|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mladeži, benovi...
1.11.2014 9:28:52   
bubulence
mislim da su kod mene problem grudi... jer su sada dosta porasle pa ga stiskaju. sinoc sam spavala na ledjima (jedva, mislila sam da cu se ugusiti) i grudi su bile razmaknute da se tako izrazim i mladez je jutros dosta manji... sta mislite jeli moguce da je od toga?
svakako cu u ponedeljak otici kod moje dr opste prakse po uput za dermatologa

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Mladeži, benovi...
2.11.2014 23:15:25   
bubulence
i opet ja... jedva cekam da mm sutra didje sa posla da odem kod dr. mladez se smanjio, ali je crven i curi iz njega nesto zuto... ali me nista ne boli...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Mladeži, benovi...
3.11.2014 12:44:08   
choopa choops
U bre, pa kako sad to? user posted image user posted image user posted image Jesi bila kod doktora?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Mladeži, benovi...
11.2.2016 10:23:09   
Maraj
Da li znate neku dobru kliniku za uklanjanje mladeza?

U trudnoci verovatno pod dejstvom hormona , pojavili su mi se na vratu . Ima ih dosta . Pored vrata pojavili su se na grudima i gornjem delu ledja. Js ranije nisam imala 5 mladeza na telu , a od trudnoce ima ih 50 sigurno. Jako me nerviraju na vratu. Primetni su jer ih ima dosta , pa bih js to skinula

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Mladeži, benovi...
21.4.2016 23:29:49   
choopa choops
KLIK
besplatni-dermoskopski-pregledi-u-centru-beograda-za-sve-gradane

< Poruku je uredio marketing RR -- 21.4.2016 23:33:54 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Mladeži, benovi...
21.4.2016 23:34:43   
marketing RR
Čupo, malo smo ti korigovali link ;) jer ima ta vest i na na RR :)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Mladeži, benovi...
21.4.2016 23:36:02   
choopa choops
Aha Ok, nisam vidjela user posted image
Kod nas je taj pregled oko 50€, zašto ne iskoristiti kad je besplatno user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Mladeži, benovi...
21.4.2016 23:37:14   
marketing RR
Naravno, mi idemo sutra, porodično!
(ps, ovde dunja user posted image )

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Mladeži, benovi...
21.4.2016 23:48:52   
choopa choops
Pretpostavila sam user posted image

Ma sjajna je stvar, jedino što pretpostavljam da će biti gužva, ali dobro, vrijedi se pomučiti.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Mladeži, benovi...
30.6.2016 14:53:31   
choopa choops
Ajde da nastavim ovdje da pišem, jer se gubimo po temama.

Vidim da nisam upisala ni da sam prošle godine išla na dermoskopski pregled. Ja sam zamalo pala u nesvjest tokom pregleda. Ja očigledno imam strah od dermatologa?!?!?!?!user posted image Prvi put kad sam išla mi se isto slošilo, i drugi put opet. Nevjerovatno! Rekla mi je dr da je sve u redu što je pogledala, ali mi taj mladež što mi je ispod lijeve dojke i nije pogledala dermoskopom, zbog toga što sam se zamalo obalila, pa trt mrt ja izađoh prije vremena. I ova dr opšte prakse mi ga je gledala, kaže da ne izgleda strašno. Znači to je već treća koja kaže da je OK, ali ja se i dalje nešto bojim user posted image

Sad sam uzela uput da odem državno (u uputu stoji dijagnoza: naevus melanocyticus?!), ali to je u drugom gradu, pojma nemam kako ću to da izvedem jer nema ko da čuva djecu toliko.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Mladeži, benovi...
30.6.2016 15:10:54   
Khaleesi
Mnogo su nezgodni, trebala si sve da trazis da ti pogleda...
To za decu je bas nezgodno, ja do ginekologa dok odem na kontrolu tri dana planiram cuvanje...user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:06:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ajde da nastavim ovdje da pišem, jer se gubimo po temama.

Vidim da nisam upisala ni da sam prošle godine išla na dermoskopski pregled. Ja sam zamalo pala u nesvjest tokom pregleda. Ja očigledno imam strah od dermatologa?!?!?!?!user posted image Prvi put kad sam išla mi se isto slošilo, i drugi put opet. Nevjerovatno! Rekla mi je dr da je sve u redu što je pogledala, ali mi taj mladež što mi je ispod lijeve dojke i nije pogledala dermoskopom, zbog toga što sam se zamalo obalila, pa trt mrt ja izađoh prije vremena. I ova dr opšte prakse mi ga je gledala, kaže da ne izgleda strašno. Znači to je već treća koja kaže da je OK, ali ja se i dalje nešto bojim user posted image

Sad sam uzela uput da odem državno (u uputu stoji dijagnoza: naevus melanocyticus?!), ali to je u drugom gradu, pojma nemam kako ću to da izvedem jer nema ko da čuva djecu toliko.



Čupo, mislim da to stoji i mm na uputu koji je dobio na javnom pregledu, za melanocitni mladež,


Mi smo bili danas prvatno kod dermatologa, i pregledala dr mm, sve mladeže. Taz za kog su mu na onom javnom pregedu na Trgu rekli da skida, dr mu danas reče da nije još za skidanje iako je melanocitni, i da ga pratimo. Kontrola za 1 god. Ja je pitah da li se preporučuje skidanje kada postoji sumnja i kada je melanocitni, ona kaže - pa zamislite kada bi smo sv etakve skidali, ne radi se to tako, nego se prati.

Inače, mm ima dosta mladeža, ali je za druge rekla nisu opasni, samo je taj jedan sporan, na ramenu, taman je, nepravilnog oblika i potpuno u nivou kože.

Na kraju mu je rekla da skine čarape i pregledala mu sa onom lupom i stopala odozdole, nemam pojma zašto, ali izgleda da je obavezna praksa.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:08:57   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mi smo bili danas prvatno kod dermatologa, i pregledala dr mm, sve mladeže. Taz za kog su mu na onom javnom pregedu na Trgu rekli da skida, dr mu danas reče da nije još za skidanje iako je melanocitni, i da ga pratimo. Kontrola za 1 god. Ja je pitah da li se preporučuje skidanje kada postoji sumnja i kada je melanocitni, ona kaže - pa zamislite kada bi smo sv etakve skidali, ne radi se to tako, nego se prati.

Inače, mm ima dosta mladeža, ali je za druge rekla nisu opasni, samo je taj jedan sporan, na ramenu, taman je, nepravilnog oblika i potpuno u nivou kože.

Na kraju mu je rekla da skine čarape i pregledala mu sa onom lupom i stopala odozdole, nemam pojma zašto, ali izgleda da je obavezna praksa.


Ali meni nije jasno zašto se ne skida. Ako neko već hoće da skine? Zato se ja i bojim skidanja jer me stalno ubadaju u mozak te stare priče da se mladeži ne diraju!!! A kad kažu prati...pa šta da bude nešto i da se zakasni ne daj Bože. Ma ne znam.

A ovo za stopala, pisala sam ja gore, meni je dr rekla da su ti opasni jer su izloženi stalnom pritisku.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:12:27   
dunja RR
Čupo, isto, ni meni nije jasno. Ali valjda znaju šta rade, ova dr. je baš dobra a i radimo zajedno, tako da joj baš verujem.

Sada si me opet bacila u rebus user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:15:19   
dunja RR
Od mog muža drug je pre desetak godina preminuo od raka kože. Imao je 30. Nikada nismo saznali detalje, nekako se sve brzo završilo :( ali kruži priča da je "čačkao" neki mladež na nozi. Ne znam da li ga je skidao. Iz Berana je dečko bio, divan. Inače plavkast, riđokos, svetlog tena.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:18:05   
choopa choops
Ma nemam pojma. Ja sam isto u dilemi, baš da vidim šta će mi ova reći. Još ga ja pritiskam stalno jer spavam na toj strani. Nema noći kada ne pomislim o tome kad legnem. Stres! Samo da odem više, pa vala i ako ta kaže da nije za skidanje, onda ću da im vjerujem. Samo se nada da ima dermoskop, da ne idem opet na "odokativni pregled" user posted image

A kažem opet, meni se dr više zabavila oko jednog mladeža za koji ja ni u ludilu nisam mislila da je opasan, kaže da su najsumnjiviji tamni, nepravilnog oblika i šareni.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:20:41   
dunja RR
Pa to, ovaj sporan kod mm je taman, nepravilnog oblika i u nivou je kože.
Primetila sam da im oni viseći mladeži uglavnom nisu sumnjivi.

Jel dermoskop ta lupa? Ako jeste, onda su ga oba puta s tim pregledai.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:22:12   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Od mog muža drug je pre desetak godina preminuo od raka kože. Imao je 30. Nikada nismo saznali detalje, nekako se sve brzo završilo :( ali kruži priča da je "čačkao" neki mladež na nozi. Ne znam da li ga je skidao. Iz Berana je dečko bio, divan. Inače plavkast, riđokos, svetlog tena.


user posted image

Na plaži gdje se mi kupamo, svaki dan dolazi djevojčica (4g) kojoj je mama (nekih 20tak i kusur godina) prošle godine preminula od raka kože. Isto ne znam detalje, i ona je bila svjetle puti, znam samo da je posjećivala solarijum ponekad, ali ne znam kako je to sve teklo. Svaki put kad sretnem to dijete, pomislim na nju.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Mladeži, benovi...
1.7.2016 0:28:59   
choopa choops
Da, meni taj taman (srećom) ima pravilan oblik, malo je iznad nivoa kože. Njega mi je najviše gledala.
A ovaj što se ja plašim je grozdastog oblika.

Ne znam za dermoskop, meni je ta prva gledala samo sa nekom lupom kao običnom to mislim da nije dermoskop. A ova sa lupom i nekim fotoaparatom koji nasloni na kožu i slika i onda prebacuje na kompjuter i za par dana javi rezultat?!user posted image Ali sam gledala da ima neka lupa kao sa nekim dodatkom, znači ne obična, pa valjda je i to dermoskop.

< Poruku je uredio choopa choops -- 1.7.2016 0:29:46 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Mladeži, benovi...
6.10.2017 8:06:37   
vocicana
E dobardan i ovde utemi.
Prekjuce sam povredila mladez na ledjima, koji je grozdaste formacije, krvario je, mada doktoru lici na hiperkeratoznu formaciju, ali s obzirom na povredjivanje mora da se skida. Imam opciju da izaberem jos dva da mi skinu. Nikako mi to nije trebalo, ali cu bar smanjiti paranoju kada odem ssledeci put na letovanje, zbog mazanja preparatima.
Dunjci, dermoskop ... koza se maze dezinfekcionim sredstvom, moze da se slika, kao sto je meni dr radio, posebnim zumom se slika uz samu kozu i gleda kompjuterski. A postoji i direktan kao pokretni mikroskopš kojim se endoskopski posmatraju svi mladezi koji su sumnjivi. Toliko od onog sto sam ja videla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Mladeži, benovi...
6.10.2017 8:13:41   
Mala Elena
Ja imam jedan na ledjima koji je van nivoa koze i nekad ga malo povredim jer je na mestu gde prolazi brus ali generalno nemam problem sa tim velikim mladezima...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Mladeži, benovi...
6.10.2017 8:59:49   
choopa choops
Ja sam išla tri puta na pregled, paranoična sam što se tiče mladeža. Malo malo pa se uhvatim kako mislim o najgorem.

Elem, prvi put mi je rađeno sa tom lupom, pa na komp, drugi put sa tom lupom koja u sebi ima mikroskop i treći put (državno) najobičniji pregled kod dermatologa. Srećom, nalazi su mi svi dobri, nego eto...strah koji ne mogu da potisnem.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Mladeži, benovi...
6.10.2017 10:07:29   
Dragica Draga
Vocicana RR i Choopo - pretpostavljam da ti pregledi nisu bolni, zar ne? Nisam nikada isla, a pripremam se

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Mladeži, benovi...
6.10.2017 11:47:44   
Sarav

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

E dobardan i ovde utemi.
Prekjuce sam povredila mladez na ledjima, koji je grozdaste formacije, krvario je, mada doktoru lici na hiperkeratoznu formaciju, ali s obzirom na povredjivanje mora da se skida. Imam opciju da izaberem jos dva da mi skinu. Nikako mi to nije trebalo, ali cu bar smanjiti paranoju kada odem ssledeci put na letovanje, zbog mazanja preparatima.
Dunjci, dermoskop ... koza se maze dezinfekcionim sredstvom, moze da se slika, kao sto je meni dr radio, posebnim zumom se slika uz samu kozu i gleda kompjuterski. A postoji i direktan kao pokretni mikroskopš kojim se endoskopski posmatraju svi mladezi koji su sumnjivi. Toliko od onog sto sam ja videla.

Kad sam volontirala na plastičnoj hirurgiji viđala sam svakakve promene i između ostalog razne grozdaste. Neke su se čak i "ronile" pa su pacijenti bili poprilično uznemireni zbog toga, ali uglavnom ništa od toga nije imalo maligni potencijal. U svakom slučaju, skidaj sve što ti smeta. Bolje nego da razmišljaš posle.
Ja sam imala mladež baš iznad kičme, pa bih ga ppvređivala čim se naslovnim npr na drveni naslon stolice. Skinula sam ga i sad se jedva setim da sam često razmišljala kako ću i da li da se naslonim na nešto. user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Mladeži, benovi...
6.10.2017 12:01:43   
vocicana
Ma kakvi bolni, nistane osecas, to je posmatranje.
Javljam se u sredu kako sam prosla.
SaraV user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here