|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
29.3.2011 21:06:39   
magnetic
Nisam znala da teflon ne sme na jaku vatru,a skoro sve tako pecem.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
29.3.2011 21:52:46   
vukosava
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Hvala Neđo; znam da je štetan kada otpada ali baš zato ne bih baš ja da ga dovedem u to stanje; znači može bez ulja user posted image



samo manja temperatura ako ne stavis ulja

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
29.3.2011 21:55:45   
dunja RR

Devojke, hvala na savetima user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:10:33   
jance
jesam li samo ja toliko retardirana da ne znam da ogulim krompir sa onim posebnim plasticnim nozicem za guljenje?user posted image sve zene mi kazu kako je to najlakse guljenje i najmanje se baca, evo pokusala sam, vec drugi put i odustala posle drugog krompira! prvo - sva se izranjavam jer kanda ne drzim krompir kako treba, cele ruke su mi crvene, drugo - kore od krompira ima po CELOJ kuhinji, trece - traje mi citavih sat vremena duze da ocistim 5 krompira!i cetvrto - opet moram da uzmem noz da ocistim to gde nisam uspela da dodjem sa tim malim i krhkim nozicem... i da, izuzetn me nervira sto se kore u njemu zacepe svaku drugu sekundu! ja sam eto navikla da cistim krompir sa najvecim i najostrijim nozem u kuhinji, da kad tako ljustis, malko se vise baca jer noz obicno zadje dublje, al bar zavrsim u dogledno vreme user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:13:38   
*Alexx*
Jance, promeni tu ljuštilicu user posted image Ja nožem ne umem, bacim pola krompira user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:15:33   
Sanjica26 RR
Jance mozda je taj nozic otupeo ili mozda nisi okrenula pravu stranu pa onda teze ide.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:23:26   
jance
ma nov je...nedavno ga dobili na poklon..gledam sveki i sve ostale, oljuste sa njim cas posla.. a ja se patim dva sata!
e preselo mi i pravljenje rucka i pire krompir i sve po spisku, kad moram posle pola kuhinje cistiti a jos nisam ni cestito pocela....
jednostavno mi neide user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:25:54   
Jeca*
imam resenje...minut pire user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:26:55   
JMPM
Jance,ako ce ti biti lakse i ja sam kao sa dve leve noge sa tim ljustacem krompira,bez noza nista user posted image !I ne bacim puno,naucila sam da tanko gulim,kao i jabuku user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:27:03   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: jance

ma nov je...nedavno ga dobili na poklon..gledam sveki i sve ostale, oljuste sa njim cas posla.. a ja se patim dva sata!
e preselo mi i pravljenje rucka i pire krompir i sve po spisku, kad moram posle pola kuhinje cistiti a jos nisam ni cestito pocela....
jednostavno mi neide user posted image


Pa onda batali nožić i uzmi nož i ćao user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:27:34   
JMPM
user posted image user posted image  Najbolji na svetu user posted image
IZVORNA PORUKA: Jeca*

imam resenje...minut pire user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:29:23   
jance
user posted image  pa da..i nemas nerviranja..

ma ja kao htela da budem prakticna i stedljiva pa reko samo cu uzeti ovo malo krompira, mleko i margarin vec imam, pa da napravim na brzinu... i onda me ovakve gluposti izbace iz takta... uf ovi hormoni! pun je forum mojih besnih ispada user posted image user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:30:36   
lanajelena
Jance ima i gorih ja sa tom ljustilicom ne umem nikako a sa nozem ogulim polovinu user posted image user posted image user posted image  pa od 2kg krompira dobijemo 1kg

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 15:35:43   
sonyasha
Nemoj da se jediš Janče, ja uopšte ne shvatam tu spavu koja mi samo odradi stvar do pola pa moram opet nožem - čist besmisao user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 16:07:18   
jance
IZVORNA PORUKA: sonyasha

Nemoj da se jediš Janče, ja uopšte ne shvatam tu spavu koja mi samo odradi stvar do pola pa moram opet nožem - čist besmisao user posted image


tacno tako! user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 16:45:26   
bokicans
Jance ne sekiraj se ,ja kada sam bila trudna.razbila sam šolju jer boze moj kafa se prosipala doh hodam,razbila upaljac jer 10000 puta mi se ugasi ,kao iz inata sve,oh da pokusavala da razmrsim konac ....na kraju ga pokidala tj rašcerupala na sve strane!!!!!!user posted image Ma ja sam tu ljustilicu još davno zafrljacila u kantu!Ja sa tim nemam tri cuke da ogulim!A inace ljustim krompir kao lanajelenauser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 18:54:06   
pepeljuga
jance, kupi fackelmann metalnu ljustilicu (ima ih npr. u idei, ne znam da li ima idea u ns, ali i u drugim super-hiper-mega marketima bi trebalo da ima) user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
1.4.2011 19:54:16   
jance
vidi, danas sam bila na pragu i ovu da bacim, tako da ne verujem da cu u skorije vreme novu da kupujem...mozda da vidim kako se naostre jedino...ako je to moguce...
opet, ne verujem da cu to u skorije vreme opet koristiti.... noz je zakon!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
7.4.2011 12:20:17   
pepeljuga
ja ovu imam vec dugo i odlicna je, za cas oljustis bilo sta, jako tanko, a nije skupa pa kad se istupi kupis novu user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2011 12:20:24   
jance
kako kuvati vece kolicine caja?
ovako: dr. mi je naredio da popijem minimum 1.5l caja od brusnice dnevno. obicno je to moja sveki radila tako da je sunula vodu u najvecu serpu, pa tavila da provri, pa kad provri stavi 3-4 kesice caja i ostavi malko da provri jos i tako onda servira iz bokala. ako kuvas caj samo zbog ukusa onda je ova varijanta sasvim ok, al meni trebaju i lekovita svojstva doticnog caja, pa se sve pitam dal se sa svim tim prokuvavanjem ne iskuva sva lekovitost brusnice user posted image
da napomenem, imam caj od brusnice u kesicama, kupljen u apoteci, rekose mi tamo da je dobar...
u svakom slucaju pijem malo po malo, al mi je bas mucenje da svaki cas ponovo prokuvavam vodu, pa trazim neko brze resenje...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2011 12:24:08   
Anoniman
Nemoj pustiti vodi da provri. Nek bude vrela, ali ne ključala, tako se po pravilu i pravi čaj. Uzmi bokal, pa izmeri šoljama koliko vode stane u njega. koliko šolja izmeriš, toliko kesica staviš. Tako bih ja, pošto obično jedna kesica ide na 1 šolju. Preliješ kesice, ili ih potopiš u tu vodu u bokalu i to je to. user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 4.5.2011 12:25:11 >

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2011 13:11:41   
*Alexx*
Zavisi od čaja do čaja kako se sprema. Neki čajevi zahtevaju vruću vodu, neki da proključa. Za brusnicu zaista ne znam.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2011 13:13:36   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: jance
pa trazim neko brze resenje...



Kupiš bokal kome treba dva minuta da provri voda. Zakon user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2011 13:16:44   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jance

kako kuvati vece kolicine caja?
ovako: dr. mi je naredio da popijem minimum 1.5l caja od brusnice dnevno. obicno je to moja sveki radila tako da je sunula vodu u najvecu serpu, pa tavila da provri, pa kad provri stavi 3-4 kesice caja i ostavi malko da provri jos i tako onda servira iz bokala. ako kuvas caj samo zbog ukusa onda je ova varijanta sasvim ok, al meni trebaju i lekovita svojstva doticnog caja, pa se sve pitam dal se sa svim tim prokuvavanjem ne iskuva sva lekovitost brusnice user posted image
da napomenem, imam caj od brusnice u kesicama, kupljen u apoteci, rekose mi tamo da je dobar...
u svakom slucaju pijem malo po malo, al mi je bas mucenje da svaki cas ponovo prokuvavam vodu, pa trazim neko brze resenje...



jance ja sam na pocetku trudnoce morala da pijem po 1l brusnice ali sam kupovala u rinfuzi u zdravoj hrani. dr mi je rekao da sipam 1l vode i kada prokuva da sklonim sa ringle stavim 4-5 supenih kasika brusnice, poklopim i ostavim da stoji oko sat vremena pa pijem... a za kesice nemam pojma...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2011 13:18:38   
*Alexx*
Nađoh ovo: jedna šolja vode da provri, pa šaka brusnica u vodu, da malo odstoji.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here