   
isidora88
Ima bosch, idi na sajt win win, imas par modela i gorenje, bosch

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 14:32:20   
choopa choops
Naš je Samsung (mislila sam da je će biti bzvz ta marka, ali pokazala se odličnom user posted image ), dolje fioke, gore frižider. Dobar je. Ne znam za širinu, koji ima da bude 70cm...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 14:45:04   
Ana RR
I naš je Samsung. Čim mu je istekla garancija crko je motor user posted image to smo promenili i od tada, da kucnem, radi ok. Videćemo do kada user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 14:52:49   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Ana RR

I naš je Samsung. Čim mu je istekla garancija crko je motor user posted image to smo promenili i od tada, da kucnem, radi ok. Videćemo do kada user posted image


Nama je jednom nešto prestao da radi, došao majstor skinuo iza neku plastiku. Kaže da to ima na svim tim modelima i da se samo pregrijava motor tak, a da je taj dio skroz nepotreban. I od tada isto radi bez problema. To je valjda jedini uređaj u kući koji smo jednom popravljali. Bila sam skeptična jer obično kažu da ne valjaju stvari do tih tako marki koje prodaju od igle do lokomotive. Ali eto kod nas fercera user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Frizider i zamrzivac
4.10.2015 14:54:29   
branki*
sad sam isla da merim svojuser posted image ipak je 60 cm,gorenje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 12:51:55   
dunja RR
Žene, da li se nekom dešava da se na vratima no frose zamrzivača (kod kombinovanog frižidera-zamrzivača) pojavljuje led? Zašto se to dešava, ne znam da nije guma popustila?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 12:52:59   
branki*
meni se ne desava.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 12:57:26   
aleksandrici
Da kucnem u drvo moj zamrzivač radi perfektno.I to nije baš mlad,7-8 godina je star a i ne znam kolike su godine starosti što se tiče tehnike.I ne volim kombinovane,nekako sam za varijantu ili je frižider ili zamrzivač.Ovako nije ni jedno a ni drugo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 12:58:04   
dunja RR
Traje to već neko vreme, nego nikako da pitam. Zvrcnuću servis ovih dana. Nemam pojma da li je još od garancijom, kupljen je pre 2,5 godine, proveriću. A i ne znam kako bi servis sredio frižider, da li dolaze, ne mogu da ga nose, šta ću sa hranom, pojma nemaaam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 13:00:01   
branki*
dunjac,verovatno dolaze,mozda mogu tu na licu mesta da ga srede ako nesto fali.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 13:42:17   
dunja RR
Tnx Brankić, zovem sutra user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 13:54:56   
Sanjica26 RR
Znam da gorenje servis dolaze na licu mesta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Frizider i zamrzivac
6.3.2016 13:59:39   
dunja RR
Superika, moj je Gorenje :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Frizider i zamrzivac
7.3.2016 0:05:22   
vikiveki
Imam i ja Gorenje frižider, i jednom se pokvario u periodu garancije ja pozvala servis i već sutradan su došli.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Frizider i zamrzivac
2.11.2016 13:27:23   
Animsaj9
Ja imam Gorenje i zamrzivac i frizider , zamrzivac smo uzeli prosle godine

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Frizider i zamrzivac
2.11.2016 14:23:31   
isidora88
Ja sam zaljubljena u one velike frizidere/zamrzivace sa dvoje vrata sa ledomatom i onom posudom za sok ili vodu. Odlicni su, ako budem imala para kad budemo pravili novu kuhinju ima da ga kupimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here