|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 15:21:51   
Figaro88
Mi gledali porodicno za Cg za deset dana-780dinuser posted image To mi bas malo...
A gde uzimate osiguranje?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 15:29:18   
dunja RR

Ja direktno u agenciji kada idem preko agencije.

Kada sam išla u Dubai u svojoj režiji, uzela sam Uniqa, otišla u neku od filijala, i uplatila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 15:31:03   
Azra_
I mi smo sada uzeli direktno u agenciji. Uniqa, 2odraslih+dete.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 15:37:14   
Maraj
mi obicno upatimo preko delta generali-ja. Ove godine jos uvek nismo pa nisam upucena kolika je cena obicno bude 1 dan- 1 euro po osobi...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 15:43:14   
Figaro88
Sada sam gledala na internetu,za CG,10 dana,2 odrasle osobe i jedno dete u delta djenerali je 3063din,a Uniqa je 2800.A obuhvataju iste stvari.Sutra cu da prosetam i do Dunava da proverim i tamo...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 16:08:24   
Maraj
sad sam uporedjivala deltu i uniqu. Uniqa je za osiguranu sumu od 30 000 e 12 dana 1473 din, a delta osigurava 35 000e 1699 din

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 16:37:25   
branki*
figaro,mi isto,posto uvek letujemo preko agencije,tu i uzimamo osiguranje.nikad do sad nam nije bilo potrebno,ali neka ima,pogotovu kad vodis i dete.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 21:20:32   
Moiraina
Figaro, vidim da si se već odlučila da ipak uplatite osiguranje, a ja ću samo dodati: bebac mi je dobio stomačni virus na moru, ispostavilo se da je prošlo lako, ali tačno bih se živa pojela da nismo uplatili osiguranje (vodili smo ga tamo da ga dr pregleda). Osiguranje pod obavezno kada se ide sa decom (a i bez).

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 21:21:49   
Moiraina
I da, mi smo uzeli preko Delta Generali, porodični paket, 14 dana, bilo je oko 4.000 za nas četvoro (dobili smo i neki popust jer smo kod njih uzeli zeleni karton).

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 21:22:49   
Torbica
Kod nas je DDOR najpovoljniji, uglavnom uzimamo njihovo.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 21:28:53   
Figaro88
Uzimamo,mene brine Andrein secer,odkud znam kako ce jesti tamo,a bilo bi katastrofa da dobije stomacni virus,ili da povraca iz bilo kog razloga,prosli put smo bili u bolnici zbog togauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
3.7.2013 22:21:59   
Bebilina
Obavezno osiguranje, nikuda bez njega. Nase je ukljuceno u premiju za kucu tako da smo svo cetvoro pokriveni gde god da krenemo.

Ali imala sam priliku da debelo iskoristim osiguranje pri sportskoj povredi u inostranstvu. I spustanje sa planine (umalo da bude helikopterom) i snimanja, kompletan medicinski tretman, promena letova, upgrade klase za mene i pratioca, hotel izmedju transfera i leta itd.
Osiguranje je bilo Dunav koje je bilo posrednik za neko slovenacko. Dunav extra, Slovenci uzas zivi! Nakon sto su isplatili sve troskove jurili su me i slali pisma 4god da im vratim za placeni hotel. Kako da ne!!!user posted image user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
4.7.2013 13:51:47   
Ivence
Ja sam imala delta generali osiguranje za Grčku, i iskoristili smo ga par puta, sreća pa smo uplatili :) Ali je dr mom mužu rekao da smo dobro prošli jer većina osiguranja ne pokriva alergijske ili bilo kakve druge reakcije na koži... Tako da to obavezno pitajte tamo kada uplaćujete :))

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 2:33:29   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: liliana

I OBAVEZNO ponesi bebin izvod iz matične knjige rođenih-to če ti tražiti na crnogorskoj granici.


Jel ovo i dalje traže?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 2:36:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: ana77

Da li je neko putovao sa bebom na duze u inostranstvo i na koji nacin ste uplacivali zdravstveno osiguranje detetu. Glupo bi mi bilo da odem sa nadom da detetu nece biti nista i da se onda naplacam lekarima za neku glupost. Planiram da u Crnoj Gori budem oko mesec dana.

Da li neko zna kako to uopste funkcionise, posto kad god sam isla u inostranstvo uplacivala sam ono osiguranje (jer je to bio uslov za vizu) ali nikad mi nije trebalo (hvala Bogu), pa i ne znam kako to funkcionise...

Hvala unapred :)!



Ovo i mene zanima? Mi ćemo u BIH, ali možda odemo i do CG u HN do prijatelja, pa možda i do Dubrovnika. Da li mi je u tom slučaju dovoljno da uplatim jedno osiguranje za S, ali za taj neki duži period?

Da li ima još nešto specifično kada se sa bebom ide u BIH, tj. da li mi je potrebno još nešto osim pasoša za njega?

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.3.2015 2:37:23 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 2:40:04   
dunja RR

Za Tursku sam inače uzela u agenciji, Dunav osiguranje, porodično - 22 eura za 11 dana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 7:24:53   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: ana77

Da li je neko putovao sa bebom na duze u inostranstvo i na koji nacin ste uplacivali zdravstveno osiguranje detetu. Glupo bi mi bilo da odem sa nadom da detetu nece biti nista i da se onda naplacam lekarima za neku glupost. Planiram da u Crnoj Gori budem oko mesec dana.

Da li neko zna kako to uopste funkcionise, posto kad god sam isla u inostranstvo uplacivala sam ono osiguranje (jer je to bio uslov za vizu) ali nikad mi nije trebalo (hvala Bogu), pa i ne znam kako to funkcionise...

Hvala unapred :)!



Ovo i mene zanima? Mi ćemo u BIH, ali možda odemo i do CG u HN do prijatelja, pa možda i do Dubrovnika. Da li mi je u tom slučaju dovoljno da uplatim jedno osiguranje za S, ali za taj neki duži period?

Da li ima još nešto specifično kada se sa bebom ide u BIH, tj. da li mi je potrebno još nešto osim pasoša za njega?

Dunja, onomad kad sam bila po mesec dana u Bg-u, nisam Ani ništa uplaćivala. Jednom sam je samo vodila kod lekara i to privatno kod nekog pedijatra na Karaburmi. Istina da mi idemo letoi uglavnom, taj jedan put kad sam je vodila naravno nije bilo ništa, ali ja sam išla za svaki slučaj (onda kad mi je tata umro, pa smo duže biel dole) i naravno nije bila beba.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 11:43:23   
ivaMark
Dunja, sto se BiH tice: postoji sporazum o zdravstvenom osiguranju izmedju Srb i BiH, (to znam jer sam letos za mm jurila zdravstveno u Srbiji)...odes u socijalno i kazes da putujes u Bosnu, sad ne znam da li je to neka potvrda ili sta vec...

Sto se tice prelaska granice, nama nikada nista nisu trazili a meni je jos u pasosu devojacko prezime, Srpski pasos i L ima srpski a mm i J BiH, niko nista nije pitao, ni na hrvatskoj granici ni na BiH.

Za Crnu Goru ne znam kako ide user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 11:48:31   
Trcosava
Ivo postoje ti obrasci, ide se ufff rzzz čini mi se.
Ima taj sporazum i sa Slo, ali ono nije ok za starije i koji imaj akutne bolesti. Ide se na neku komisiju (znam zbog moje mame) i onda ti jednostavnije bud da uplatiš osiguranje i miran si.
Ja idem onom logikom da za dete nisu toliko skupi lekari, a i šta takvo može da se desi, pogotovo ako idete u leto

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 12:01:45   
ivaMark
Da, da...rzz...mad amislim da za dete nece traziti komisiju user posted image

Kako god, obavezno je gde kod da se putuje...

Jedne godine u Italiji me opece meduza, jaooooo a nisam imala osiguranje, kakva me panika uhvatila, pa sta ako sam alergicna, pa ovo, ono...sreca-nista mi nije bilo user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 12:22:22   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ivo postoje ti obrasci, ide se ufff rzzz čini mi se.
Ima taj sporazum i sa Slo, ali ono nije ok za starije i koji imaj akutne bolesti. Ide se na neku komisiju (znam zbog moje mame) i onda ti jednostavnije bud da uplatiš osiguranje i miran si.
Ja idem onom logikom da za dete nisu toliko skupi lekari, a i šta takvo može da se desi, pogotovo ako idete u leto

Svi idu na komisiju,ides kod pedijatra da ti da potvrdu,platis 600din,onda uzmes karton deteta pa na komisiju koja gleda prethodne bolesti..
ja sam za Tiku trazila i sebe,kad je imala 8 meseci,isle smo mesec ipo dana u HR,i ladno su me zezali na komisiji sto je anemicna..a dojena beba...
Ako ides na kratko,uplatis i miran si!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 12:30:15   
isidora88
Za cg ti treba samo zdravstvema knjizica, izvod iz mkr.nam niko nije trazio unazad 4 godine, cak ove godine nisu gledali ni zdrv.knjizicu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 14:49:44   
mama krava
Obavezno ga uzimam ako idem bilo gde van Srbije! Letos bili u HR i uzela sam, necu da razmisljam!

A koliko znam kada ga uzimate, navodi se zemlja u koju putujete i zavisno od toga se formira i cena!

Dunja, ja bih uzela osiguranje, pa makar i za BiH! Ipak ides sa bebom!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
8.3.2015 17:48:15   
dunja RR
Ja mislim da ćemo ići na oko mesec dana, moguće i dva puta u narednih par meseci.
Ako postoji taj sporazum između RS i BIH, onda da uzmem to u socijalnom, kada već idemo na duže? Raspitaću se i u socijalnom ..
Zaova mi radi u bolnici, svakako, za ne daj Bože, pa bar da imam neki papir.
Svakako bih uzela neko osiguranje, ne želim da razmišljam, samo da vidim koja je najbolja opcija u ovom slučaju.

Hvala vam puno!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Putno zdravstveno osiguranje
27.4.2015 0:55:36   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Dunja, sto se BiH tice: postoji sporazum o zdravstvenom osiguranju izmedju Srb i BiH, (to znam jer sam letos za mm jurila zdravstveno u Srbiji)...odes u socijalno i kazes da putujes u Bosnu, sad ne znam da li je to neka potvrda ili sta vec...



Jel zna neko, u koje socijalno idem, u Nemanjinu ili nešto po opštinama?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here