|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:03:02   
anuksunamun
e da..i scena.....nakon sexa kaze mm"jao osecam se kao da imam krila"ja mu rekla"ajde onda odleti po peskiric molim te "user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 101
   [Obrisana poruka]
16.11.2010 21:03:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
16.11.2010 21:04:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:07:15   
Podrum Š.
Volim i rado ga se sećam user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:16:59   
anajid
Anuckuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 105
   [Obrisana poruka]
16.11.2010 21:23:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:24:50   
anajid
Ma cekaj,iznenadile ste me sa temom,pa se prisecam ,motam po glavi filmove!user posted image



< Poruku je uredio anajid -- 16.11.2010 21:25:30 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:31:51   
Anoniman
Isplovili moj bivši momak i ja barkom na pučinu , čim smo poodmaki od obale i ljudi - poskidali se , kao i obično , izvalili se , sunčamo se , pa malo red henki - penkija , malo dremkanja , malo sexa , malo pecanja , ma extra ... Na kraju , iznemogli , onako goli izvalili se i zadremali , voda ljuljuška barku , sunce prži ... Idila ... user posted image

Posle 2 dana moj dragi je bukvalno ljuštio sprženu kožu sa prepona (ona je najviše izgorela jer je jedina bila bela tj nesunčana do tada) , toliko je bio izgoreo da je jedva hodao , a o sexu sam mogla samo da sanjam ... ipak , prijalo mu je mazanje jogurtom user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:38:01   
Anck Su Nmaun
Sad kad razmisljam jedino  mi pada na pamet jedna situacija kad smo bili na jednom parkingu u autu i to na zadnjem sedistu, srecom nismo stigli da se skinemo skrrrooooz goli kad u pola radnje neko kuca na staklo ...OMG... ja se brzo pokrila po licu  ..bees sve ostalo, ko zna ko je pa da me poznauser posted image user posted image user posted image Cuvar parkinga nas zamolio da se sklonimo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 21:49:37   
Podrum Š.
E Bubice user posted image , ulepša mi veče... još se cerekam.

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 22:08:29   
Daca88
Da dam i ja skromni doprinos ovoj temiuser posted image
MM i ja na početku zabavljanja.Baba i deda otišli kod ujaka na selo,i ja odlučila da odvedem njega kod njih u kuću da tamo vodimo ljubavuser posted image Nakon dva dana kada su moji stigli sa sela,zove mene baba na telefon i kaže mi kako je u njenom krevetu pronašla tri iskorišćena kondoma,i ironično me upitala"da li ti znaš nešto o tome"user posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 22:11:29   
red sonia
user posted image user posted image user posted image moja baba verovatno ne bi ni znala sta je touser posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 22:13:18   
Anoniman
Daco , što nisi rekla" baba , to su novi , moderni termofori ! Samo su se izduvali user posted image "

(odgovor članu red sonia)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2010 22:25:14   
Cipiripi mama
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Daco , što nisi rekla" baba , to su novi , moderni termofori ! Samo su se izduvali user posted image "

Skroz si luda user posted image user posted image user posted image Ulepsale ste mi vece.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
17.11.2010 0:10:11   
Crvenkapa85
mm i ja smo vodili ljubav tokom noci i maja se probudila,tiho ustala iz svog kreveta i samo rekla djiha djiha.....imala je tad 2god.user posted image ,od tad kad samo susne, nas dvoje se samo poredjamo po krevetu ko sardine...i mir i tisina.....

(odgovor članu Cipiripi mama)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
17.11.2010 8:23:58   
red sonia
djiha,djiha....ahahhhaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
17.11.2010 8:45:12   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image djiha  djiha  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2011 12:08:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi
Najčešće su žrtve lupanja glavom tijekom seksa žene, jer udaraju gotovo u sve što je moguće. Muškarci možda u vrućem trenutku niti ne zamjećuju da njihove partnerice pri svakom pomaku lupaju glavom o rub kreveta ili ormara. Kada su žene gore, najveća prijetnja njihovim glavama su prenisko postavljeni lusteri. U slučaju da muškarac uzima ženu straga, nerijetko se dogodi da ona zamahne glavom baš u trenutku kada je on nagnut prema naprijed. Posljedica nesretnog susreta su dvije bolne glave. Nerijetko se također dogodi da je žrtva divljeg i strastvenog seksa baš namještaj na kome se seks i događao, recimo krevet, stol, prozorska daska ili kuhinjski pult.


user posted image user posted image user posted image jooooooooooooj crkoh od smeha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tako sam ja jednom prilikom razbila nos!!! Poza je bila malo drugačija-ja dole na leđima i total, vrhunac, zanos i zabacim ti ja glavu kao unazad, a on je valjda bio gotov i tačno u tom trenutku jače gurne-i ja razvalim upuno nosom o stranicu kreveta!!! user posted image Krvi do kolena user posted image
I još jedan slučaj-u dvorištu na klupici, od nazad... I u jednom trenutku vidim kuče u polu mraku kako nas u čudu posmatra user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2011 13:38:14   
minavb
IZVORNA PORUKA: n i n a
I u jednom trenutku vidim kuče u polu mraku kako nas u čudu posmatra user posted image


Meni je jednom skočila mačka na glavu. Krila se ispod kreveta u spavaćoj sobi i odjednom tras, skoči mi na glavu. user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2011 13:40:16   
Anoniman
user posted image Mogu zamisliti!!! Jesi li skočila preneražena?! Ili on??? user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2011 13:53:38   
minavb
Nisam se mnogo prepala ali se mm umalo nije šlogirao. Tad smo prvi i jedini put imali posetu gospodina Mlohavog (ko je gledao seriju Coupling, znaće o čemu pričam)user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
26.10.2011 14:19:39   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: minavb

gospodina Mlohavog (ko je gledao seriju Coupling, znaće o čemu pričam)user posted image



user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
14.11.2011 1:59:43   
beboni
Jaaaaaoooo zene otkinula sam se od smeha...ludilo...haos.ne pamti kada sam se tako smejala. Nisam imala nezgode tako extremne,ali sam cula za jedan slucaj kada su se dohvatila komsija i komsinica u kukuruzu na njivi imali su preko 50-ak god..i tako,jel,pri'vate se oni radnje kad nju uhvati vaginalni grc...user posted image Nije bilo sanse da se komsa izcupa...tako da su zvali hitnuuser posted image ...jaoj blama...sve je to bilo i u novinama.user posted image user posted image user posted image I tako propade im svaleracija....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
1.12.2011 19:09:50   
vesnam
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja i mm vodili ljubav on zavrsio i bas kad je zavrsio tako je prdnuo da mi se onesvjestilo.


Zamisli da je prdnuo dok si ga oralno zadovoljavalauser posted image user posted image user posted image user posted image



E ulepšale ste mi dan user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
2.12.2011 0:55:07   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

mm i ja smo vodili ljubav tokom noci i maja se probudila,tiho ustala iz svog kreveta i samo rekla djiha djiha.....imala je tad 2god.user posted image ,od tad kad samo susne, nas dvoje se samo poredjamo po krevetu ko sardine...i mir i tisina.....


E zbog ovog djiha djiha mi podjose suze na oci user posted image


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here