|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
15.1.2010 14:44:35   
buhla
IZVORNA PORUKA: cipiripi

sad sam videla da si imala kandidu..mozda su ti ostaci od vaginaletauser posted image


ne, nažalost user posted image i nije nikakva urasla dlaka. Baš liči na one bubuljice pubertetske bele. Roknuću se!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
15.1.2010 14:48:35   
cipiripi
ali koliko ja znam kondilomi nisu beli... bar meni nisu bili..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
15.1.2010 14:50:26   
buhla
možda je stvarno neka bubuljica obična user posted image mazaću sad preko vikenda kantarion, ionako ću da počnem da "tretitam medjicu"user posted image , pa ću da vidim šta će da se desi do ponedeljka... ako ne nestane idem kod dr!
hvala!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
15.1.2010 14:51:36   
cipiripi
idi na google, ukucaj kondilomi, i idi na images..pa ces videti kako izgleda user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
15.1.2010 14:54:51   
buhla
IZVORNA PORUKA: cipiripi

idi na google, ukucaj kondilomi, i idi na images..pa ces videti kako izgleda user posted image


videh user posted image nije mi tako


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
15.1.2010 14:56:55   
cipiripi
eto user posted image ne sekiraj se, a ako se nee povuce pravac kod dr user posted image ne moze da bude nista opasno user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:04:16   
JULIE
Zenske moja sestra ima jedan problem,pa sako je neka slucajno imala ovakav problem nek se javi...Pre jedno 2mes joj se pojavila polna bradavica spolja,nju je to nerviralo i ona je cedila a potom stavljala alkohol.Malpore mi je javila da je bradavica skroz pocrnela a nije se zasusila.Bas sam zabrinuta jer sam i ja moje cedila i stavljala jod ali mi nista nije bilo...user posted image user posted image To za cedjenje i alkohol joj je dr rekla...Tek u ponedeljak ide kod lekara pa sam nestrpljiva

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:12:21   
cipiripi
pa nije moglo da joj se inficira.. mislim ne bi trebalo.. koji djavo je cedila kad je znala da je bradavica user posted image
ja sam imala jednu skoro i dr mi je rekla da mazem sinoderm krem 5 dana, pa da napravim pauzu 5 i tako u krug dok ne nestane.. doduse to nije bio kondilom nego obicna bradavica..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:15:58   
JULIE
Ma ona sve voli da cacka,ko i jauser posted image .Vec sam napisala da sam i ja moje cedila ali sve je bilo ok.Uostalom to joj je dr rekla sto mi je malo nelogicnouser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:16:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: JULIE

Zenske moja sestra ima jedan problem,pa sako je neka slucajno imala ovakav problem nek se javi...Pre jedno 2mes joj se pojavila polna bradavica spolja,nju je to nerviralo i ona je cedila a potom stavljala alkohol.Malpore mi je javila da je bradavica skroz pocrnela a nije se zasusila.Bas sam zabrinuta jer sam i ja moje cedila i stavljala jod ali mi nista nije bilo...user posted image user posted image To za cedjenje i alkohol joj je dr rekla...Tek u ponedeljak ide kod lekara pa sam nestrpljiva


... ma neka ne dira do ponedeljka a u pon kod lekara ali obavezno... neće se ništa strašno desiti do tada....... dr je izuzetno pametna ako joj je tako nešto preporučila........ user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:17:56   
gagana83
I ja prvi put cujem da se cede user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:21:15   
2002m
Nisam ih imala   pu,pu....ali redovno citam ovu temu.Kod nas zena se nikada ne znauser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:24:21   
JULIE
Joj ne znam sta da radim,ona je uplasena a ja kao da je tesim a ja jos gora!Brine me to sto se bradavica nije zasusila a pocrnela je,ne boli je

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:28:55   
anci 81
Nemoj da se brinete i sekirate nego u ponedeljak odmah kod dr.
Ja sam ih imala,isla sam na ono spaljivanje....muke zive...
A to da se cede nisam nikad cula.
U svakom slucaju,od sekiracije nema nista,nego u ponedeljak odmah kod dr.
user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:30:10   
Anoniman
Možda je više modre boje od stiskanja pa izgleda kao da je pocrnelauser posted image
Kontam da je najbolje da ne  dira, ništa ne stavlja, niti maže.... do ponedeljka. Ali neka promeni dr. user posted image

(odgovor članu JULIE)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:32:44   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: JULIE

Joj ne znam sta da radim,ona je uplasena a ja kao da je tesim a ja jos gora!Brine me to sto se bradavica nije zasusila a pocrnela je,ne boli je


mozda je samo zgrusena krv/modro i da joj je pocnelo/poplavilo od silnog stiskanja..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:33:14   
Verus
Pa kontam logicki da je crna jer odumire-poput gangrene, verovatno je prekinula cirkulaciju....a jel moze da veze dlaku oko nje ili tanki konac, i da drzi tako dok ne crkne?

IZVORNA PORUKA: JULIE

Joj ne znam sta da radim,ona je uplasena a ja kao da je tesim a ja jos gora!Brine me to sto se bradavica nije zasusila a pocrnela je,ne boli je

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
22.1.2010 22:33:30   
Verus
IZVORNA PORUKA: JULIE

Joj ne znam sta da radim,ona je uplasena a ja kao da je tesim a ja jos gora!Brine me to sto se bradavica nije zasusila a pocrnela je,ne boli je

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:25:57   
Peeedja
Interesantno da nema ni jednog muskarca na temu kondiloma, a to valjda potvrdjuje cinjenicu da se decaci 3 puta teze zaraze, i da uglavno budu zli vuci koji bolest prenose Crvenkapicama...no, tu je i jedan izuzetak koji potvrdjuje pravilo...
iako sam totalno neodgovoran i nesavestan gradjanin koji mrzi strumf-gumice, mogu sa ponosom da kazem da nikad nisam imao ni jednu polno prenosivu bolest-do sada...user posted image a onda je dosla ta nezaboravna noc sa devojkom koju jedna da sam poznavao, i koja je do izvesnog momenta insistirala da stavimo kondom na zadnjem sedistu moga auta, ali je onda odustala...istostavilo se da je imala kondilome i da se izlecila, barem je tako mislila dok ja nisam, pre par nedelja, primetio neke promene na mom Dzonsonu( kako rece jedan sporedni lik u filmu Big Lebowski)...isao sam prvo kod moje lekarke opste prakse koja me je poslala na spermogram, a onda, posto je to bilo ok, danas sam otisao kod  dermatovenerologa, u jednoj privatnoj ordinaciji u Zrenjaninu...umesto ocekivanog razgovora u kojem bi me cika doca zasuo svi mogucim informacijama koje se ticu ove bolesti, od njene istorije, do najnovijih dostignuca specijalnih americkih anti-kondilomskih jedinica, imao sam srecu da naletim na lika koji izgleda ne zna bas najbolje srpski, i koji je samo odgovarao na moja pitanja, a posto ja o ovoj bolesti nisam znao skoro nista, nisam znao ni sta tacno da ga pitam, pa je nas razgovor izledao kao pokusaji da se sporazumeju gluvi i nemi, koji uzgred imaju IQ oko 72...prepisao mi je krioterapiju 3 nedelje po 2 puta, cena pregleda i prve mini-terapije je bila 2.500, a svaka naredna ce biti oko 500...kad se tu dodaju i troskovi na put, posto nisam iz Zrenjanina, to postseksualno iskustvo ce me izaci skuplje nego da sam iznajmio Madonu na par sati...nastavak price o zloj Crvenkapi i jadnom, kondilomima izmucenom Vuku, sledi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:28:36   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image
dobrodosao user posted image user posted image user posted image

zanimljiv post, i ne brini, resava se i to user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Peeedja)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:30:49   
gagana83
Dobrodosao Vuce,tj. Pedjauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:32:48   
cipiripi
meni jedino nije jasno u celoj prici cemu spermogram kod dijagnostikovanja kondilomauser posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:36:20   
Peeedja
Hvala, hvala, divna ste publika...user posted image user posted image user posted image
ali kako rece lik iz nekog crtanog filma, ko se poslednji smeje, najsladje se smeje...
mislim da ce u ovom slucaju to biti moje vesele izrasline...
ili broj ogluvelih ljudi na radijusu 100 metara od ordinacije kad krenu prave terapije...
obavestavacu moje verne citaoce o svim promenama na glavnom liku ove sage-mom penisu, cak sam mislio i da stavim par slikica, da roman dobije formu stripa...user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:38:24   
cipiripi
zasto spermogram?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Peeedja)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:41:18   
Peeedja
Meni jedino nije jasno sta da radi jedna normalna, savremena, svakodnevna i ni-po-cemu-drugacija-od-drugih hiper-promiskuitetna osoba, kao sto je izmuceni Vuk u zapocetoj basni, u svetu:
1. u kom su kondilomi najuzasnije rasprostranjeni SVUDA;
2. kad je kondom apsolutno nesigurna zastita?

Mozda da probam u Papua novoj Gvineji...
ili u Gvadalahari, u kojoj kante uopste ne govore...

(odgovor članu Peeedja)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here