|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:04:37   
Sanjica26 RR
Da, tako i ja. Lupa, ali sta sad. Zatvore se vrata od kupatiila i tisina😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:07:24   
Dora89
I ja isto kućne stazice i kućne papuče uz patike. Volim da ipak malo napunim doboš, a ne da se jedna stvar razbacuje po mašini.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:09:39   
flamingos
Ana,nešto što ne koristim čuvam samo za to,malo li je stvarčica.No dobro,svi mi imamo svoj princip rada.A i non stop da udara o bubanj...


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:13:59   
Ana RR
Ne vidim zašto bi to štetilo mašini sem što je možda malo bučno. Ja i čarape perem odvojeno od ostalog veša a kamoli patike. Ali naravno, svako ima svoje metode.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:23:13   
flamingos
Ana,naravno,apsolutno se slažem.Ne perem odvojeno čarape.Odvojeno perem detetu stvari od naših,a ostalo zna se gde ide,šta je za veće,a šta za niže temoerature.Pozdrav.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:24:25   
bubulence


IZVORNA PORUKA: flamingos

Dunja,probaću tako,čista mi je rerna,ali je često koristim,pa nije na odmet da je izglancam-da se cakli.Evo jednog saveta za blistavu sudoperu-ribam je limuntusom,lepo istrljam njime( nakvašenim sunđerom naravno),izaperim i-sudopera sija





I ja koristim limuntus ali zajedno sa sodom i u poslednje vreme sve ribam sa tim, ne mogu da podnesem domestos i ostale gluposti. Ovo mi je nekako manje stetno a sve ocisti mnogo bolje od raznoraznih hemikalija. Anci, meni je majstor rekoa da za lezajeve masine ne valja da je prazna. Moja masina je do 6kg i rekao je da  mora da bude bar pola od te tezine. Znaci, najmanje 3 kg... Ne znam zasto, samo prenosim kako je rekao. Patike perem uvek po 3 para. Carape sa farmericama😁. 2 nedelje bih morala da ih skupljam da bih napunila masinu samo carapama... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 12:27:56   
flamingos
Tako je bubi👍


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 13:38:36   
Ana RR
Bubi, ja čarape perem jednom nedeljno, koliko god da ih ima, mada ih bude dosta jer Marko promeni dva para dnevno (znoje mu se noge), plus moje i mm. To je min 28 pari, sasvim dovoljno za mašinu user posted image

Ja ne mogu čarape da perem ni sa čim, moj ocd to ne dozvoljava user posted image farmerke perem sa trenerkama, moj i mm veš perem odvojeno od Markovih, itd. Ima toga kod mene user posted image krpe perem zasebno, nekad ih bude samo 10ak u mašini.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 22:47:48   
Mirko Svirko
Ja odvajam detetov ves od naseg. Ostalo sto kaze Flamingos, zna se sts na nizoj sta na visoj temperaturi i sve je ok. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.11.2019 22:54:30   
flamingos
Ana,to je već nešto drugo-sa tolikim brojem čarapa napuni se mašina.👍.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.11.2019 14:00:27   
mama Jo
Sa cime perete frizider?

I sa cime ribate sudoperu od kamenca? Granitna je.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.11.2019 16:47:38   
emicaa
Sudoperu mozes sircetom ili limunom.Ja koristim hemikalije 😂




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.11.2019 18:10:08   
bubulence
Ja frizider perem sa ferijem. Zapravo samo ga lepo prebrisem sudjerom i ferijem i onda krpom. Nista posebno. Brisem ga jednom nedeljno pa i ne stigne da bude prljav


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.11.2019 20:29:03   
emicaa
Bubi friziser i ja tako,police povadim pa pod cesmom a ostalo kad ostane prazno samo krpom i detrdzwntom za sudje ako treba



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.11.2019 1:17:45   
MamaNecaVo
Ja sve perem da DM sircetom.Odlicno je.
Nego,preporuka neka za fugne.
Majstori nisu odradili dobro posaoostalo je vlazno,nismo bili u stanu i uhvati se budj.
Sta staviti a da je bezbedno za udisanje..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.11.2019 17:36:41   
pari
Kako perete perjane jakne? Da li stavljate nesto u masinu? Imam ove decije koje se bas brzo prljaju pa ne mogu stalno na hemijsko da ih nosim



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
24.11.2019 18:35:40   
MamaNecaVo
Perem u masini doduse samo od sina,svoje ne jer..Veliko jer i ali.Sustina posle masinskog pranja jeste ta da se jakna odmah po vadjenju iz masine dobrooo protrese,tako da se perje ravnomern rasporedi bez kuglica.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.12.2019 10:30:28   
Khaleesi
Bubi i ja sodu kupujem na kilo sve ribam sa tim. Nw steti ruke i domeatos ne podnosim.... 


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.12.2019 15:58:28   
mama ivane
Ja u zadnje vreme skoro sve cistim sapunom i sodom bikarbonom 


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.12.2019 20:33:45   
branki*
Frižider sirćetom ribam i krpom suvom posle.tako sam naučila od mame.sudoperA mi nije granitna,pa ne znam.ja moju ribam cifom tečnim i grubom stranom sunđera. 



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.12.2019 21:05:56   
mama Jo
Operem ja nju lepo sodom, ali na nekim mestima i dalje ima od kamenca sto me uzasno nervira

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
31.3.2020 19:31:39   
Sanjica26 RR
Posto je nestasica kvasca. Mozete same da napravite. Evo jednog, podelila je Ivana sa mnom. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
31.3.2020 19:57:28   
princezica1
Moze i prasak za pecivo umesto kvasca.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
31.3.2020 19:59:45   
flamingos
Može,a može i na razne načine da se pravi.


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.4.2020 0:04:43   
Dragica Draga
Ja sam pravila taj domaci i odlican je.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here