|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.10.2014 13:32:49   
majared
To mi zvuci poznato. Legnem da uspavam dete i naravno zaspem i ja a ovaj moj me budi kao nesto da me pita a znam sta mu je na pameti. A meni dusa spava

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.10.2014 13:35:26   
Bibilib
ooooooo to se i meni desava a to najvise mrzim ili kad me probudi kad ustane za posao....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.10.2014 13:38:07   
wivern
Kad mi dodje sa pitanjem "hocemo raditi nesto"..pa onda mi se vise nista ne radi user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.10.2014 14:30:42   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR
i ne volim da vodim ljubav ako nisam prethodno istusirana i sredjena sve komplet i namazana,pa onda ne mogu ni da vodim ljubav.


ni ja, tako da sam uvek spremna user posted image ...
ponekad, kada vidim da se mm uzmuvao i tacno znam sta sledi, mislim da me mrzi, ali kada se priblizi i osetim da mi dise za vrat, vise mi nista nije mrsko user posted image ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.10.2014 14:43:18   
doktorkakristal
U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.10.2014 14:54:13   
emicaa
E Kristal suze mi krenuše user posted image
Ja nemam želju kad dodjem sa posla,umorna,samo čekam da idem pod tuš a on ko zapeta puška.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.10.2014 15:15:38   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: majared

To mi zvuci poznato. Legnem da uspavam dete i naravno zaspem i ja a ovaj moj me budi kao nesto da me pita a znam sta mu je na pameti. A meni dusa spava


Ovako je i kod mene.
I to obicno drezdi ispred kompa do 2 nocu, i onda legne i skonta da mu se ne spava, pa me budi. Dodje mi da mu onu stvar odsecem.
Kad sam umorna nema sanse da vodim ljubav.

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
28.10.2014 7:47:27   
majared
Ja ne odbijam. Posto retko nadjemo vremena za nas sad sam u fazonu daj sta das user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
28.10.2014 22:17:29   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"


Bas ste dobri doktorka...nasmejali ste me do suza... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
28.10.2014 22:32:27   
doktorkakristal
e drago mi je da vas razveselih user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
29.10.2014 7:49:55   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

U poslednje vreme moj muz ko priplodni bik, a ja nikad smorenija ko bespolno bice, slozim facu i kazem "imas 5 minuta"


Ovo mi je nesto poznato user posted image user posted image Od kad radim stvarno sam uvece mrtva i nemam nesto puno volje

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
29.10.2014 7:52:29   
lanajelena
Doktorka user posted image ...sve potpisujem

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
29.10.2014 8:10:31   
majared
Sinoc sex bio u planu. Ja naravno zaspala uspavljujuci dete. Cula sam mm-a kad je usao u sobu ali i on je legao i u roku od 5 minuta zaspao. Racunam da mu se htelo probudio bi me user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
29.10.2014 13:22:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: branki RR
i ne volim da vodim ljubav ako nisam prethodno istusirana i sredjena sve komplet i namazana,pa onda ne mogu ni da vodim ljubav.


ni ja, tako da sam uvek spremna user posted image ...
ponekad, kada vidim da se mm uzmuvao i tacno znam sta sledi, mislim da me mrzi, ali kada se priblizi i osetim da mi dise za vrat, vise mi nista nije mrsko user posted image ...


ahaha isto ahahhaha,uvek moram da sam spremna ahahha, i najvise volim one iznenada, a ne kada znas sta te ocekujeuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
29.10.2014 13:26:53   
lelaigor
Često nisam, ali uglavnom su nam apetiti jednaki. A u ovoj trudnoći smo radili to...hmmm, pa mogu komotno nabrojati na prstima obe ruke, a ja sam osmi mesec. user posted image A hoće mi se. Kad mi se neće, on skroz ima razumevanja.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
25.11.2014 17:21:04   
soni
Uf nekad mi se stvarno ne da...U poslednje vreme smo jako umorni..Posao do kasno, dete...Treba da nam bude odmor i opustanje, ali kad legnemo u krevet samo bi zakrkali

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.11.2014 5:02:56   
Sanjalica1980
Ja sam uvek raspolozena. Cesto znam biti ja ta koja zaskoci njega user posted image

Ponekad mi je teze ujutro ali brzo me prodje user posted image

E sada, pitajte me kada stignu ove smizlice da li je tako user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.11.2014 8:21:01   
vikiveki
Pa ponekad jeste jer pored svih obaveza koje u toku dana imamo uveče nismo nizašta.A da ne govorim kada me naljuti i razbesni a očekuje da sve bude OK.Ne kažem mm ima razumevanja imam i ja za njega,ali me strašno nervira taj muški stav,bar kod većine muške populacije postoji,da žene treba da bude uvek raspoložena,prvo sve odradi po kući i padne sa nogu i na kraju kada padne u krevet a muškarac onda očekuje da bude voljen

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
27.12.2014 23:47:48   
Maraj
Kada mi se spava - ne diraj me. Ja sam u tom fazonu. Ne volim kad sam psihicki spremna za san a on ne

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
7.3.2015 10:01:01   
Plavusa34
da da da cesto,meni je sve drugo vaznije

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
11.3.2015 22:55:26   
Andrea W
Desava se da nisam u stanju, a vidim da se ovaj moj napalio. Onda ponudim rucni rad i skoro svaki put upali.
Pre nekih mesec i po dana je bila obrnuta situacija. Ja htela, a on kao umoran, ne moze posle posla, itd. Ja naivna poverujem. A posle dve nedelje mi rekao da nije hteo, jer se zarekao da ce apstinirati 20 dana bez svrsavanja user posted image user posted image , da bi video koliko ce sperme izbaciti posle toliko pauze. Ne mozete zamisliti na sta je to licilo!

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
11.3.2015 23:08:56   
Bibilib
Veceras mi je mrskouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Andrea W)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
12.3.2015 7:44:37   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Andrea W

Desava se da nisam u stanju, a vidim da se ovaj moj napalio. Onda ponudim rucni rad i skoro svaki put upali.
Pre nekih mesec i po dana je bila obrnuta situacija. Ja htela, a on kao umoran, ne moze posle posla, itd. Ja naivna poverujem. A posle dve nedelje mi rekao da nije hteo, jer se zarekao da ce apstinirati 20 dana bez svrsavanja user posted image user posted image , da bi video koliko ce sperme izbaciti posle toliko pauze. Ne mozete zamisliti na sta je to licilo!


Samo 20 dana?! Moj apstinira 2 meseca user posted image
Cek bre, pa ocu li se ja onda utopiti nakon keksa user posted image

I dalje ima dana kad mi je mrsko. Lepo kazem "Nije mi do keksa", okrenem se i legnem da spavam. A on nek se duri ljuti, nek mu porastu usi, rogovi, rep...apsolutno me bas briga.

(odgovor članu Andrea W)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
12.3.2015 10:07:44   
Andrea W
Pod apstinencijom podrazumevam da se uzdrzavao i od seksa i od masturbacije. Tako je izdrzao 20 dana, a onda me zamlio da mu pripomognem user posted image . Krajnji rezultat me je fascinirao! Bilo je sperme bar 5 puta vise nego inace. I bila je onako vodenasta, sve se slivalo sa mene.
Da, definitivno ti preti opasnost od utapanja, posle tolike pauze user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: da li vam je nekad mrsko da vodite ljubav
12.3.2015 13:29:02   
majared


ahaha isto ahahhaha,uvek moram da sam spremna ahahha, i najvise volim one iznenada, a ne kada znas sta te ocekujeuser posted image

[/quote]

Kod nas nema vise na brzaka. Sad su potrebne ozbiljne pripreme. A kada mi mm posle kaze - jos bi bolje bilo da smo mogli jedno sat, da da se mazimo i ljubimo, pa jos da smo sami kuci. user posted image Ma daaaaa, onda ne bi imao seks nikad

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here