|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kvržica pod rukom
30.10.2011 0:33:20   
cici78
Jao da...zbog grcica jel da? Moj sin ima 2 god i ja sam vec sve zaboravila.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: kvržica pod rukom
30.10.2011 1:25:59   
Crvenkapa85
PE koliko ja znam ne valja kad bezi pod rukom,ja sam operisala dojku bas kad sam zatrudnela sa prvim detetom,i sve je pocelo od malog zrna...pozovi lekara,zakazi,kazi da imas bebu,i neka malo ubrzaju...koliko se ja secam mje nije bezalo .....

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: kvržica pod rukom
30.10.2011 2:25:41   
PoisonEve
Samo sto sam stala na noge i vec problemiuser posted image Ne znam koja je procedura kad majka doji dete, mamografija se ne radi, jel tako? Samo uz?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: kvržica pod rukom
30.10.2011 8:58:29   
Crvenkapa85
i na uz je dovoljno da pogleda,za pocetak....i ja bih mogla na kontrolu

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: kvržica pod rukom
5.11.2011 18:30:45   
bebać
One moje kvržice pod desnom rukom više nema, ne mogu da je nadjemuser posted image

Izgleda da sam sebi utripovala, prijateljica mi je rekla da su to mliječne žlijezde koje se uvećaju kad treba da stigne menstruacija, a ja sam je i napipala dan uoči menstruacije. E pa stvarno me paranoja zaslijepi, nisam normalnauser posted image

mada ću ja još pratitiuser posted image

< Poruku je uredio bebać -- 5.11.2011 18:31:53 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: kvržica pod rukom
5.11.2011 18:33:37   
Lu
Bebać jel ideš na godišnje preglede?
Ako ideš spomeni to na sjedećem, doktor će vidjeti čak i ako je bila urasla dlačica a više nema ništauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: kvržica pod rukom
5.11.2011 18:38:17   
bebać
Ne idem LU, ustvari, nikad nisam ni išla na pregled dojki, nego sebi sama uvijek pregledam posle tuširanja(ima onaj obrazac samopregledanja) i nije je dosad bilo, moguće je da su mliječne žlijezde, sada je nema. Smirila sam se, ali nisam isključila pravi pregled ipak...

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: kvržica pod rukom
16.3.2012 0:11:52   
limunada
Moja mama je neki dan napipala ispod oba pazuha kvrzice i danas je bila kod dr.i kaze joj da su to limfne zlezde a mama je stavljala dezodorans kremu a to i ja stavljam pa kaze da je mozda od toga.rekla joj da se pere samo cistom vodom,moze i sapunom,da se ne parfemise ispod pa ako neprodje z par dana da ce joj antibiotike prepisati.
Bas sam eki dan kupila neku kremu-dezodorans i pise samo jednom na dan mazati ili po potrebi,tako da cu to ponekad mazati,inace se jako znojim pa moram nesto koristiti.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: kvržica pod rukom
16.3.2012 1:33:17   
vukosava

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Samo sto sam stala na noge i vec problemiuser posted image Ne znam koja je procedura kad majka doji dete, mamografija se ne radi, jel tako? Samo uz?


Samo kad prestanes da dojis, nece pre da rade. Bar ovde kod mene. I nece mamografiju pre menopauze.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: kvržica pod rukom
16.3.2012 10:02:04   
slavica.

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Samo sto sam stala na noge i vec problemiuser posted image Ne znam koja je procedura kad majka doji dete, mamografija se ne radi, jel tako? Samo uz?


Samo kad prestanes da dojis, nece pre da rade. Bar ovde kod mene. I nece mamografiju pre menopauze.

Ono sto verovatno moze da se uradi,jeste da se ode na UZ dojke. Ja sam pre nekoliko godina imala dobrocudni tumor,i posto sam prvo napipala,posle toga sam uradila UZ.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: kvržica pod rukom
16.3.2012 13:14:25   
vukosava
Kod privatnika plati pa se klati, radice sta god da trazis. Ja sam isla na mamografiju u Srbiji i naravno nista se ne vidi, previse su guste dojke za to. UZ je za mladje zene (pre menopauze). A ja imam preko 35.

< Poruku je uredio vukosava -- 16.3.2012 13:15:00 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: kvržica pod rukom
19.3.2012 13:14:47   
limunada
Mami se poajvilo jos kvrzica pod pazuhom,sutra ide opet kod dr.verovatno ce joj prepisati antibiotike al ja mislim da je bolje da ode privatno,bojim se da nije nesto,nedaj boze..Inace ona ulazi u klimaks,neznam jel to ima veze?A i koristila jekremu lidera pa mozda je i od toga user posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: kvržica pod rukom
29.9.2014 21:40:41   
World
Juce mi se pojavila jedna kvrzica ispod pazuha, danas osjetim da me boli i pogledam kad jos jedna.. bas su ispupcene.. prepadoh se, jos mi i to treba... vidim da moze biti od brijanja i dezodoransa, ne koristim ove kupovne dezodoranse sa aluminijumom.. sta da radim?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: kvržica pod rukom
30.9.2014 19:19:08   
World
Niko nema slicno iskustvouser posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: kvržica pod rukom
30.9.2014 19:29:56   
bubulence
word ja sam je imala u martu. i bolela me je... uglavnom isla sam na uz grudi gde pregledaju i taj deo i zakljucili da je u pitanju zapaljenje zbog brijanja i dezodoransa... u svakom slucaju mozes da odes kod dr opste prakse koji ce i po dodiru znati da li je hitno da ides na uz ili nije...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: kvržica pod rukom
1.10.2014 21:40:49   
World
Hvala bubulence. Sve se i ja nadam da je samo to, ali evo danas vec imam 4.. user posted image Ne mogu kod dr prije sledece sedmice, nisam kod kuce. Uh.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: kvržica pod rukom
1.10.2014 21:42:57   
bubulence
4 kvrzice? a da li se pomeraju kada ih diras?

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: kvržica pod rukom
1.10.2014 21:52:30   
indy_25
sigurno su ti se upalile zlijezde od brijanja ili neceg drugog. da je nesto ne daj Boze ne bi te bolilo a ni tako naglo 4 narasle tako da ne brini bice sve dobro user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: kvržica pod rukom
1.10.2014 21:56:43   
New Mom
World, bas u pazusnoj jami ili prema dojci? Mozda zbog sikenja. Ako spavas na toj ruci, zna da se nagnjci. Ako je tu, probaj podoj na toj dojci ili izmlazanje dok masiras taj deo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: kvržica pod rukom
1.10.2014 21:58:02   
World
Hvala indy..

bubulence, stoje na svom mjestu gdje su i skocile, ne pomjeraju se..

NM, pazila sam bas na siku da nije od nje, ali sve je ok, sva je mekana i nema nikakvih kvrzica i ne boli me.. bebac normalno siki..a kvrzice su vise prema spoljasnjoj strani ruke, nisu prema grudima..

< Poruku je uredio World -- 1.10.2014 22:01:06 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: kvržica pod rukom
9.10.2014 11:16:14   
World
Jos uvijek mi je ista situacija, dobila sam antibiotike da pijem i uputnicu za dermatologa... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: kvržica pod rukom
9.10.2014 11:23:30   
bubulence
znaci da su ipak upaljene zlezde... znam da je neprijatno ali opet bolje to nego nesto drugo...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: kvržica pod rukom
9.10.2014 11:30:01   
vonavoj
uh,i meni su se pojavile dva tri puta u prethodnih par meseci,od brijanja..
ne znam sta je sa novim stikovima,pre sam ih odmah posle brijanja stavljala i nista..a ovog puta me je tacno bolelo od toga..
tako da moram da cekam sutradan da ih stavim..i nesto se tesko mazu,pa valjda i pritisnem!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: kvržica pod rukom
9.10.2014 11:54:51   
World
ja odavno koristim 'domaci' dezodorans, pa eto i od njega se desava.. mada svakako nikad ne stavljam odmah nakon brijanja.. ranije mi je ponekad iskocila poneka mala kvrzica, ali to se vidjelo da je od upaljene dlake i brze je prolazilo, a ovo sada je neki haos, mislim da je nikla jos jedna..


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: kvržica pod rukom
9.10.2014 11:59:52   
vonavoj
ja sam stavljala..a sad mi ne prija..valjda i hormoni,trudnoca uticu/.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here