|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dnevni ulošci
28.2.2014 22:35:05   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Kad mi neko pomene dnevne uloške tj njohovo nošenje svaki bogovetni dan, jer to je eto baš super i praktično..zapitam se uvek da l te žene menjaju i gaće svaki dan il ih nose par dana pa samo menjaju uloške...il se i ne kupaju jer što bi kada ti ulošci i mirišu pride...

Ni meni nije jasno,pa zar je i ova tema predmet prozivanja i bespotrebnih komentara..procitaj jos jednom sta si napisala pa reci jel to ok?I jos si moderatoruser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Dnevni ulošci
28.2.2014 22:51:01   
jole82

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ni meni nije jasno,pa zar je i ova tema predmet prozivanja i bespotrebnih komentara..procitaj jos jednom sta si napisala pa reci jel to ok?I jos si moderatoruser posted image


Sanchy jel ti to hoćeš da kažeš da nemam pravo na svoje mišljenje?..tj da nemam pravo da ga iznesem jer sam moderator?user posted image Svašta! Sutra eto neću biti RR i opet ću reći to što imam...ne znam što imaš pik na mene..a mišljenja drugih moderatora te ne nagone da ih komentarišeš, posebno ne sa naglaskom na "i još si moderator"...

Ja sam iznela svoje mišljenje, kao što neko ima mišljene o nečemu drugom ..eto to mi pada na pamet kad pomislim na " nosim eto tako" dnevne uloške, a kada realno nema potrebe (I ja sam ih nosila 5 meseci...dok sam koristrila Utrogestan)...ovako svaki dan ih nositi eto tako, ne vidim svrhu sem eto toga što mi padne na pamet..
Nema potrebe niko da se vređa niti oseti poimence prozvan, zato što sam iznela svoje mišljenje, a evo sad ga i podrobnije objasnila...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Dnevni ulošci
28.2.2014 22:54:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: nina26


u trudnoci nisam uopste koristila, osim na pocetku kad sam koristila utrogestan, i tada sam koristila vaticu...

trudnice, zasto ih koristite?



I ja zbog utrogestana koristim mrežaste uloške, do skora sam stavljala utrogestan 3 puta dnevno, a sada samo uveče, ali opet curka povremeno.


< Poruku je uredio dunja RR -- 28.2.2014 22:56:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Dnevni ulošci
28.2.2014 23:12:53   
Sanchy
Pik na tebe,,ni ne srecemo se na temama uopste..uostalom nisam te samo ja pitala otkud takav komentar,ne znam zasto se onda obracas samo meni?Spomenula sam da si moderator iz prostog razloga sto je vasa uloga da ne dozvolite bilo kakvo prepucavanje ,tako ruzno,po temama a ne da ih inicirate i trece dnevni ulosci omogucuju da ves bude svez tokom celog dana dakle ako nisi kuci u duzem periodu dnevni je lako zameniti dok ves mozes samo kuci ali dobro ako smatras da su zene koje koriste dnevne uloske aljkavuse to je tvoje misljenje isto moze da vazi i za parfem,dezodorans i slicno..pozdrav

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 11:04:14   
Olga75
ja sam nosila kad sam bila pri kraju trudnoce jer sam imala inkontinenciju user posted image ali samo dok izlazim a gace sam menjala po pet - sest puta dnevno , ono je bilo katastrofa
a sad ih nosim kad treba da dobijem pa je onako sumnjivo
eto user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 11:26:53   
cockic
ja ih nosim uvek,toliko od mene.menjam i uloske i gace svaki dan user posted image

navikla sam na dnevne uloske jedno 10tak godina unazad ih koristim.a u trudnoci sam nasla neke ogromne koje su mi znacile dosta,mislim da su isto libres poveca kutija valjda je bordo boje.a libres uglavnom i koristim.i dnevne i za ciklus.a koristim i intimni sapun.ne znam da li ima ta tema.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 12:26:35   
Didy
I ja ih nosim skoro pa redovno, osećam se kao da sam bez gaća kad ih nemam. I menjam ih nekoliko puta na dan, a noću ne nosim ni veš ni dnevne uloške. I perkam se nekoliko puta na dan lactacid femine gelom za intimnu higijenu. Ne mogu bez njih, kad god probam, vratim im se s ljubavlju posle nekoliko dana. Nemam problema s bakterijama i infekcijama, koristim ih sigurno 15 godina možda i duže. Koristim carefree.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 12:41:52   
big mum
Ja ih uopšte ne nosim.Pokušala sUmuser posted image ali neide.Odmah počnem da se češem.Veš presvlačim nekoliko puta/dan.
Ne koristim kupke za intimnu higijenu perem se sa običnom mlakom vodom i dječiji sapunom.
Nemam problema sa bakterijama.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 13:14:42   
Trcosava
Retko kad ih nosim. Znam da ih nosim na kraju mece, kad me sad ovako zeza - mrlja ili dve. Carefree uzimam one koji dišu hahahaha tj nemaju nikakav najlon ispod.

Nosila sam ih i na početku prve trudnoće par dana jer sam imala užasno pojačano belo pranje.
Nemam problema sa bakterijama. Inače ih izbegavam u širokom luku. To savetuju i lekari.
ČAk i kad imam mecu, kupim neke šklj koji se lepe za gaćke, a preko stavljam one u mrežici. Smučili su mi se ulošci svih vrsta i oblika posle trudnoće i revizije....

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 13:21:51   
branki*
ja ne koristim dnevne uloske.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 13:39:01   
Milagros
Ni ja,jer mi "gospoJi" treba lufta.user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 14:45:41   
anajid
Da koristim ih ponekad,kad treba da dobijem ili na kraju menstr prakticnije mi je nego one velike vucati kad nema potrebe.
U trudnoci sam ih isto koristila zbog utrogestana a na kraju bogme i zbog pritiska na besiku,pogotovo kad sam negde isla.

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 15:01:22   
wivern
Nosim samo kad koristim vaginalete. Imala sam ranije problema zbog dnevnih ulozaka i dr. mi je preporucila da ih ne stavljam cesto.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 15:46:15   
big mum

IZVORNA PORUKA: Milagros

Ni ja,jer mi "gospoJi" treba lufta.user posted image



user posted image user posted image

OT ali moram da se nadovežem

To mi je pričala moja pokojna baka.Ona je bila glavna krojačica u selu.Međuostalim je šila i gaće.
Žene su tražile da im se sašiju gaće bez onog donjeg djela koji ide preko gosopjeuser posted image .Jer:
1.preko dana im treba lufta
2.kad mokre da ne moraju skidati veš(ne znam samo pod kojim su uglom to činileuser posted image
3.po noći da se nemora čOEk patiti i skidatiuser posted image

U tom možda i ima nešto jer tad su žene imale manje gin problema.Rjetko koja žena je imala problema sa trudnoćom i rađale su djecu po kućama.
Normalno bilo je i onih sa većim problemima ali u dosta manjem broju.
Za ovaj podatak sam čula od svoje bake-ne znam da li je on zaista i tačan.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 16:59:16   
NadaR
Joj BM user posted image

Koristim nekoliko dana mjesecno. Npr kad trebam dobiti pa ne znam hoce li ili ne a ne bih da rizikujem I zadnja dva dana M.user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Dnevni ulošci
1.3.2014 22:55:48   
nina26
Big mum, i moja profesorka je isto to praktivala, uz obrazlozenje da mala mora da se luftira pogotovu leti kada su vrucine velike user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Dnevni ulošci
14.6.2017 9:22:17   
IvanaSK RR
Ne koristim ih svakodnevno, ponekada. Nemam nista protiv. Uzmem bilo koje, nemam neke odredjene.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Dnevni ulošci
14.6.2017 9:25:07   
Duškić
Koristim librese, ali vrlo retko. Leti, ili pred krzj ciklusa.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Dnevni ulošci
14.6.2017 9:28:54   
Sanjalicaaa
Koristim ih ponekad,pred i posle menstruacije. Uglavnom uzimam one Naturela.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Dnevni ulošci
14.6.2017 9:29:42   
Sandricak
Ja koristim librese... pred kraj ciklusa i oko ovulacije jer tada bas imam obilan sekret...
Nisam za to da se nose svaki dan, totalno nepotrebno, po mom misljenju.

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Dnevni ulošci
14.6.2017 9:42:17   
Anck Su Nmaun
Descrete pred kraj il.pocetak ciklusa inace ne volim.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Dnevni ulošci
28.8.2017 12:07:25   
krin 40
Ja ih ne koristim.Inače nemam obilan sekret čak ni kada mi je O.Probala sam jedno kratko vreme i meni smetaju

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Dnevni ulošci
28.8.2017 13:07:29   
Sarav
Discreet zeleni. Nosila sam ih celu trudnoću, tripovala sam se da možda neću da vidim ako mi sekret promeni boju a ja nosim veš u boji. Mada, što je sigurno-sigurno je user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Dnevni ulošci
30.6.2018 21:48:49   
Anck Su Nmaun
Discreet, svaka boja je dobra razliciti mirisi. meni je crna najlepsa al uzmem bilo koji ako nema. Ne koristim svaki dan ,samo na pocetku ciklusa il kraj.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Dnevni ulošci
30.6.2018 23:03:48   
Maraj
Ja ne koristim. Al sad u 9.mesecu krenuh da curkam pa sam kupila u dm-u njihove. Ok su

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here