|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:03:31   
Misha i Ljisha
Da icicu definitivno da me pregleda dermatolog. Ne znam sad da li oni odmah odstranjuju mladez pa salju na biopsiju ili kako vec to ide? Idem sad da cackam po netu.

Napisem hvala i izbrise se bas ta rec slucajnim selektovanjem.

Hvala Torbice puno. Treba mi malo i neki samar lupiti

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 6.9.2014 23:04:21 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:05:47   
Misha i Ljisha
Ovaj mladez mi je na pregibu ruke, blizu vene. Vec je duze vreme ovakav pa mi je malo cudno da je bubuljica do sad bi proslo ne?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:20:49   
Torbica
Potkolenice i ledja su kod zena predilekciona mesta za potencijalno los nalaz, mada moze da ga bude svugde, samo ovde cesce.
Ma nista, nema crveni halo okolo sto je opet dobro. Mirise na dobro. Ali trazi pregled. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:23:33   
Misha i Ljisha
Bas gledam fotografije malignih promena mladeza i stvarno mi ne lici na to. Nema okolo tog crvenila. Vec ove ili naredne nedelje idem kod dr. Zavisi od Dunjinog vrtica naravno

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:26:02   
Torbica
Ma kakvi maligno, ni u pismu. Javi se pa da popijemo kafu. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:27:01   
Misha i Ljisha
vidis dobra idejauser posted image Hvala ti puuuunoooo

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:29:05   
Torbica
Ma nista user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mladeži, benovi...
6.9.2014 23:38:05   
Sanchy
Meni to Ljiso lici na angiom,crveni mladez,ja sam puna toga vec mi idu na zivce,prijateljica ih skida ja se nesto ne usudjujem sta znam,estetski su ruzni ali ovako ne smetaju mada koliko se mnoze izgleda da cu ih i ja pod noz..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2014 8:16:43   
Misha i Ljisha
Sanchy to je bio najobicniji mladez pa je "postao" ovo. Imam i ja crvene mladeze ali za njih se nesto ne pribojavam, isti su i ne menjaju se

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2014 10:12:03   
Mala Elena
Ljisa , za ono sto si pitala- bila sam da mojom sestrom na Klinici za maligne bolesti ( ruzan naziv jer nije sve maligno ) , nalazi se u blizini Partizanovog stadiona u Beogradu .Mladezi su joj bili veliki i smetali su joj kad kopca brus. U zadnje vreme su poceli kao da se cepaju i da dobijaju ljuspice, a na jednom je imala kao bradavice koje rastu iz mladeza .jooooj , grozno. Mene je toga strah. Isla je na skidanje i nakon toga su ih poslali na analizu da se vidi sa li su benigni ili ne daj Boze ono drugo i bili su dobri rezultati ..nemoj da citas po netu ,samo sebi nabijas tenziju .

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2014 10:31:32   
Olga75
MILJ , ovako deluje bubuljicasto , najbolje da odes da ga pogledaju ali verujem da ce se samo smiriti
ja imam jedan na vratu koji je jednom poludeo , podigao se i svrbio uzasno , uprpala sam se nacisto i otisla na pregled , dermatoloskinja rece da me je ujelo tamo nesto i da je on ok a moze i da se taj deo koze iziritira od kragne pa da me svrbi
nisam razmisljala o uklanjanju
mene iskreno vise nervira ovaj iznad usne , grozan je , ko neka vestica sam sa njim user posted image al imam ga od rodjenja pa sam navikla na njega

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2014 10:49:08   
Ludachica
Evo i ja da vas pitam, imam ovaj mladez od kad znam za sebe i do skoro je bio samo u jenoj boji, a sada je poceo da crni user posted image cekam da se porodim pa da odem na pregled inace se nalazi iznad leve dojke i deca su mi ga vise puta dok su sisala rukicama zakacila... grozno je znam ali evo da pogledate mozda se neko razume ili ima slican problem...
user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2014 12:28:53   
Torbica
Ludachice ovo je isto za pregled, svaka pigmentacija mora da se pogleda dermoskopom. Inace pigmentacija moze da bude i od trudnoce, ali svakako nek pogleda dermatolog. Ni ovo mi se ne cini opasno.


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ludachica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2014 13:22:03   
Ludachica
Uh Torbice i ja se nadam da nije opasno ali cim se porodim pravac kod lekara user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mladeži, benovi...
7.9.2014 22:59:05   
Torbica
Mozes ti i ovih dana skoknuti, ako uspes da se organizujes.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ludachica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mladeži, benovi...
30.10.2014 0:39:17   
Azra_
Torbice, a kod dece, kako je tu stanje? Moje dete je dobilo jedan mladež na guzi rano, negde oko 4.-5.meseca i to je bilo to. Kad skoro, ja ga pogledam, mislim da se umrljao, a ono sitne tačkice, po jedna na obadva uveta i jedan u kosi kod čela. Jako sitni, u nivou kože, normalna boja i to se jedva vidi, ali mi je čudno što tako brzo izašlo više komada. Da li je to normalno? Uz to, on nema još ni 3 godine.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 21:28:01   
bubulence
devojke, izmedju grudi imam viseci mladez sigurno 10 god, mozda i duze. velicine je pirinca. jutros kada sam se tusirala bio je normalan. medjutim, sada odem da se tusiram i vidim da je porastao, velicine je malo manje od 1cm, blago crvene boje na dva mesta a bio je tamno braon. ne brine me boja nego to sto je za 10-12 sati toliko porastao. sta da radim?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 21:36:56   
wivern
Bubi ja bih ipak otisla da mi neko to pogleda..citala sam negde da je moguce da mladezi rastu u trudnoci ali bih ja radije isla da mi neko to i potvrdi.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 21:39:28   
Bibilib
Trebalo bi da se javis doktoru jer bas i nije normalno da iz cista mira tolko poraste,da ga nisi necim zakacila?

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 21:43:37   
bubulence
nisam ga zakacila, on je onako na sredini, pa ne dodiruje brus a ni ovako ga ne mogu dotaci. posebno sto su mi sada grudi u trudnoci porasle pa ga ‘zaklone‘ . mozda je i to problem sto je stisnut ali opet zasto bi tako odjednom odreagovao...
sada me nervira sto je petak i sto dr sutra ne radi...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 21:47:36   
Maslacak15
ne mogu mu oni sad nista osim da ga iseku. viseci obicno nisu problem, pre oni ravni neravnomernih ivica i sareni. Mislim ako ti savetuju mozes i da ga skines za svaki slucaj, nije to neki zahvat. Mogu eventualno da te umire ako su sigurni da je bezazlen da ne razmisljas, ali ako je sumnjiv jedini nacin da znaju je da ga skinu. Mene su tako totalno izludeli sa mladezom na stomaku kojeg sam imala valjda 20 godina ali je u trudnoci bio tako na izvolte, nije bio ni posebno veliki, mozda pola santimetra ali neravnomernih ivica i saren/ tigrast. Prvo mi je moja gin skrenula paznju bar 5 puta da pregledam mladez. Vrhunac je bio na kraju carskog reza, cestitamo blabla pozdravlja se doktorka samnom u sali i dodaje" znate vi imate mladez"... Onda sam odlepila i cim sam stala cestito na noge isla da ga skinem, dve nedelje posle porodjaja. Ispostavilo se da je apsolutno bezazlen bio, skroz, ali mi je i dermatolog rekla da je prosto izgledao problematicno. Tako da je samo analiza uzorka dobar kriterijum. Ali nekad umeju da kazu da sigurno nije problem...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 21:53:27   
bubulence
da, i moj je sada saren i tigrast. nisam ga ranije proveravala ali sam u martu radila uz grudi, gde je dr presla i preko njega sa onom sondom ili sta je vec i nije komentarisala. ja sam shvatila da je ok, mada se sa tim i ne moze videti, zar ne user posted image ... maslacak mislis da nije strasno posto je viseci?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 22:21:23   
Maslacak15
mislim da su grozdasti uglavnom sasvim benigni...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 22:45:01   
bubulence
user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mladeži, benovi...
31.10.2014 23:41:11   
choopa choops
Ja bih se složila sa maslačkom što se tiče toga. Pođi iduće sedmice čisto da ti ga pogledaju, da budeš mirnija...

Ja ih imam baš dosta, a imam i dosta tih visećih. Imam i u kosi jedan user posted image Kao grožđice user posted image Uglavnom, otišla sam prošle godine na pregled zbog jednog koji mi se nalazi na desnoj dojci i baš je na mjestu da ga kačim sa brushalt_erom a i zbog tog u glavi. Dr mi je tada rekla za taj što kačim da se tu više stvorila rana, te da ga mažem hloramfenikolom i pantenolom...prvo jedno pa drugo ne mogu sad da se sjetim kojim redosledom. I zbilja se smanjio Znači pola toga mladeža je bukvalno bila rana. A za taj u glavi i sve ostale viseće je rekla da su OK. Onda me je odjednom pitala imam li na stopalima? user posted image Ja kažem da, između prstiju na jednoj nozi jedan mali...Pogledala ga i rekla da je OK i što se tiče mjesta, ali da ne valja kad neko ima mladež na donjoj stranistopala jer se na njega vrši pritisak i kao oni znaju da budu problematični???? user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 31.10.2014 23:42:04 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here