|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dnevni ulošci
19.2.2009 13:36:12   
sneza24
I ja koristim dnevne uloske.Cula sam da nevalja da se koriste parfimisani ulosci jer nadrazuju dole.Zato ja uvek koristim neke ne parfimisane.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dnevni ulošci
19.2.2009 13:39:30   
šarolta
Drage moje, ja već unazad nekoliko godina koristim dnevne uloške, jer otkad znam za sebe imam problema sa sekretom... puno sam već eksperimentisala... Fazon je u tim ulošcima da ih zalepite na pamučni donji veš i onda se neće odlepljivati. Odlepljuju se samo sa donjeg veša koji je čipkan ili od veštačkog materijala...
Sad kako sam trudna, e sad tek ne bih znala živeti bez dnevnih uložaka, meni stalno curkauser posted image i menjam ih par puta na dan, a verujte mi, carefree ili alldays su najbolji!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dnevni ulošci
19.2.2009 13:39:58   
Mery
Koristim ih samo kada putujem i poslednji dan M umjesto velikih ulozaka. Ipak vise volim mijenjati gace nego njih. 

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dnevni ulošci
19.2.2009 13:42:55   
Ana RR
Godinama ih koristim i bez njih bi bila kao bez gacica! Koristim Carefree Aloe (cotton soft) i odlicni su!

Mada ih ginekolozi uoste ne preporucuju, kazu da ako ih vec koristite onda su najbolji oni najobicniji,od vate. A ja njih stvarno ne volimuser posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 0:27:29   
Jacaca
   Novija tema >>Ne mogu da zamislim putovanje bez njih, znate ono piski mi se a nema papira hahahah, mada uvek nosim i vlazne maramice.








  
RE: Dnevni ulošci 19.2.2009 13:36:12 
 







showPicture("2/19/2009 1:36:12 PM",0,0,0,3884,232)






sneza24

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 0:29:25   
Jacaca
GUPY, POMOC slogirala mi se prethodna poruka.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 0:46:41   
Anoniman
Puno sam citala na tu temu i verujte mi da ih sve manje strucnjaka preporucuje! Svi doktori tvrde da su dnevni ulosci najvece leglo bakterija i da bi se trebalo izbegavati njihova cesta upotreba, a u trudnoci ni slucajno. U trudnoci ste posebno osetljivi i bas zbog pojacanog sekreta vam preti mnostvo bakterija tako da im ne smete pomoci tako sto cete im napraviti leglo. Mnogi doktori i kazu da bas ti dnevni ulosci pojacavaju sekret jer se vagina bori da zadrzi svoju prirodnu kiselost i da se na taj nacin zastiti od infekcija i upala, a dnevni ulosci joj to onemogucavaju.

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 3:45:20   
cale17
I ja koristim CAREFREE FRECH,kao Bince.Super su!!!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 3:51:11   
Verus
Katjice slazem se...ja koristim always uglavnom, mada, smejacete se, kada koristim always redovne uloske, uvek se "ojedem" user posted image user posted image user posted image user posted image mislim da cu Pavlovicevu kremu da kupim da se mazem!  Nego da pitam-cula sam daaavno da redovno koriscenje tampona nije dobro, pogotovo ako se ne menja svaka 4-6 sati (sto je maksimum), zbog razmnozavanja bakterija moze doci da infekcija jajovoda i teskoca sa plodnoscu....od moje svekrve prijateljica je jedva dobila dete, i rekli su joj da su joj jajovodi bili zapuseni bas zbog tog razloga-infekcije jer je samo tampone koristila ceo zivot,, pa je isla na "produvavanje"....Lenka, ne znam jel ovo za neku "tampon" temu?  Mozda da pitamo i druge devojke nase da li su cule nesto slicno.

Elem, sto se tice dnevnih, i ja sam cula da je najbolje nositi pamucne gacice od cistog pamuka (hahaha one sa pijace bapskeuser posted image ) jer tako nasa devojcica tamo dole, bolje "dise"!  Jel ko jos cuo tako nesto? Meni se cesto desi da dobijem kandidu, i to uvek ako perem obicnim sapunom, nekad pred M, od ulozaka itd....

Tema "kandida"   'cem da kopiram ako nadjem nesto...Lenka?

(odgovor članu cale17)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 4:07:46   
kumara
Evo draga, dobila si teme!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 4:11:08   
Verus
Hvala!  Sad je sve na svom mestu user posted image   Nocna pticice idem polako da spavam, treba sutra ustati rano user posted image , cucemo se sutra, mozda cemo saznati da je jos neko user posted image user posted image ljub ljub od verusa

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dnevni ulošci
20.2.2009 4:14:46   
Verus
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Koristim dnevne uloške, super mi je, gaćice uvek čiste i suve (ako me slučajno zgaze kola i prebace me u bolnicu) hahahhaha. Jesu li i vama kad roditelji govorili, da treba uvek da ste uredne, ako vam se nešto desi, pa morate lekaru? user posted image

Koristim Carefree Triplefresh i jako sam zadovoljna. Uvek ostanu na gaćicama.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e guppy ko da si moju mamu citirala!  Tako da ja nekada mislim :nisam se izdepilirala, zamisli nesto mi se desi a ovi u hitnoj me skinu i kontaju, vidi shume bog te!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dnevni ulošci
19.10.2009 22:27:09   
Anoniman
Ja koristim librese....one mikro...meni su super...ne odlepljuju se...a nosim ih za svaki sluchaj...ako se napalim u pogreshno vreme user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 2:39:22   
Mašnica
IZVORNA PORUKA: Katjica

Puno sam citala na tu temu i verujte mi da ih sve manje strucnjaka preporucuje! Svi doktori tvrde da su dnevni ulosci najvece leglo bakterija i da bi se trebalo izbegavati njihova cesta upotreba, a u trudnoci ni slucajno. U trudnoci ste posebno osetljivi i bas zbog pojacanog sekreta vam preti mnostvo bakterija tako da im ne smete pomoci tako sto cete im napraviti leglo. Mnogi doktori i kazu da bas ti dnevni ulosci pojacavaju sekret jer se vagina bori da zadrzi svoju prirodnu kiselost i da se na taj nacin zastiti od infekcija i upala, a dnevni ulosci joj to onemogucavaju.


A jooj. Ima li šta da se smije u trudnoći? Ja koristim dnevne uloške, al evo neću više. Ni Cedevitu neću da pijem. Ni.. Ne znam šta sam sve još danas pročitala da se ne smije....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 8:10:07   
Trcosava
naravno svi govore kako ih ne treba koristiti i da ne dozvoljavaju da diše gospođica. Carefree ima neke koji odozdo nemaju najlon već ''propustljivi papir'' i mislim da su ti dobri. Što se tiče bakterija i ako je pojačan sekret, pa on je isto i na gaćicama? Zar nije lakše zameniti dnevni uložak 3-4 puta nego gaćice promeniti?

ovi su jedini na kojima je ''nacrtano'' da prolazi vazduh kroz njih i kroz koje stvarno prolazi
[img]http://www4.slikomat.com/09/1107/9r6-carefr_thumb.jpe[/img]

puk'o slikomat evo link za net

KLIK


< Poruku je uredio Trcosava -- 7.11.2009 8:11:38 >

(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 8:56:58   
*Alexx*
Meni su Carefree najbolji. Sada imam one Natura ili tako nekako, grozni su - tanki, nista ne zadrzavaju.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 10:27:34   
sanji
Carefree su ubedljivo najbolji i jedini nemaju najlon. Jedini preporučljivi!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 10:46:09   
LillyT
Carefree definitivno. Mada, ne nosim ih bas cesto, redovno menjam gace, a i nisam sklona sekretu. Da bas i nisu za svaki dan, nisu definitivno. Vlazna sredina (kojoj oni doprinose) je izvrsna za bakterije. Mada, sta sve danas ne valja, a upraznjavamo.........

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 10:51:49   
Lilly*
Ne koristim dnevne uloške, posebno što mi je moj ginekolog tako savetovao, jer mogu biti uzročnici čestih infekcija. Nemam sekret, i nemam potrebu za njima, a i ako se pojavi neki sekret, promenim gaćice, i to je to user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 11:14:20   
mamanp
Ne koristim dnevne uloske. Jednom sam kupila i potrosila to jedno pakovanje i sigurno vise nikad necu jer mi se zavlacio tamo gde mu nije mesto.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 11:15:32   
Ellenica
Carefree mi najvise odgovaraju.ali koristim ih samo kada moram,npr. u slucaju pojacanog sekreta dok ne obavim pregled i ne dobijem terapiju.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 11:21:53   
Anoniman


Možda će zvučati blesavo ali ja sam najsigurnija kada stavim tanak sloj vate i to samo kada osetim pojačan sekret....

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 11:23:24   
Lilly*
Pa to je sigurno zdravije od dn. uložaka

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 11:25:08   
Ellenica
Ma nije blesavo, akontam da je zdravije od ovih plastificiranih i potparujucih ulozaka.
A dali imas problem sa lepljenjem, tj dali ti se vata zlepi, jer ipak vata se razilazi pa kontam da nije bas prijatno.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dnevni ulošci
7.11.2009 11:27:03   
magnetic
I ja isto kada moram najcesce stavim tanak sloj vate.Prijatnije se osecam nego sa dn.ul.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here